Jump to content

Recommended Posts

Snad už toto fórum vydrží.. předchozí se jaksi omylem zřejmě smazalo než sem stačil někdo napsat...

Jenom na úvod... myslím, že by to chtělo fórum pro všechny čechy a slováky, ať tady taky něco máme a můžeme někde pokecat... :biggrin2::)

Takže piště! :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I don't know what yo've said, so I'm afraid of say something...:bleh:

^.^ You can say anything :) Well it says: "Hopefully this thread will last... the last one was somehow deleted before someone could write anything here... Just for beginnig... i think we need a thread for all czech and slovaks, so that we have a place to chat...So write!"

 

:) I know there are only a few of us... but it still needs some place xD But everyone is welcomed here... not only czech and slovaks! :)

Link to comment
Share on other sites

...Czechoslovakian?

Well, yeah :) But as you certainly know, Czechoslovakia doesn't exist anymore :biggrin2: ... :) But as there's only a few of us, it would be pointless to create a thread for czech and slovaks separately... so if we understand each other, why not make a thread for both of nations... :)

Link to comment
Share on other sites

No idea what you just said but I did go to Prague a few weeks ago and absolutely loved it! :thumb_yello:

The translation is in my answer to flopii*'s post :) ..

Really? :) Glad to hear that ^^ Yupp Prague is a wonderful city... did you go there just for a trip or what? :P

By the way.. wow o.O You really attended all those 6 gigs...? Wow.. *silent envy* :)

Link to comment
Share on other sites

Snad už toto fórum vydrží.. předchozí se jaksi omylem zřejmě smazalo než sem stačil někdo napsat...

Jenom na úvod... myslím, že by to chtělo fórum pro všechny čechy a slováky, ať tady taky něco máme a můžeme někde pokecat... :biggrin2::)

Takže piště! :cool:

 

Tak teda píšu:bleh:

Ale nevím co, nikdo tu nechodí, není s kým kecat:blink:

Link to comment
Share on other sites

Snad už toto fórum vydrží.. předchozí se jaksi omylem zřejmě smazalo než sem stačil někdo napsat...

Jenom na úvod... myslím, že by to chtělo fórum pro všechny čechy a slováky, ať tady taky něco máme a můžeme někde pokecat... :biggrin2::)

Takže piště! :cool:

 

Barunka, hura! Skvely napad!! Myslela som na otvorenie takejto "nite" uz dlhsie, a.. je to tu, ty si to urobila za mna. Inac, ja som teraz - ako vidis podla podpisu - MFC rep. for Slovakia, kto je za Cechy?

 

Inak, ty si bola na tom koncerte v Berline, vsak? Ake to bolo? Ja idem do Londyna na koncert 3. decembra, neviem sa uz dockat!!

Link to comment
Share on other sites

Uplne volna, Veronca (-:

To s tou peticiou za koncert v Prahe/Bratislave je dobry napad, v poslednom turnee uplne vynechal strednu a vychodnu Europu, ale snad buduci rok sa tu niekde objavi?

Teraz ma prekvapil tym koncertom v Moskve 16. decembra tusim, uplne neplanovane. Takto by mohol neplanovane prist trebars aspon do Viedne ci Budapesti, proste niekde blizko. Uvidime, drzme si paste!

Link to comment
Share on other sites

Dekuju! :)

Jinak rep za Cechy jsem ja :P jsme tady beztak jenom tri takze je to v podstate uplne jedno :D

Koncert v Berline byl uplne uzasnej... nepopsatelnej... mas se fakt na co tesit :) Opravdu nejlepsi jakej jsem kdy videla...!! Na dalsim turne na nej razim znovu... a presne tak - aspon do Vidne by mohl dojit kdyz uz ne k nam.. ale nejlepsi by to samozrejme bylo do Prahy a Bratislavy... a co? On je v Moskve? Pche... takhle nas vynechat :(

Link to comment
Share on other sites

Uplne volna, Veronca (-:

To s tou peticiou za koncert v Prahe/Bratislave je dobry napad, v poslednom turnee uplne vynechal strednu a vychodnu Europu, ale snad buduci rok sa tu niekde objavi?

Teraz ma prekvapil tym koncertom v Moskve 16. decembra tusim, uplne neplanovane. Takto by mohol neplanovane prist trebars aspon do Viedne ci Budapesti, proste niekde blizko. Uvidime, drzme si paste!

Čau...no ty aspon ideš do Londýna...však tam idete čosika sekať so Sivan???Idete sa za ním nabúrať po koncerte?Myslím že to je Sivanin štýl........tie jej darčeky poznáme....

Link to comment
Share on other sites

Čau...no ty aspon ideš do Londýna...však tam idete čosika sekať so Sivan???Idete sa za ním nabúrať po koncerte?Myslím že to je Sivanin štýl........tie jej darčeky poznáme....

 

Ahoj Veronca!

Nuz pokusim sa, resp. pokusime sa - bude tam asi 50 ludi z MFC, ak nie viac, takze to pokusanie sa bude asi dost hromadne a neprehliadnutelne. Tesim sa na Sivan aj na tu druhu Izraelku Gabi, uvidime, ake budu v reale? No a aky bude v reale nas mlady muz?? Uvidi sa, dam vam potom vediet.

Link to comment
Share on other sites

Dekuju! :)

Jinak rep za Cechy jsem ja :P jsme tady beztak jenom tri takze je to v podstate uplne jedno :D

Koncert v Berline byl uplne uzasnej... nepopsatelnej... mas se fakt na co tesit :) Opravdu nejlepsi jakej jsem kdy videla...!! Na dalsim turne na nej razim znovu... a presne tak - aspon do Vidne by mohl dojit kdyz uz ne k nam.. ale nejlepsi by to samozrejme bylo do Prahy a Bratislavy... a co? On je v Moskve? Pche... takhle nas vynechat :(

 

Barunka, a kolko trval ten koncert? Isla si po koncerte za nim? Stretla si sa tam este s nejakymi ludmi z MFC? Nebud skupa na slovo, rozpravaj! Vsetko ma zaujima! Rebeka

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Veronca!

Nuz pokusim sa, resp. pokusime sa - bude tam asi 50 ludi z MFC, ak nie viac, takze to pokusanie sa bude asi dost hromadne a neprehliadnutelne. Tesim sa na Sivan aj na tu druhu Izraelku Gabi, uvidime, ake budu v reale? No a aky bude v reale nas mlady muz?? Uvidi sa, dam vam potom vediet.

Nooo, ako poznam Sivie, tak sa tam dostane....ju nič nezastaví, aj ked neviem čo chce dosiahnuť.Ved ho videla už dosť krát, prečo ho stále chodí otravovať po koncerte?....ako čítam na fórach a tak tak sa mi zdá že dosť veľa ľudí chodí za ním pokoncerte ale asi mu to nevadí....dúfam...

 

Je super že sa stretne toľko Mikáčov z MFC.....hádam ho tam nerozpučia lebo tu sú z neho všetci kompletne mimo......šak aj my to poznáme, nie?

 

Tak určite daj vedieť!!!Hm, možno Sivan napíše do forums (neviem ako sa to skloňuje po slovensky,do fór?) nejaké nové kecy o tom koncerte a bude to rozpisovať a rozpisovať a rozpisovať.......tak nevravela ti náhodou niečo o nejakom novom hovadnom darčeku?

Link to comment
Share on other sites

Barunka, a kolko trval ten koncert? Isla si po koncerte za nim? Stretla si sa tam este s nejakymi ludmi z MFC? Nebud skupa na slovo, rozpravaj! Vsetko ma zaujima! Rebeka

Tak ja nevedela, ze to chces popsane detailne, jinak bych skoupa na slovo nebyla :cool: ... to jaksi neni muj styl (asi by ti to nekteri lidi se kteryma si pisu dosvedcili :biggrin2: ) Noo koncert trval 3 hodiny i s predskokankou Yelle (ktera je mimochodem takvy hodne dobra) - tak zacinala v devet, koncila ve trictvrte na deset a v deset zacal hral Mika a jel az do tech skoro dvanacti.. :) A myslim ze by zvladl jeste i dalsi hodinu uplne v poho :biggrin2: .. nakonci daval dva pridavky - ten druhy byl Relax, coz byla prvni pisnicka kterou hral... a predtim nez ju zahral poprve tak se ptal "Shall we start again?" ... clovece ten rev pri slove "YEEES" ... sem myslela ze ten brak zbortime x) Jinak po koncertě jsme za Mikou šly (ale nečekaly sme ani náhdou že by tam došel.. ale vyšlo to) .. dostaly jsme podpis, chvílu sme pokecaly ale jeho manažer to chtěl děsně urychlovat, takže bohužel to bylo jen chvilku no :( Ale sám Mika je úplně milej a skvělej, normálně s tebou pokecá lidsky jakoby ani nebyl hvězda,,... super ;) My pro něj teda nic neměly, njn, my mu přízeň vyjádřily skandováním v první řadě na koncertě a slovně při setkání ;) Máš se na co těšit.. Jinak z MFC jsem potkala na zastávce mellody (německá rep :P) a šla jsem se jí zeptat jestli neví kde se dá koupit lístek na bus (ale nevěděla jsem že to je ona, ale měla na sobě odznaky fanklubu, takže to bylo jasný) a pak když sme zjistily že jsme obě ve fanklubu tak sme trochu aspoň pokecaly :P o ostatních nevím, já ty lidi až tak moc zase neznám.. ._.

Link to comment
Share on other sites

Nooo, ako poznam Sivie, tak sa tam dostane....ju nič nezastaví, aj ked neviem čo chce dosiahnuť.Ved ho videla už dosť krát, prečo ho stále chodí otravovať po koncerte?....ako čítam na fórach a tak tak sa mi zdá že dosť veľa ľudí chodí za ním pokoncerte ale asi mu to nevadí....dúfam...

 

Je super že sa stretne toľko Mikáčov z MFC.....hádam ho tam nerozpučia lebo tu sú z neho všetci kompletne mimo......šak aj my to poznáme, nie?

 

Tak určite daj vedieť!!!Hm, možno Sivan napíše do forums (neviem ako sa to skloňuje po slovensky,do fór?) nejaké nové kecy o tom koncerte a bude to rozpisovať a rozpisovať a rozpisovať.......tak nevravela ti náhodou niečo o nejakom novom hovadnom darčeku?

já myslím, že ona přetíží svým povídáním celé fórum x)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy