Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Well, well, we've finally made it.... :punk:

After more than 5000 posts in part one, we're finally opening part 2! :original:

 

516.gif

 

The new chapter begins :)!

 

I just want everyone to know, that even though this is a czech and slovak thread, you can always chat here, even if you're not czech or slovak, you are more than welcome! :wink2: (We're even giving honorary czech/slovak titles! :-D Right, Liz? :biggrin2: )

 

We love chatting with anyone :thumb_yello:

 

Sweet memories... part 1: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=10413

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Řekla jsem si, že by se tak trochu hodilo udělat statistiku postů, když zase začínáme od nuly.... :)

 

o 20.-22. místo se s počtem 1 postu dělí -Jennie-, GhostsInTheRadio a flopii*.

o 17.-19. místo se s počtem 2 postů dělí frog.tereez, MegPL a FREDDIESDOUBLE

15. a 16. místo s počtem 4 příspěvků obsadily Wendi a KUCERKA.

13. a 14. místo patří allegře a Kelzy s počtem 5 postů!

12. místo obsadila Madeleine se 7 posty..

Na 11. místě skončila tantastic s posty osmnácti.

A pozor, napětí se začíná stupňovat, je tu první desítka! :cool: ...

 

10. místo ulovila Drnda1401, která sem napsala 20 postů.

O něco lépe si vedla Baia, která skončila na místě 9. a napsala celkově 33 postů. Jů... magický číslo :naughty:

Náhodné, jedinečné české věty zajistily 8. místo kittie88, která těch postů zvládla 48!

Jen o kousek ji předběhla Martinibaby, za 52 postů jí plným právem patří 7. místo :-)

Za neuvěřitelně krátkou dobu si 6. místo vysloužila Karolinao se 73 posty.

Slečna Veronca tu kdysi ještě napsala 109 postů a tím si zajistila 5. místo.

Kdysi tu byla i REBEKA, která tu napsala slušných 427 postů. Bramborová medaile! :wink2:

Aaand the third place goes to... Postřelmov! :naughty: Téměř ďábelské číslo 662 je počet příspěvků Terou. Bronz! (-:

Stříbro, které má sama v oblibě, získala sunshine! 1828 postů. Takže téměř všechny její posty patřily pouze a pouze nám.... (-:

 

A první místo s 2187 posty.... nemá cenu zmiňovat.... Tu neznám :mf_rosetinted:

 

To znamená, že celkově do našeho threadu kromě Čechů a Slováků přispěla I Anglie, USA, Argentina, Polsko, Itálie, Austrálie a Estónsko. Vskutku pestré. :-)

 

Taky by mě zajímalo, kam všichni zmizeli.... alespoň o REBECE to víme.....

Ale co je s Veroncou, Drndou, Baiou.... to bych ráda věděla.

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Řekla jsem si, že by se tak trochu hodilo udělat statistiku postů, když zase začínáme od nuly.... :)

 

o 20.-22. místo se s počtem 1 postu dělí -Jennie-, GhostsInTheRadio a flopii*.

o 17.-19. místo se s počtem 2 postů dělí frog.tereez, MegPL a FREDDIESDOUBLE

15. a 16. místo s počtem 4 příspěvků obsadily Wendi a KUCERKA.

13. a 14. místo patří allegře a Kelzy s počtem 5 postů!

12. místo obsadila Madeleine se 7 posty..

Na 11. místě skončila tantastic s posty osmnácti.

A pozor, napětí se začíná stupňovat, je tu první desítka!...

 

10. místo ulovila Drnda1401, která sem napsala 20 postů.

O něco lépe si vedla Baia, která skončila na místě 9. a napsala celkově 33 postů. Jů... magický číslo

Náhodné, jedinečné české věty zajistily 8. místo kittie88, která těch postů zvládla 48!

Jen o kousek ji předběhla Martinibaby, za 52 postů jí plným právem patří 7. místo :-)

Za neuvěřitelně krátkou dobu si 6. místo vysloužila Karolinao se 73 posty.

Slečna Veronca tu kdysi ještě napsala 109 postů a tím si zajistila 5. místo.

Kdysi tu byla i REBEKA, která tu napsala slušných 427 postů. Bramborová medaile!

Aaand the third place goes to... Postřelmov! :naughty: Téměř ďábelské číslo 662 je počet příspěvků Terou. Bronz! (-:

Stříbro, které má sama v oblibě, získala sunshine! 1828 postů. Takže téměř všechny její posty patřily pouze a pouze nám.... (-:

 

A první místo s 2187 posty.... nemá cenu zmiňovat.... Tu neznám

 

To znamená, že celkově do našeho threadu kromě Čechů a Slováků přispěla I Anglie, USA, Argentina, Polsko, Itálie, Austrálie a Estónsko. Vskutku pestré. :-)

 

Taky by mě zajímalo, kam všichni zmizeli.... alespoň o REBECE to víme.....

Ale co je s Veroncou, Drndou, Baiou.... to bych ráda věděla.

 

co bolo z drndou nevie ani drnda sama, ale uz je spat..:D fiha 20te miesto, to je slusne...:D no tak baby sorry ze som tak dlho nenapisala ale proste som nemala cas a v lete som sa co sa miku tyka angazovala inak...zalozila som este aj s jednou ceskou fanynkou web mika-online.blog.cz a starala sa hlavne o to...co sa tyka septembra, zacala mi nova skola a z toho som vycerpana uplne....8 hodin byt v skole a este doma kreslit..strasne...:-! no co uz....ha a okrem barunky som prva ktora prispela do druhej casti fora...:D:D no ok dost vykecavania musim ist kreslit..:-!...ale ked sa bude dat ja sa dneska este zastavim...:D pa

Link to comment
Share on other sites

co bolo z drndou nevie ani drnda sama, ale uz je spat.. fiha 20te miesto, to je slusne... no tak baby sorry ze som tak dlho nenapisala ale proste som nemala cas a v lete som sa co sa miku tyka angazovala inak...zalozila som este aj s jednou ceskou fanynkou web mika-online.blog.cz a starala sa hlavne o to...co sa tyka septembra, zacala mi nova skola a z toho som vycerpana uplne....8 hodin byt v skole a este doma kreslit..strasne...:-! no co uz....ha a okrem barunky som prva ktora prispela do druhej casti fora... no ok dost vykecavania musim ist kreslit..:-!...ale ked sa bude dat ja sa dneska este zastavim... pa

 

Vitej Drndo! :naughty:

Tak to bylo super rychlost:) Ještě, že jsem udělala menší pátrací akci.... :thumb_yello:

10. místo, ne 20.! :wink2:

Aha.... no chapu, je toho asi hodne.... ale ty to urcite nejak zvladnes, neboj :wink2: Co pořád kreslíš? (-:

 

Budeme se těšit :P ...

Link to comment
Share on other sites

Jaaj 10-te?? no ja som slepa nevadi...:)) kreslime stale oci, oci oci...:-! uz mi to ide na nervy..:)) aj teraz idem kreslit oci len som pisala spoluziacke sms ze ci 1 oko alebo 1 par oci lebo ja som si samozrejme nepoznacila a teraz neviem...:)) a hej, spomenula som si na vas potom, ako som si na youtube nasla spravu...:)) prvykrat asi po tyzdni som si dneska poriadne youtube kukala a najdem spravu od teba..:))

Link to comment
Share on other sites

Aspoň to bylo částečně příjemné překvapení :)

Jej oči, to musí být těžký... ale asi právě proto to pořád cvičíte.... kdyžtak si vzpomeň na mě, já musím za chvíli dělat fyziku....to tak nesnáším! :sneaky2: ...

Je, tak to je haluz.... :)

Ještě, že jsem tě tam vůbec objevila! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Aspoň to bylo částečně příjemné překvapení :)

Jej oči, to musí být těžký... ale asi právě proto to pořád cvičíte.... kdyžtak si vzpomeň na mě, já musím za chvíli dělat fyziku....to tak nesnáším! :sneaky2: ...

Je, tak to je haluz.... :)

Ještě, že jsem tě tam vůbec objevila! :wink2:

 

ok, oko nakreslene...neni to tak tazke, uz mi to ide lepsie ale ide to na nervy ked to kreslis furt od zaciatku roka...no a fyziku mi chvalabohu ani nemame...len chemiu prvy rok a to nejako prezijem...:D

inak by ma zaujimalo jak si ma na youtube nasla...mne sa zda ze som sem nikdy nick z youtube nedavala....:D mam tu len myspace a tam aj tak nechodim...:D

Link to comment
Share on other sites

ok, oko nakreslene...neni to tak tazke, uz mi to ide lepsie ale ide to na nervy ked to kreslis furt od zaciatku roka...no a fyziku mi chvalabohu ani nemame...len chemiu prvy rok a to nejako prezijem...:D

inak by ma zaujimalo jak si ma na youtube nasla...mne sa zda ze som sem nikdy nick z youtube nedavala....:D mam tu len myspace a tam aj tak nechodim...:D

:) To postupně vytrénuješ, náhodou to musí být zábava kreslit.... :-)

 

Máš ho stejný jak tady... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

no zabava to je ked sa ti chce a nejsi unavena...:D a to si mala stastie lebo nie vsade mam nick drnda1401...:D:D

Chápu, chápu.... :wink2: Co vlastně máte všechno za předměty na škole?:)

Je mi to jasný :naughty: ...

Link to comment
Share on other sites

Chápu, chápu.... :wink2: Co vlastně máte všechno za předměty na škole?:)

Je mi to jasný :naughty: ...

 

vytvarna priprava, prax, technologia, materialy, figuralne kreslenie, chemia, ekologia, matika, slovencina, anglictina, dejepis, etika, telocvik, dejiny vytvarnej kultury, informatika.... :D

Link to comment
Share on other sites

vytvarna priprava, prax, technologia, materialy, figuralne kreslenie, chemia, ekologia, matika, slovencina, anglictina, dejepis, etika, telocvik, dejiny vytvarnej kultury, informatika.... :D

Tolik.... :shocked: Tolik nemáme ani my... :boxed: My máme 13, ale zato pěkně blbých :)

Čeština, angličtina, němčina, dějepis, zeměpis, občanská výchova, matika, fyzika, chemie, tělocvik, informatika, biologie aaa.... to bude asi všechno...

Link to comment
Share on other sites

Tolik.... :shocked: Tolik nemáme ani my... :boxed: My máme 13, ale zato pěkně blbých :)

Čeština, angličtina, němčina, dějepis, zeměpis, občanská výchova, matika, fyzika, chemie, tělocvik, informatika, biologie aaa.... to bude asi všechno...

 

hm...ja viem, dost toho mame...ale aspon nemame 2 jazyky jak to na vacsine strednych skolach na slovensku od septembra je...:D

a ty kam codis do skoly?? zda sa mi ze som citala ze na gymnazium ale nejsom si ista..

Link to comment
Share on other sites

hm...ja viem, dost toho mame...ale aspon nemame 2 jazyky jak to na vacsine strednych skolach na slovensku od septembra je...:D

a ty kam codis do skoly?? zda sa mi ze som citala ze na gymnazium ale nejsom si ista..

Tak aspoň něco... :)

I když třeba mě ty dva jazyky vyhovujou, jsou to věci, co mě baví nejvíc.... tak tak, na gymnázium... :wink2: Ještě dva roky...

Link to comment
Share on other sites

JÉÉÉÉÉ! TO JE ALE PŘEKVÁPKO! Paráda!:-D Jsem byla tak překvapená, když jsem otevřela mfc a vyskočila na mě zpráva!:shocked: to se mi nestalo už několik měsíců! hurá! Ať žije naše fórum!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

JÉÉÉÉÉ! TO JE ALE PŘEKVÁPKO! Paráda!:-D Jsem byla tak překvapená, když jsem otevřela mfc a vyskočila na mě zpráva!:shocked: to se mi nestalo už několik měsíců! hurá! Ať žije naše fórum!:roftl:

Přesně tak, přesně tak, přesně tak! :punk:

A proto jsem se hned zmobilizovala a všechny obeslala, našla jsem Drndu, Kučerku (ta sem snad brzo zavítá) a Veronca třeba taky! Muhehe.... já to ještě dám dohromady! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nepřipadá vám Mika na té fotce, která je na titulní straně MFC, jako kdyby měl po plastické operaci?:shocked: hlavně na té druhé, kde jde vidět obličej zblízka.. Anebo to nějak přehnal s make-upem. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak, přesně tak, přesně tak! :punk:

A proto jsem se hned zmobilizovala a všechny obeslala, našla jsem Drndu, Kučerku (ta sem snad brzo zavítá) a Veronca třeba taky! Muhehe.... já to ještě dám dohromady! :naughty:

 

Tys jim napsala mail?:o a ony ti odepsaly?:o

Link to comment
Share on other sites

Vítej zpátky Drndo!:D

 

Cheche, já za chvilku budu mít už 700 postů:wub2:

Pojď slavit spolu Terou.... :)!!

 

SLAVÍME 700 POSTŮ TEROU A MÝCH 6000!

 

:yay: :yay: :yay: :yay:

 

Tak na dalších ... plno! :-D

 

To je úžasný.... ty 700, sunshine 2000, já 6000... muhehé!

 

Samozřejmě, že jsem ten svůj #6000 musela věnovat našemu threadu (-:

Link to comment
Share on other sites

Pojď slavit spolu Terou.... :)!!

 

SLAVÍME 700 POSTŮ TEROU A MÝCH 6000!

 

:yay: :yay: :yay: :yay:

 

Tak na dalších ... plno! :-D

 

To je úžasný.... ty 700, sunshine 2000, já 6000... muhehé!

 

Samozřejmě, že jsem ten svůj #6000 musela věnovat našemu threadu (-:

 

jupííííí! škoda, že jich nemám tisíc:-D ale je to paráda, že jsme se takhle sešly:)

Link to comment
Share on other sites

Nepřipadá vám Mika na té fotce, která je na titulní straně MFC, jako kdyby měl po plastické operaci?:shocked: hlavně na té druhé, kde jde vidět obličej zblízka.. Anebo to nějak přehnal s make-upem. :roftl:

Hehe, té jsem si vůbec nevšimla, tu sem museli přidat akorát teď... no na té první fotce tak trochu, ale spíš myslím, že to je jen proto, že se tam tak šklebí :-) Na druhé je to podle mě už super :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy