Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Úgy érzem... MUSZÁJ elmondanom, hogy ez a video nálam kiverte a biztosítékot... Először nem bírtam végignézni, annyira sokkolt! Nem tudom, hogy miért, de be kellett zárnom az ablakot, majd egy sor idióta kacarászás után sikerült nagy levegőt vennem és akkor végignéztem! Iszonyúan tetszik!

Bár a húgom azt mondta, hogy szerinte Mika ezzel nem fog túl sok új rajongót szerezni magának, a régiek viszont még inkább megvesznek majd érte... Nem tudom, miből gondolja ezt...

 

Hááát én az első 10 másodperc után már könnyeztem a röhögéstől!!!:biggrin2::mf_lustslow::roftl: Annyira tetszik a videó, hogy azt nem lehet szavakkal leírni!!!!!!!!!:wub2: Minden Mika videó zseniális és mindet imádom, de még egyiken sem röhögtem ennyit! :naughty: A kedvencem az a rész, amikor a végén újra berakja a kazettát elkezd tornázni és elindul a játékkutyus is :biggrin2: Egyszerűen imádom! Nem bírok várni szept. 21-éig!!!!!!!!!!

 

 

Tényleg és mit gondoltok a versenyről? Lehet nyerni egy találkozást Mikával!!!!!!!!!! :mf_lustslow::wub2: Nekem így konkrétan egy normális ötletem sincs, hogy milyen videót csináljak... De az ugyebár nem kérdéses, hogy valamilyet majd csinálok (akármilyen szégyenlős vagyok is :P) mert hát túúúúl vonzó a nyeremény!:wink2::blush-anim-cl:

 

Jaaa és még fontosnak tartom megosztani mindenkivel, hogy valószínű születni fognak kiskutyáink és az egyiket tuti Lady Jane-nek nevezem majd :blush-anim-cl:

 

Höhö sikerült egész normálisan fogalmaznom az izgatottságom ellenére, de kirááály vagyok!:aah:

Link to comment
Share on other sites

Az Indexen (Velvet) már megjelent a videóról egy cikk. Persze eddig sohasem írtak Mikáról, ez a video viszont úgy tűnik publicitás szempontjából bejött. A kommentezők többsége bunkó, de vannak normálisak is. Ha akartok, esetleg kommentelhettek Ti is, de először regisztrálni kell.

 

http://velvet.hu/blogok/kockahas/2009/08/02/mika_szortelenitve_vetkozik_visszatero_klipjeben/

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Az még hagyján hogy itthon mindenki depressziós, de gusztustalan hogy az emberek nagy többsége bunkón viselkedik bárkivel és még csak zavarba sem jön. Ritka az olyan magyar aki nem kritizál bárkit is...mindenki okosabbnak gondolja magát a többieknél.

Egyszerűen hihetetlen hogy vannak ilyen emberek...és az a szomorú hogy ilyen álneveken nyomják a hülyeségeiket ilyen fórumokon.

Istenítik a trance-t meg a DJ-ket akik csak a számítógép billentyűit nyomkodják.

 

Nah mindegy....de engem legjobban az háborít fel ahogy beszélnek Mikáról...én úgy vagyok vele ha valakit nem szeretsz/nem szimpatikus...az még nem jelenti azt hogy rossz ember, azt meg főleg nem hogy jogom van gusztustalan és bunkó dolgokat beszélni/írogatni róla. (ráadásul álnéven,publikus oldalakon)

 

Mindenki olyan okosnak hiszi magát.

 

Bocsi a negatív hangvételért, de már kezd elegem lenni ebből az országból, és kezdem azt érezni hogy örülnék is neki ha nem jönne ide Mika, mert nem érdemeljük meg. Nemcsak őt nem, hanem más normális zenészt sem.

 

Persze, mindenhol vannak hülye emberek, de legalább megtartják a véleményüket maguknak...itthon az a menő ha bunkó vagy.Elszomorító.

Edited by Zsina
Link to comment
Share on other sites

Egyetértek. Nem mintha a Velvet valami mértékadó internetes portál lenne, de tulajdonképpen a médiában sehol sincs olyan műsor, ahol hozzáértő szemmel mutatnának be újdonságokat.

2007-ben szinte sehol sem szerepelt Mika (kivéve 1-2, a lemezkiadó által támogatott cikket), és most is csak annak köszönheti, hogy egyáltalán a nevét említik, hogy alsógatyára vetkőzött.

Na mindegy. Tulajdonképpen lehetett volna rosszabb is, mert legalább a cikk maga nem ellenséges (a zenéjét például jónak nevezik :naughty:)

Amúgy a b-oldal blogon van néha jó cikk, de az általában vén rockzenészek istenítéséről szól, de legalábbis valamilyen múltbéli elmélkedésről. Szóval, semmi új...

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek. Nem mintha a Velvet valami mértékadó internetes portál lenne, de tulajdonképpen a médiában sehol sincs olyan műsor, ahol hozzáértő szemmel mutatnának be újdonságokat.

2007-ben szinte sehol sem szerepelt Mika (kivéve 1-2, a lemezkiadó által támogatott cikket), és most is csak annak köszönheti, hogy egyáltalán a nevét említik, hogy alsógatyára vetkőzött.

Na mindegy. Tulajdonképpen lehetett volna rosszabb is, mert legalább a cikk maga nem ellenséges (a zenéjét például jónak nevezik :naughty:)

Amúgy a b-oldal blogon van néha jó cikk, de az általában vén rockzenészek istenítéséről szól, de legalábbis valamilyen múltbéli elmélkedésről. Szóval, semmi új...

 

Nah igen...persze, legalább a cikk maga nem bántó...bár annyira fárasztó ez az állandó szexualitásal való foglalkozás....a zene tényleg nem erről szól...vagy legalábbis nem KÉNE hogy erről szóljon...

Meg gáz hogy tényleg egy ilyen alsónacis klip kell hogy felfigyeljenek vkire...én először azt gondoltam hogy majd most tök sok rajongót szerez, mert milyen tök poén a klip...de valahogy a legtöbb embernek nem így jön le...:sneaky2:

Nah mindegy!

 

Suzie, egyébként ha nem szeretnél válaszoni ne, mert totál tiszteletben tartom a magánszférát, csak gondoltam mivel már régóta ittvagyunk megkérdezem hogy mennyi idős vagy és mi az 'real life' neved...betippelnék egy Zsuzsit, de soha nem lehet tudni! :mf_rosetinted:

Amúgy nekem is felsőfokúm van angolból ,csak rajtam ez kevésbé látszik! :aah:

Link to comment
Share on other sites

Ha nem bánjátok, én is bekapcsolódnék a beszélgetésbe... :) Örülök ennek a cikknek, mert hazai viszonylatban szerintem egészen jó - bár olvastam annak idején az est.hu-n egy másikat a Parc des Princes dvdről, ami szintén kellemes hangvételű volt (http://est.hu/cikk/63881/mika_live_parc_des_princes_paris)...

Valójában úgy emlékszem, én ott olvastam először ilyen kommentet (Mikáról), amitől a hátamon felállt a szőr és ez után fogadtam meg, hogy többet nem. Nem érdekel a magyarok véleménye róla (az átlag magyar véleménye), nem idegesítem magam velük fölöslegesen!

 

Érdekes, amit mondtál, Zsina, én is pont így gondolom. Inkább ne is jöjjön ide, amíg az emberek közvéleménye (vagy az emberek) nem változnak, nem szeretném, hogy bármi attrocitás érje itt nálunk - ugyanis sajnos még ezt is el tudom képzelni...

Link to comment
Share on other sites

Egyébként nagyon örülök, hogy indítottátok ezt a thread-et, jó, hogy amikor nagyon izgatott vagyok és angolul semmi sem bukik ki a számon (ujjaimon), valahol leírhatom - és persze, akik olvassák, értik is, miről visitozok...:naughty:

Szóval csak azt szeretném ebből kihozni, hogy jó lenne titeket kicsit jobban megismerni, és - bár tudom, ez nem igazán látszik - igenis megpróbálok bekapcsolódni a többi beszélgetésbe is, de magyarul azért még mindig könnyebb... :)

Csak ennyit szerettem volna és még akkor magamról azt, hogy 22 éves vagyok, Pécsett lakom, de Pestre járok egyetemre, az ELTE TTKn most leszek ötödéves (amit naaaaaaaaaagyon félelmetes leírni)... :aah: És csak egy középfokum van angolból, az is már jó régi... :(

És Zsina... a rajzaid fantasztikusak! Megnéztem az oldalad és nem jutottam szóhoz...Öröm látni, hogy nálunk is élnek ilyen tehetséges emberek!!!!! :):thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ha nem bánjátok, én is bekapcsolódnék a beszélgetésbe... :) Örülök ennek a cikknek, mert hazai viszonylatban szerintem egészen jó - bár olvastam annak idején az est.hu-n egy másikat a Parc des Princes dvdről, ami szintén kellemes hangvételű volt (http://est.hu/cikk/63881/mika_live_parc_des_princes_paris)...

Valójában úgy emlékszem, én ott olvastam először ilyen kommentet (Mikáról), amitől a hátamon felállt a szőr és ez után fogadtam meg, hogy többet nem. Nem érdekel a magyarok véleménye róla (az átlag magyar véleménye), nem idegesítem magam velük fölöslegesen!

 

Érdekes, amit mondtál, Zsina, én is pont így gondolom. Inkább ne is jöjjön ide, amíg az emberek közvéleménye (vagy az emberek) nem változnak, nem szeretném, hogy bármi attrocitás érje itt nálunk - ugyanis sajnos még ezt is el tudom képzelni...

 

Egyébként nagyon örülök, hogy indítottátok ezt a thread-et, jó, hogy amikor nagyon izgatott vagyok és angolul semmi sem bukik ki a számon (ujjaimon), valahol leírhatom - és persze, akik olvassák, értik is, miről visitozok...:naughty:

Szóval csak azt szeretném ebből kihozni, hogy jó lenne titeket kicsit jobban megismerni, és - bár tudom, ez nem igazán látszik - igenis megpróbálok bekapcsolódni a többi beszélgetésbe is, de magyarul azért még mindig könnyebb... :)

Csak ennyit szerettem volna és még akkor magamról azt, hogy 22 éves vagyok, Pécsett lakom, de Pestre járok egyetemre, az ELTE TTKn most leszek ötödéves (amit naaaaaaaaaagyon félelmetes leírni)... :aah: És csak egy középfokum van angolból, az is már jó régi... :(

És Zsina... a rajzaid fantasztikusak! Megnéztem az oldalad és nem jutottam szóhoz...Öröm látni, hogy nálunk is élnek ilyen tehetséges emberek!!!!! :):thumb_yello:

 

Szia!

 

Elolvastam a ciket amit küldtél, és tetszik, mert látom rajta hogy az író foglalkozott vele, hogy rászánta az időt, megnézte, nem csak egy másik "review"-t fordított le...meg tök korrekt volt szerintem...egy cikknek ilyennek kellene lennie.

 

Nagyon örülök hogy bekapcsolódtál! Én 20 éves leszek nemsokára, Szegedre járok a GTK-ra(most leszek másodéves), de egyébként Eger mellett lakok, és hát nagyjából ennyi. Jah és sosem voltam még Mika koncerten de megfogadtam hogy mivel októberben töltöm a 20-at annak alkalmából el kell mennem egyre! :mf_rosetinted:

 

 

Énis örülnék ha kicsit jobban megismerkednénk, mert elég kevesen vagyunk 'komoly' rajongók, szóval akkor legalább tartsunk ösze! Még olyat is el tudnék képzelni hogy majd valamikor együtt megyünk el egy külföldi koncertre. :thumb_yello:

 

Nagyon köszi, örülök hogy tetszenek a rajzaim! Szeretnék majd komolyabban is foglalkozni a rajzolással, mert a közgazdász szakma nem annyira illlik hozzám mint hittem. :aah:

 

Najó most megyek mert pont ma jönnek hozzám a szegedi barátnőim, még kicsit rendet kell pakolnom. Szegényeket kicsit megviseli az 5 órás út! :biggrin2:

 

Ui:

Suzie....egyébként mesélj már, találkoztál te is Mikával az iTunes után?

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Suzie....egyébként mesélj már, találkoztál te is Mikával az iTunes után?

 

Igen. Eddig négy koncerten voltam, és az első kivételével mindig sikerült beszélni vele egy kicsit. Most extra béna voltam, még aláírnivalót se vittem. :teehee: Ezt mondtam is neki, meg azt, hogy csak azért állok itt, mert el akarom neki mondani, hogy minden koncertjén egyre jobb. Aztán még azt is megkérdeztem, hogy nem kaphatnánk e infót az őszi koncertekről korábban, nem csak 1-2 nappal előre, de azt mindta, hogy azok csak promó koncertek lesznek, a turné jövőre indul.

Link to comment
Share on other sites

Pár napig hanyagolom az MFC-t és máris túl sok olyan témát dobtok fel, amihez muszály hozzászólnom! :biggrin2: Nah szóval én is ki vagyok akadva a magyarok negatívságán Mikával kapcsolatban! Nálunk pl. csak az iskolába jópár beszólást kaptam már (az egyébként gyöyörű :)) Mikás polóim miatt... Az emberek csak úgy beszólnak, lebuzizzák csak mert magas a hangja meg stb... Én már többnyire nem foglalkozom velük, csak ha valami nekem fontos ember mond rossz véleményt róla. De álltalában ha megmutatom pár számát és valaki tényleg végighallgatja, az azt szokta mondani, hogy tényleg nem is rossz a zenéje. (Mert persze eleinte úgy alkotnak róla véleményt, hogy egyetlen számát hallották eddig és azt sem végig.) És hát most még szerintem sem kéne Magyarországra jönnie, mert sajnos nálunk egyenlőre nem elég nagy az igazi rajongói tábora, ellenben túl sok a vele ellenséges "buzizós" bunkó ember. A Velvetes cikken is ki vagyok akadva... Tényleg nem képesek semmi fontosról (a zenéjéről, a tehetségéről, vagy a karrierjéről) írni többet és kevesebbet a szexuális hovatartozásáról, meg a mellkasszőrzetéről? :sad: És hát a kommentelők is parasztok... Az est.hu-s cikkre viszont büszke vagyok! :D Végre egy rendes és nem kritizáló hangvételű cikk a mi Mikánkról! :biggrin2:

És hát akkor már bemutatkoznék én is :) Dóri vagyok 15 éves (leszek 4 nappal a We Are Golden CD megjelenése után :roftl: ) Most megyek majd gimibe és infót fogok tanulni és tervezem, hogyha még nagyobb lesz az interentes tudásom csinálhatok majd nagy magyar Mika fan oldalt (igen, tudom, hogy már ott a tiéd Zsina, de én olyat szeretnék csinálni, ami nem GPortálos és hát minél több Mika fan oldal van annál jobb:biggrin2:) És ha felvennétek msnre annak nagyon örülnék: dorii@freemail.hu

Egyébként nekem eddig egy koncertjére volt szerencsém ellátogatni, júni. 1-én Berlinbe (mint utólag kiderült Suzie is ott volt) és hát életem egyik legnagyobb élménye volt! :wub2::mf_lustslow::roftl: Sajnos Mikával nem tudtam a se a koncert előtt, se utána találkozni, mert anyukámékkal mentem és ők nem akartak a koncert előtt sokkal odamenni és amikor vége lett rögtön indulnunk kellett haza, mert ők másnap már dolgoztak... De ettől függetlenül tényleg óriási élmény volt!

És én nagyon tervezem, hogy majd megint megyek valamelyik koncertére, hogyha lesz a közelben és most szívesebben mennék igazi magyar Mika fanokkal mint anyumékkal, szóval meg kéne szervezni, hogy többen menjünk!:blush-anim-cl:

 

UI: egy kis segítséget még kérnék, szóval én ott a Berlini koncin vettem Mika kitűzőket (meg persze a Songs for Sorrow EPt) és kaptam egy kódot, amivel a Mika's Magic Numbers játékon kapnék pntot, de sehogy sem akarja nekem elfogadni, amikor beírom ezt a kódot. Nincs valakinek valami 5lete mi lehet a baj?

Edited by Dorii
Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Nagyon örülök hogy bekapcsolódtál! Én 20 éves leszek nemsokára, Szegedre járok a GTK-ra(most leszek másodéves), de egyébként Eger mellett lakok, és hát nagyjából ennyi. Jah és sosem voltam még Mika koncerten de megfogadtam hogy mivel októberben töltöm a 20-at annak alkalmából el kell mennem egyre! :mf_rosetinted:

 

 

Énis örülnék ha kicsit jobban megismerkednénk, mert elég kevesen vagyunk 'komoly' rajongók, szóval akkor legalább tartsunk ösze! Még olyat is el tudnék képzelni hogy majd valamikor együtt megyünk el egy külföldi koncertre. :thumb_yello:

 

Nagyon köszi, örülök hogy tetszenek a rajzaim! Szeretnék majd komolyabban is foglalkozni a rajzolással, mert a közgazdász szakma nem annyira illlik hozzám mint hittem. :aah:

 

 

Csak ajánlani tudom a koncertlátogatást szülinap alkalmából, nem fogsz csalódni, az biztos...:thumb_yello: Egyébként pedig én is valami ilyesmire gondoltam... Hogy igazi rajongókkal koncertre menni sokkal izgalmasabb, mint "civilekkel"...:naughty: Garantáltan addig várnak Mikára, ameddig nem szégyellik... :biggrin2:

Csak az a gond az októberi időponttal, hogy akkor valószínüleg nem lesz koncert.:aah: De ne legyen igazam!!! :)

 

Tök jó, én épp most adtam be a jelentkezésem közgázra, mert félek, a tanításból nem fogok tudni megélni (de ne legyen igazam)! Szóval még nem tudom, hogy fogom bírni, mert sosem volt hozzá igazán kedvem, de mivel most is matek-fizika szakon vagyok, talán nem lesz annyira furcsa az egész... De azért maradsz az egyetemen, vagy be sem szeretnéd fejezni?

Link to comment
Share on other sites

Mivel úgy tűnik, túl gyors az MFC azoknak, akiknek kevés az idejük vagy kevésbé tudnak angolul, felrakom ide a linket az album új dalaihoz - minden dalból 30 mp-et hallgathattok meg:

 

http://itunes.apple.com/WebObjects/M...84360&s=143452

 

Köszi a linket!:thumb_yello: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én megpróbálom visszafogni magam és megvárni, amíg a kezemben lesz az album! Naaaaaaaaaaaaaaaaagyon nehéz!!!!!:aah:

Link to comment
Share on other sites

Köszi a linket!:thumb_yello: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én megpróbálom visszafogni magam és megvárni, amíg a kezemben lesz az album! Naaaaaaaaaaaaaaaaagyon nehéz!!!!!:ah:

 

Dettó! Én a thread közelébe sem megyek!!! Gondolkodtam hogy beírom hogy nem akarom meghallgatni...de inkább még aztsem.....azt akarom hogy legyen olyan szám amit még egyszer sem hallottam..mert ígyis van már pár amit kívülről fújok. "Késleltetem a kielégülést." :biggrin2:

 

Csak ajánlani tudom a koncertlátogatást szülinap alkalmából, nem fogsz csalódni, az biztos...:thumb_yello: Egyébként pedig én is valami ilyesmire gondoltam... Hogy igazi rajongókkal koncertre menni sokkal izgalmasabb, mint "civilekkel"...:naugty: Garantáltan addig várnak Mikára, ameddig nem szégyellik... :biggrin2:

Csak az a gond az októberi időponttal, hogy akkor valószínüleg nem lesz koncert.:aah: De ne legyen igazam!!! :)

 

Tök jó, én épp most adtam be a jelentkezésem közgázra, mert félek, a tanításból nem fogok tudni megélni (de ne legyen igazam)! Szóval még nem tudom, hogy fogom bírni, mert sosem volt hozzá igazán kedvem, de mivel most is matek-fizika szakon vagyok, talán nem lesz annyira furcsa az egész... De azért maradsz az egyetemen, vagy be sem szeretnéd fejezni?

 

Nah, akkor majd mebeszéljük és elmehetnénk együtt! Jah igen, énis hallottam hogy őszre nem nagyon tervez semmit, dehát...majd meglátjuk, hátha meggondolja magát! :mf_rosetinted: Jobb később mint soha, szóval szülinap előtt/után sem gáz. Én tuti megvárnám hogy kijöjjön koncert után, mert lenne pár ajándékom a számára! :teehee:

 

A sulit mindenképp be szeretném fejezni, mert jól jön az a diploma, de másfelé szeretnék kacsingatni..vagyis végülis ha jól fog az agyad meg talpraesett vagy akkor bárhova bekerülhetsz, (közgáz diplomával) csak az a lényeg hogy egyáltalán nem akarok könyvelésekkkel meg cégek lükeségeivel foglalkozni. Egyenlőre legalábbis így érzem. Sokkal inkább művészlélek vagyok, szóval arra gondoltam hogy egy féléves stíluskommunikátor képzést még elvégzek diploma után (hirdették szegeden) és bár elég hülyeség a neve...ilyen divatbemutató szervezéssel, divatiparban, divatmagazinoknál is el lehet vele helyezkedni, ami meg már sokkal inkább érdekes. Nekem.:mf_rosetinted:

De ha mat-fizikán vagy akkor mindenképp könnyebb dolgod lesz...én úgy mentem oda hogy deriválni sem tudtam...csak gyógymateket tanultunk középsuliba,még faktra sem jártam. :aah:

A menedzsment, marketing része sztem meg tök jó, érdekes dolgokat lehet tanulni, engem a matekos/pénzügyes dolgok zavarnak nagyon....meg hát tanulni kell.....nem kicsit.:sneaky2:

És hova adtad be? Pestre??

Edited by Zsina
Link to comment
Share on other sites

Szia :bye:

 

 

and that's all I know, thanks to Flickr :lol3:

 

:lmao:

 

This is the most useful word I can think of, actually, as it means both 'Hello' and 'Goodbye' .... originally it comes from see you, I guess...you pronounce it as See Ya:wink2:

 

:bye:

 

Hello Goodbye:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:lmao:

 

This is the most useful word I can think of, actually, as it means both 'Hello' and 'Goodbye' .... originally it comes from see you, I guess...you pronounce it as See Ya:wink2:

 

:bye:

 

Hello Goodbye:biggrin2:

 

Oh, nice :lol3:

Seeing as I won't be able to say more in Hungarian, Szia :bye::naughty:

Link to comment
Share on other sites

dedededededeeeee miért harapta meg a pasast???:aah::aah:

 

Csak hülyéskedett. Ha jól emlékszem a videóra (valami díjkiosztó közben/ után készült az interjú), Mika végig elég feszélyezettnek tűnt, mert Chris Moyles korábban sorozatosan cikizte a rádióműsorában. Aztán a végén elégtételt vett, miután érzékelte, hogy nem harap a maci...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Egy MFC-guidebook-ot kap!

 

ezt én se tudtam. :teehee:

Ezekben a közös rajzolós..stb projectekben még soha nem vettem részt - nem nekem találták ki őket. Viszont azoknak, akik szeretnének így üzenni Mikának, és egyéb lehetőséguk nincs a személyes találkozásra..stb, remek ötlet. Tényleg mindig megkapja az ajándékot, és meg is nézi.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ZSINA!!!NAGYON NAGYON SZÉPEN MEGKÉRLETHEK ARRA HOGY AMIT AZ OLDALADON ÍRTAM A VENDÉGKÖNYVBE AZT KITÖRÖLNÉD??NAGYON FONTOS ELÉGGÉ BONYOLULT AZ OKA DE MAJD ELMAGYARÁZOM CSAK TÉNYLEG!!!NAGYON FONTOS LENNE!!!:doh:

KÖSZI

 

Kitörölve.:thumb_yello::blink:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :biggrin2:

Én is csatlakoznék hozzátok, Suzie köszi a levelet!:wink2:

 

Szia!

Jaj de jó, hogy itt vagy Te is!

Majd írj 1-2 szót, hogy mennyire új neked ez a fórum (olvastad-e eddig), tudod-e követni a témákat és/ vagy vannak-e nyelvi nehézségek. Ez a thread részben arra szolgál, hogy pontosítsuk az infókat magyarul.

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy