Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

HELLLOOO!!!észre vesztek pár változást ill. különbséget a WAG videón??http://perezhilton.com/tv/index.php?ptvid=338b7e268e3a8

:aah::aah::aah::D:D

 

Ez a cenzúrázatlan verzió, (azaz az eredeti, a rendező által vágott video):wink2:

Mindkettőről külön link van az MFC-n. Először a cenzúrázott jött ki, de aztán rá 2-3 napra a rendező felrakta ezt is a honlapjára:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :biggrin2:

Én is csatlakoznék hozzátok, Suzie köszi a levelet!:wink2:

 

Szijaa-szijaa! :)

Üdv itt az MFC-n, ha van kedved mutatkozz be kicsit, mi már mind bemutatkoztunk régebben. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja és hát a WAG videó cenzurázatlan változata... :blush-anim-cl::biggrin2: No comment...:teehee::roftl::wub2:

 

Egyébként ti mit szóltok az album új címéhez? Nekem a régi cím, a We Are Golden sokkal jobban tetszett, mint ez, de ez is jó és hát az új albumborító zseniális, hála Yasminenak. :biggrin2:

 

És Zsina én is megnéztem a rajzaidat, egyszerűen zseniálisak! :mf_lustslow: Sosem értettem, hogy tudhatnak emberek ilyen gyönyörűen rajzolni! :cheerful_h4h::original: Tényleg nagyon ügyes vagy és ha valami művészi dologgal szeretnél foglalkozni, szerintem biztos sikered lesz! Nekem a legjobban a Mind Of An Artist nevű rajzod tetszik, nagyon szép és színes és teljesen "elkaptad" vele Mika stílusát.... :) De az összes rajzod fantasztikus és Mikának még a a gyönyörű szemeit is nagyon szépen le tudod rajzolni. :wub2: És a Pinkről készült rajzodat is különösen imádom, mert hát Pink a 2. számú kedvencem és ráadásul pont ez a kép van meg róla dedikálva is nekem...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ja és hát a WAG videó cenzurázatlan változata... :blush-ani-cl::bigrin2: No comment...:teehee::rofl::wb2:

 

Egyébként ti mit szóltok az album új címéhez? Nekem a régi cím, a We Are Golden sokkal jobban tetszett, mint ez, de ez is jó és hát az új albumborító zseniális, hála Yasminenak. :biggrin2:

 

És Zsina én is megnéztem a rajzaidat, egyszerűen zseniálisak! :mf_lustlow: Sosem értettem, hogy tudhatnak emberek ilyen gyönyörűen rajzolni! :cheerfu_h4h::original: Tényleg nagyon ügyes vagy és ha valami művészi dologgal szeretnél foglalkozni, szerintem biztos sikered lesz! Nekem a legjobban a Mind Of An Artist nevű rajzod tetszik, nagyon szép és színes és teljesen "elkaptad" vele Mika stílusát.... :) De az összes rajzod fantasztikus és Mikának még a a gyönyörű szemeit is nagyon szépen le tudod rajzolni. :wub2: És a Pinkről készült rajzodat is különösen imádom, mert hát Pink a 2. számú kedvencem és ráadásul pont ez a kép van meg róla dedikálva is nekem...:biggri2:

 

Köszi szépen!! Nagyon örülök ha tetszenek.....már kezdek gondokodni rajta hogy majd megrendelésre is csinálok párat....valahogy ugyanis pénzt kéne keresnem ha Mika koncertre akarok menni!!

Valaki egy Mika rajzot? Vagy saját portrét? :bleh: jólvan, csak vicceltem!:biggrin2:

 

Egyébként meg...sztem bármi jobb mint a We are golden...sztem iszonyat sztárgyáros, nyálas név volt, elég hogy a szám neve az, nem kell hogy az albumé is az legyen...Mika ennél sokkal eredetibb.....a TBWKTM elég furán hangzik még egyenlőre, viszont sokkal több van benne mint a WAGban, vagy mint amit gondolnánk...remélem Mika majd ad vmi magyarázatot arra hogy mire utal....Szóval nekem tök jó a TBWKTM. :original:

És már mindjárt szeptember....:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

ez a TBWKTM...hmm...hát a We Are Golden nekem azért nem tetszett volna mert,ha az egy szám címe ami ráadásul rajta van az albumon szerintem az nagyon hülyén néz ki...mert az eddigi albumok: Life in cartoon motion,Songs for sorrow...stb

azok találó nevek a We Are Golden pedig...egy albumnak...BÉNA dehát nem ez lett a neve úgyhogy örüljünk:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hm??:D:D:D

 

A Mikasounds-on keresztül küldtem levelet minden magyarnak, hogy keressák ezt a thread-t. Remélem, jelentkezik még néhány ember.. Bár igazából nem nekem fontos, hanem inkább azoknak, akik nem tudnak jól angolul / csak most kapcsolódnak be a fórumba. Szerintem jó ötlet egy ilyen thread-en keresztül pontosítani az információkat.

 

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A Mikasounds-on keresztül küldtem levelet minden magyarnak, hogy keressák ezt a thread-t. Remélem, jelentkezik még néhány ember.. Bár igazából nem nekem fontos, hanem inkább azoknak, akik nem tudnak jól angolul / csak most kapcsolódnak be a fórumba. Szerintem jó ötlet egy ilyen thread-en keresztül pontosítani az információkat.

 

:wink2:

jajajaaaaa...jóóó ok csak először nemtudtam mire gondolsz de ook persze...tudom h jóötlet:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Gondotam, felhívom a figyelmeteket, hogy a Mikasounds-on most van egy link, amivel dedikált CD-t ( a normál 1 lemezes verzió) lehet nyerni.

Sajnos azonban a play.com nem fogad el magyar címet.

Tehát ha mégis nagyon szeretnétek egy ilyet, valami külföldi ismerőssel érdemes beszélni, hogy arra a címre vigyék a megvásárolt példányt.:wink2:... vagy várni egy koncertig, hátha lesz névre szóló aláírásotok:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

nemhiszem el!ezt muszá megnézn:roftl::roftl:

1.http://www.youtube.com/watch?v=75YJU5qE0U4

2.http://www.youtube.com/watch?v=TiioqqYO2og&feature=related

3.http://www.youtube.com/watch?v=lmngEd3FSVo&feature=channel

ez annyyiirraaaaaaaaa.....:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!

nemhiszem el!ezt muszáy megnézn:roftl::roftl:

1.http://www.youtube.com/watch?v=75YJU5qE0U4

2.http://www.youtube.com/watch?v=TiioqqYO2og&feature=related

3.http://www.youtube.com/watch?v=lmngEd3FSVo&feature=channel

ez annyyiirraaaaaaaaa.....:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

 

Tetszik?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hello!

Nem tudjátok véletlenül, hogy Magyarországon árulják/fogják árulni a WAG kislemezt? Ezt nem rendeltem elő (ne kérdezzétek miért, mert én sem tudom...:sneaky2:) csak az albumot, viszont szeretném magaménak tudni persze... :biggrin2: Szóval bármi info? Köszi! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Nem tudjátok véletlenül, hogy Magyarországon árulják/fogják árulni a WAG kislemezt? Ezt nem rendeltem elő (ne kérdezzétek miért, mert én sem tudom...:sneaky2:) csak az albumot, viszont szeretném magaménak tudni persze... :biggrin2: Szóval bármi info? Köszi! :bye:

 

Én nem hallottam róla, eddig még csak a két dvd-t találtam meg az Alexandrában...de sztem nagyon kicsi rá az esély!

Az albumot a mikasoundsról rendelted meg? Mert én nem tudtam mert nemtom vmiért nem jó féle a kártyám....vagy nemtom, vmi olyan számot kért amiről fogalmam sem volt...

 

Ha más is megrendelte már onnan: gondolom pl. Suzie is, akkor tudnátok valamelyiken segíteni? Meg az kb mikorra ér ide azt lehet tudni?

Én reménykednék benne hogy majd itthon is lehete kapni de tartok tőle hogy nem a megjelenés napján sajnos, szóval meg akartam rendelni MSről de vmi nem volt jó....szóval mégegyszer, ha már rendeltetek onnan vmit el tudnátok mondani hogy hogy működik? Mennyire biztonságos,mikorra és ide? Regisztráltam is meg minden,de vmi gubanc volt a kártyával....sima kék málnás Erste mastercardom van, az nem jó? Abszolút nem értek ezekhez a rendelésekhez meg mittomén...pedig már nagyon szeretnék rendelni vmit.

 

Nah most megyek alszok mert ez az első hét elég durva volt! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Nem a Mikasoundsról, hanem a hmv.com-ról rendeltem meg. Milyen számot nem tudtál? Utána tudok érdeklődni, ugyanis nekem nincs dombornyomott kártyám, én mindig a sógoromét használom - ő pedig minden ilyesmire tudja a választ :) Szóval őt meg tudom kérdezni ha szeretnéd... :thumb_yello: Én a helyedben mindenképp megrendelném, mivel fogalmam sincs, mikorra akarják az országba behozni a cdt és nekem eddig semmilyen rossz tapasztalatom nem volt a külföldi rendeléseimmel (mind2 DVD, SFS, koncertjegy), minden időben megérkezett (sőt, nekem már akkor volt SFS bookletem, mikor mások még itt kérdezgették, hogy mikorra várható, hogy postázzák nekik), és persze mindig sértetlenül kaptam meg a csomagot!

Nekem valamiért alapból problémáim vannak a MS oldallal, így nem is próbálkozom vele, ha nem muszáj...

Edited by Eni
Link to comment
Share on other sites

..egyelőre a kártyás kérdésre válaszolok, aztán a CD-k beszerzéséről is...

 

VAlószínűleg azt a kódot kérheti tőled a software, amit az aláírásodnál, a jobb felső sarokban találsz, a kártya hátoldalán. Ebből az utolsó 3 szám kell . ( de help-ként általában meg szokott jelenni a magyarázat is)

 

Én most VISÁ-val rendeltem, de a Mastercard-ot is használtam már a neten , lehet, hogy a MSon is.

Link to comment
Share on other sites

..egyelőre a kártyás kérdésre válaszolok, aztán a CD-k beszerzéséről is...

 

VAlószínűleg azt a kódot kérheti tőled a software, amit az aláírásodnál, a jobb felső sarokban találsz, a kártya hátoldalán. Ebből az utolsó 3 szám kell . ( de help-ként általában meg szokott jelenni a magyarázat is)

 

Én most VISÁ-val rendeltem, de a Mastercard-ot is használtam már a neten , lehet, hogy a MSon is.

 

Igenigen...az meg is van, viszont mastercardhoz kér még vmi mást is amiről fogalmam nincs....meg ez ilyenkor úgy működik hogy ők leveszik róla pénzt? Mert ennyi erővel akor simán többet is levehetnének, nah szóval azért nem értem én ezt a rendszert! De ha azt mondjátok hogy biztonságos akor valahogy tényleg jó lenne rájönni hogy hogy tudnám elküldeni a megrendelést.

 

@Eni: megnézem azt az oldalt mindenképpen, köszi szépen...és nem dombornyomott a kártyám, azért is nem tudtam PayPayra sem regisztrálni eddig....csak sima kártya.....semmi extra. :biggrin2: Azért mastercard mert a málnás design jobban tetszett mint a naprafordós és lehetett választani....:aah:

 

Ui.: majd bemegyek szegeden az alexandrába jövő héten,és megkérdem hogy kérésre tudnak-e beszerezni dolgokat....pl SFS,vagy single lemezek..bár az utóbbit tuti nem venném meg mert ki nem állhatom a remixeket. :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

A We Are Golden kislemez szerintem nálunk semmilyen formátumban nem lesz kapható, vagy ha valamilyen bolt be is rendeli, biztos sokat kér érte.

Szerintem legjobb interneten keresztül rendelni, mert a szállítási költséggel együtt is sokkat olcsóbb.

 

A WAG 3 formátumban jelent meg ( ha az mp3 formátumokat nem számítjuk)

Ezek:

1., CD kislemez

2., 7" vinil lemez ( arany - limitált széria elvileg )

3., 12" vinil lemez a remixekkel (az HMV oldalán ez is aranyként jelenik meg, de szerintem rosszul.

 

Nekem semmi problémám nem volt a SFS rendeléssel a Sandbag-en keresztül, így most is a Mikasounds-on keresztül rendeltem meg az ekső kettőt.

Elvileg már holnap megjöhet, mert hétfőn rendeltem meg, s kedden kaptam egy mailt-t hogy postázták.

Link to comment
Share on other sites

@Eni: megnézem azt az oldalt mindenképpen, köszi szépen...és nem dombornyomott a kártyám, azért is nem tudtam PayPayra sem regisztrálni eddig....csak sima kártya.....semmi extra. :biggrin2: Azért mastercard mert a málnás design jobban tetszett mint a naprafordós és lehetett választani....:aah:

 

Ui.: majd bemegyek szegeden az alexandrába jövő héten,és megkérdem hogy kérésre tudnak-e beszerezni dolgokat....pl SFS,vagy single lemezek..bár az utóbbit tuti nem venném meg mert ki nem állhatom a remixeket. :sneaky2:

 

Netről rendelni, ha jól tudom (de Suzie javíts ki, ha tévedek), csak dombornyomott kártyával lehet pont ilyen biztonsági okok miatt, mint amiket említettél...

Jólvan kérdezd, aztán majd szólj, mit tudtál meg! :)

Link to comment
Share on other sites

Igenigen...az meg is van, viszont mastercardhoz kér még vmi mást is amiről fogalmam nincs....meg ez ilyenkor úgy működik hogy ők leveszik róla pénzt?

 

a pénzt rögtön leveszik, de egyéb költség nincs rajta.. Mindjárt megnézem a MS-on, hogy mi lehet a gond:wink2:

 

Ui.: majd bemegyek szegeden az alexandrába jövő héten,és megkérdem hogy kérésre tudnak-e beszerezni dolgokat....pl SFS,vagy single lemezek..bár az utóbbit tuti nem venném meg mert ki nem állhatom a remixeket. :sneaky2:

 

 

A SFS-ból nekem speciel 2 van, mert Berlinben megvettem, mielőtt megérkezett volna haza is. Ha ráér, akár egyszer majd tőlem is megveheted. Pontosan nem döntöttem még el, hogy mit is akarok vele...:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy