Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Én arra emlékszem, hogy kb. fél 1kor a Sziget bejáratánál jártam, tehát valamikor fél 1 és éjfél között jött ki. De hátha valaki meg tudja mondani pontosan, mert engem bevarázsolt már eleve a koncert, és elvesztettem az időérzékem teljesen.

 

Akkor tényleg csak egy picivel mulasztottam el, én negyed 1 körül jöttem ki, félre már a hévnél voltam :doh: Mindegy, majd legközelebb :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

No drágáim, akkor most kísérletet teszek a beszélgetés felélesztésére :D

 

Van bárki, aki tervezi, hogy jönne 2016.05.25-én a prágai koncertre? :) Mi Bettivel megyünk, már a jegy is megvan! :cheer:

Ha valaki jönne, akkor siessen, mert rohamosan fogynak a jegyek! A VIP és a kiemelt álló (mi ilyet vettünk) a legtöbb oldalon már elfogyott és az állóhelyeket is viszik rendesen (maga a hely meg nem túl nagy).

Ja és tud bárki esetleg egy elérhetőséget (mondjuk e-mail címet) Suziehoz? Ha igen lécci küldjétek el PMben :) Úgy látom rég volt itt fent, így a levelemet nem tuti, hogy megkapja a számát meg elkevertem. :( És imádnám nagyon, ha jönne Ő is prágázni. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 2016. 01. 12. at 0:42 AM, Dorii said:

No drágáim, akkor most kísérletet teszek a beszélgetés felélesztésére :D

 

Van bárki, aki tervezi, hogy jönne 2016.05.25-én a prágai koncertre? :) Mi Bettivel megyünk, már a jegy is megvan! :cheer:

Ha valaki jönne, akkor siessen, mert rohamosan fogynak a jegyek! A VIP és a kiemelt álló (mi ilyet vettünk) a legtöbb oldalon már elfogyott és az állóhelyeket is viszik rendesen (maga a hely meg nem túl nagy).

Ja és tud bárki esetleg egy elérhetőséget (mondjuk e-mail címet) Suziehoz? Ha igen lécci küldjétek el PMben :) Úgy látom rég volt itt fent, így a levelemet nem tuti, hogy megkapja a számát meg elkevertem. :( És imádnám nagyon, ha jönne Ő is prágázni. :)

Hali! Én ott voltam :D Tudom hogy ez most teljesen mindegy de ma regisztráltam és még nagyon lelkes vagyok... örülök hogy ennyien vagyunk magyarok :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 2009. 06. 30. at 5:22 PM, suzie said:

to be counted :wink2:

Szia,

 

Ha magyar vagy és szerencsésen rátaláltál az MFC-re, akkor ne menj tovább!

Különböző életkorú és érdeklődési körű emberek látogatják ezt a honlapot, és biztos akad olyan téma, amelyhez szívesen hozzászólnál.

Ez nem egy hagyományos értelemben vett rajongói klub, hanem egy vidám fórum, ahol minden publikus információt megtalálsz Mikáról, ahol egy remek közösség épül!

 

Ne aggódj, ha nem tökéletes az angolod, mert megpróbálok/ megpróbálunk segíteni, amiben csak lehet.

 

Most ismét aktuális a magyarok összetoborzása, mivel Mika fellép a Balaton Sound fesztiválon.

A thread jelenlegi célja az, hogy megszámláljuk magunkat, és tudjuk, hogy ide mindig lehet fordulni kérdésekkel vagy információkkal.

 

 

USERNAMES:

 

Alexandra94

Anna

Dorii

DuMika

Duzzi

Ebilafan

Ella

Eni

Flee

Icegirl

Kanni

Kriszti

Marlasinger

PommeNoir

Pucsesz

Suzie

TimyBlanco

Xtyna

Zsina

 

Mika magyar rajongói oldal - Mika Fanclub

erről csak 8 évvel maradtam le xD MIKA alig koncertezik idén, jól látom??? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 12/21/2021 at 10:06 PM, lilla10 said:

Szia, sziasztok! Ott voltunk tesómmal! :) 

Szia Lilla, lehet, hogy akkor titeket hallottunk😊. Magyarországon éltek? Nagyon kevés magyar Mika fan-ról hallok. Az Insta-live-on talán egyszer beszéltem egy Szilvi nevű lánnyal. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zita said:

Szia Lilla, lehet, hogy akkor titeket hallottunk😊. Magyarországon éltek? Nagyon kevés magyar Mika fan-ról hallok. Az Insta-live-on talán egyszer beszéltem egy Szilvi nevű lánnyal. 

Igen, Budapesten és környékén. :) Ti Németországban?

 

Pár barátnőmet már megfertőztem a Mika mániámmal haha :D Szerintem itthon sokan ismerik és kedvelik Mikát, csak talán nem követik őt aktívan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/30/2021 at 11:58 AM, lilla10 said:

Igen, Budapesten és környékén. :) Ti Németországban?

 

Pár barátnőmet már megfertőztem a Mika mániámmal haha :D Szerintem itthon sokan ismerik és kedvelik Mikát, csak talán nem követik őt aktívan.

Igen, mi Németországban. Itt nem annyira ismert, az én barátaim csak néznek mikor Mikáról beszélek. 😊. Mentek valamelyik gigre?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 1/12/2022 at 8:52 PM, Zita said:

Igen, mi Németországban. Itt nem annyira ismert, az én barátaim csak néznek mikor Mikáról beszélek. 😊. Mentek valamelyik gigre?

A londonival szemezek, de még nincs jegyem. -_- És Te? :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 months later...

Sziasztok! Nem tudom, mennyire aktív a magyar thread, de gondoltam, beköszönök. Mondjuk, nem vagyok új rajongó, már tizenx éve szeretem Mika számait, de idén valahogy jobban előtérbe került nálam. Fél éve mindennap a számait hallgatom, sőt eldöntöttem, hogy legközelebb, ha lesz Londonban koncertje, elmegyek. Ez nálam azért nagy szó, mert kerülöm a tömeget (anxiety), emiatt nem vagyok nagy koncertezős, de miatta kivételt teszek. :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sziasztok! Remélem azért vagyunk még páran Magyarországról :) nem ismerek senkit magyar rajongók közül, de szívesen beszélgetnék :lol3: volt esetleg valaki ezen a nyáron valamelyik koncerten? Vagy megy a következőkre?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 7/31/2023 at 9:37 AM, Tori13 said:

Sziasztok! Remélem azért vagyunk még páran Magyarországról :) nem ismerek senkit magyar rajongók közül, de szívesen beszélgetnék :lol3: volt esetleg valaki ezen a nyáron valamelyik koncerten? Vagy megy a következőkre?

 

Hey! Szia! Nem kaptam értesítést, hogy valaki írt ide, pedig követem (following) ezt a topicot! Végre egy magyar rajongó! Én nyáron nem voltam koncerten, de most a londonira szeretnék majd menni, feltéve, hogy nem fogynak el a jegyek! :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/28/2023 at 9:38 AM, Tunde Pfeffer said:

 

Hey! Szia! Nem kaptam értesítést, hogy valaki írt ide, pedig követem (following) ezt a topicot! Végre egy magyar rajongó! Én nyáron nem voltam koncerten, de most a londonira szeretnék majd menni, feltéve, hogy nem fogynak el a jegyek! :-)

Hali!:) Sikerült venned jegyet a pre-salen? Látom az állójegyek elég hamar elfogytak

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Tori13 said:

Hali!:) Sikerült venned jegyet a pre-salen? Látom az állójegyek elég hamar elfogytak

 Most mindig quote-tal fogok válaszolni, hogy biztos kapjunk róla értesítést. :-) Igen, sikerült vennem jegyet a tegnapi presale-n, úgyhogy tökre izgatott vagyok. Viszont a repjegyek nagyon drágák, most azokat nézegetem. Te jössz esetleg Londonba? Vagy nem terveztél?

Link to comment
Share on other sites

Itt vagyok még egy magyarként :hungary: Én Berlinbe megyek jövőre, még az MFC-s presalen tudtam rá minden probléma nélkül jegyet venni, szóval nagyon boldog vagyok :D Idén én se voltam koncerten, az első és a berliniig az utolsó koncertem is a tavalyi nyárzáró volt a veronai arénában

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Péhl Tamás said:

Itt vagyok még egy magyarként :hungary: Én Berlinbe megyek jövőre, még az MFC-s presalen tudtam rá minden probléma nélkül jegyet venni, szóval nagyon boldog vagyok :D Idén én se voltam koncerten, az első és a berliniig az utolsó koncertem is a tavalyi nyárzáró volt a veronai arénában

 

Szia! Igen, láttalak korábban, hogy hozzászóltál valamelyik poszthoz. Gondoltam is rá, hogy rád írok, hogy esetleg Londonba nem jössz-e, de akkor ezek szerint nem. Én még sosem voltam Mika koncerten, de most eljött a pillanat! :-)))  Láttam videókat azokról a koncertekről, nagyon jó hangulat lehetett ott (is), irigyellek! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy