Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Dik, Barunko, vsetko som nastastie stihla k spokojnosti pani veducej:wink2:

 

Ale s tymi vlasmi - to ti je sranda - ja si ich sice nervem, ale uvedomila som si, ze som si vcera cely vecer zastrihavala konceky! Chytila som si cop a uplne bezmyslienkovite som si zarovnavala milimetrove rozdiely. :boxed:

 

Barunko, a co ten tvoj koncert ??? Uz mas po nom? Ci to este len bude?

Ak to mas este pred sebou tak ti posielam straaaaaasne vela pozitivnej energie, nech sa to vydari!:thumb_yello::thumb_yello:

 

Tak to je fajn.. šikula :thumb_yello:

 

:naughty: To znám... takovej ten syndrom jakési nervozity.... přesně odpovídající situaci... já tohle zrovna s vlasy nedělám, ale mám kamarádku, která to dělá vždycky při učení a o to víc, čím je to učení důležitější :roftl:

 

Ještě ne, ten bude až večer.... uf... nervozita je, ale ty tři písničky nějak vydržím... snad :wink2: ... Děkuju moc!! :):original:

Link to comment
Share on other sites

On ho fakt niekto z MFC ma????

Říká se.... ale spíš kecaj :wink2: Ale jinak v rámci MFC se o Mikovi ví sakra hodně, až bych řekla někdy do mezí, které mu nemusí být příjemné...

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, zrejme o tom viete z mikasound, ak nahodou nie - tak vas informujem, ze Mika je 12.07.2010 v Belgicku. Nie je to ale samostatny koncert, je to festival:

- - - - - - - - - - - -

ABOUT TW CLASSIC

 

The TW Classic harks back to the old Werchter festival, in the days before 1994. Its formula is proven. One: A beautiful summer day. Two: A festival park with a single stage. Three: A first-rate, lively audience. Four: A select group of established, big name performers. TW Classic is not just classic by name. It has become one of the leading festivals in Belgium. Some telling names have already led the festivities - The Rolling Stones, The Police, Bryan Adams, Depeche Mode, Lenny Kravitz, Phil Collins, Simple Minds and Elton John. TW Classic 2010 will take place on Monday 12th July.

 

 

RUNNING ORDER

 

 

13h00 – 13h50 : The Opposites

 

14h20 – 15h15 : Arid

 

15h50 – 16h50 : Daan

 

17h25 – 18h25 : Amy Macdonald

 

19h05 – 20h05 : Scissor Sisters

 

20h45 – 21h45 : Mika

 

22h30 – 00h00 : The Black Eyed Peas

 

Doors of the Festival Park will open at noon. Running order subject to changes.

- -- - - - - - - - - - -

 

Problem je, ze treba kupit listok na cely den za 69 Euro. Nie je to najlacnejsie, ale ak by ste mali zaujem, dajte vediet.

 

Do Belgie bych se taky ráda podívala, ale bohužel mi to nevychází časově a taky finančně... Zvlášť kvůli hodince... :sad:

Link to comment
Share on other sites

No pokud by to zrušní bylo z jeho strany opravdu kvůli nějakejm technickejm problémům (?), tak by to třeba chtěl npravit, ale šance je fakt mizivá :sad:

 

Jojo, to je to co jsem se snažila říct... nemyslím si, že by se stalo, že by Mika řekl "Ten koncert v Praze prostě být musí!" a bojoval za to, aby byl...

 

Je to škoda, slyšela jsem i o umělcích, jejichž koncert měl být kvůli malé účasti u nás zrušen a oni přesto řekli "Žádný rušení se konat nebude, hrajeme..." ... asi ne vždycky se to dá udělat, nicméně... evidentně to jde, pokud umělec opravdu chce.

Link to comment
Share on other sites

svůj příspěvek na fóru po delší době jsem si představovala úplně jinak...

ach jo, já jsem úplně... vyšťavená... a smutná... a naštvaná... já jsem prostě věděla, že dnešek bude blbý den! nehledě na to, že tomu nasvědčovaly i jiné věci, dneska jsem se uprostřed noci probudila úplně uslzená, protože se mi zdálo, že se mi nepodařilo splnit to, co jsem musela, abych na koncert mohla jet a že jsem z toho byla úplně na nic... ale z nějakého nepochopitelného důvodu jste na ten koncert nejela žádná a to jsem si vysvětlovala jako výplod svého podvědomí

 

doufám, že se co nejdříve dozvíme víc, protože takových kusých informací je na mě poslední dobou až příliš...

 

I was given and then stolen the reason to fight the feeling that there's nothing here for me... ♫♪

 

Na to se nedá reagovat jinak než soucítat a souhlasit...

 

:huglove::wub2:

 

Teď se přes ten patos musíme přenést spolu, cítíme se tak všechny... a jak jsem psala ve svém dlouhém srdceryném postu :roftl:, nejlepší bude, když si naplánujeme nějakou společnou akci jako malou bolístku :wink2:

 

a odteď jsi oficiální věštkyní našeho fóra :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ty jedna vestica....

Tak nabuduce snivaj o niecom prijemnejsom!:wink2:

 

Kéž by se slečně Sibylle dnes zdálo o tom, že nám Mika pošle video, ve kterém se uctivě uklání, omlouvá a říká, že si uvědomuje, že učinil největší chybu svého života a hodlá ji promptně napravit :mf_rosetinted:

 

... :fisch: ... Snít přes den ještě můžu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Martinka, ja sa do Prahy tiez chystam, uz teda tu dovolenku menit nebudem....

Si strasne zlata, ja osobne ubytko uz mam (u sesternice) a velmi rada by som sa s vami zoznamila.

 

Uz som to tu sice spomenula - ale opakujem: kto z vas by sa v lete rad pozrel do Belgicka - ste vitane. Len dajte vcas vediet, aby sme sa skoordinovali.

 

pa, vasa zufala Beata

 

To už bude teď na léto asi velmi těžké zařídit, ale někdy se tam určitě taky dostaneme... :thumb_yello:

 

(Popořadě... TN, Lednice, Poitiers, Brusel... :teehee: )

 

Hehe, zoufalá.... myslím, že svou současnou zoufalostí bychom mohly svorně konkurovat seriálu Zoufalé manželky :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím.

Taky myslím, že pozvat Miku do arény a myslet si že bez jakékoliv reklamy se na něj přihrne 4000 lidí byl pěknej úlet. Ale oni si prostě řekli "zkusíme co to udělá", a kašlou na lidi, co si třeba něco plánujou, a to už nemluvím o imigi, co teď Čechy u Miky budou mít.

 

Já osobně na fórum nezanevřu, a na Miku taky ne, protože pochybuju, že by to bylo jeho rozhodnutí.

 

I když je pravda, že momentálně nemám náladu vůbec na nic.

 

Ale jak jsi řekla - splečně to zvládneme.

 

 

Leda že bychom Mikov navrhly, že když už tu Prahu měl stejně v plánu, tak ať přijede na soukromý večírek czech and slovaque MFC

Snažím se najít ztracený humor

 

Ani se mi nechce věřit, že máme v republice fakt tak neschopný promotéry........ čím dál tím víc si uvědomuju, jakou skvělou práci bych na jeji místě odvedla já :mf_rosetinted::roftl:

 

Mimochodem - článek na idnes.cz: "Informace z předprodejů však napovídají, že se hlavně špatně prodávaly lístky." :mf_rosetinted: ... Achjo.. takže naše potvrzení se zkrátka čím dál tím víc potvrzuje... :( Proč ho nemohli přesunout jako Ninu Hagen? :sneaky2: A vůbec - kolik lidí u nás proboha zná Ninu Hagen?!

 

Jsem ráda, že do toho taky s náma jdeš :)

 

:roftl: .. Jak říkám, ten bude zrovna busy - pořádat další koncert ve Francii někde, kde ještě nebyl.. to znamená... asi přímo u lidí doma :mf_rosetinted:

 

(Mimochodem - slovaque... velmi frankofonní :teehee: anglicky je to "slovak" :) )

Link to comment
Share on other sites

To už bude teď na léto asi velmi těžké zařídit, ale někdy se tam určitě taky dostaneme... :thumb_yello:

 

(Popořadě... TN, Lednice, Poitiers, Brusel... :teehee: )

 

Hehe, zoufalá.... myslím, že svou současnou zoufalostí bychom mohly svorně konkurovat seriálu Zoufalé manželky :teehee:

 

Hm, tak dneska se moje Verunka dozvěděla, že jim ruší vystoupení, co nacvičovaly na závěr roku :sad:

Je z toho chudinka celá smutná, myslím, že chápu co cítí :blink:

 

(navíc se mi to zdá pěkně nesmyslný - zrušili vystoupení všech tříd školy na protest proti nějakejm rodičům, co nadávali jednomu učiteli - no rozumíte tomu? těm rodičům to je fuk, jediný potrestaný jsou děti :loco::doh:)

Link to comment
Share on other sites

Ani se mi nechce věřit, že máme v republice fakt tak neschopný promotéry........ čím dál tím víc si uvědomuju, jakou skvělou práci bych na jeji místě odvedla já :mf_rosetinted::roftl:

 

Mimochodem - článek na idnes.cz: "Informace z předprodejů však napovídají, že se hlavně špatně prodávaly lístky." :mf_rosetinted: ... Achjo.. takže naše potvrzení se zkrátka čím dál tím víc potvrzuje... :( Proč ho nemohli přesunout jako Ninu Hagen? :sneaky2: A vůbec - kolik lidí u nás proboha zná Ninu Hagen?!

 

Jsem ráda, že do toho taky s náma jdeš

 

:roftl: .. Jak říkám, ten bude zrovna busy - pořádat další koncert ve Francii někde, kde ještě nebyl.. to znamená... asi přímo u lidí doma :mf_rosetinted:

 

(Mimochodem - slovaque... velmi frankofonní :teehee: anglicky je to "slovak" :) )

 

Kdo je Nina Hagen? :shocked:

 

Omlouvám se za slovaque, nějak mi to ujelo :blush-anim-cl::teehee:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Hm, tak dneska se moje Verunka dozvěděla, že jim ruší vystoupení, co nacvičovaly na závěr roku :sad:

Je z toho chudinka celá smutná, myslím, že chápu co cítí :blink:

 

(navíc se mi to zdá pěkně nesmyslný - zrušili vystoupení všech tříd školy na protest proti nějakejm rodičům, co nadávali jednomu učiteli - no rozumíte tomu? těm rodičům to je fuk, jediný potrestaný jsou děti :loco::doh:)

 

:doh: :doh: Chudáci děti... ta lidská demence mě dneska štve čím dál tím víc.....

 

Smysl to nedává nejmenší :boxed:

 

Kde to žijem :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Kdo je Nina Hagen? :shocked:

 

Omlouvám se za slovaque, nějak mi to ujelo :teehee:

 

To je správná otázka :roftl::thumb_yello: No je to jedna německá zpěvačka, která je poměrně známá v Německu, ale u nás? :boxed: Strčila bych ruku do ohně za to, že ji zná mnohem, mnohem míň lidí než Miku. A ji přesunou do menší haly a miku a Chemical Brothers zruší? WTF? :boxed:

 

Tak si tak říkám, jestli jim nenapsali "Tak si vyberte, buďto to zrušíme, nebo budete vystupovat v menší hale" a jediná Nina, která nemá nijakou show (tzn. kulisy a tak myslím), teda řekla, že jí stačí i menší hala... jinak nechápu! :boxed:

 

To se stává :)

Link to comment
Share on other sites

hm... tiez som sa tak pytala sama seba, ze dokedy ho to bude bavit pustat si fanusikov az tak blizko na telo..... uvidime:wink2:

 

Říká se.... ale spíš kecaj :wink2: Ale jinak v rámci MFC se o Mikovi ví sakra hodně, až bych řekla někdy do mezí, které mu nemusí být příjemné...
Link to comment
Share on other sites

Tak to je dobre !!!:naughty::naughty::roftl:

Momentalne hrame v serialy Zufale fanynky !:aah:

 

To už bude teď na léto asi velmi těžké zařídit, ale někdy se tam určitě taky dostaneme... :thumb_yello:

 

(Popořadě... TN, Lednice, Poitiers, Brusel... :teehee: )

 

Hehe, zoufalá.... myslím, že svou současnou zoufalostí bychom mohly svorně konkurovat seriálu Zoufalé manželky :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tak to je dobre !!!:naughty::naughty::roftl:

Momentalne hrame v reality show "Zufale fanynky" !:aah:

A zufalejsie ako my uz snad vedia byt len hviezdy vo venezuelskych telenovelach!:aah::aah:

 

Mika Ignacio Gomez Martos! :aah::aah:

 

To už bude teď na léto asi velmi těžké zařídit, ale někdy se tam určitě taky dostaneme... :thumb_yello:

 

(Popořadě... TN, Lednice, Poitiers, Brusel... :teehee: )

 

Hehe, zoufalá.... myslím, že svou současnou zoufalostí bychom mohly svorně konkurovat seriálu Zoufalé manželky :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Chudatko!

Presne tak - takto potrestali deti! Boze, co tym dosiahli.....

Jedine snad to, ze teraz im vynada este viac rodicov :sneaky2:

 

Hm, tak dneska se moje Verunka dozvěděla, že jim ruší vystoupení, co nacvičovaly na závěr roku :sad:

Je z toho chudinka celá smutná, myslím, že chápu co cítí :blink:

 

(navíc se mi to zdá pěkně nesmyslný - zrušili vystoupení všech tříd školy na protest proti nějakejm rodičům, co nadávali jednomu učiteli - no rozumíte tomu? těm rodičům to je fuk, jediný potrestaný jsou děti :loco::doh:)

Link to comment
Share on other sites

Jasně... :wink2: Jakmile se sem už člověk jednou dostane, stane se nepostradatelnou součástí fóra :)

 

Asi se zkrátka "maestro" rozhodl, že je Praha pod jeho úroveň :shun: .. Nebo já už fakt nevím.. to je na celé záležitosti nejhorší....kdyby Mika zrušil kvůli nemoci nebo takovýmu nějakýmu důvodu, mohly bychom si vzteky vyrvat vlasy, ale musely bychom to pochopit.... takhle si můžeme jak rvat vlasy, tak se cítit naprosto podvedeně a nejistě.... což je na tom celým to nejhorší :mf_rosetinted:

 

Doufám, že se ti podařilo přivstat a všechno stihnout...ani se ti nedivím, že se ti večer nechtělo... já bych to už nezvládla :shocked:

 

jo... takhle nějak se cítím... :emot-sad:

 

(tak jsem nějak přemýšlela o velkých zklamáních/šocích/smutek způsobujících věcí za poslední léta a i když je to opravdu různý druh zklamání, nemohla jsem si nevšimnout - 25. 6. 2009, 15. 6. 2010... tak fajn, 5. června příští rok snad radši ani nevylezu z postele... :sneaky2:)

 

jestli by to vážně bylo takhle - a sice, že se jednalo o malý prodej lístků nebo něco na podobné úrovni, tak musím souhlasit, že by mě zklamal i sám Mika :sad:, protože někteří, kteří se chystali do Prahy a jsou teď neméně zklamáni, se z toho otřepou a třeba si naplánují výlet na Miku do zahraničí... já ale v téhle pozici nejsem... a chtěla bych být taky z těch fanoušků, o které je pečováno :o

 

____________

 

jinak budiž nám gratulováno k Partu 3! otevřenému sice za smutných okolností, ale branému jako naše útočiště :)

 

:group_hug:

 

+ omlouvám se za zpoždění a zdravím novou posilu našich řad, Beatu :welcomeani:

Link to comment
Share on other sites

Jinak jsem psala sunshine.... myslím, že se cítí úplně stejně jako my.... mám vás od ní všechny pozdravovat :original: (I když by teda měl a být už dneska/zítra zpátky) :wink2:

 

taky moc pozdravuju a těším se až zase uvidím nový příspěvek od ní :)

Link to comment
Share on other sites

Na to se nedá reagovat jinak než soucítat a souhlasit...

 

:huglove::wub2:

 

Teď se přes ten patos musíme přenést spolu, cítíme se tak všechny... a jak jsem psala ve svém dlouhém srdceryném postu :roftl:, nejlepší bude, když si naplánujeme nějakou společnou akci jako malou bolístku :wink2:

 

a odteď jsi oficiální věštkyní našeho fóra :teehee:

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

Dakujem, Jacksie !!!

 

Ani neviem, co by som ti povedala na utesenie.....

Je fakt, ze my "pracujuci" si mozeme povedat, ze budeme jest nejaky cas suchy chleba pripadne slnecnicove semienka a financne sa to nejako da zariadit, aby som si ho isla pozriet inde. Studenti to maju bohuzial tazke:sneaky2:

 

Ja som si kupila listok do Rima a mozem vam slubit, ze urobim vsetko preto, aby som sa k nemu nejako dostala a osobne mu porozpravala o nasich zlomenych sredchiach:emot-sad::hair::hair::lmfao:, prebudila v nom svedomie a socialne citenie a nahovorila ho, nech vam aspon nahra miniodkaz do mojho fotaku!:mf_rosetinted:

 

Len ja este nemam prax ako fanynka - som tu "sluzobne najmladsia" (aj ked inak najstarsia:naughty:), mam za sebou iba jeden koncert (ten na ktorom som sa do Miku zblaznila) a aj ten este ako neclenka MFC.

 

Dufam, ze v Rime (ono je to vlastne niekde mimo mesta) uspesne najdem ten hypodrom, pred nim domacich clenov FMC a hlavne sa USPESNE dostanem az k samotnemu Mr. IDOLU ZBOZNOVANEMU.

 

Tak mi drzte palce.

 

 

jo... takhle nějak se cítím... :emot-sad:

 

(tak jsem nějak přemýšlela o velkých zklamáních/šocích/smutek způsobujících věcí za poslední léta a i když je to opravdu různý druh zklamání, nemohla jsem si nevšimnout - 25. 6. 2009, 15. 6. 2010... tak fajn, 5. června příští rok snad radši ani nevylezu z postele... :SIZE]

 

jestli by to vážně bylo takhle - a sice, že se jednalo o malý prodej lístků nebo něco na podobné úrovni, tak musím souhlasit, že by mě zklamal i sám Mika :sad:, protože někteří, kteří se chystali do Prahy a jsou teď neméně zklamáni, se z toho otřepou a třeba si naplánují výlet na Miku do zahraničí... já ale v téhle pozici nejsem... a chtěla bych být taky z těch fanoušků, o které je pečováno :o

 

____________

 

jinak budiž nám gratulováno k Partu 3! otevřenému sice za smutných okolností, ale branému jako naše útočiště :)

 

 

 

+ omlouvám se za zpoždění a zdravím novou posilu našich řad, Beatu :welcomeani:

Link to comment
Share on other sites

Kéž by se slečně Sibylle dnes zdálo o tom, že nám Mika pošle video, ve kterém se uctivě uklání, omlouvá a říká, že si uvědomuje, že učinil největší chybu svého života a hodlá ji promptně napravit :mf_rosetinted:

 

... :fisch: ... Snít přes den ještě můžu :wink2:

 

ne, že bych nebyla vděčná za takovéto povýšení - věštkyně fóra, ale musím se přiznat, že na moje sny není moc spolehnutí :wink2:

 

jinak se mi dneska zdálo úplné nic... to asi proto, že jsem se nejen včera začala učit pozdě, ale učení mi trvalo asi 4x dýl než normálně, protože jsem se vůbec nemohla soustředit, a tak jsem šla spát pozdě + 4 naspané hodiny za předchozí noc, zkrátka i přes okolnosti jsem usnula jako zabitá :blink:

 

chjo, kdyby se mi něco takového aspoň zdálo... :)

 

jinak, Barunko, myslela jsem a myslím na tebe, podej potom, prosím, zprávu, jak dopadl absolvák :) ... jestli jsi třeba na konci pro uvolnění vnitřního napětí nevystřihla: you think you're better, you're better than us! you blow us off as nobody does, to avoid satisfaction, you're ignoring us!!! ... come on now, what are fans supposed to do? when we can't seem to leave it alone...... :sneaky2::teehee:

Link to comment
Share on other sites

Hello from Poland, dear neighbours! :teehee: I have a little problem with translation and I would be grateful to get your help! I've bought the tickets for Tesla Arena gig with ticketportal.cz and now I want to ask them what I'm supposed to do to get my money back. Could you please check this link: http://www.ticketportal.cz/onas.asp?choice=3 and tell me which e-mail adress I should use because I don't understand anything :no:.

Link to comment
Share on other sites

Hello from Poland, dear neighbours! :teehee: I have a little problem with translation and I would be grateful to get your help! I've bought the tickets for Tesla Arena gig with ticketportal.cz and now I want to ask them what I'm supposed to do to get my money back. Could you please check this link: http://www.ticketportal.cz/onas.asp?choice=3 and tell me which e-mail adress I should use because I don't understand anything :no:.

Cześć from the currently sad Czech Republic! :wink2:

 

Well, actually, I don't think there's need to ask them about what you should do - there was a MFCer, who got an email (she bought the tickets from ticketportal as well) that stated:

 

S politování musíme oznámit,že koncert MIKA 26.7. se s definitivní platností bez náhrady ruší. Vstupenky se vrací v místě zakoupení nejpozději do konce července. V případě,že jste vstupenky platili KARTOU PŘES INTERNET nebo DOBÍRKOU,tak je zašlete na níže uvedenou adresu společně s průvodním dopisem a číslem účtu,kam Vám poukážeme penízky. Nebo se můžete i na níže uvedené adrese zastavit a peníze vyplatíme přímo zde. Za způsobené komplikace se omlouváme.

 

 

S přátelským pozdravem

Michal Pařízek

TICKETPORTAL

IRSnet CZ s.r.o.

Politických vězňů 15

11000 Praha

tel.: 222 246 283

fax.: 222 246 283

 

... which basically means - if you bought the ticket online (which i guess you did and you even said that :naughty: ), you send it to the address (that means: Michal Pařízek

TICKETPORTAL

IRSnet CZ s.r.o.

Politických vězňů 15

11000 Praha), you should include a "cover letter" (they don't say what that is, i suppose a letter where you should say "i bought these tickets, the gig is cancelled, i want my money back :roftl: ) and also include the number of your account, where they will send your money back to. :):wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy