Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Coming in a totally unexpected, and actually in a very, very unsuitable and tough time for us... we are opening part 3! :thumb_yello:

 

Facts about us for those who don't know us:

 

1. This is where we come from and even though we are two separate countries, in our heads we see it a bit differently :teehee::

516.gif

 

2. We are a bunch of unstoppable chatterboxes (yeah, basically just your regular MFCers :naughty: ), which means that absolutely anyone is welcome here to chat with us :wink2:

 

3. Currently we are sort of in a group despair since the awesome illusion of Mika performing here was smashed to pieces yesterday :mf_rosetinted:

 

4. The original name of this thread was meant to be "The late night sessions for people who are Mika fans, have a slight tendency to graphomania, seem to like hot chocolate and are or feel Czech or Slovak" :roftl:

 

To our regulars:

 

Let's bring on the chatting and randomness in part 3 as well :naughty:

 

(And that's right, I AM going to still be answering to old stuff from part 2 :teehee: )

 

Our dear older threads:

Part 1 :)

Part 2 :das:

Link to comment
Share on other sites

Bude docela složitý odpovídat na starší věci, když se pořádně nedají "quotovat" :naughty: .. ale budu se snažit, aby v tom nebyl až moc velkej zmatek :wink2:

 

Začínám tedy hned :teehee:

 

elkem bych se i vsadila že to bylo kvůli prodeji lístků... Kdyby ne, 1. napsali by že se koncert přesouvá bude náhradní termín, 2. napsali by přesný důvod zrušení Tohle nicneříkající mlžení ála technické a produkční důvody je k smíchu...

 

Ale je pravda že už od prvního dne jsem se v koutku duše bála, že jim právě umístění do Tesly vrátí jako bumerang a bohužel se to vyplnilo

Jak říkáš, i mnohem větší hvězdy mají co dělat aby aspoň z většiny zaplnily O2 nebo Teslu (proto jsem předloni zírala když Avril neměla problém zaplnit O2 ) a když se k tomu přidá ta totální a nechutná blokáda Miky médii...

Holt co se čecháčkům nepřinese na zlatém televizním podnose, to si těžko, přetěžko sami hledají...

 

Jak jsem tu kdysi říkala, takové Kongresové centrum nebo Lucerna by byly pro Miku ideální místa... Vždyť to proboha není ostuda nekoncertovat v megaaréně... Bych tu mohla z fleku hodit hodně dlouhý seznam těch, kteří měli v Lucerně nebo KC nezapomenutelné koncerty, a že to jsou v hudebním světě velká jména...

Teď jde i o to, kdo vlastně Teslu vybral, jestli český promotér nebo přímo někdo z managementu Miky?

Ale proč teda proboha koncert nepřeložili a nepřemístili?

 

 

Jinak samozřejmě že nemám v plánu končit s tímhle forem, na ot mi mco přirostlo k srdci... To by se stalo jen kdybyste mě tu nechtěly

 

Jojo, to je fakt...jakmile neudají přesný důvod, je za tím něco podezřelého... a ještě vtipnější mi přijde, že se dodneška nevyjádřil management... no ať se na mě nezlobí, ale do pár dnů nejpozději by od nich nějaký oficiální vyjádření přijít mělo, protože jestli ne, tak mě teda pěkně zklamou, ať se děje co se děje.

 

S Teslou máš úplnou pravdu... a co víc, naprosto souhlasím s tím, že není ostuda vystupovat v menší aréně... jak říkáš, těch jmen, co takhle u nás vystupovalo, je řádka, snad se Mika, resp. jeho management nevidí jako umělce, pro kterého jsou menší arény podřadné.... to by mě totiž dost pobavili :roftl: ... taky nechápu, proč koncert nepřemístí. Těch arén, ve kterých by se to dalo zvládnout, je bezpočet.

 

Ach, kdo ví, co za tím je... nehodlám z toho zatím vinit nikoho konkrétně, ale jak říkám, ať už za to může kdokoliv, pokud se brzy nedočkáme nějakýho vysvětlení, zklame mě i samotný Mika... to by totiž jen ukázalo, že to s tou jeho péčí o fanoušky není až tak žhavý... tak snad udrží standard :wink2:

 

To jsem moc ráda, Trifi :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Skusim s tym nieco urobit.

La nuit porte des conseilles, alebo rano mudrejsie vecera,

mozno budem mat tiez vestecky sen a prisnije sa mi jeho telefonne cislo

 

Jak to dopadlo? :fisch:

Link to comment
Share on other sites

:(

Trifi,

ja som tu sice ta z nova, ale dovolim si tvrdit, ze bez tych tvojich vtipnych komentarov by to forum nemohlo existovat

 

Ze ten koncert neprelozili inam, to je fakt divne....

 

Dievcata, ja som z toho taka cela nejaka pokrcena a pokazena a vobec sa neviem sustredit.... Mala som dokoncit nejaku robotu, ale nie som toho schopna. Asi sa na to vyprdnem a idem sa radsej prejst

 

Skusim si zajtra rano privstat a pustit sa do toho s cistou (snad!!!) hlavou...

 

Dobru noc (boze, to znie tak strasne ironicky! Ale tak som to fakt nemyslela)

 

Jasně... :wink2: Jakmile se sem už člověk jednou dostane, stane se nepostradatelnou součástí fóra :)

 

Asi se zkrátka "maestro" rozhodl, že je Praha pod jeho úroveň :shun: .. Nebo já už fakt nevím.. to je na celé záležitosti nejhorší....kdyby Mika zrušil kvůli nemoci nebo takovýmu nějakýmu důvodu, mohly bychom si vzteky vyrvat vlasy, ale musely bychom to pochopit.... takhle si můžeme jak rvat vlasy, tak se cítit naprosto podvedeně a nejistě.... což je na tom celým to nejhorší :mf_rosetinted:

 

Doufám, že se ti podařilo přivstat a všechno stihnout...ani se ti nedivím, že se ti večer nechtělo... já bych to už nezvládla :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Přesně To je snad poprvé, co mi moje podvědomí zakázalo si pustit něoc s Mikou (song, YT video...) protože by mi to strašně připomínalo co jsme tu v Praze mohly mít a mít nebudemeeeee

 

Je to trošku podobné jako s čímkoliv od MJ po jeho smrti, jenom v trošku menší míře...

 

Taky to tak mám. V televizi přepínám, v rádiu přepínám, na svým mp3 přehrávači taky a včerejšek byl opravdu prvním dnem po veeelmi dlouhé době, co jsem neslyšela ani jednu písničku. A pár dní mi to ještě vydrží...... resp. myslím - "nám" to vydrží.. skupinová deprese se snáší líp.... :wink2:

 

Kupodivu po smrti Michaela jsem zapla youtube a sjížděla všechna videa, celou dobu jsem vypadala asi takhle: ":shocked:" a nechápala...

 

ale teď to mám fakt úplně jako ty...

Link to comment
Share on other sites

Bude docela složitý odpovídat na starší věci, když se pořádně nedají "quotovat" :naughty: .. ale budu se snažit, aby v tom nebyl až moc velkej zmatek :wink2:

 

Začínám tedy hned :teehee:

 

 

 

Jojo, to je fakt...jakmile neudají přesný důvod, je za tím něco podezřelého... a ještě vtipnější mi přijde, že se dodneška nevyjádřil management... no ať se na mě nezlobí, ale do pár dnů nejpozději by od nich nějaký oficiální vyjádření přijít mělo, protože jestli ne, tak mě teda pěkně zklamou, ať se děje co se děje.

 

S Teslou máš úplnou pravdu... a co víc, naprosto souhlasím s tím, že není ostuda vystupovat v menší aréně... jak říkáš, těch jmen, co takhle u nás vystupovalo, je řádka, snad se Mika, resp. jeho management nevidí jako umělce, pro kterého jsou menší arény podřadné.... to by mě totiž dost pobavili :roftl: ... taky nechápu, proč koncert nepřemístí. Těch arén, ve kterých by se to dalo zvládnout, je bezpočet.

 

Ach, kdo ví, co za tím je... nehodlám z toho zatím vinit nikoho konkrétně, ale jak říkám, ať už za to může kdokoliv, pokud se brzy nedočkáme nějakýho vysvětlení, zklame mě i samotný Mika... to by totiž jen ukázalo, že to s tou jeho péčí o fanoušky není až tak žhavý... tak snad udrží standard :wink2:

 

To jsem moc ráda, Trifi :thumb_yello:

 

Já si osobně myslím, že to zrušil český pořadatel (i to zrušní Chemical Brothers tomu nasvědčuje) prostě kvůli prachům. Pokud vím, tak při turné je ve smlově klauzule ve smyslu "podle počtu prodaných lístků".

I pohled na ty pořadatale (na jejich fotku) mi říká, že 1.by toho byli schopni

2.to asi nejsou bůhví jaký profíci.

Ale to jsou jenom moje úvahy, samozřejmě to může být úplně jinak, a taky doufám, že se brzo dočkáme oficiálního vysvětlení.

 

Technical problems - co to je? Nesehnali mikrofon?:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Já si osobně myslím, že to zrušil český pořadatel (i to zrušní Chemical Brothers tomu nasvědčuje) prostě kvůli prachům. Pokud vím, tak při turné je ve smlově klauzule ve smyslu "podle počtu prodaných lístků".

I pohled na ty pořadatale (na jejich fotku) mi říká, že 1.by toho byli schopni

2.to asi nejsou bůhví jaký profíci.

Ale to jsou jenom moje úvahy, samozřejmě to může být úplně jinak, a taky doufám, že se brzo dočkáme oficiálního vysvětlení.

 

Technical problems - co to je? Nesehnali mikrofon?:shocked:

 

Jojo, taky bych kvůli těm Chemical Brothers řekla... čirou nááááhodou se dva umělci rozhodnou ve stejnej den nevystupovat. Čirou náááhodou. :naughty:

 

Taky je možný, že něco takovýho ve smlouvě je... ono je to fakt těžký, ... kdyby Mika opravdu chtěl, ten koncert tady ještě uspořádá ... tahle agentura není jediná....

nicméně jestli je to opravdu kvůli malému počtu prodaných lístků, tak si řekl "Co já se s tím budu ...., stejně tam lístky neprodám" a regulérně se na to asi vykašlal. No, asi se není čemu divit, opravdu se mi nezdá, že by se někdy mohlo stát, že bude Mika volat po tom, aby někde opravdu mohl hrát.

 

Taky doufám....

 

Ale ne... objednali moc krabic na peníze a nemají je jak zaplnit a neví co udělat... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

No tak to skusme, mozno on nevie, co s nacatym vecerom....

Odvaznemu stastie praje:wink2:

 

Já si myslím, že on přesně ví co s tím večerem... místo Prahy uspořádá jubilejní 10000. koncert ve Francii :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Jojo, taky bych kvůli těm Chemical Brothers řekla... čirou nááááhodou se dva umělci rozhodnou ve stejnej den nevystupovat. Čirou náááhodou. :naughty:

 

Taky je možný, že něco takovýho ve smlouvě je... ono je to fakt těžký, ... kdyby Mika opravdu chtěl, ten koncert tady ještě uspořádá ... tahle agentura není jediná....

nicméně jestli je to opravdu kvůli malému počtu prodaných lístků, tak si řekl "Co já se s tím budu ...., stejně tam lístky neprodám" a regulérně se na to asi vykašlal. No, asi se není čemu divit, opravdu se mi nezdá, že by se někdy mohlo stát, že bude Mika volat po tom, aby někde opravdu mohl hrát.

 

Taky doufám....

 

Ale ne... objednali moc krabic na peníze a nemají je jak zaplnit a neví co udělat... :wink2:

 

V každym případě, jestli to je kvůli lístkům, tak je jasný, že není šance, aby někdy do Prahy přijel.:sneaky2:

Jestli to je jinej důvod, tak možná někdy...

Link to comment
Share on other sites

Uplne na prd:sneaky2:

Bola som taka nestastna, ze som do 02.30 nemohla spat a potom sa mi snivali same horory. Bola som v niekde v Taliansku (to viem urcite) s nejakou divnou partiou ludi, vedela som, ze mi chcu ublizit a pokusala som sa im ujst, ale vzdy ma dohonili a doviedli naspat... Strasne. Zobudila som sa uplne spotena.

 

A Mikove cislo nikde!:sad::badmood:

 

Jak to dopadlo? :fisch:
Link to comment
Share on other sites

V každym případě, jestli to je kvůli lístkům, tak je jasný, že není šance, aby někdy do Prahy přijel.:sneaky2:

Jestli to je jinej důvod, tak možná někdy...

Přesně tak... tohle jsem psala i všem na tom fóru o koncertě, kteří říkali, že hlavně nemáme vzdávat naději atd. ... což je od nich sice hezký, ale jestli koncert nebude teď, nebude už nikdy. Když se nedokope k jedinému prvnímu koncertu, žádný už nebude. Proč by taky byl, že... :tears:

Link to comment
Share on other sites

Tak co kdybychom si ve středu zalítly do Moskvy? :das:

Jasně, mně tam z Brna lítaj přímý linky :cool:

 

Teda kvůli Mikovi bych udělala hodně, ale do Moskvy teda ne. A upřímně řečeno moc nemám náladu ho vidět někde jinde než v Praze... :boxed: Asi jsem pořád ještě moc dotčena :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jinak jsem psala sunshine.... myslím, že se cítí úplně stejně jako my.... mám vás od ní všechny pozdravovat :original: (I když by teda měl a být už dneska/zítra zpátky) :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jasně, mně tam z Brna lítaj přímý linky :cool:

 

Teda kvůli Mikovi bych udělala hodně, ale do Moskvy teda ne. A upřímně řečeno moc nemám náladu ho vidět někde jinde než v Praze... :boxed: Asi jsem pořád ještě moc dotčena :naughty:

 

Přesně tak ... Já jsem momentálně taky v náladě "Praha nebo nic". :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Uplne na prd:sneaky2:

Bola som taka nestastna, ze som do 02.30 nemohla spat a potom sa mi snivali same horory. Bola som v niekde v Taliansku (to viem urcite) s nejakou divnou partiou ludi, vedela som, ze mi chcu ublizit a pokusala som sa im ujst, ale vzdy ma dohonili a doviedli naspat... Strasne. Zobudila som sa uplne spotena.

 

A Mikove cislo nikde!:sad::badmood:

 

Tak to jsme na tom byly podobně, já teda nespala ještě dýl...

Já měla podobnej sen :shocked: Akorát se mi té skupině lidí nepodařilo utéct (až ke konci snu) a vůbec jsem nevěděla, kde jsem. :blink:

Já mám bohužel takovýhle divný noční můry častěji, takže už jsem zvyklá...

 

Když tak nad tím přemýšlím, dneska bych stejně neměla náladu s ním mluvit :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak... tohle jsem psala i všem na tom fóru o koncertě, kteří říkali, že hlavně nemáme vzdávat naději atd. ... což je od nich sice hezký, ale jestli koncert nebude teď, nebude už nikdy. Když se nedokope k jedinému prvnímu koncertu, žádný už nebude. Proč by taky byl, že... :tears:

 

No pokud by to zrušní bylo z jeho strany opravdu kvůli nějakejm technickejm problémům (?), tak by to třeba chtěl npravit, ale šance je fakt mizivá :sad:

Link to comment
Share on other sites

Dik, Barunko, vsetko som nastastie stihla k spokojnosti pani veducej:wink2:

 

Ale s tymi vlasmi - to ti je sranda - ja si ich sice nervem, ale uvedomila som si, ze som si vcera cely vecer zastrihavala konceky! Chytila som si cop a uplne bezmyslienkovite som si zarovnavala milimetrove rozdiely. :boxed:

 

Barunko, a co ten tvoj koncert ??? Uz mas po nom? Ci to este len bude?

Ak to mas este pred sebou tak ti posielam straaaaaasne vela pozitivnej energie, nech sa to vydari!:thumb_yello::thumb_yello:

 

Jasně... :wink2: Jakmile se sem už člověk jednou dostane, stane se nepostradatelnou součástí fóra :)

 

Asi se zkrátka "maestro" rozhodl, že je Praha pod jeho úroveň :shun: .. Nebo já už fakt nevím.. to je na celé záležitosti nejhorší....kdyby Mika zrušil kvůli nemoci nebo takovýmu nějakýmu důvodu, mohly bychom si vzteky vyrvat vlasy, ale musely bychom to pochopit.... takhle si můžeme jak rvat vlasy, tak se cítit naprosto podvedeně a nejistě.... což je na tom celým to nejhorší :mf_rosetinted:

 

Doufám, že se ti podařilo přivstat a všechno stihnout...ani se ti nedivím, že se ti večer nechtělo... já bych to už nezvládla :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, zrejme o tom viete z mikasound, ak nahodou nie - tak vas informujem, ze Mika je 12.07.2010 v Belgicku. Nie je to ale samostatny koncert, je to festival:

- - - - - - - - - - - -

ABOUT TW CLASSIC

 

The TW Classic harks back to the old Werchter festival, in the days before 1994. Its formula is proven. One: A beautiful summer day. Two: A festival park with a single stage. Three: A first-rate, lively audience. Four: A select group of established, big name performers. TW Classic is not just classic by name. It has become one of the leading festivals in Belgium. Some telling names have already led the festivities - The Rolling Stones, The Police, Bryan Adams, Depeche Mode, Lenny Kravitz, Phil Collins, Simple Minds and Elton John. TW Classic 2010 will take place on Monday 12th July.

 

 

RUNNING ORDER

 

 

13h00 – 13h50 : The Opposites

 

14h20 – 15h15 : Arid

 

15h50 – 16h50 : Daan

 

17h25 – 18h25 : Amy Macdonald

 

19h05 – 20h05 : Scissor Sisters

 

20h45 – 21h45 : Mika

 

22h30 – 00h00 : The Black Eyed Peas

 

Doors of the Festival Park will open at noon. Running order subject to changes.

- -- - - - - - - - - - -

 

Problem je, ze treba kupit listok na cely den za 69 Euro. Nie je to najlacnejsie, ale ak by ste mali zaujem, dajte vediet.

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak ... Já jsem momentálně taky v náladě "Praha nebo nic". :mf_rosetinted:

 

 

Krásné pojmenování pro tu náladu :thumb_yello: Ano, přesně tak :original:

 

 

No, možná bych se nechala přemluvit ještě do Bratislavy :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No, možná bych se nechala přemluvit ještě do Bratislavy :biggrin2:

To je taky fakt :thumb_yello: Ale to se zdá být asi tak reálný jako že nám za pět minut pošle Mika omluvné video :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, zrejme o tom viete z mikasound, ak nahodou nie - tak vas informujem, ze Mika je 12.07.2010 v Belgicku. Nie je to ale samostatny koncert, je to festival:

- - - - - - - - - - - -

ABOUT TW CLASSIC

 

The TW Classic harks back to the old Werchter festival, in the days before 1994. Its formula is proven. One: A beautiful summer day. Two: A festival park with a single stage. Three: A first-rate, lively audience. Four: A select group of established, big name performers. TW Classic is not just classic by name. It has become one of the leading festivals in Belgium. Some telling names have already led the festivities - The Rolling Stones, The Police, Bryan Adams, Depeche Mode, Lenny Kravitz, Phil Collins, Simple Minds and Elton John. TW Classic 2010 will take place on Monday 12th July.

 

 

RUNNING ORDER

 

 

13h00 – 13h50 : The Opposites

 

14h20 – 15h15 : Arid

 

15h50 – 16h50 : Daan

 

17h25 – 18h25 : Amy Macdonald

 

19h05 – 20h05 : Scissor Sisters

 

20h45 – 21h45 : Mika

 

22h30 – 00h00 : The Black Eyed Peas

 

Doors of the Festival Park will open at noon. Running order subject to changes.

- -- - - - - - - - - - -

 

Problem je, ze treba kupit listok na cely den za 69 Euro. Nie je to najlacnejsie, ale ak by ste mali zaujem, dajte vediet.

Ach, kéž by... :wink2: No pro mě je to momentálně hodně peněz, zrovna šetřím... v zásadě jsem na Miku plánovala jít už jen proto, že to mělo být u nás...

 

Do Belgie by bylo super se podívat, tam jsem ještě nebyla... ale upřímně? Těch 69 euro bych tam dala za něco jiného :teehee: Tentokrát již přestávám vyznávat zásadu "Když nepřijde Mohamed za horou... " :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy