Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Ah, ok! Thank you for this detailed explication, it's really helpful! :huglove: So I'll send them the ticket and I hope I'll get my money back without any problem...

 

I'm so sorry for you guys that the concert has been cancelled! A lot of Polih MFCers wanted to come to Prague, the promoters should have moved the show into some smaller venue, and not just leave us like this, with our train tickets bought and hotels booked! :sad:

Link to comment
Share on other sites

halo halooo...is there anybody home :fisch:...

 

kocky, neviem sice, kde mi hlava stoji, ale aspon malicka pauzicka v praci neuskodi a tak sa vam chcem pozdravit a zazelat povedzme - prijemny den...:wink2:

Edited by sunshine18
Link to comment
Share on other sites

vidim, ze ma tu pockalo naozaj vela vela noveho - prijemneho i toho menej:mf_rosetinted:...

 

hmmmm, kde zacat...

 

precitat som stihla uz vsetko...dakujem i barunke za informovanie...:mf_rosetinted:

 

Part III ma uplne milo prekvapila - barunka, toto si mi zabudla nappisat :biggrin2:...

 

aj ked viem, ze za inych okolnosti by sme nestihli menit flase od detskeho sampanskeho:naughty:...predsa neotvarame novu part kazdy den...

 

takze, kocky, zacina to vyzerat, ze som zahajila zbierku listkov mikovych koncertov, na ktore sa mi z nejakych dovodov jednoducho nepodarilo dostat:mf_rosetinted:...najskor sopka zrusila paris...teraz zrusili prahu...mate tip na nejaky dalsi, ktory mi ma ujst?...

 

uplne si nemyslim, ze je to MIKOM - skor si myslim, ze agentura proste vyuzila kauzulku v zmluve a usudili, ze asi sa listky nepredavaju tak ako predpokladali...a mozno jednoducho i MIKOV tim podcenil casovo koncerty PRAHA - MOSKVA...ked som totiz videla termin na moskvu, sama som ostala prekvapena ako to chcu zmanagovat...nie je to len otazka letu...ale i casovy posun zohrava ulohu...a mozno i to bolo proti prahe...

 

kazdopadne zodpovedni vedia preco koncert bo zruseny...

 

a asi mam byt skromna a vystacit si s viednou:blush-anim-cl:

 

zaujimave je, ze ma to neovplyvnilo v pocuvani MIKU...neviem, pre mna to nema prepojenie...nemohla by som inak fungovat:blush-anim-cl::wub2:

 

kocky, na odpovedanie mi teraz asi nezostane moc casu, ale nenecham si ujst tu prilezitost vyjadrenia sa:naughty:

 

drzte sa...

Link to comment
Share on other sites

Taky to tak mám. V televizi přepínám, v rádiu přepínám, na svým mp3 přehrávači taky a včerejšek byl opravdu prvním dnem po veeelmi dlouhé době, co jsem neslyšela ani jednu písničku. A pár dní mi to ještě vydrží...... resp. myslím - "nám" to vydrží.. skupinová deprese se snáší líp.... :wink2:

 

Kupodivu po smrti Michaela jsem zapla youtube a sjížděla všechna videa, celou dobu jsem vypadala asi takhle: ":shocked:" a nechápala...

 

ale teď to mám fakt úplně jako ty...

 

mas na mysli skupinove terapie?:naughty:

 

skus sa do neho opat zapocuvat:wink2:...klin sa klinom vyraza...mozno pomoze:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já si osobně myslím, že to zrušil český pořadatel (i to zrušní Chemical Brothers tomu nasvědčuje) prostě kvůli prachům. Pokud vím, tak při turné je ve smlově klauzule ve smyslu "podle počtu prodaných lístků".

I pohled na ty pořadatale (na jejich fotku) mi říká, že 1.by toho byli schopni

2.to asi nejsou bůhví jaký profíci.

Ale to jsou jenom moje úvahy, samozřejmě to může být úplně jinak, a taky doufám, že se brzo dočkáme oficiálního vysvětlení.

 

Technical problems - co to je? Nesehnali mikrofon?:shocked:

 

:thumb_yello:...

 

vidim to podobne...i s tym mikrofonom:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze ma tu pockalo naozaj vela vela noveho - prijemneho i toho menej:mf_rosetinted:...

 

hmmmm, kde zacat...

 

precitat som stihla uz vsetko...dakujem i barunke za informovanie...:mf_rosetinted:

 

Part III ma uplne milo prekvapila - barunka, toto si mi zabudla nappisat :biggrin2:...

 

aj ked viem, ze za inych okolnosti by sme nestihli menit flase od detskeho sampanskeho:naughty:...predsa neotvarame novu part kazdy den...

 

takze, kocky, zacina to vyzerat, ze som zahajila zbierku listkov mikovych koncertov, na ktore sa mi z nejakych dovodov jednoducho nepodarilo dostat:mf_rosetinted:...najskor sopka zrusila paris...teraz zrusili prahu...mate tip na nejaky dalsi, ktory mi ma ujst?...

 

uplne si nemyslim, ze je to MIKOM - skor si myslim, ze agentura proste vyuzila kauzulku v zmluve a usudili, ze asi sa listky nepredavaju tak ako predpokladali...a mozno jednoducho i MIKOV tim podcenil casovo koncerty PRAHA - MOSKVA...ked som totiz videla termin na moskvu, sama som ostala prekvapena ako to chcu zmanagovat...nie je to len otazka letu...ale i casovy posun zohrava ulohu...a mozno i to bolo proti prahe...

 

kazdopadne zodpovedni vedia preco koncert bo zruseny...

 

a asi mam byt skromna a vystacit si s viednou:blush-anim-cl:

 

zaujimave je, ze ma to neovplyvnilo v pocuvani MIKU...neviem, pre mna to nema prepojenie...nemohla by som inak fungovat:blush-anim-cl::wub2:

 

kocky, na odpovedanie mi teraz asi nezostane moc casu, ale nenecham si ujst tu prilezitost vyjadrenia sa:naughty:

 

drzte sa...

 

Zdravím tě zpátky :wink2: Tak to vidíš, na pár dnů odjedeš, a tad se zatím dějí takovéhle věci :blink:

 

Taky myslím, že to nemůžeme vyčítat Mikovi - čeští organizátoři to prošvihli, a Mika by si sice možná mohl prosadit svou (i když by to asi bylo těžký, asi taky musí dost "poslouchat" manažéry...) - ale asi se mu nemůžeme divit, že k tomu nevidí moc důvod. Zvlášt jestli mu řekli, že se neprodaly skoro žádný lístky...

Máte pravdu, snažím se ho očistit a udržet si o něm pozitivní mínění :blush-anim-cl:

 

Ale hlavně se stím budeme muset smířit a hledět do budoucna...

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím, že on přesně ví co s tím večerem... místo Prahy uspořádá jubilejní 10000. koncert ve Francii :mf_rosetinted:

 

barunka, nehnevaj sa...ale ja som uz presla do fazy, kedy mi je vsetko smiesne...jednoducho, veci, ktore nemozem ovplyvnit standardne prechadzaju do tejto urovne a tym 1000. koncertom si to uplne zaklincovala:naughty:...

Link to comment
Share on other sites

mas na mysli skupinove terapie?:naughty:

 

skus sa do neho opat zapocuvat:wink2:...klin sa klinom vyraza...mozno pomoze:wink2:

 

Taky jsem si říkala, že se budu muset přinutit pustit si CD (to je ironie, co? kdo by to by řekl, že se budeme muset nutit poslouchat Mikovy píssničky :shocked:), ale ještě jsem nenašla odvahu...:teehee:

Snad zítra...

Link to comment
Share on other sites

Uplne na prd:sneaky2:

Bola som taka nestastna, ze som do 02.30 nemohla spat a potom sa mi snivali same horory. Bola som v niekde v Taliansku (to viem urcite) s nejakou divnou partiou ludi, vedela som, ze mi chcu ublizit a pokusala som sa im ujst, ale vzdy ma dohonili a doviedli naspat... Strasne. Zobudila som sa uplne spotena.

 

A Mikove cislo nikde!:sad::badmood:

 

bei ahoj:wink2:...

 

posielam slnecne pozdravy do bruselu:thumb_yello:...

na buduce sa musis intenzivnejsie sustredit, my si na to cislo pockame :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak... tohle jsem psala i všem na tom fóru o koncertě, kteří říkali, že hlavně nemáme vzdávat naději atd. ... což je od nich sice hezký, ale jestli koncert nebude teď, nebude už nikdy. Když se nedokope k jedinému prvnímu koncertu, žádný už nebude. Proč by taky byl, že... :tears:

 

najdolezitejsie je prekonat pociatocny odpor:wink2:...takze barunka, najblizsie musis poriadne zalobovat...aby si z nas nerobil srandicky:mf_rosetinted:...vzhladom nato, ze podaktore z nas tu dokonca ovladaju bojove umenia - vsak bei:wink2:...srandicky skoncia:naughty:

 

a mozno sa len zlakol toho "ř"...:teehee:...tak nabuduce, ziadne verejne pripravy ako sa na neho chystame...nezabudaj na jeho polyglotske preddispozicie:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak ... Já jsem momentálně taky v náladě "Praha nebo nic". :mf_rosetinted:

 

ale ten jubilejny 1000. koncert venovany francais fans si snad nenechas ujst:wink2:

 

bola by si ako nas telemost:wink2:

 

nie matka, ja tiez teraz nemam chut na hladanie nahrady:wink2:...ale ono to o chvilu pride, uvidis:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím tě zpátky :wink2: Tak to vidíš, na pár dnů odjedeš, a tad se zatím dějí takovéhle věci :blink:

 

Taky myslím, že to nemůžeme vyčítat Mikovi - čeští organizátoři to prošvihli, a Mika by si sice možná mohl prosadit svou (i když by to asi bylo těžký, asi taky musí dost "poslouchat" manažéry...) - ale asi se mu nemůžeme divit, že k tomu nevidí moc důvod. Zvlášt jestli mu řekli, že se neprodaly skoro žádný lístky...

Máte pravdu, snažím se ho očistit a udržet si o něm pozitivní mínění :blush-anim-cl:

 

Ale hlavně se stím budeme muset smířit a hledět do budoucna...

 

a ja dodavam, tesim sa opat zas a znova z civilizacie:wink2:...a tesim sa z vas:wink2:...

 

tych par dni mi bohate stacilo...rumunsko rozhodne nepatri medzi moje vysnivane lokality:mf_rosetinted:

 

me tooooooo:blush-anim-cl::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem si říkala, že se budu muset přinutit pustit si CD (to je ironie, co? kdo by to by řekl, že se budeme muset nutit poslouchat Mikovy píssničky :shocked:), ale ještě jsem nenašla odvahu...:teehee:

Snad zítra...

 

 

:shocked:...hmmm...tak to skusim inak:wink2:

 

I’m a wind-up toy in an up down world...

 

If you leave me all alone, I’ll make a mess for sure...

 

I’ve a heart of gold in the smallest size...

 

Leave me in the dark, you’ll never hear me cry...

Link to comment
Share on other sites

Budem musiet!

mne sa casto sny plnia - bohuzial s Mikom to akosi nefunguje......:sneaky2:

 

bei ahoj:wink2:...

 

posielam slnecne pozdravy do bruselu:thumb_yello:...

na buduce sa musis intenzivnejsie sustredit, my si na to cislo pockame :fisch:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...hmmm...tak to skusim inak:wink2:

 

I’m a wind-up toy in an up down world...

 

If you leave me all alone, I’ll make a mess for sure...

 

I’ve a heart of gold in the smallest size...

 

Leave me in the dark, you’ll never hear me cry...

 

To je ale nátlak :naughty::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Hm, tak dneska se moje Verunka dozvěděla, že jim ruší vystoupení, co nacvičovaly na závěr roku :sad:

Je z toho chudinka celá smutná, myslím, že chápu co cítí :blink:

 

(navíc se mi to zdá pěkně nesmyslný - zrušili vystoupení všech tříd školy na protest proti nějakejm rodičům, co nadávali jednomu učiteli - no rozumíte tomu? těm rodičům to je fuk, jediný potrestaný jsou děti :loco::doh:)

 

tak to je sila...ukazkovy pedagogicky pristup:mf_rosetinted:...nemam slov...vsade je to rovnake...deti s tak krehkou detskou dusickou su uplne na poslednom mieste...

 

nejake nahradne vystupenie i v mensom pocte je nerealne?

Link to comment
Share on other sites

Dik draha:naughty:

Aj ja som tu len na skok, normalne sa totiz po mne chce, aby som pracovala - nehoraznost :teehee:

 

Moja pani veduca je na sluzobke, tak som dufala, ze budem mat trosku lazo-plazo, ale prd makovy, ona totiz dostala novy I-phone a od radosti nam posiela maily hadam uz aj z hajzlika! To je strasne! Ona je workoholik, ktory posiela maily esta aj o 02.00 rano (ja ich samozrejme citam az rano):wink2:

 

Divcata, ak praca naozaj slachti, zo mna bude dnes popoludni taka slachticna, ze to asi neprezijem.:blink:

 

Majte sa zatial krasne,

 

Bozkavam

 

halo halooo...is there anybody home :fisch:...

 

kocky, neviem sice, kde mi hlava stoji, ale aspon malicka pauzicka v praci neuskodi a tak sa vam chcem pozdravit a zazelat povedzme - prijemny den...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Budem musiet!

mne sa casto sny plnia - bohuzial s Mikom to akosi nefunguje......:sneaky2:

 

tak skus vysnivat nejaky koncert troska blizsie:naughty:...mozno to pojde:wink2:...len nie v taliansku, aby sa navzajom neprepojili s tou nahanackou:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Dik draha:naughty:

Aj ja som tu len na skok, normalne sa totiz po mne chce, aby som pracovala - nehoraznost :teehee:

 

Moja pani veduca je na sluzobke, tak som dufala, ze budem mat trosku lazo-plazo, ale prd makovy, ona totiz dostala novy I-phone a od radosti nam posiela maily hadam uz aj z hajzlika! To je strasne! Ona je workoholik, ktory posiela maily esta aj o 02.00 rano (ja ich samozrejme citam az rano):wink2:

 

Divcata, ak praca naozaj slachti, zo mna bude dnes popoludni taka slachticna, ze to asi neprezijem.:blink:

 

Majte sa zatial krasne,

 

Bozkavam

 

 

:roftl::roftl:...bei, sa tu zabavam...milujem workoholikov:roftl:...asi tak ako predskokanku z viedne:wink2:...takze viem o com hovoris...ja som potrebovala resetnut, tak tu cerpam inspiraciu :fisch:...

 

a pozor na modru krv:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak to je sila...ukazkovy pedagogicky pristup:mf_rosetinted:...nemam slov...vsade je to rovnake...deti s tak krehkou detskou dusickou su uplne na poslednom mieste...

 

nejake nahradne vystupenie i v mensom pocte je nerealne?

 

No a to jim to navíc učitelka ani neřekla (natož aby jim to vysvětlila), takže nositelem špatných zpráv jsem byla já, když jsme si to přečetla v sešitku...

 

Obávám se že ne, ředitelka má asi pocit, že takle předvede nespokojenost učitelského sboru...

 

(a to ani nemluvím o tom, že u nás máme dohromady mateřskou a základní (tj. mají stejnou ředitelku), a ty problémy jsou na základní... ale zrušené vystoupení se týká i mateřské :doh:)

Link to comment
Share on other sites

Dik draha:naughty:

Aj ja som tu len na skok, normalne sa totiz po mne chce, aby som pracovala - nehoraznost :teehee:

 

Moja pani veduca je na sluzobke, tak som dufala, ze budem mat trosku lazo-plazo, ale prd makovy, ona totiz dostala novy I-phone a od radosti nam posiela maily hadam uz aj z hajzlika! To je strasne! Ona je workoholik, ktory posiela maily esta aj o 02.00 rano (ja ich samozrejme citam az rano):wink2:

 

Divcata, ak praca naozaj slachti, zo mna bude dnes popoludni taka slachticna, ze to asi neprezijem.:blink:

 

Majte sa zatial krasne,

 

Bozkavam

 

Tak držím palce, ať ti pracovní den rychle uteče :wink2:

 

A s tím šlechtěním to moc nepřeháněj, ať pak nejsme pod tvojí úroveň :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy