Jump to content

Recommended Posts

haha teşekkür ederim irem hanımcım :D Tabiii seneye sen de gelirsin :)) Umarım mika a beğenir:mf_lustslow:

Ah ah o kadar çok gelmek istemiştim ki :) 7 ağustos kadıköy :wink2: Bende seneye katılırım inşallah.Aslında happy christmas videosu da çekebiliriz yıl başında :naughty:

http://i48.tinypic.com/b3wp4n.jpg şu resimdeki yazıyı bir türlü bulamadım,bu dergiyi okuyan bilen varsa bizimle paylaşabilir mi neler yazdığını.MİKA hakkında bilmediğiniz 9 şey

Edited by mistik

beni de alın!!=)

çok uzun zamandır okuyodum forumu ama ingilizcem kötü olduğu için üye olmamıştım bu başlığı görünce hiç vakit kaybetmeden katıldım haliyle:biggrin2::biggrin2:

çok güzel bi başlık olmuş sevgiler herkese=)

merhabalar!

mıkanın dogumgununun ertesı gunku konserınden*cattolıca* bugun geldım sıze ayrıntıları kekın fotografını konserde yaptıklarımızı ve mıkayla 30 fanın ozel partısını anlatacagım ancak sureye ıhtıyacım var cunku evıme bu sabaha karsı gıdebılcegım halen ıstanbulda sınırlı ınternetteyım!:aah: sızınle paylasmak ıstedıgım haberse *mıkaturkey cok sevıncek* albume baslamıs ama nasıl basladıgını soylemedı ve eger basladıgım gıbı gıdersem su ana kadarkı en ıyı calısmam olcak cok heyecanlıyım dedı!:wub2:

sevgıler:mf_lustslow:

Herkese selamlaaar!Dilek çalışmalarından dolayı çok sağol!Harikasın=) anthusa ayrıntıları dört gözle bekliyoruz=) albüm haberineeee çoook sevindim!Çok heycanlı!Yine harikalar yaratacağına eminim ben=) bu arada duyduğum kadarıyla seneye ingilterenin eurovision şarkısını yazması için mikaya teklif götürülecekmiş duyan oldu mu bu haberi?

o halde baslayalim:):biggrin2:

him evet, 18inden baslayayim daha iyi olur sanirim. milan'daydim, trenle cattolica'ya gectim 5 hayvansal saat sonrasinda, bi arkadasla bulustuk ve hoteli bulmaya gittik.o sirada bi bilet ofisine rastlayinca biletimi almak icin kosturdum(italyanlar agustosta tatil yaptiklari icin internetten aldigim biletin aslini milan'da 9 ofis gezmeme ragmen alamamistim, evet ayagim hala sakat, topal oldum mika ugruna) neyse belediye ofisiymis.biletimi aldim, kadin turkiye'den geldigimi ogrenince bana sehir anahtari gibi sembolik bisey vermek istedigini soyledi konser gunu, ben de sehre mika icin gittigimi baska bi sey sallamadigimi soyledim tesekkur ettim ki zaten iyi ki boyle bi sey demisim cunku ertesi gun 5te kalkip 6da arenada olmayi planliyorduk-bu aniya daha ileride devam edecegim.

oteli bulduk, arenaya gectik nedir nerede sira olcaz diye, tonlarca insan ordaydi, riga'dan tanidiklarim dahil, evrensel bi grup olusturup yemek yedik sahilde gezdik biseyler yaptik.sonra otel.arkadasim saati 5e ayarla 6da orda olalim dedi, ben turkiye saatini degistirmemisim telefonun, bi kalktik hazirlandik ki saat 5.30 yerine 4.30-ve aptal gibi geri yattik.aptal diyorum cunku arenaya 6da gittik(planladigimiz gibi) ve 14.siradaydim:aah: moral baya kotuydu tabi, neyse sonra duzelttiler, ama siraya kacta geldigi hakkinda herkesin yalan soylemesi ayri tatsizdi..italyanlarin bir kismi baya fena:) yani bizim hakkimizda italyanca ettikleri dedikoduyu italyan oda arkadasim anlatti, cok tatsizdi cok. meger bizden nefret ediyorlarmis.ulan..neyse bu arada deli gibi seyler oldu, numara alip yatmaya gidenlerle benim gibi bekleyenler arasinda tartismalar oldu, liste karisti, italyanlar john'un telefonuna sahip diger fanlara kan kustu falan. bildigin italyan mafya savaslarinin disi versiyonu. tum gun entrikayla gecti be:blink: bu arada italyanlar ingilizce ogrensin yeminle bedava ders veririm, anam agladi turist info ofisini bulmak bile dert.

gun boyu ordaydik.arenanin icinde supermarket ve cafe vardi yedik ictik, icinde kutuphane vardi arada takildik falan.neyse simdi suprizler hakkinda olaylar net degildi.3 tane kiz var, italyan, mika ismen biliyor bunlari falan neyse bunlar birthday cake yaptirmislardi biz de para odedik karta imza attik isim yazdik neyse, o keke nolcagi sorusunda herkes mal gibi bakiniyordu.cunku keki sahneye cikarmak istediler, guvenlik sorunu olcagi icin john yanasmadi sonra mama mika hoslanmamis falan (keki kim cikarcak mika yicek mi kim indircek nolcak) neyse, sonra kekin sahneye cikacagi anlasildi, 3 italyan kiz sira numarasi olmaksizin en onu kapip keki cikarcakti. alman kizlarin suprizi ise herkesin elinde cicek olmasi ve cicekleri happy ending sarkisinda sallayip sonra da sahneye atmakti. eh cicek olayinda batma noktasina geldiler cunku radyolar mika konserini anons ederken herkesin cicek getirmesi gerektigini soylememisler, cicek isi bize kaldi. milletten para toplandi, kucuk kasabada 2 tane cicekci var biri pahali oburunde cicek yok..cicekciye gidildi bi ara manyak cicekti tanesi 4 euro falan dedi hem de 80 cicek diyor, 80 ne ya dimi.neyse ucuz cicek bulundu baska sehirden getirtildi, aluminyum folyo, su, pecete alindi ve millet siradayken biz salak bir hizla peceteleri suya batirip aluminyum folyo uzerine koyup folyoyu da ciceklerin altina(olmesinler susuzluktan diye) sarip millete dagitmaya basladik-para vermeyenlere de. neyse bu baya uzun surdu, sonra siraya girdik, bizi iceride bileti kestikten sonra da siraya sokmaya kalktilar, dinlemedik ve ben gene en onu kaptim (deparimi gorcektiniz, olimpik kosucular halt yemis hem de sakat ayakla) beklemeye basladik.

beklerden mika tweet atmis, meger kopeginin resimleriymis ama bizde bir telas! iphonu olanlara saldirdik resmen "anam cocuk kesin bizim cicekleri hazirliklari gordu yandik ya" falan diye.hah suprizler..basladi italyanlar confetti paketlerini dagitmaya, herkese altin renkli balon vermeye, elimizde de a4 boyutunda happy birthday yazili kagitlar falan bi de cicekler-6 tane kol gerek dimi.bi de ben ortadan 3.ydum, bana da bi parasut verdiler tam happy birthday sarkisi calincagi sirada patlat diye, patlattim ama mika'nin arkasi donuktu neyse parasut sahneye inince rahatladim:) (gorevimiz mika) ha neyse hazirliklar diyorduk, herkes bekliyor elinde milyon tane seyle, alman kizlar miziklaniyor 'cok fazla sey var, herkes ne yapcagini karistircak yok mika'nin basi doncek' falan diye..dj cikti, sirin bi herif iskandinav tipli. dans ettik falan, sonra konser basladi-bu arada sahne dekoru palyacoydu(ben daha once hic gormemistim) ve orgda cicekler vardi (temaya uygun) ve butun ailesi ordaydi hepsini sahne arkasinda dolanirken gorduk. neyse, konserin ilk 2 sarkisinda mika bataklik bolge sebebiyle oralarda var olan ucan bocek tarzi seylerden korkarak kacti (bildigin hoplaya ziplaya kacti sarkiyi yarida birakip, kahkahalar falan tabi) o 2 sarkiyi berbat edince de diger sarkilarda biraz daha dogaclama yapti, 1 sarki daha ekledi, bi ara gozlerini sasi yapti falan..hah kek cikti sahneye, mika da italyan MFCye tesekkur etti biz mal gibi uzulduk ne ayip diye..su siralar forumda bunun tartismasi donuyor, italyan mfc club yokmuymus var miymis ve benzeri seyler. neyse her sey super falan (bu arada bence cok super bi konser degildi daha iyileri mevcut tabi ki cunku mika biseyler planlandigini bildiginden pek konsantre olamadi devamli bir seylerin gelcegi zamani bekliyor gibiydi ama cicekleri sahneye atinca bi gulumseyis ki omre bedel) konser bitti, beklemeye basladik.

dediler ki sadece italyanlar sahne arkasina gecebilir, bizde bi hayal kirikligi gidiyor, haksizlik, sadece onlar mi yapti her seyi.. alman kizlardan biri mika'nin kankasi, 4 senedir her yerde onunlaymis ve disarida karsilasma olsun mika'nin konser boyunca ondan gozunu alamamasi olsun baya rutbeli bi bayan kendisi, john'la konustu (evet riga'da da bole yapmisti) ve biz 20 kadar fan (10 tanesi zaten international) girdik iceri-bu arada oncesinde 30 demisim ama 10 kisi de aile falandi, yanlis yazmisim, iceride 30 kadardik.oooole elimizde hediyelerle beklerken mika geliverdi ana bi baktik butun grup geldi, bir sohbet bir kutlama falan. mika bize doncegini soledi biz internationallar beklemeye basladik o sirada mama p keki kesmeye calisiyordu haha keki kesmek icin kekin her tarafindan tutturdu bize cunku tas gibiydi meger keksin 80%i kopukmus be! 200 euro verdik lan o keke!:aah: neyse kek yedik sohbet edildi, ben grup uyelerini turkiye konusunda baya gazladim (baterist zaten bayilmis ole dedi, dedim 'mika'yi ikna et gelsin cunku cildiriciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz gelmiyor herif', guldu 'denemekten zevk duyarim ben istanbul'a asik oldum benim de isime gelir' dedi) baya takildik ettik butun penninman ailesi de ortada gezindi falan, ama suratlari bes karis kimse ilgiden hosnut degil ama zaten kimse de onlarin fotografini cekmeye kalkmadi onlarin bu suratsizligini fark ettikten sonra, vazgectiler, ozellikle yasmine ve fortuni icin. sonra sohbet ettik, ben gene gel ya gel ya hadi be ya (saka be:biggrin2:) 'we can't get enough of you' diye baydim herifi ama bu sefer baya sirin bi sohbetti:) hediyelere bogdum/bogduk, ama fotograflarim yabanci arkadaslarda daha gondermediler o yuzden goremiceksiniz yuz ifademi, resmen "oldum yareppi" modundaydim, kucuk emrah=ben.sohbetin tamamini yazmiyorum cok onemli kismini zaten paylastim ama "happy b-day, i hope you never grow up" dedim, "believe me i have grown up so much" diyip uzgun surat yapti ki sevkat kustum herife. ah yavrum. ah cocugum.

sonra mika ayrildi, ailecek bi minibus tarzi arabaya dolustular (yemin ederim salak ettiler bu cocugu, 4 kardes 1 anne 1 john cocugun yakasindan dusmediler, boyle dunya stari mi olur ya, rahat birakin bi ya, o da insan ya) bu mama p cok dominant cok isbilir bi kadincagiz. bu arada oda arkadasim LG oldu, sahne arkasinda kadinin yaptiklarini anlatti da oraya dayanarak soyluyorum ama bunu zaten biliyoruz:biggrin2: sonra mika'nin minibusu cikarken o minicik sahne arkasi platformundan millet platform cikisini tikadi, neyse orasi acildi bu sefer sokagi tikadilar, yavrum 2 kere arabadan cikti halki selamladi falan (bi ulkeye basbakan adayi olsun yemin ederim oy orani tayyibi sollar) sonra da gitti..uhu.gitti resmen..

resimler geliyor.

konser resmi koymuyorum 1 tane haric (aslinda happy birthday gozluklu sirin halleri var), zira kameram cok iyi degildi ve devamli pil degistirmekten geberdim cok sinirliyim duracell sana sesleniyorum-verdigim paralar haram olsun, ama 5 tane resim koydum cogunlugu partiye ait:) begenirsiniz diye umuyorum.

post-20631-142983689641_thumb.jpg

post-20631-142983689657_thumb.jpg

post-20631-142983689672_thumb.jpg

post-20631-142983689688_thumb.jpg

post-20631-142983689704_thumb.jpg

Herkese selamlaaar!Dilek çalışmalarından dolayı çok sağol!Harikasın=) anthusa ayrıntıları dört gözle bekliyoruz=) albüm haberineeee çoook sevindim!Çok heycanlı!Yine harikalar yaratacağına eminim ben=) bu arada duyduğum kadarıyla seneye ingilterenin eurovision şarkısını yazması için mikaya teklif götürülecekmiş duyan oldu mu bu haberi?

Evet ben duydum ama ben götürüldü diye biliyorum:thumb_yello:

http://escdaily.com/articles/2414

anthusa paylaştığın anılar ve resimler mükemmel:mf_lustslow:

Çok eğlenceli bir güne benziyor umarım ayağın daha iyidir ve o gün ayağının ağrısına değmiştir.:emot-sad:

paylaşım için çok sağol :thumb_yello:

Umarim sizi eglendirebilmisimdir:blush-anim-cl:, cunku sizinle paylasmayi cok istedim, biliyorsunuz biz cok az kisiyiz (Dilek anne ve evlatcegizleri) ve digerleri cok fazla imkana sahipken (her konserine gitmek gibi:blink:) bizim isimiz daha zor ve o nedenle ne biliyorsam paylasmayi istedim:) Cok tesekkurler sevgili Mistik, tedaviye devam.:biggrin2:

Ah bu arada yazmamisim ama soyliyim, Italyanlarin paniginin sebebi aslinda 17 Agustos'taki konser cikisinda milletin cocugu parcalamaya kalkmasi sonucu Mika'nin kacmasi, ve bunun 19unda da tekrarlanabilecegi korkusuymus.. Neyse bole bisey olmadi ama Mika autograph vermeyecegini bastan soyledi zaten.

A hakikaten Eurovision diyo bu yahu! Acaba international threadlerde bununla ilgili bir seyler var mi, malum Mika'yi ondan iyi biliyorlar:blink:

Bu arada benim size danismak istedigim sey, simdi bizimki yeni albume basladi ya..Nasil?! Yani adam Londra'ya gidemiyor, eylulde tatil yapcak biraz ama gene Tunus konseri var..Sonra Guney Amerika'ya geciyor..Yani albume basladi da nasil basladi cozemedim, resim mi ciziyor arada sarki sozu mi karaliyor..Sizce?

ahaha harikasın valla okurken o kaar eğlendim ki.orada hissettim kendimi :)) Lokum vermişssin sanırım resımlerde gördüm :D Ben de iMMa'ya sürekli söylüyorum gelin diye twitterdan beni tanıyor artık :D John'u hiç sevemedim ben ya.Türkiyedeki konserinde kuliste bir ukala davrandı gormelısınız.Adam sıraya dızılın dıyor.Ben de ona Benim facebookta MİKA TURKEY diye bir sayfam var dıyorum adam hı hı dıyıp gecıyor. :D suratsız şey.Mika'nın erkek kardesıde oradamıydı irem ? Çok merak ediyorum..Bu arada yeni albüm haberine çok sevindim.Bir cıksın bır gelsın.Turkey MFC olarak ona neler hazırlarız. :D Yeterki memnun kalsın ve hep gelsın

ahaha harikasın valla okurken o kaar eğlendim ki.orada hissettim kendimi :)) Lokum vermişssin sanırım resımlerde gördüm :D Ben de iMMa'ya sürekli söylüyorum gelin diye twitterdan beni tanıyor artık :D John'u hiç sevemedim ben ya.Türkiyedeki konserinde kuliste bir ukala davrandı gormelısınız.Adam sıraya dızılın dıyor.Ben de ona Benim facebookta MİKA TURKEY diye bir sayfam var dıyorum adam hı hı dıyıp gecıyor. :D suratsız şey.Mika'nın erkek kardesıde oradamıydı irem ? Çok merak ediyorum..Bu arada yeni albüm haberine çok sevindim.Bir cıksın bır gelsın.Turkey MFC olarak ona neler hazırlarız. :D Yeterki memnun kalsın ve hep gelsın

Resimlere baktım facebooktan şimdi,daha fazla resim istiyorum :roftl:

Bence de yazmaya başlamıştır ya da en azından herşeyi kafasında oluşturmuştur.Dream Tv'deki röportajında da söyledi zaten :D

Resimlere baktım facebooktan şimdi,daha fazla resim istiyorum :roftl:

Bence de yazmaya başlamıştır ya da en azından herşeyi kafasında oluşturmuştur.Dream Tv'deki röportajında da söyledi zaten :D

Tamam araştırıp atıcam Mika Turkey'e.Bilindiği gibi hiçbirşeyi kaçırmadan koyuyorum sayfaya :naughty:

merhaba enes!:biggrin2:

evet tum aile ordaydi yani baba haric:) hatta fortuni yani mikanin erkek kardesi resim cekiyordu devamli, youtube'daki videoda devamli kamerayla kostururken gorebilirsiniz, buyuk siyah cerceveli gozlukleriyle efsaneydi haha:roftl:

evet lokum verdim ve daha neler neler verdim de kustu herif artik hediyeden ve aslinda pek onemsemedi hediyeleri hakli olarak. zaten kekini de yiyemedi yavrum.

cok tesekkur ederim ya aslinda o kadar sans degil size tanistigim insanlarin hatiralarini anlatsam:blink: gebeririz hep birlikte, uhu uhu uhu. ama biraz sansliydim evet ve bunu sizle paylasmaktan oturu mutluyum.

ayrica the boy from beirut baslikli yeni makaleye bakmanizi oneririm dostlar, ilk defa bu kadar acik konusuyor hepimiz biliyoruz hayatini ama okurken resmen tanimadigim kadar kirilgan ve duvar cekmeye calisan biriyle karsilastim. ayrica kapak resmi de efsane be:blush-anim-cl:

Enes twitterdan yolla videoyu ara sıra benım tweetlerım gıtmıyor sanırım mıkaya.

Evet irem sen de sanslısın ben de.Ben uzulyrm kendımı bellı edemedım dıye ama yıne de tanıstım suratıma bakakaldı bır bakısma yasadım :D :D ımzaları var.Bu da bırseydır.Ailesinin hareketlerine sinir oldum.Yasmine'i hiç sevmiyorum nedense.Bu arada o youtube'daki videoyu nereden bulabılırım.Adı ne videonun

beni de alın!!=)

Herkese selamlaaar

yehaa ben de burdayım :D

Hoşgeldiniz!!! :yay:mitoz bölünmeyle çoğalıyoruz :roftl:

Rahatınıza bakın arkadaşlar. Forumda herhangi bir problemle karşılaşırsanız bana bildirin.

listeye adınızı ekliyorum.:biggrin2:

Hazır olduğunuzda bize kendinizi biraz daha yakından tanıtırsanız seviniriz:thumb_yello: mikayı ne zaman keşfettiniz. boş zamanınızda neler yaparsınız falan..

merhabalar!

mıkanın dogumgununun ertesı gunku konserınden*cattolıca* bugun geldım sıze ayrıntıları kekın fotografını konserde yaptıklarımızı ve mıkayla 30 fanın ozel partısını anlatacagım ancak sureye ıhtıyacım var cunku evıme bu sabaha karsı gıdebılcegım halen ıstanbulda sınırlı ınternetteyım!:aah: sızınle paylasmak ıstedıgım haberse *mıkaturkey cok sevıncek* albume baslamıs ama nasıl basladıgını soylemedı ve eger basladıgım gıbı gıdersem su ana kadarkı en ıyı calısmam olcak cok heyecanlıyım dedı!:wub2:

sevgıler:mf_lustslow:

:aah: çok heyecanlandım ilk defa türkçe konser raporu okuyacağım

ama şuan acilen evden çıkmam lazım. yarına okuyabilirim inşallah:aah:

senin adına da çok sevindim, çok güzel bir deneyim yaşamışsındır:wub2:

:mf_lustslow:dilek annenin sonunda ortaya cikmasi!

oksuz kaldik be..

arkadaslar youtube'da mika birthday boy eating his cake fln yazsaniz gorursunuz ama sole diyim, tiibet (nina) isimli bir bayan her seyin(herrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr seyin, sarki ve sahne arkasi) videosunu cekip youtube'a koyuyor buyrun izleyin.eger bulamazsaniz link cattolica threadlerinde var(internetim yavas acamadim youtube'u su an)

zaten su tiibet isimli tatli insan bu sene 22.konsere giden kisi.dusunun 4 senede o youtube channelda kac konser kac video vardir.100?:biggrin2:

:mf_lustslow:dilek annenin sonunda ortaya cikmasi!

oksuz kaldik be..

arkadaslar youtube'da mika birthday boy eating his cake fln yazsaniz gorursunuz ama sole diyim, tiibet (nina) isimli bir bayan her seyin(herrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr seyin, sarki ve sahne arkasi) videosunu cekip youtube'a koyuyor buyrun izleyin.eger bulamazsaniz link cattolica threadlerinde var(internetim yavas acamadim youtube'u su an)

zaten su tiibet isimli tatli insan bu sene 22.konsere giden kisi.dusunun 4 senede o youtube channelda kac konser kac video vardir.100?:biggrin2:

İzliyorum videoları ya çok güzelmiş ya =) anneside o kadar suratsız durmuyor sanki pastayı keserken gülüyordu filan :D

http://www.youtube.com/user/tibsu14 bu kişinin kanalı sanırım bahsettiğin =)