Jump to content

Recommended Posts

11 minutes ago, Irem Aytepe said:

Çok teşekkür ederim. Yaklaşık 4 defa onlarla iletişime geçtim, her seferinde kırtasiyelerin satın alması gerektiğini söylediler. Bazı internet kırtasiyelerinde mevcut, fakat tek tek satılıyor ve çok pahalı. 

Gerçekten istediğin herhangi bir tasarımları vardır?

Are there any designs you really want?

• Like 1

On 7/8/2018 at 12:16 AM, silver said:

Gerçekten istediğin herhangi bir tasarımları vardır?

Are there any designs you really want?

Evet var, sanırım alacağım. İki tane kalem yeterli olacaktır.

Yes, there are, I guess I will buy. 2 pencil will enough.

19 minutes ago, henhad said:

Merhaba 

Ben Verda, aslında fan değilim fakat İrem burada olmam gerektiğine karar verdi 😄 

Mika'yı geçen sene Haziran'dan beri takip ediyorum, threadde sandığımdan daha çok Türk fan olduğunu gördüm.

Umarım gelecek konserlerde tanışabiliriz  

Merhaba :bye:

MFC'ye hoş geldiniz

• Like 1

2 minutes ago, Irem Aytepe said:

Hoşgeldin kanki sen fan değilim desen de fan olduğunu biliyorum benden çok şey biliyosun :dance_man:

giphy.gif

Teşekkür ederim İreeeem 

Djdhhdhshs hadi ya 🤦🏼‍♀️:mikadas:

• Haha 1

Merrrrrrhabaaaaaaaa! Verda bile burada, ben burayı bir hayli boşlamışım siteyi hala çözebilmiş değilim ne yalan söyleyeyim hahaahah

Şu Pilot kalemlerin herhangi bir mağaza zincirinde (D&R, Nezih vb.) bulunmaması cidden beni sinirrrr ediyor. Hem Pilot’u, hem D&R’ı, hem Nezih’i taciz boyutlarına varana kadar (:D) mesaj yağmuruna tuttum, D&R artık attığım mesajları takmıyor, görüldü atıp geçiyor, o derece. İnternette birkaç yer satıyormuş aslında ama kalemleri set olarak değil, tek tek satıyorlar ve tek bir kalem 25 (?) lira. Ne yapacağım bilmiyorum ecnebi sayfalarında set set, renk renk kalemleri görünce ekrana kafa atasım geliyor bir kırtasiye ve Mika aşığı olarak. Bu 2019’daki tur meselesi de beni çokkk heyecanlandırdı ayyy cidden! İçimden bir ses bu turda kesin gelecek diyor ay hadi inşallah. 🙏🏼 Bir albümü dinleyelim de, ölsem de gam yemem.  Neyseee çok uzattım öpüldünüz baylar bayanlar ahshsah xoxo 😘 

D6062278-A0C8-4615-8271-C4B6629BDA56.jpeg

• Haha 1
  • Thanks 1

3 minutes ago, Dicle UZ said:

Merrrrrrhabaaaaaaaa! Verda bile burada, ben burayı bir hayli boşlamışım siteyi hala çözebilmiş değilim ne yalan söyleyeyim hahaahah

Şu Pilot kalemlerin herhangi bir mağaza zincirinde (D&R, Nezih vb.) bulunmaması cidden beni sinirrrr ediyor. Hem Pilot’u, hem D&R’ı, hem Nezih’i taciz boyutlarına varana kadar (:D) mesaj yağmuruna tuttum, D&R artık attığım mesajları takmıyor, görüldü atıp geçiyor, o derece. İnternette birkaç yer satıyormuş aslında ama kalemleri set olarak değil, tek tek satıyorlar ve tek bir kalem 25 (?) lira. Ne yapacağım bilmiyorum ecnebi sayfalarında set set, renk renk kalemleri görünce ekrana kafa atasım geliyor bir kırtasiye ve Mika aşığı olarak. Bu 2019’daki tur meselesi de beni çokkk heyecanlandırdı ayyy cidden! İçimden bir ses bu turda kesin gelecek diyor ay hadi inşallah. 🙏🏼 Bir albümü dinleyelim de, ölsem de gam yemem.  Neyseee çok uzattım öpüldünüz baylar bayanlar ahshsah xoxo 😘 

YAAAA SORMA TURNE İÇİN O KADAR KORKUYORUM Kİ! 5-6 DEFA RÜYAMA GİRMİŞTİR BU OLAY, KÜFÜR EDİP BAN YEMEK İSTEMİOM. BİZ DE YOUTUBE'A PİLOT VE DR İLE KAVGA ETTİK DİYE ANI VİDEOSU MU ATSAK? ALMAK İSTİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM HADİ ORTALIĞI YIKALIM

29020110_1932145953766936_1203006902_n.jpg

8 minutes ago, Dicle UZ said:

O kadar iğrenç ve alakasız bir türkçeyle konuşmuşum ki demin düzeltme gereğinde bulundum.

Turneye gelmezse cidden çok kötü şeyler olur haberiniz olsun bu 1.

2. olarak kalem istiyoruz artık, pilota birdaha hayatta yazmam zaten o son konuşmadan sonra

3. olarak da hoşgeldin sonunda. Ben siteyi çözdüm her saniye aktifim, emin ol sen de öğrenince bırakamicaksın

• Like 1

Just now, Irem Aytepe said:

YAAAA SORMA TURNE İÇİN O KADAR KORKUYORUM Kİ! 5-6 DEFA RÜYAMA GİRMİŞTİR BU OLAY, KÜFÜR EDİP BAN YEMEK İSTEMİOM. BİZ DE YOUTUBE'A PİLOT VE DR İLE KAVGA ETTİK DİYE ANI VİDEOSU MU ATSAK? ALMAK İSTİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMM HADİ ORTALIĞI YIKALIM

29020110_1932145953766936_1203006902_n.jpg

Hahahahshash süper fikir! 🤪 Şu yabancıları cidden çok kıskanıyorum, cidden. Keşke bizi de farketse de tur için gelse başka şey istemiyorum..

• Like 1
  • Sad 1

2 minutes ago, Irem Aytepe said:

O kadar iğrenç ve alakasız bir türkçeyle konuşmuşum ki demin düzeltme gereğinde bulundum.

Turneye gelmezse cidden çok kötü şeyler olur haberiniz olsun bu 1.

2. olarak kalem istiyoruz artık, pilota birdaha hayatta yazmam zaten o son konuşmadan sonra

3. olarak da hoşgeldin sonunda. Ben siteyi çözdüm her saniye aktifim, emin ol sen de öğrenince bırakamicaksın

Diyorum ya, D&R ekip olarak benden nefret ediyor :D 

Ve inşallah siteyi günlük olarak ziyaret edip  hiçbir dedikoduyu kaçırmayacağım, söz! 

• Like 1

1 minute ago, Dicle UZ said:

Hahahahshash süper fikir! 🤪 Şu yabancıları cidden çok kıskanıyorum, cidden. Keşke bizi de farketse de tur için gelse başka şey istemiyorum..

Çok az kişiyiz ya, gerçekten. Ekşi sözlüğe girip okuyorum eskileri, keşke hala dursalar. Etrafıma tanıyo musnuz diye sorduğumda da sadece vizyon sahibi insanlardan evet cevabı alıyorum. Hatta bugün hocalarımdan biri yaşıyo mu o hala ya dedi? YAŞIYO MU HALA NE? Bu yüzden gelmezse cidden anlarım ama zorunda lütfeeeğn

Just now, Dicle UZ said:

Diyorum ya, D&R ekip olarak benden nefret ediyor :D 

Ve inşallah siteyi günlük olarak ziyaret edip  hiçbir dedikoduyu kaçırmayacağım, söz! 

D&R bana ban atıyodu, ona da yazdım ben. Bir de kş gibi konuşmuştuk küçükçiftlik parka ya da biletixe yazsak mı şu turne olayları başlamadan, başlarsa iflah olmaz

• Like 1

Just now, Irem Aytepe said:

Çok az kişiyiz ya, gerçekten. Ekşi sözlüğe girip okuyorum eskileri, keşke hala dursalar. Etrafıma tanıyo musnuz diye sorduğumda da sadece vizyon sahibi insanlardan evet cevabı alıyorum. Hatta bugün hocalarımdan biri yaşıyo mu o hala ya dedi? YAŞIYO MU HALA NE? Bu yüzden gelmezse cidden anlarım ama zorunda lütfeeeğn

O 2007’deki Ekşici Mikafreak tayfa şimdi çoluk çocuğa karışmıştır ohoooo.. Popular Song’dan sonra Türkiye’de onunla ilgilenen kalmadı pek maalesef.

• Sad 1

Just now, Dicle UZ said:

O 2007’deki Ekşici Mikafreak tayfa şimdi çoluk çocuğa karışmıştır ohoooo.. Popular Song’dan sonra Türkiye’de onunla ilgilenen kalmadı pek maalesef.

Harbi diyorum turne başlamadan şu adamla iletişime geçsinler biz geçemiyoruz zaten. Türkçem bozuldu bu arada sinirden:mikasweat:

• Sad 1

Ben de bayaaaadır uzak kalmış bulunmaktayım, maalesef çok sık kontrol edemiyoruum :( Verda hoşgeldiiin :mikadas: Bence İrem çok mantıklı bi hareket yapmış :D 

Aslında 2019dan önce bence de yazmak çok mantıklı, şimdiden çağırsınlar işte :D

• Haha 1
  • Thanks 1

• 3 weeks later...
On 7/14/2018 at 6:24 PM, Dicle UZ said:

Selam Dicle! Her ne kadar geç kalsam da :sorry:

Ben de kalemlerin peşindeyim <_< Katılmadığım MFC çekilişi ve yarışma kalmadı galiba.

• Like 1

On 7/18/2018 at 1:23 AM, dilarat said:

Ben de bayaaaadır uzak kalmış bulunmaktayım, maalesef çok sık kontrol edemiyoruum :( Verda hoşgeldiiin :mikadas: Bence İrem çok mantıklı bi hareket yapmış :D 

Aslında 2019dan önce bence de yazmak çok mantıklı, şimdiden çağırsınlar işte :D

Hoşbulduuuum, teşekkür ediyorum :mikalove:

Bence de 2019'dan önce yazmak mantıklı gibi, turne tarihlerinde önden yerimizi almış oluruz :naughty: 
Tabii Mika gelecek olsa bile benim İstanbul'a gelememe gibi bir ihtimalimin olması canımı sıksa da <_<
Olmadı @Irem Aytepe kolumdan tutar getirir artık ? :itsok: 

• Like 1

3 hours ago, henhad said:

Hoşbulduuuum, teşekkür ediyorum :mikalove:

Bence de 2019'dan önce yazmak mantıklı gibi, turne tarihlerinde önden yerimizi almış oluruz :naughty: 
Tabii Mika gelecek olsa bile benim İstanbul'a gelememe gibi bir ihtimalimin olması canımı sıksa da <_<
Olmadı @Irem Aytepe kolumdan tutar getirir artık ? :itsok: 

Böyle yazmak mantıklı falan diyoruz da okay doğru, icraata ne zaman geçiyoruz?

• Confused 1

Canım Türk arkadaşlarım size bir sorum olacak, bu songbook var ya italyan bir şey. Ben onu hiç dinlemedim neden apple müzikde ya da spotify'da yok, engelli bizim ülkeye. İnternete bakıyorum albüm satılıyor mu diye ama türk sayfalardan bulamıyorum. O albüme ulaşabilen var mı canım arkadaşlarım sevgiler saygılar 

3bb86813-22ff-49b6-bb9a-7c4f4ad8c308.jpg

• Like 1

• 2 months later...