Jump to content

Recommended Posts

hehehe:roftl: kekin yarisi kopuk olunca testereyle kesme esprisi olmustu guluyordu evet:)ama benim bahsettigim fortuni ve yasmine'di, yanlis anlasilmasin suratsizdi derken kotulemek manasinda degil, gulumsemekte zorlandilar. ve insanlardan deli gibi kactilar bir kamera gorunce direk arkalarini donduler. yasmine elinde bir ara battaniye tasidi yuzunu gizlemek icin:) gerci ilgiden bunalmislardir dogrudur. ben unlu olmadim ben bilmem:)

evet o channel, cok sirin dimi:)

Ben Life In Cartoon Motion albümünü bulamıyorum, singleları da :emot-sad: Sadece The Boy Who Knew Too Much var, onu da D&R'da bulmuştum, bi el atın, nerde bulabilirim :fangurl:

Dilek anne :fangurl:

Mika'nın sitesinde herşeyi bulabilirsin,bildiğim kadarıyla iki dolar kargo parası alınıyor türkiyeye =) bir araştır derim:thumb_yello:

Üye olduğum halde bir türlü kabul etmiyor, ödeme kısmına bakıcam şifreyi istiyor giriyorum, burda öyle bi kullanıcı yok diyor :sneaky2: Zaten Magic Numbers'ı da CD'yi 4573857 kere takıp çıkarttığım halde yapamadım. Sitede mi bi sorun var yoksa ben mi salağım anlamadım :blink:

kanyon d&r turkiyenin en buyugu, orda olmazsa baska yerde olmaz diye biliyorum (ki en son onlar da mikanin dvdsi icin mesela siparis vermislerdi ama bu tabi 3 ay kusur onceydi) bence herhangi bir d&r'a git turkiye'de var mi diye arat, buyuk ihtimal kanyon'da cikar:)

Life in cartoon motion hiçbiryerde yok artık.Ama the boy who knew too much ve Live in cartoon motion dvdsı taksim D&r'de var.oradan alabılırsın.Kargo ucretı 2 dolar degıl . 6 euro . ben gecen songs for sorrowu getırttım 6 euro kargo parası verdım.:aah:

İreeeeeem ben fortune'a asık oldum.nasıl davrandı o gun ? sekermıydı ? anlatsana haha

Türkiye'ye kimsenin single'ı gelmiyor mika'yı bırak beyoncé'nin bile gelmiyor.Çünkü burada single satılmıyor :D dr'dekilerle özel konustum bunu.Mika'nın da bu kadar pahalı olmasındakı neden topkapı muzıkten cıkmasıymış.

Normal ama cok sempatık ireeeeeeem :D:wub2:

Life in cartoon motion hiçbiryerde yok artık.Ama the boy who knew too much ve Live in cartoon motion dvdsı taksim D&r'de var.oradan alabılırsın.Kargo ucretı 2 dolar degıl . 6 euro . ben gecen songs for sorrowu getırttım 6 euro kargo parası verdım.:aah:

İreeeeeem ben fortune'a asık oldum.nasıl davrandı o gun ? sekermıydı ? anlatsana haha

acaba ürün sayısına göre değişir mi? mesela sen 5 euroluk bişi almışsın 6 euro kargo 30 euroluk bişi alsam kargo aynı olur mu?

değişmez aynı kargo :) ayrıca pınar biliyosun d&rde 30 küsür lira albümü bend eseninle songs for sorrowu sipariş ettiğimiz yere gidip life in catooon motionu sipariş edicem. daha ucuza geliyor.

Merhaba

İlgileneceğinizi düşündüm; Mika'nın Alman MFC sitesinin üyeleri ÇOK GÜZEL:wub2: bir hediye yapıp ona Arbon'da verdiler görmeye değer bence, hem Mika'nın suratı hem de hediyenin ayrıntıları açısından:blush-anim-cl: paylaşmak istedim:

Rica ederim! Poster haberi için teşekkürler Pınarcım:)

Ya poster işine girişmişken napsak radyoları arayıp "mika uyandı bi günaydın diyin bakiyim" "mika çalsanıza zaten işiniz ne" gibi sapıklıklar mı yapsak bi de :)

Vallahi onu da yaparım mika için.Blue jean'i hallettik ama ole bı mesaj yazmıstım ki ben bıle etkılendım. bunu demiştim :D " Hep miley cyrus'tu,justin bieber'di,tokio hotel'di,adam lambert'di,twilight'dı.dönüp dolaşıp illa bunların posterlerini veriyorsunuz.Türkiye'de binlerce Mika hayranı var.Onların posterlerini verseniz.Hayranları da memnun kalacak siz de." Biraz etrafta mika görelim yavv.adamın albumu cıkıyor guney amerıkada bıle koca posterlerı cıkıyo dr gıbı yerlerde.neden burada olmasın değil mi?:wub2:

MIKA ITALYAN XL REPPUBLICA GAZETESINDE HER AY KOSE YAZISI YAZIYOR OLACAK

BUYRUN ILK YAZI

http://xl.repubblica.it/dettaglio/80340

ne guzel yazıyor lan herif. bi haltı da beceremesin.

ne guzel anlatmıs, hay allam ya.

marifetli çocuk :biggrin2: pınar çok sağol poster haberi için aldım astım :D

İrem çok güzel bir haber bu çok sağoll :naughty:

MIKA ITALYAN XL REPPUBLICA GAZETESINDE HER AY KOSE YAZISI YAZIYOR OLACAK

BUYRUN ILK YAZI

http://xl.repubblica.it/dettaglio/80340

ne guzel yazıyor lan herif. bi haltı da beceremesin.

ne guzel anlatmıs, hay allam ya.

İrem sağol valla benim dünyadan haberim yok :biggrin2: Mika bi işe elini atsın da beceremesin, mümkün mü? :wub2:

Merhaba benim Türk arkadaşlar. biz artık Mika konser için uzun süre beklemek gibi görünüyor.

:mf_rosetinted: Google could come up with any old rubbish and I wouldn't know the difference.