Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uff, dobrze że wykopałam ten temat! Na pewno jest nas więcej! Siostry i bracia, gdzie jesteście? Ja zwerbowałam kilka osób z GG do słuchania Miki, i koleżankę z klasy... Ale to jeszcze chyba za mało, żeby kupili płytę... Jak płyta będzie się dobrze sprzedawać, to może Mika i nas odwiedzi? Mam taką nadzieję. Tylko jak przyjedzie, to pewnie do Wawki a tam ja raczej nie pojadę...

Link to comment
Share on other sites

Uff, dobrze że wykopałam ten temat! Na pewno jest nas więcej! Siostry i bracia, gdzie jesteście? Ja zwerbowałam kilka osób z GG do słuchania Miki, i koleżankę z klasy... Ale to jeszcze chyba za mało, żeby kupili płytę... Jak płyta będzie się dobrze sprzedawać, to może Mika i nas odwiedzi? Mam taką nadzieję. Tylko jak przyjedzie, to pewnie do Wawki a tam ja raczej nie pojadę...

 

Trzeba go będzie na mówić na całą trasę po Polsce :D

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że na VH1 dają poplistę, ale przecież Relax nie mogą dac, bo nie ma klipu. Wiem też, że na 4.fun.tv można głosować, żeby pokazali teledysk Miki, Grace Kelly, ale nikt na to nie głosuje i mój jeden glos nic nie zdziała... :/ Za to na Vivie Polskiej dają Grace Kelly dość często... I raz pokazali Love today w tym programie o Mice, o którym już mówiłam... Czyli propagandę w Polsce czas zacząć ;)

 

PS. Proponuję, żebyśmy byli w kontakcie, jak chcecie, macie moje GG: 8247549

Link to comment
Share on other sites

tak dlatego też dziś specjalne nastawiłam budzik na 9 ażeby obejrzeć tą listę na vh1 a tu psikus! Sophie ellis bextor na pierwszym :blink:

Na vh1 tez czasem puszczaja Grace i dzis na mtv bylo nawet :P

Link to comment
Share on other sites

grzebiac po forum natrafilam na tenze temat :) wiec po publicznym przedstawiemu sie przywialo mnie tu :] witam i pozdrawiam :biggrin2: :biggrin2:

 

cześć! Witamy :D

 

 

Mi też każa Mikę ściszać no albo wyłaczać :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy