Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

I can't, but I think Polish boys are handsome :mf_lustslow:

 

handsome? I don't think so. my bf have just left me and I see no one interesting and handsome :/ they're also jerks. Some canadian guy told me "Oh god why are Polish girls so beatiful?" we're but boys don't heuheuhauhuahuahuahahahahahhaha

Link to comment
Share on other sites

Cześć, też jestem z Polski :). Przekonuję moich znajomych, że Mika jest super, ale patrzą na mnie... hmm, powiedzmy, że bez przekonania :D. Chciałabym bardzo, żeby przyjechał do Polski. Chcociaż mały koncercik. Jedna pioseneczka. Rozreklamujmy Polskę!

Link to comment
Share on other sites

Jak milo, ze znalazlam ten watek :wub2:

 

To moj pierwszy post na tym forum, dosc dlugo wzbranialam sie przed rejestracja, bo tak naprawde nie mam czasu na czytanie, a co dopiero pisanie <napisala radosnie po dlugim - zbyt dlugim - czytaniu forum :boxed: >

 

Coz, wyglada na to, ze i mnie dopadla Mikamania :mf_lustslow:

 

Jesli Mika nie przyjedzie do Polski, to zawsze mozna sie wybrac na jakis mily koncercik za granice :punk: Ktos chetny? :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Do jakiej Warszawy? :P Do Bydgoszczy xD Jak przyjedzie do Wawki, to ja nie pojadę, bo nie będę miała kasy żeby pojechać gdziekolwiek, a do tego bilet... Wiem, że Xintra już widziała reklamę Ery, Wy też? Jak pięknie i dumnie brzmi tam Relax xD Poza tym Relax u nas cały czas w najlepiej sprzedających się singlach, więc może, może... Czekamy na Ciebie, Mika :)

Link to comment
Share on other sites

Ha, wiedziałam, że znajdę tu coś polskiego :wink2:

 

Szczerze mówiąc, to mnie nawet Bydgoszcz nie urządza, chociaż mam do niej bliżej niż do Warszawy.

Właściwie, to obawiam się, że nawet jeśli Mika przyjechałby do Polski, to nie mogłabym wybrać się na koncert :sad:

 

Ale co tam, niech przyjeżdża :bleh:

Może gdzieś po drodze wpadłby do Torunia (co prawda nie mieszkam w Toruniu, ale bywam tam codziennie :) )

 

Aaa i też widziałam reklamę Ery ;)

Link to comment
Share on other sites

Heh, no już niech przyjedzie do jakiegokolwiek miasta ;)

Jeśli nawet nie będę w stanie pojechać na koncert, to może doczekam się transmisji w TV (taa, akurat :wink2: )

 

A tak przy okazji, to zdaję mi się, że już gdzieś na jakimś forum Cię widziałam alpenliebe :cool:

Link to comment
Share on other sites

dziubki moje drogie pewnie ze obojetnie w jakim miescie zgadamy sie razem i zorganizujemy sobie jakies spanie chocby na polanie! :P:D

 

co do tej ery naszej ulubionej bo oni maja akcje taka "era nadaje rytm" i z tejze okazji organizuja koncert Red Hot Chili Peppers ( na ktory oczywiscie jade bo to moj najukochanszy zespol) i pomyslalam sobie jak zobaczylam ta reklame!!!!!!!!! ze m oze zorganizowaliby koncert Miczki kochanego, trzeba chyba bedzie do nich napisac petycje, nie wiem mozemy im obiecac ze wszyscy zmienimy siec na erę :P huahuahuahuah ci co nie maja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy