Jump to content

The Polish Thread? ..... Please!


xintra

Recommended Posts

Nooo, to ja jestem za xD A Xintra, fajnie, że jedziesz, ja nie przepadam za RHCP, ale Dani California to hymn ^^ Zrób fajne fotki Anta xD Poszukam na stronie Ery, może coś ciekawgo wyszperam ^^

 

EDIT: http://www.petycje.pl tam można napisać petycję do kogo tylko się chce, ale nie wiem, pewnie niewiele osób podpisze oprócz nas... :/ Cholerna Polska :/

Link to comment
Share on other sites

EDIT: http://www.petycje.pl tam można napisać petycję do kogo tylko się chce, ale nie wiem, pewnie niewiele osób podpisze oprócz nas... :/ Cholerna Polska :/

 

Może wcale nie tak mało osób by się podpisało?

No bo w końcu Mika dość dobrze radzi sobie na naszych listach przebojów, to znaczy, że ktoś na niego głosuje, a jak głosuje, to chyba lubi.

 

Chociaż ja osobiście nie znam wielu ludzi, które by lubiły jego muzykę albo przynajmniej go kojarzyły...:sad:

Link to comment
Share on other sites

Hello Polish Mika fans!

 

I'm wondering, what Hello/Hi & Bye/Goodbye is on Polish?

I would be grateful! Thanks.

 

:biggrin2:

 

Hello/Hi - 'Hej'. it is pronounced exactly as 'hey'. you can also say 'cześć', 'witam' etc.

 

Bye/Goodbye - 'Pa' or 'papa', 'do zobaczenia', 'narazie', 'do widzenia'

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, więc wiesz, można spróbować, ale nie wiadomo, jak to wyjdzie. Chyba, że by się podpisały osoby spoza Polski, ale to nie przejdzie pewnie...

 

desperatki? xD sam do nas przyjedzie pewnie. prędzej czy później. ;) nie ma sensu na siłę sprowadzac go do polski.

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim ! Bardzo się ciesze,że znalazłam ten temat :woot_jump: Widze,że sporo nas tu jest:smoke: Mnie też marzy się koncert Miki w Polsce... Tylko kiedy on an to wpadnie...? Najlepiej by było gdyby jak najszybciej... Zanim Mika stanie się u nas super popularny, jest szansa,że dopchamy się po autograf:das: Zostawiam swój numer gg: 2825784

<Mika rules>:punk:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, czekanie to żaden problem, całe życie to robię :biggrin2:

 

Zresztą czekanie na Mikę to sama przyjemność :wink2:

 

No racja, byle by nas za długo nie trzymał w niepewności :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

No racja, byle by nas za długo nie trzymał w niepewności :blush-anim-cl:

 

Właśnie.

Bo chciałabym, żeby przyjechał do nas jeszcze zanim bilety na jego koncert będą kosztować fortunę.

 

A tak w ogóle, to wie ktoś może ile kosztują teraz?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie.

Bo chciałabym, żeby przyjechał do nas jeszcze zanim bilety na jego koncert będą kosztować fortunę.

 

A tak w ogóle, to wie ktoś może ile kosztują teraz?

 

Przeliczająć z funtów, chyba około 60 zł :smoke: Myślę,ze w tych granicach, dałabym radę :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Przeliczająć z funtów, chyba około 60 zł :smoke: Myślę,ze w tych granicach, dałabym radę :thumb_yello:

 

OK...

Ja raczej też bym tyle znalazła :mf_rosetinted: chociaż rodzice pewnie by mnie za to zabili...

Ale co tam, jestem gotowa spojrzeć śmierci w oczy :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

OK...

Ja raczej też bym tyle znalazła :mf_rosetinted: chociaż rodzice pewnie by mnie za to zabili...

Ale co tam, jestem gotowa spojrzeć śmierci w oczy :biggrin2:

 

No cóż :biggrin2: Mika wymaga poświęceń :lol3: Gdyby się udało zjednoczyć,nawet za granicę bym pojechała:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

No cóż :biggrin2: Mika wymaga poświęceń :lol3: Gdyby się udało zjednoczyć,nawet za granicę bym pojechała:blush-anim-cl:

 

To chyba na razie wykracza poza moje możliwości...:wink2:

 

Dobra dziewczyny (i chłopacy?), czekamy :original:

W końcu Polska nie jest na końcu swiata i kiedyś tu przyjedzie (będzie musiał :devil:)

Link to comment
Share on other sites

Może i Polska nie jest na końcu świata, i przypuszczam, że Mika bardzo chętnie by nas odwiedził... Ale bez zaproszenia nie przyjedzie, a nie przypuszczam, żeby ktoś zaprosił naszego Loczka... :/

Link to comment
Share on other sites

Może i Polska nie jest na końcu świata, i przypuszczam, że Mika bardzo chętnie by nas odwiedził... Ale bez zaproszenia nie przyjedzie, a nie przypuszczam, żeby ktoś zaprosił naszego Loczka... :/

 

 

MY go przecież zaprosimy! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No fajnie, ja bardzo chętnie, oferuję nawet nocleg i wyżywienie :D Ale wiesz, nas tutaj nie ma zbyt dużo, kurczę, tu w Polsce wogóle nic się nieo dzieje :/ Nikt znany prawie nie przyjeżdża, a jak już, to bilety kosztują majątek... Nie wiem, gdzie coś ruszyć, żeby zaczęli go zapraszać! Może Wy coś wiecie, jakieś wtyki...?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy