Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

Hello fellow Romanians, or maybe ahem Cristina  :teehee: wow! So many things changed on MFC! Looks to good now  :wub:  (desi imi cam lipseste designul ala de acum un secl cu planetutele si fata lui Mika  :fangurl: ). Ce mai este nou pe aici? wooow say something random a ajuns la pt 28 !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Helloooo,Carmen!!  :bye:  Ma bucur ca ai revenit,au aparut multe schimbari de look pe aici,sper sa-ti placa  :)  Acum avem si mai multe fete de-ale lui Mika,asa ca nu te poti plange  :teehee:

Te rog sa ma anunti daca planuiesti sa mergi la vreun concert Mika anul asta,poate ne intalnim pe undeva. Eu mi-am luat bilete pentru Paris pe 27 mai  ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Cineva din zona care planuieste sa mearga la concertele simfonice de la sfarsitul anului in Firenze? 

 

Se pare ca da,a mai fost o fana romanca la Firenze la concerte,si la petrecerea MFC ,este Micaela82  :)  Pacat ca am aflat abia dupa,dar sper sa ne intalnim in viitor cu alta ocazie  :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
On 2/15/2020 at 11:43 AM, krysady said:

Ai fost? Banuiesc ca nu era nici un roman pe acolo....

Am fost!!!! Nu am intalnit niciun roman in schimb am stat si m-am imprietenit cu niste fete foarte dragute care mi-au tradus ce spunea in timpul concertului pt ca nu stiu franceza deloc. 😂 A fost cel mai frumos concert la care am fost vreo data... A fost pur si simplu magic! Nu imi vine sa cred... Omul acesta este extraordinar...inca plutesc 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur mult ca ti-a placut! Mai ales ca stiu ca ai vazut mai multi artisti si zici ca asta e cel mai tare concert ever :naughty:  Asa e, e greu sa explici cuiva cum e live, pana nu-l vezi cu ochii tai. 

Ai reusit sa-l vezi dupa concert? Am inteles ca a iesit afara dupa.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, krysady said:

Ma bucur mult ca ti-a placut! Mai ales ca stiu ca ai vazut mai multi artisti si zici ca asta e cel mai tare concert ever :naughty:  Asa e, e greu sa explici cuiva cum e live, pana nu-l vezi cu ochii tai. 

Ai reusit sa-l vezi dupa concert? Am inteles ca a iesit afara dupa.

Nuuu😭... Nu am mai putut sa stau pt ca trebuia sa ma intorc cu ultimul tranvai in centru... Ca altfel trebuia sa merg pe jos 5km...am asteptat cat de mult am putut... Dupa acea cand am ajuns la Hotel am vazut si mi-a parut atat de rau... 😭

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stefania Maria Sabau said:

Nuuu😭... Nu am mai putut sa stau pt ca trebuia sa ma intorc cu ultimul tranvai in centru... Ca altfel trebuia sa merg pe jos 5km...am asteptat cat de mult am putut... Dupa acea cand am ajuns la Hotel am vazut si mi-a parut atat de rau... 😭

Ahh, imi pare rau... data viitoare poate :wink2:  Ai fost si in Olanda sau asta a fost primul concert Mika?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, krysady said:

Ahh, imi pare rau... data viitoare poate :wink2:  Ai fost si in Olanda sau asta a fost primul concert Mika?

A fost primul😊 Initial am vrut sa merg la Utrecht dar nu am putut in perioada aia asa ca am fost la Strasbourg. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stefania Maria Sabau said:

A fost primul😊 Initial am vrut sa merg la Utrecht dar nu am putut in perioada aia asa ca am fost la Strasbourg. 

Bine ca ai reusit sa ajungi la un concert de-al lui, acum stii cum e si o sa vrei din ce in ce mai mult :naughty:

Sper sa ne vedem pe undeva candva :)

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, krysady said:

Bine ca ai reusit sa ajungi la un concert de-al lui, acum stii cum e si o sa vrei din ce in ce mai mult :naughty:

Sper sa ne vedem pe undeva candva :)

Sigur! Chiar ma uitam astazi in drum spre casa la datele noi care au aparut in vara, cele din Italia. Sunt foarte tentante😂

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy