Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ooho jauns ?

tikko atgriezos no Liepājas apkārtnes. biju tur 2 dienas, stulbi ka vislaik lija, tā bij diezgan forši :naughty:

 

rīt man vārda diena un Mikam dzimšanas diena. :wub2:

man dāvinās jaunu mobilo (beidzot) :bow:. droši vien esi lasījjusi manas atsauksmes par manu pašreizējo verķi :naughty:

 

auskari ? labi, nesāp un izskatās ka dzīst labi, nevaru sagaidīt līdz varšu ielikt citus :rolls_eyes:

 

kā tev ?

Link to comment
Share on other sites

ooho jauns ?

tikko atgriezos no Liepājas apkārtnes. biju tur 2 dienas, stulbi ka vislaik lija, tā bij diezgan forši :naughty:

 

rīt man vārda diena un Mikam dzimšanas diena.

man dāvinās jaunu mobilo (beidzot) droši vien esi lasījjusi manas atsauksmes par manu pašreizējo verķi :

 

auskari ? labi, nesāp un izskatās ka dzīst labi, nevaru sagaidīt līdz varšu ielikt citus :rolls_eyes:

 

kā tev ?

 

KO labu darīji Liepājā?

Oi, cik forši :yay: Kā svinēsi?

Jau zini, kādu tev dāvinās? Un nē.. es neesmu dzirdējusi par tavu pašreizējo verķi :roftl:

Man iet normāli.. Laikam beidzot ir atrasts dzīvoklis kur dzīvot skolas laikā.. :thumb_yello:

Dzīvošu kopā vēl ar 3 meitenēm un protams, ka pirmā lieta, kas būs dzīvoklī būs internets:naughty:

Ok, man tgd jāiet gulēt, savādāk nokritīšu no krēsla.. bet droši vien vēl tavu atbildi sagaidīšu.. kmr saklāšu gultu:naughty:

Link to comment
Share on other sites

KO labu darīji Liepājā?

Oi, cik forši :yay Kā svinēsi?

Jau zini, kādu tev dāvinās? Un nē.. es neesmu dzirdējusi par tavu pašreizējo verķi.

Man iet normāli.. Laikam beidzot ir atrasts dzīvoklis kur dzīvot skolas laikā.. :thumb_yello

Dzīvošu kopā vēl ar 3 meitenēm un protams, ka pirmā lieta, kas būs dzīvoklī būs internets:naughty

Ok, man tgd jāiet gulēt, savādāk nokritīšu no krēsla.. bet droši vien vēl tavu atbildi sagaidīšu.. kmr saklāšu gultu:naughty

 

Nuu liepājas apkaimē, tur ir tāds kempings, mēs tur katru gadu braucam... skaisti

:wub2:

 

nu man ir tāda baigi veca nokia. šausmīga.

jā zinu :)

dāvinās LG shine, es jau pati prasiju. Mani vecāki pat neiedomātos paši ka man vajag jaunu. vinjiem tak galvenais ka peizvanit var :roftl:

 

oho forši, vienmēr esmu vēlējusies dzīvot ar draudzenēm nevis vecākiem :naughty:

 

ok ar labunakti :bye:

parunāsim vēlāk :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Nuu liepājas apkaimē, tur ir tāds kempings, mēs tur katru gadu braucam... skaisti

 

 

nu man ir tāda baigi veca nokia. šausmīga :roftl:

jā dāvinās LG shine, es jau pati prasiju :roftl: Mani vecāki pat neiedomātos paši ka man vajag jaunu vinjiem tak galvenais ka peizvanit var :roftl:

 

oho forši, vienmēr esmu vēlējusies dzīvot ar draudzenēm nevi vecākiem

 

ok ar labunakti :bye:

parunāsim vēlāk :

 

Heh, cik veca?:roftl:

Man arī ir nokia, nesūdzos,pat neprasi kāda- nezinu visus to bla,bla,bola:naughty:

oi, nu nez kā būs man tur dzīvot,LMAO

Ok, tad jau rīt. :bye:

Link to comment
Share on other sites

Heh, cik veca?:roftl:

Man arī ir nokia, nesūdzos,pat neprasi kāda- nezinu visus to bla,bla,bola:naughty:

oi, nu nez kā būs man tur dzīvot,LMAO

Ok, tad jau rīt. :bye:

 

nu ĻOTI veca :naughty:

es jau nesūdzētos ja nebūtu VEEEEECA. nikias ir foršas bet ne mana.

 

gan jau būs labi, iejutisies :huglove:

 

ok liidz ritam :bye:

Link to comment
Share on other sites

awww paldies :huglove:

tu esi pirmā ja neskaita mammu kas mani apsveic. pat tētis un māsa neapsveica :blink:

tas tiešām ir mīļi :wub2:

 

un zini kāda man sajūta ? vairāk kā mikas dzimšanas diena nekā MANA vārda diena. LOL.

es ar vinjuu tiešām esmu apsēsta :naughty:

 

aa un tas par tavu teeti - kaitinoshi.

mani vecāki arī kadreiz celj mani augšā 6os lai es AIZSLĒGTU DURVIS. to takš var izdarīt arī no ārpuses, vai dieniņās :doh:

Link to comment
Share on other sites

awww paldies :huglove:

tu esi pirmā ja neskaita mammu kas mani apsveic. pat tētis un māsa neapsveica

tas tiešām ir mīļi

 

un zini kāda man sajūta ? vairāk kā mikas dzimšanas diena nekā MANA vārda diena. LOL.

es ar vinjuu tiešām esmu apsēsta :naughty:

 

aa un tas par tavu teeti - kaitinoshi.

mani vecāki arī kadreiz celj mani augšā 6os lai es AIZSLĒGTU DURVIS. to takš var izdarīt arī no ārpuses, vai dieniņās :doh:

 

yay, man patīk būt pirmajai:roftl:

Kpc tavs tētis un māsa nav tevi wēl apsveikuši? I'll kick them ass :sneaky:

:naughty:

Jā, man arī liekas, visu laiku it kā patiešām kkas būtu jāsvin:naughty:

Jā.. bet tu vismaz vari iet atpakaļ un gulēt.. Yay, šodien pirmdiena!

Link to comment
Share on other sites

i know, but we didnt know that when we registered :D

its strange, cause we are from one country :roftl:

well i dont care that much, i think people actually SEE the difference. :thumb_yello:

i sometimes get confused when see Mikalove1 mikalover mikailoveyou kinda user names, so i think mine is quite different. :roftl:

Link to comment
Share on other sites

yay, man patīk būt pirmajai:roftl:

Kpc tavs tētis un māsa nav tevi wēl apsveikuši? I'll kick them ass :sneaky2:

:naughty:

Jā, man arī liekas, visu laiku it kā patiešām kkas būtu jāsvin:naughty:

Jā.. bet tu vismaz vari iet atpakaļ un gulēt.. Yay, šodien pirmdiena!

 

nezinu laikam tetis negribeja modinat jo atcereties vinjs atceras, jo vel zvanija un prasija par telefonu velreiz. bet masa laikam ta steidzas uz darbu ka nepaspeja :roftl:

 

kas tik jauks pirmdienā ? es dodu priekšroku 5dienām.

Link to comment
Share on other sites

This is totally off topic, but I always confuse you guys because your user names are so similar

I know.. and sorry, bubuciiis but i really hate it:naughty: Couse it would be ok but we are from the same country too!:boxed: But i was first here!:bleh:

remeber- BABUCCIA haha:roftl:

nezinu laikam tetis negribeja modinat jo atcereties vinjs atceras, jo vel zvanija un prasija par telefonu velreiz. bet masa laikam ta steidzas uz darbu ka nepaspeja :roftl:

 

kas tik jauks pirmdienā ? es dodu priekšroku 5dienām.

 

man patīk,ka visi vekali ir vaļā un ka pa tv viskautkas iet.. :naughty: Oij, kā man patīk tas seriāls ūsainā aukle:wub2:

Link to comment
Share on other sites

I know.. and sorry, bubuciiis but i really hate it:naughty: Couse it would be ok but we are from the same country too!boxed: But i was first here!:bleh

remeber- BABUCCIA haha:roftl

 

 

man patīk,ka visi vekali ir vaļā un ka pa tv viskautkas iet.. :naughty: Oij, kā man patīk tas seriāls ūsainā aukle:wub2

 

oh really ? :mf_rosetinted: my email for draugiem.lv had been bubuciiis FOREVER.:roftl:

remember BUBUCIIIS with 3 i :naughty::roftl:

 

tv ?hhmmm *skatās programmu* neko īpasū neredzu :roftl:

Link to comment
Share on other sites

oh really ? :mf_rosetinted: my email for draugiem.lv had been bubuciiis FOREVER.:roftl:

remember BUBUCIIIS with 3 i :naughty::roftl:

 

tv ?hhmmm *skatās programmu* neko īpasū neredzu :roftl:

 

well.. i don't know anything about your mail..:naughty:

Tu neskaties "ūsaino aukli?"

Link to comment
Share on other sites

čau :D ja šitais ir latviešu treds tad kapēc te parādās angļu vārdi :D:floor:

Tagad pārējiem ir iemesls mācīties Latviešu valodu :floor::D

 

labrit! ha tpc ka.. vopšem izlasi:roftl:

o jā.. ja vini grib zināt kas te notiekas:floor:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy