Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O man, kažkaip atrodo, kad jis per klipą duosis kokiam atrakcionų parke ar dar kokioje linksmoje vietoje :lmao: Bet rawrišką ir aš įsivaizduoju, Gi balselis pradžioj toks pats rawr kaip ir per "Love today" :das:

:dunno: Ką gali žinoti, gal bus IR nuogas IR apipurkštas auksu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Rawr banko plėšikas, apipurkštas auksu? Niam :naughty:

Žinai, aš asmeniškai net nemėgstu aukso, taigi mane labiau traukia Mika. Toks, kokį Dievas sutvėrė :naughty::lmao:

Bet tas "teenage dreams" man kelia mintis apie auksinį (maždaug kaip Gossip Girl, žinai) jaunimą, kurie iš tikrųjų ne tokie jau ir auksniai... (think)

Link to comment
Share on other sites

Nu gal ir nieko jis toks, kokį Dievas sukūrė :das:

Man labiau sidabras, bet jei Mika, tai belekas :teehee:

Aš kaip perskaičiau "Gossip girl" kažkaip pagalvojau apie naujausią the Gossip klipą :naughty: Ten, beje irgi aukso yra :naughty: Kas čia yra visiems su tuo ausku? ;o

Priminiai, kad šiandien "Lost" nerodo ir nebus ką žiūrėt vakare :huh:

Link to comment
Share on other sites

Sakai, jei krizė tai ir naudoja visus auksą? ;oo Įdomiai... bet bendrai - kam taupyt? :naughty:

Aš anksčiau nežiūrėjau jų, tai dabar net su didžiausiu malonumu "praryju" seiją po serijos. Sojeris geriausias :das:

 

;ooo mūsų obuoliukas! ;ooo

Link to comment
Share on other sites

Nu. Tipo ir taip jau šakės, tai bent jau klipuose galima pasitaškyt auksu :teehee:

Ooo, Sooojeris :naughty: Atsimenu, su močiute žiūrėdavau pirmą sezoną ( :lmao: ), o paskui kažkaip praleidinėdavau po daug serijų ir iš vis susimaišiau. Labai painu ten, tiesa sakant :blink:

Nuu! Sakau! Šakės. Copy-paste'intojai :ap_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Nu aš tą patį pagalvojau :naughty: Nieeko, gerai, aš nieko prieš :das:

Kad painu, tai joo, negalima nė serijos praleisti, kad suprastum, kas vyksta. Bet man patinka. Geeeras, geeeras serialas :teehee: O ir tavo močiutė kieta! Maniškė "laukinukę" žiūrėdavo,. nes sakydavo, kad ta pagrindinė labai į Agnę panaši :lmao:

:ap_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Aha, va taip ir kilo ta krizė! Štai kur yra visos blogio šaknys! Ne, Mika nepasiduos tokiai auksinei propagandai! :starwars:

:blink: Aš kažko apsirūkius matyt. Sry.

Pasisekė Agnei :lmao:

Kalbant apie panašumus: vakar su broliu žiūrėjau PdP (na, aš žiūrėjau, jis sedėjo kartu prieš teliką ;D), ir man susišvietė, kad manasis brolis, kai išsižioja, panašus į Miką! ;oo

Link to comment
Share on other sites

Deja, manau Mika jau pasidavė :lmao:

Apsirūkiusi? Kodėl taip sakai :lmao:

Mmmm.. kaip aš myliu PdP :wub2: Reiks ir man kokią dieną pažiūrėt :wub2:

Beje, ar girdėjai per Radio 2 šian Mika buvo ir "Toy boy" gyvai dainavo. Bet die, taaaaip gražiai :wub2: Ir jo juoookas :wub2: Reiks į forumą įdėt :naughty:

Link to comment
Share on other sites

NEE! NEE! :no:

Nes labai jau intensyviai nusišneku :lmao:

Aš pažiūrėjusi prisiminiau, kaip ir kodėl myliu Miką. Pripažinsiu, buvau ta pamiršus :teehee:

Ne :crash: Kadangi forume buvo parašyta, kad jis turėjo būt penktadienį, man nedaėjo pačiai pasižiūrėt programos. Ir taip, penktadienį aš klausiau BBC :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Nieeeko, visiems pasitaiko nusišnekėt :lmao: Čia net apsirūkimo nereikia :lmao:

Primiršimas atleistinas :teehee: Svarbu, kad grįžo :naughty:

Rimtai? :lmao: Aš jau buvau susitaikiusi su tuo, kad penkatienį ramiai miegu ir apie tai negalvoju :naughty: Beje,aš irg nežinojau, kad jis vakar turėjo būti. Ir kaip tik tą valandą, kai jis šnekėjo, man buvo dingusi elektra. Bet džiugu, kad įrašė :pinkbow:

Nu bet ryyyyyyt :drool: :drool:

Link to comment
Share on other sites

Patikėk, žinau, kaip jau turbūt puikiai pastebėjai :roftl:

Aš tai šokinėju iš laimės, kad grįžo, bo buvau pradėjus virst Placebine-Depešine freak'e :teehee:

Taip :ap_rosetinted: Bet nieko, ten neblogos muzikos paleidžia. Ir šiaip, apie kiaulių gripą įdomiai kalbėjo, tik bėda tame, kad nelabai ką supratau :lmao:

Aha, ryyt :naughty: Gal net neapsimoka eit miegot? Vis tiek užmigt nesiseks :biggrin2:

P.S. Klausyk, gal žadi atvažiuot į "Europiadą"? Kažkaip pamaniau, kad tau, kaip Italijos lover'ei, būtų aktualu :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:lmao:

Nepatikėsi, bet aš kažkada irgi buvau Placebo fanė :lmao: "Infra-red" mintinai mokėjau :lmao: Bet tokia iš manęs ta fanė ir tebuvo :teehee:

Joo, ryt jau reiks klausyt :ap_rosetinted:Kaip tik ką tik grįžom iš močiutės (Dabar ji bus pas mus savaitę) tai anksti miegot - anksti keltis. Toks rėžimas. Bet nieeeko. Man reikia ko nors, kas padėtų anksčiau miegoti nueiti, ir žinoma, anksčiau atsikelti :lmao: Taip pat susitikau pas močiutę pusbrolį, kurio nemačiau gal kokį 10 metų. Jis tą laiką Austrijoj gyveno ir dabar du vaikus turi, tai kaip įdomiai, tie vaikai su mumis lietuviškai šneka, o tarpusavyje jau vokiškai :teehee:

"Europiadą"? Čia Klaipėdoj bus? Kada? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: Tu? Žinai, vienintelė mano žinoma Placebo fanė, o tai būtų Dani, gerokai pavažiavus (t.y. kliedi) dėl Mol(o)ko ir dėl klipų, ir dėl dainų, ir šiaip, yra trenkta, todėl man labai sunku jos vietoj įsivaizduot tave. Na, nebent vietoj Placebo būtų Mika, bet pff, svajot jiems tik :naughty:

Aš tai žadintuvą dešimtai valandai buvau nusistačius, bet vis tiek eilinį kartą pusę devynių prabudau. Nieko, ausinės belaidės, tai galima po namus lėkiot ir tuo pačiu laukt dainos :teehee:

Vokiškai? :blink: Baa, nieko nesuprasčiau (ta kalba temoku kai kurias spalvas, ką reiškia "auch" ir kaip pasakyt "meškiukas" ( :lmao: ) ) ir turbūt išprotėčiau :lol3:

Jo, Klaipėdoj, liepos 22 - 26 d. Jau su senosiom gerosiom forumo Diana ir Kriste suorganizavau išvyka/prancūzų medžioklę :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

Taip ir maniau, kad bus sunku įsivaizduoti :lmao: Man tik dainos patiko. Dar visai neseniai kažkokį seną cd radau, o ten buvo prirašytą jų dainų, tai kažkaip net nostalgija apėmė :boxed: Bet patikėk, dėl Mikos svaigimas daaaaug didesnis :naughty:

Aš irg buvau žadintuvą užsistačiusi, bet neprireikė :teehee: Pati atsikėliau. Bet tuoj reiks eiti valgyti ko nors, nes visą naktį ir taip sapnavau, kad su klasioku einam saunainių pirkti :lmao:

Nu tai va.! Aš irg nieko nesupratau :lmao: Vargšas pusbrolis - jis gi jų tėvas :lmao: Nu ir jis biško moka, nu bet ne taip kaip jie. Tie gi beveik visą laiką taip :sad::naughty:

O! Kaip Diana begyvena? :blink: Kaaaaaip seniai girdėta jin..

Link to comment
Share on other sites

Ne, dainos tikrai geros, nieko nesakau. Bet, aišku, ne Mika :naughty:

Aš jau pavalgiau. Ir galvą išsiploviau. Ir laiptus nušlaviau. :lmao: Man rytai - gan aktyvus metas. Jei turiu šalia ausines :teehee: Beje, skanaus iš anksto :wink2:

O kiek tiems vaikams metų? Pamenu, buvo mamos draugė su maža (gal kokių 3 metų) dukryte iš Vokietijos atvažiavus, tai aš jos nei lietuviškai, nei vokiškai nesupratau :roftl:

Gerai, kiek žinau :wink2: Prie kokio Skype matau tik maždaug kartą per mėnesį, tai šiaip irgi nedažnai pabendraujam :teehee:

Edited by Karolina!.
Link to comment
Share on other sites

Joo, Mika yra Mika :naughty:

O aš kaip tik rytais tinginiauju :naughty: Dėkui, jau pavalgiau :teehee:

Amm.. nežinau nuo kelių ten vaikai į mokyklas eina, bet žinau, akd mergaitė dabar į 5, o berniukas į 2 klasę. Kaip tik tokio amžiaus, kad kalbas mokintusį :naughty: Nu jo, triejų metų vaikus ir taip sunku suprasti :lmao:

Perduok linkėjimus, kai kitą kartą bendrausit :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy