Jump to content

Recommended Posts

Ve sonunda bizim de bir threadimiz oldu!:wub2:

Bütün Türkçe konuşan MFC üyelerini buraya bekliyoruz:thumb_yello:

Haydi birbirimizi daha yakından tanıyalım. ve sohbet edelim.

Bu thread de ingilizcenizin sınırlarını zorlamadan güncel konular, mika, ya da herhangi bir konudan konuşabilirsiniz. Herkes istediğini yazabilir. Yemek tarifi paylaşıp, makyaj sırlarından bahsedip ailenizden ya da sevgilinizden şikayetçi olabilirsiniz:roftl:

Bu thread de türkçe yazmanız tavsiye edilir.(yazar bu cümlede "başlık" yerine "thread" yazarak ironi yapmaktadır)

Bütün türk üyeleri bekliyoruz.

:welcomeani:

Üyeler: (threade 1 defa ileti gönderdiğinizde adınız eklenecektir.)

#1 dilek

#2 cartoonmotion

#3 mistik

#4 anthusa

#5 MİKATURKEY

#6 TheCurlyProphet

#7 SmyRna

#8 Cagil

#9 enes

#10 mika'slovergirl

#11 Rosie-Posie Boffin

#12 little-bit-of-heaven

#13 dylosh

#14 mine_rain

Edited by dilek

şey..İtalyanlar Cattolica'da, Almanlar Arbon'da Mika için efsane kutlamalar planlıyorlar...Biz bir şeyler yapabilir miyiz sizce? Tabi ülkemize gelmesi için yeni bir record yapması gerekiyormuş öyle dedi sorduğumda ama, ülke dışına çıkmadan belki bir şeyler yapabilir ve yollayabiliriz? John'a ulaşmamız falan mümkün mü?

:yay:

Kusura bakmayın arkadaşlar biraz geç kaldım, malum ramazan telaşesi:aah:

Nasıl sevindim anlatamam :biggrin2:

Hoşgeldin cartoonmotion, bende sonunda sizi bulduğuma çok sevindim:naughty:

Çok Güzel olmuş gerçekten =) Çok Mutlu oldum şimdi =)

Tekrar hoşgeldin mistik:wub2: bu kadar çabuk toplanmamız süper oldu.

Merhaba herkese!:biggrin2:

Dilek, tesekkürler:)

Evet nereden başlıyoruz?:)

Rica ederim, ne demek. siz yeterki konuşun kaynaşın. diğer ülkelerin fan ları çok yakınlar, hep kıskanırdım onları:naughty:

şey..İtalyanlar Cattolica'da, Almanlar Arbon'da Mika için efsane kutlamalar planlıyorlar...Biz bir şeyler yapabilir miyiz sizce? Tabi ülkemize gelmesi için yeni bir record yapması gerekiyormuş öyle dedi sorduğumda ama, ülke dışına çıkmadan belki bir şeyler yapabilir ve yollayabiliriz? John'a ulaşmamız falan mümkün mü?

Güzel fikir:thumb_yello:

ben her ne kadar bu tip projelerin adamı olmasamda siz birşey yapıp göndermek isterseniz sizi desteklerim. mikaya hediye verme ritüeli bana hep gereksiz gelmiştir. verenleri eleştirmiyorum ama nebileyim işte:dunno:

geçen sene mika nın hayranlarından gelen hediyeleri koymak için bir depo kiraladığını biliyor muydunuz?:aah: ki buraya koydukları "saklamaya değer hediyelerdi" gerisi kimbilir nerede:naughty:

amaaa tekrar türkiyeye geldiğinde türk MFC üyeleri olarak görüşürüz ve kayda değer bişeyler yaparız inşallah. Bidahaki konserinde birşeyler organize etmek için orada olurum bende inşallah.

Eğer herhangi bir şey düşünür ya da organize ederseniz seve seve (bir engel olmazsa) bir parçası olmayı isterim =) her şekilde

Ayrıca bu başlık altında neler yapabiliriz?(cahilliğimi mazur görün) :D

Edited by mistik

Eğer herhangi bir şey düşünür ya da organize ederseniz seve seve (bir engel olmazsa) bir parçası olmayı isterim =) her şekilde

Ayrıca bu başlık altında neler yapabiliriz?(cahilliğimi mazur görün) :D

bu başlıkta istediğimizi yapabiliriz arkadaşlar, bu bizim başlığımız kimse karışamaz :mf_rosetinted::naughty:

ama fikir vermek gerekirse, "ülkelerin özel başlıkları" o ülkenin üyeleri tanışsın ve kendi dillerinde sohbet edebilsin diye açılır. sonuçta hepimiz aynı seviyede ing. bilmiyor olabiliriz. ya da aramızda yeni olanlar forum diline daha alışamamıştır belki.

mesela forumda anlamadığınız bir olay ya da yazı görürsünüz gelir burada paylaşırsınız beraber tartışırız falan..

ama genel olarak bu başlık geyik ... öhö öhö.. pardon "sohbet" başlığı:teehee:

Merhaba ( ok we use it in lebanon too ) :biggrin2: seni seviyorum (from youtube comments) bilgisayar (the only word I registered during all my flights to Beirut with turkish airlines) :roftl: and there is Sibel kekilli too :teehee:

was it google translate:)

loved it:wub2:

dilek ya şu an tüm dedikoduları senden dinleyecekmişim hissindeyim depo gibi bilgilerle başlayabilirsin çok sevaba geçer:):biggrin2::naughty:

arkadaşlar benim aklıma gelen bir hediye türü şey yok ancak yaratıcı fikirleriniz varsa dinlemek isterim:) hatta eğer fanlarla yemek yeme olayı varsa (oha cidden mi?! zira şu an latvia thread'inde bunun geyiği dönüyor:teehee:) önümüzde en az 1 sene var mikacan'ın türkiye'ye gelmesi için, organizasyon açısından yeterli bir zaman dilimi:)

ve tabii ben hepinizle tanışmak isterim, ekimden sonra istanbul'da olacağım (gereksiz yazmadım umarım):blush-anim-cl:

Merhaba insanlar :bye:

Ben Mika bir süre sonra tekrar Türkiye'yi ziyaret umuyoruz :thumb_yello:

"Hi human

I'm Mika, some time later we hope to visit Turkey again."

it literally says that:lol3: but i get your point:naughty:

:mf_rosetinted:

That was probably complete rubbish

nooo,please stay Silver, you can be our "Lena":fangurl:

Merhaba ( ok we use it in lebanon too ) :biggrin2: seni seviyorum (from youtube comments) bilgisayar (the only word I registered during all my flights to Beirut with turkish airlines) :roftl: and there is Sibel kekilli too :teehee:

Merhaba cubitus :bye:

lol! @ sibel kekilli:roftl:

was it google translate:)

loved it:wub2:

dilek ya şu an tüm dedikoduları senden dinleyecekmişim hissindeyim depo gibi bilgilerle başlayabilirsin çok sevaba geçer

arkadaşlar benim aklıma gelen bir hediye türü şey yok ancak yaratıcı fikirleriniz varsa dinlemek isterim hatta eğer fanlarla yemek yeme olayı varsa (oha cidden mi?! zira şu an latvia thread'inde bunun geyiği dönüyor:teehee:) önümüzde en az 1 sene var mikacan'ın türkiye'ye gelmesi için, organizasyon açısından yeterli bir zaman dilimi:)

ve tabii ben hepinizle tanışmak isterim, ekimden sonra istanbul'da olacağım (gereksiz yazmadım umarım):blush-anim-cl:

biraz bekleyelim anthusa, şu yabancılar bi dağılsın ortalık sakinleşince bütün dedikoduları anlatmaya başlarım:das::teehee:

yok ya rahat ol, burada gerekli gereksiz herşeyi yazabiliriz. bende tanışmak isterim sizinle. seneye bi organizasyon yapmak lazım "MFC türkiye partisi:punk:" gibi birşey. siyasi parti adı gibi oldu dimi:roftl:

Konserden önce bir kahvaltı falan yapılır mesela tanışırız, ordan konsere:yay:

konser sonrası görüşmek isteriz imza,resim için. organize olursak yaparız inşallah:thumb_yello:

Benim facebookta mika turkey diye bir sayfam var 410 kişi uye.Cumartesi günü birkaç mika hayranı toplandıkDogum gunu videosu yaptık onun için.Güzel oldu.Twitterdan yollucaz görmesi için.Bu arada ben anlamadım sen mıkayla mı knstn tekrar turkıyeye gelmesı ıcın ? NE DİYOR GELİR Mİ SENCE ?

@Dilek: Harika plan! Süpersin:mf_lustslow:! Kahvaltıdır tanışmadır yihu! Ancak duyduğuma göre festivallerde dışarı çıkığ imza dağıtmıyormus- eh miller freshtival gibi festivale gelirse yalan olur...Festival ne ya, adam gibi gelsin Mikalığını bilsin dimi?

Şimdiden kocaman aptal bir gülümseme:biggrin2:Hım anlatacaklarını bekliyoruz, yabancılar temizlensin :roftl:

@MİKATURKEY: Riga'da sordum, gelebilmem için yeni bir albüm yapmam gerek dedi (sanki aynılarını çalsa dinlemezmişiz gibi, saf ya canım benim:wub2:)..İtalya'da ne sorabilirim ülkeye gelişi hakkında fikir sahibi olmak için? Yeni albümle ilgili çalışmalarını sormak istemiyorum aslında çünkü sıfır bilgiye sahibim, bu nedenle yanlış bişey desem sinirlenip kafadan sallayabilir veya çok sevdiği gibi yalan sıkıp eğlenebilir:) Yani, seneyeyi bekleyeceğiz sanırım:( Ama aklına gelen varsa sorayım!:wink2:

Ayrıca facebookum yok diye yaptığın şey reva mı bana! Hani ben de videoda olsaydım enee ağlarım şımarık gibi..of Allah, çok üzüldüm ya...

Benim facebookta mika turkey diye bir sayfam var 410 kişi uye.Cumartesi günü birkaç mika hayranı toplandıkDogum gunu videosu yaptık onun için.Güzel oldu.Twitterdan yollucaz görmesi için.Bu arada ben anlamadım sen mıkayla mı knstn tekrar turkıyeye gelmesı ıcın ? NE DİYOR GELİR Mİ SENCE ?

oooo aman efendim kimler gelmiş:naughty:

*adını listeye ekler*

@Dilek: Harika plan! Süpersin:mf_lustslow:! Kahvaltıdır tanışmadır yihu! Ancak duyduğuma göre festivallerde dışarı çıkığ imza dağıtmıyormus- eh miller freshtival gibi festivale gelirse yalan olur...Festival ne ya' date=' adam gibi gelsin Mikalığını bilsin dimi?

Şimdiden kocaman aptal bir gülümseme:biggrin2:Hım anlatacaklarını bekliyoruz, yabancılar temizlensin :roftl:

[/quote']

evet festival olmaz inşallah:aah:

neyse o olmasa da biz takılırız yine, o kaybeder :shun:

:naughty:

Bu arada arkadaşlar küçük bir uyarı/ricada bulunucam.

Mika'ya hediye yada herhangi bir şey göndermek için:

1) Konserine gidersiniz, çıkışta M&G(görüşme) yaparsa orada kendiniz verirsiniz.

2) FAQ da Mika'nın resmi şirket adresi var. o adrese giden herşey mika'ya ulaşıyor.o adrese gönderirsiniz.

Diğer üyeleri bu konularda sorularla rahatsız etmeyeim. İlla bir soru sormamız gerekiyorsa da kibarca soralım. Sonra bana şikayet geliyor:wink2:

Sorularınızı banada sorabilirsiniz. Bilmediğim konu olursa sizi doğru kişiye de yönlendirebilirim:thumb_yello:

not: Bu genel bir mesajdır.

Bunu yazmak için doğru yerde miyim bilmiyorum ama İngilizce'ye çevirmek için bayağı uğraşmam gerekirdi, ben de en iyisi caaanım Türklerle paylaşayım dedim :biggrin2:

Bugün televizyonda izleyecek bir şey ararken, e2'de Later with Jools Holland' ı (doğru mu yazdım:biggrin2:) gördüm. Shakira filan vardı, tam da içimden Mika'nın olduğunu ne zaman yayınlayacaklar acaba diye düşünüyordum kiiiiii, bir anda Mika çıktııı :biggrin2: Ben açmadan önce başka şarkı söyledi mi bilmiyorum ama, galiba iki şarkı söyledi ve ikisini de televizyondan izleme şansını bulmuş oldum :wub2: Gözlerim doldu resmen. Mtv'yi de ne zaman açsam o çıkıyor, çok şanslıyım :biggrin2:

Bir de Mtv World Stage'te Mika konseri vermiş 13'ünde, ama Türkiye'de yoktu, acaba burda ne zaman yayınlarlar? :wub2: