Szara.

Members
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szara.

 1. As I mentioned before, this album is important to me because I feel its emotions gathered on the album. I don't know how to explain it. Maybe this is my first album I've been waiting for. Mika's voice is different than on previous albums but it still sounds heavenly. I like all songs but probably Tomorrow my favorite and Platform Balerinas most. Tine Love Reprise is wonderful.
 2. I ordered the CD through the Polish webside of Book World PL. It will be today in friday. I Will be happy.
 3. My mother died almost year ago so I can relate to what Mika must feel right now, the fears and the worries and feeling helpless. If you let Sabine quote this piece of your text.
 4. To smutne kiedy polskie stacje radiowe nie chcą promować Miki u nas. Jest takim genialnym artysta a dalej mało ludzi o nim wie.
 5. Blue, Tomorrow, SanRemo, Tiny Love, Ice Cream, Dear Jealousy are all beautiful songs. Other songs will also be beautiful. I can't describe how I feel listening to these songs. This will be an important album for me. Waiting for the album.
 6. A beautiful song. Full of love. My heart soars every time I listen to it. You can hear the style of Queen in it.
 7. Itt's been a year since I registered on this fan club-March 8th. I thank you for your warm welcome, your advice.I am glad to belong to MFC.Thank you all.:partytime2:      :mika3:

   

   

   

   

   

  1. Show previous comments  2 more
  2. Paoletta
  3. Anna Ko Kolkowska
  4. Dominika

   Dominika

   To już minął ROK!? :mfr_omg: No ładnie, ładnie... Pięknej rocznicy! :cheer:

 8. It was very fun. I do not know what they were talking about but Mika and his facial expressions.
 9. Szalona tak jak mówię czasem o Mice. Już obserwuję.
 10. Też się nad tym zastanawiałam.Ja tak samo mam jeśli już mam czas też staram się być na bieżąco narazie mam go sporo bo jak poogarniam coś mogę sobie obejrzeć ale niedługo wolne się skończy.
 11. Dziękuję Anno za tłumaczenia odcinków.Masz naprawdę dużo pracy żeby przetłumaczyć to wszystko.Dużo można z tego się dowiedzieć co się dzieje w Voice.
 12. Dziękuję Anno za wywiad bardzo ciekawy.Wiem już sporo o Mice ale zawsze miło się czyta takie wywiady.
 13. Piosenkę znam bo jest z repertuaru Celine Ale nie znałam znaczenia słów.Prawdę mówiąc dopiero teraz wiem o czym ona jest.
 14. Dziękuję Anno za opis pierwszego odcinka wcale nie był taki długi A wręcz bardzo ciekawy.Nie zauważyłam że Shaun jest innej orientacji.Wyglądał normalnie.Tak to jest jak się skupia swoją uwagę na Mice.
 15. Poczekamy Anno a przynajmniej ja poczekam.
 16. Dziękuję Anno za informacje.Wiem skąd brać materiały jeśli chodzi o nowy Voice.
 17. It's hard to choose favorite song. I have favorite songs on every album.
 18. Nie zauważyłabym zdjęcia Miki w serialu raczej patrzałam za Miką nie za zdjęciem.Czekamy do przyszłego tygodnia na nowe odcinki.
 19. Też mi się zdawało ze rano jak szybko zerkalam na nowe odcinki Miki nie widziałam.Z tego co czytałam ma być chyba za tydzień?
 20. Jak tak oglądam kolekcje Mika jaką mają inni fani to jest niesamowite.Moja kolekcja jest skromna 2 Sinfonie Pop 2 single 3 epki i OOL na które czekam aż dojdzie nie licząc mojej kolekcji zdjęć i innych Mikowych rzeczy.