Jump to content

Recommended Posts

:) A jaký jazyk máš ráda? :biggrin2:

No, jednou jsi mi cosi v angličtině psala a to by někdo, kdo neumí anglicky napsat nemoh :bleh:

 

no přece češtinuuuu!!!!!:mf_lustslow: ne, nejvíc miluji mikovštinu :mf_lustslow:

Fakt? :blink: Si ani nevzpomínám!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no přece češtinuuuu!!!!!:mf_lustslow: ne, nejvíc miluji mikovštinu :mf_lustslow:

Fakt? :blink: Si ani nevzpomínám!

:D a mikovština, to je jak? :P

Nojo, jednou na QCI.. :-) Vyhrabala bych ti to z historie, ale poté co se mi rozbil komp, se mi smazalo QCI, takže i historie :-/

Link to comment
Share on other sites

:D a mikovština, to je jak? :P

Nojo, jednou na QCI.. :-) Vyhrabala bych ti to z historie, ale poté co se mi rozbil komp, se mi smazalo QCI, takže i historie :-/

 

Mikovština? to je..jak bych to popsala...to jsou takový pazvuky doprovázený Aj laf jú, Mika:biggrin2: (už mi hrabe)

 

Balim to, brou:)

 

PS. můžeš sem pak dopsat ouj:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Mikovština? to je..jak bych to popsala...to jsou takový pazvuky doprovázený Aj laf jú, Mika:biggrin2: (už mi hrabe)

 

Balim to, brou:)

 

PS. můžeš sem pak dopsat ouj:naughty:

Ouj!:

... :roftl::lmao: aj láf jů :D Až spolu někdy pujdem na jeho koncert a ty s ním budeš mluvit, tak mi tu mikovštinu předvedeš jo? :biggrin2:

Brou brou :-)

Link to comment
Share on other sites

A víš, proč ti neodepisuje? Protože jí píšeš hrozně moc dloulhý zprávy a ona nechce být zahanbena, takže nejdřív musí aspoň týden vymýšlet, co ti má odepsat, aby se to alespoň trošku rovnalo zprávě od tebe: (vím z vlastní zkušenosti )

Ta báseň je o slovenským vlastenectví, možná, já jsem ji ani nečetla pořádně

JA SA NA TO VY------

 

:throw::throw: :throw::throw::throw::throw::throw:

 

 

Píšem tu vyše hodiny správu pre Barunku a nechtiac sa mi to vymaže!!!Nemám šancu to stihnúť napísať znova

Je to ako naschvál, ako keby sa niekto proti mne dohodol!

NE-CHUT-NOSŤ

 

a inak, mne to tak dlho netrvá preto že neviem čo ale nemám čas....toľko by som vám chcela napísať...

 

vrrrrrrr k ľ u d

Rebeka, dik, ten obr - snažila som sa nech to tu máme trošku pekné....no

 

A Doduliene odkážem to pokarhanie tak jej treba.Nedávno som sa jej pytala že čo sa jej stalo s Mikom a ona že časť je to aj kvôli tomu diamant. oku čo mal na MTV awards že to bolo trápne

A viete čo ešte povedala? "načo by som mala bižutériu ked môžem mať zlato" tak to ma naštvalo a dorazilo!!!!

áááááá, končím lebo....no, musím sa niečim nadopovať aby som sa ukľudnila...vrrr

Link to comment
Share on other sites

Omg, tak to naštve :) Proto ty zprávy vždycky píšu ve wordu a každých pár minut ukládám...

A jinak obrázek - přidávám se k Rebečině chvále :P

Hmmm, kvůli diamantovému oku :blink: To aby jste se všichni se mnou přestali bavit, protože mám zlatý náušnice... :naughty: ...

Demence :-)

1,2,3.. nádech výdech, to bude dobrý :-)

Link to comment
Share on other sites

Jenže trapné příspěvky mimo téma rozproudí celou konverzaci vždycky, a vvvototude! :) A navíc, tady žádnej příspěvek není trapnej, to by nebylo MFC :P Kdybys jen věděla jaký kraviny se řeší v jinejch :biggrin2:

 

Hlavne ma necituj! (-:

A neprekladaj.

Link to comment
Share on other sites

A Doduliene odkážem to pokarhanie tak jej treba.Nedávno som sa jej pytala že čo sa jej stalo s Mikom a ona že časť je to aj kvôli tomu diamant. oku čo mal na MTV awards že to bolo trápne

A viete čo ešte povedala? "načo by som mala bižutériu ked môžem mať zlato" tak to ma naštvalo a dorazilo!!!!

 

Mne sa to oko na tom orandzovom sacku velmi pacilo! Ta slza ma takmer dojala!

Link to comment
Share on other sites

Omg, tak to naštve :) Proto ty zprávy vždycky píšu ve wordu a každých pár minut ukládám...

A jinak obrázek - přidávám se k Rebečině chvále :P

Hmmm, kvůli diamantovému oku :blink: To aby jste se všichni se mnou přestali bavit, protože mám zlatý náušnice... :naughty: ...

Demence :-)

1,2,3.. nádech výdech, to bude dobrý :-)

 

Teraz som si vsimla novinky v tvojom podpise: tesim sa na 22. januara, vymyslim na teba nejake bezocive otazky. (-:

Link to comment
Share on other sites

Dneska som nejaka aktivna, na tejto niti myslim. Mam teraz taku maniu, ze v kazdej niti na fore, do ktorej pisem, vyvesim statistiku o pocte postov na osobu, tak to urobim aj v nasej niti, je to velmi jednoduche, v zasade jeden klik. Zlatu medajlu s velkym predstihom vyfasla nasa grafomanka Barunka :flowers2: , striebro ide do Strecna nasej vernej Veronce, a bronz mne, ha! A zemiakovu medajlu dostava nasa anti-anglicka Terou. Kucerka zostava pri svojom prvom a zatial poslednom poste, a Doduliena sa zatial neobjavila vobec, a podla toho co si Veronca pisala, sa na nas tvoja sestra uplne vykaslala. Imelii som uz davnejsie pisala PM, ale mi neodpoveda. Takze tak by som to zhrnula.

 

Barunka 94

Veronca 59

REBEKA 52

Terou 37

Madeleine 7

allegra 5

Kelzy 5

-Jennie- 1

GhostsInTheRadio 1

flopii* 1

KUCERKA 1

Link to comment
Share on other sites

Nahodou som narazila na jednu fotku, a nemozem uverit, co to tam ma napisane na rukave??!? On ma miluje!!

Ooo ;) Takze prece jenom nepatri ani Ceci ani kittie... vypada to, ze je tvuj :):biggrin2: Dokonala fotka :biggrin2: Kdyby to bylo vetsi, idealni fotka do avataru.

Link to comment
Share on other sites

Dneska som nejaka aktivna, na tejto niti myslim. Mam teraz taku maniu, ze v kazdej niti na fore, do ktorej pisem, vyvesim statistiku o pocte postov na osobu, tak to urobim aj v nasej niti, je to velmi jednoduche, v zasade jeden klik. Zlatu medajlu s velkym predstihom vyfasla nasa grafomanka Barunka :flowers2: , striebro ide do Strecna nasej vernej Veronce, a bronz mne, ha! A zemiakovu medajlu dostava nasa anti-anglicka Terou. Kucerka zostava pri svojom prvom a zatial poslednom poste, a Doduliena sa zatial neobjavila vobec, a podla toho co si Veronca pisala, sa na nas tvoja sestra uplne vykaslala. Imelii som uz davnejsie pisala PM, ale mi neodpoveda. Takze tak by som to zhrnula.

 

Barunka 94

Veronca 59

REBEKA 52

Terou 37

Madeleine 7

allegra 5

Kelzy 5

-Jennie- 1

GhostsInTheRadio 1

flopii* 1

KUCERKA 1

Juchu! \o/ Dobre.. mlcim :-)

Mame celkem slusnou bilanci... ;)

A jak to pocitas prosim te? :-O *technicky neznalec* .. pochybuju, ze by se ti to chtelo delat rucne. :)

Link to comment
Share on other sites

Dneska som nejaka aktivna, na tejto niti myslim. Mam teraz taku maniu, ze v kazdej niti na fore, do ktorej pisem, vyvesim statistiku o pocte postov na osobu, tak to urobim aj v nasej niti, je to velmi jednoduche, v zasade jeden klik. Zlatu medajlu s velkym predstihom vyfasla nasa grafomanka Barunka :flowers2: , striebro ide do Strecna nasej vernej Veronce, a bronz mne, ha! A zemiakovu medajlu dostava nasa anti-anglicka Terou. Kucerka zostava pri svojom prvom a zatial poslednom poste, a Doduliena sa zatial neobjavila vobec, a podla toho co si Veronca pisala, sa na nas tvoja sestra uplne vykaslala. Imelii som uz davnejsie pisala PM, ale mi neodpoveda. Takze tak by som to zhrnula.

 

Barunka 94

Veronca 59

REBEKA 52

Terou 37

Madeleine 7

allegra 5

Kelzy 5

-Jennie- 1

GhostsInTheRadio 1

flopii* 1

KUCERKA 1

Dakujem, zase druhá......Gratulujem Barunka zaslúúúúžiš si to:thumb_yello:!

A Malka ....ona sa hádam ešte tochu vzchopí..Nesmiem zabudnúť a dneska jej to pripomenúť ale tipujem že zas zabudne....

Link to comment
Share on other sites

Mne sa to oko na tom orandzovom sacku velmi pacilo! Ta slza ma takmer dojala!

Ona vravela že prečo sa prisposobuje papalášom na nejakých snobských hovadinách a dáva si diamantové oko čo neni jeho.....:confused: ja neviem čo si mam o tom myslieť....

P.S.Milujem slovo papaláši :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Omg, tak to naštve :) Proto ty zprávy vždycky píšu ve wordu a každých pár minut ukládám...

A jinak obrázek - přidávám se k Rebečině chvále :P

Hmmm, kvůli diamantovému oku :blink: To aby jste se všichni se mnou přestali bavit, protože mám zlatý náušnice... :naughty: ...

Demence :-)

1,2,3.. nádech výdech, to bude dobrý :-)

Keby si videla aké náušnice má ona....mne by sa asi roztrhli uši..

Mna zase úplne naštval ten výrok o bižutérii, ako si to može dovoliť???Toľká.....neviemčosť...

Link to comment
Share on other sites

Ooo ;) Takze prece jenom nepatri ani Ceci ani kittie... vypada to, ze je tvuj :):biggrin2: Dokonala fotka :biggrin2: Kdyby to bylo vetsi, idealni fotka do avataru.

 

Ked chces, kludne tu fotku pouzi do svojho avataru. Velkost nie je problem, ked si to uploadnes do avataru, automaticky to upravi velkost fotky/obrazku. Inac, ked kliknes v tom mojom postingu na ten obrazok, ukaze sa ti vacsi, asi si to tak ale uz urobila, len som sa chcela uistit. Inak by si nevidela moje meno na jeho rukave zda sa. Ked mas nejake otazky, kludne sa spytaj.

Link to comment
Share on other sites

Juchu! \o/ Dobre.. mlcim :-)

Mame celkem slusnou bilanci... ;)

A jak to pocitas prosim te? :-O *technicky neznalec* .. pochybuju, ze by se ti to chtelo delat rucne. :)

 

Hovorim, je to velmi jednoche, jeden klik, ziadne pocitanie. Na control paneli, kde vidis zoznam threads, si najdi thread, ktora ta zaujima, napr. "CZ&SK Thread", a vedla nej v tom istom riadku si najdi pocet postov na tej thread, to cislo je podciarknute. Stlac ho a ono ti to vypluje taku tabulecku so zoznamom vsetkych, co postovali v tej thread, plus pocet postov. Neviem, ci som to opisala zrozumitelne. Ak ti to nie je jasne, kludne mi povedz, a ja ti to skusim vysvetlit este raz.

Link to comment
Share on other sites

Ona vravela že prečo sa prisposobuje papalášom na nejakých snobských hovadinách a dáva si diamantové oko čo neni jeho.....:confused: ja neviem čo si mam o tom myslieť....

P.S.Milujem slovo papaláši :naughty:

 

Mozno ma to oko od nejakeho svojho bohateho milenca. Aj ked hovoril, ze to ma pozicane od nejakeho chlapika z Dubaia ci z kade. No mozno ma milionarskeho milenca z Dubaia?

Link to comment
Share on other sites

Ked uz som teraz taka aktivna, tak vam prikladam jednu slovensku Mika linku, ale nieze vsetky zdupkate tam! MFC je najlepsie! Vsimnite si, ze som tam zavesila pozvanku do MFC, aj konkretne na nasu cesko-slovensku nit. Uvidime, mozno z tade niekto pride aj do MFC? A snad si to aj vsimneme? Ja pravidelne prechadzam Introductions, ale po ziadnych Slovakoch ci Cechoch ani chyru, ani slychu.

Linky:

http://www.supermusic.sk/skupina.php?idskupiny=2560

http://www.supermusic.sk/skupina.php?idskupiny=2560&action=diskusia

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy