Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čafčo!

 

Akože hodilo by sa aj niečo po slovensky (ja viem že nikto tu za to nemože ...) hm

Barunka, ja som mala pocit že tu hovorí že sme oficiálny ale neviem či som sa nesekla..:blink: veď vieš..:http://www.youtube.com/watch?v=8KtT4srQQEw

 

ehm, aks om posledná čo som to videla tak neva, už som zvyknutá,nenechajte sa rušiť...

Link to comment
Share on other sites

Čafčo!

 

Akože hodilo by sa aj niečo po slovensky (ja viem že nikto tu za to nemože ...) hm

Barunka, ja som mala pocit že tu hovorí že sme oficiálny ale neviem či som sa nesekla..:blink: veď vieš..:http://www.youtube.com/watch?v=8KtT4srQQEw

 

ehm, aks om posledná čo som to videla tak neva, už som zvyknutá,nenechajte sa rušiť...

Ha! Veronca! Taková náhoda že jsme zrovna obě tady :roftl: Tomu říkám telepatie!!!! :)

Tam to podle mě neříká... nebo takhle - já rozumím jenom že se ho ptají jestli ví co to je a on říká že ví, že petice za to aby z nás byl oficiální fanklub.. :)

Nebo já nevím ale co jsem se ptala ostatních MFCáků, tak taky neví.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ha! Veronca! Taková náhoda že jsme zrovna obě tady :roftl: Tomu říkám telepatie!!!! :)

Tam to podle mě neříká... nebo takhle - já rozumím jenom že se ho ptají jestli ví co to je a on říká že ví, že petice za to aby z nás byl oficiální fanklub.. :)

Nebo já nevím ale co jsem se ptala ostatních MFCáků, tak taky neví.. :blink:

Čav.....no to je náhodička, čo?

Ty sa máš že tomu rozumieš....:(

Tak potom nechápem prečo tam tak jačia keď povedal len že vie čo to je.(Inak odkiaľ to vedel?Zeby z MFC?)A najhoršie je ako v pozadí škriekajú Stuck in the midle a relax.Také zegenerovanie krásy :thumbdown:

btw poslala som ti mail

Link to comment
Share on other sites

Čav.....no to je náhodička, čo?

Ty sa máš že tomu rozumieš....:(

Tak potom nechápem prečo tam tak jačia keď povedal len že vie čo to je.(Inak odkiaľ to vedel?Zeby z MFC?)A najhoršie je ako v pozadí škriekajú Stuck in the midle a relax.Také zegenerovanie krásy :thumbdown:

btw poslala som ti mail

Ok díky podívám se :)

Jinak rozumim jen casti, tomu se pres ten krik neda rozumet :blink:

jasne ze z MFC, on to tady chodiva cist, to je uplne jasny (-:

Smirak :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ok díky podívám se :)

Jinak rozumim jen casti, tomu se pres ten krik neda rozumet :blink:

jasne ze z MFC, on to tady chodiva cist, to je uplne jasny (-:

Smirak :roftl:

Sondak...:naughty:

Ja na jeho mieste byťže mám čas tak tu sedím stále a čítam a čítam a čítam....

A....prosím ťa, mohla by si mi približne povedať čoto keca v tom telefone ked sa ospravedlnuje?Ak maš čas......ja tomu ani za nič nerozumiem.:no:

Link to comment
Share on other sites

Sondak...:naughty:

Ja na jeho mieste byťže mám čas tak tu sedím stále a čítam a čítam a čítam....

A....prosím ťa, mohla by si mi približne povedať čoto keca v tom telefone ked sa ospravedlnuje?Ak maš čas......ja tomu ani za nič nerozumiem.:no:

Jasne, podivam se:) Jeste jsem to video nevidela...

Tak pockej online jeste 5 minut, do te doby zkusim napsat jestli jsem neco chytla :roftl:

No urcite si tady toho cetl hodne...

viz afera "Ain't got no chicken" :roftl:

Link to comment
Share on other sites

UH :shocked: Rozumim tomu co cte na zacatku Jerry (tedy ze Mika pise/rika ze nemuze vystupovat protoze mu doktor zakazal zpivat,kdyby vystupoval znicil by si hlasivky a ze jediny co muze udelat je omluvit se vsem), ale to co potom rika na telefonu... chytla jsem tak deset slov :blink: ktery ani nebyly za sebou, takze nemam tuseni... pardon o_o

Link to comment
Share on other sites

UH :shocked: Rozumim tomu co cte na zacatku Jerry (tedy ze Mika pise/rika ze nemuze vystupovat protoze mu doktor zakazal zpivat,kdyby vystupoval znicil by si hlasivky a ze jediny co muze udelat je omluvit se vsem), ale to co potom rika na telefonu... chytla jsem tak deset slov :blink: ktery ani nebyly za sebou, takze nemam tuseni... pardon o_o

To nevadí,dik za snahu...to o tom doktorovi som nevedela...

To je ale smola, musím vypadnúť a spáááť.

Majte sa tu.Ja sa poberám...hádam aj zajtra bude den.(prinaj horsom pozajtra:()

Link to comment
Share on other sites

To nevadí,dik za snahu...to o tom doktorovi som nevedela...

To je ale smola, musím vypadnúť a spáááť.

Majte sa tu.Ja sa poberám...hádam aj zajtra bude den.(prinaj horsom pozajtra:()

Ahojky hojky...

Čo porábaš? Mamina sa ma pýtala že či nechcem ísť ku vám spať, no neviem, ja stale ku vam chodím, a tak či by ste na zmenu nedošli vy,

Pochybujem že Domča bude chcieť, ale aj tak dnes už to asi neuvydíš.

Už so ti volala, ale nedvíhala si...akurát som zložilakeď som tipoložila.

škoda že Domča už spí. tak inokedy.

Ahoj a pozdrav.. ..ako obvykle. :)

Link to comment
Share on other sites

Hlasovali jste někdo v té poslední anketě? Jestli jo, tak jak? :naughty:

 

Já jsem hlasovala pro tu poslední možnost, jaksi jsem totiž nepobrala, vo co tam jako gou. :naughty: Tys hlasovala pro tu první, že? Jsem se dívala:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy