Jump to content

Recommended Posts

Já jsem hlasovala pro tu poslední možnost, jaksi jsem totiž nepobrala, vo co tam jako gou. :naughty: Tys hlasovala pro tu první, že? Jsem se dívala:P

Jj, protože určitě řekl chicken! :roftl:

Prostě jestli v onom daném videu řekl slovo chicken, znamená to, že si 100% naše fórum čte :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jj, protože určitě řekl chicken! :roftl:

Prostě jestli v onom daném videu řekl slovo chicken, znamená to, že si 100% naše fórum čte :biggrin2:

 

A v jakým videu?:boxed: Není to náhodou tamto, jak tam kolem něj stojí všichni s deštníkama?:D

Link to comment
Share on other sites

A v jakým videu?:boxed: Není to náhodou tamto, jak tam kolem něj stojí všichni s deštníkama?:D

http://youtube.com/watch?v=MuB10IIaMXc

Nene, to kde okolo něj stojí všichni s deštníkama je myslím to, kde mu dávaj petici :)

Tohle je ze Silvestra, kde v Nizozemí zpíval cover od Niny Simone (myslím) , a v té písničce zřejmě tak "trochu" pozměnil slova ... a jestli je opravdu změnil, tak to znamená že si to tady čte... (-: Jestli to ale nepozměnil (protože ty slova jsou hodně podobný), tak nic no...

Ale já tam jasně slyším chicken :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

http://youtube.com/watch?v=MuB10IIaMXc

Nene, to kde okolo něj stojí všichni s deštníkama je myslím to, kde mu dávaj petici :)

Tohle je ze Silvestra, kde v Nizozemí zpíval cover od Niny Simone (myslím) , a v té písničce zřejmě tak "trochu" pozměnil slova ... a jestli je opravdu změnil, tak to znamená že si to tady čte... (-: Jestli to ale nepozměnil (protože ty slova jsou hodně podobný), tak nic no...

Ale já tam jasně slyším chicken :biggrin2:

 

Určitě tam je chicken!!! Jsem to jasně slyšela:naughty:

To video je tak divně rozjetý:D

Link to comment
Share on other sites

Ahojte devy!

Na Exprese v europskej hitparade prave povedali, ze Mika trhol vsetky rekordy v pocte tyzdnov v rebricku, jeho Relax je tam uz 40 (!) tyzdnov. Pre porovnanie rebricek z minuleho tyzdna (z tohto tyzdna to tam este nepostli):

http://www.expres.sk/index.php?action=17&kluc=ems&navid=1&smid=5

* to W znamena pocet tyzdnov, cize v minulom tyzdni 39, v tomto 40. Za nim je v pocte tyzdnov Fergie s Big Girls Don`t Cry, a to je tam LEN 25 tyzdnov, neporovnatelne!

Len skoda ze nikdy nebol na 1. mieste, ako najvyssie umiestnenie - HP - tam ma 3. miesto. Hm, ani to nie je zle.

Link to comment
Share on other sites

http://youtube.com/watch?v=MuB10IIaMXc

Nene, to kde okolo něj stojí všichni s deštníkama je myslím to, kde mu dávaj petici :)

Tohle je ze Silvestra, kde v Nizozemí zpíval cover od Niny Simone (myslím) , a v té písničce zřejmě tak "trochu" pozměnil slova ... a jestli je opravdu změnil, tak to znamená že si to tady čte... (-: Jestli to ale nepozměnil (protože ty slova jsou hodně podobný), tak nic no...

Ale já tam jasně slyším chicken :biggrin2:

Čáááu

Aj ja to tam počujem a ako tam krásne spieva :wub2:..

Ale....chápeš, som mimo ... kvôli čomu to znamená že to tu číta? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahojky hojky...

Čo porábaš? Mamina sa ma pýtala že či nechcem ísť ku vám spať, no neviem, ja stale ku vam chodím, a tak či by ste na zmenu nedošli vy,

Pochybujem že Domča bude chcieť, ale aj tak dnes už to asi neuvydíš.

Už so ti volala, ale nedvíhala si...akurát som zložilakeď som tipoložila.

škoda že Domča už spí. tak inokedy.

Ahoj a pozdrav.. ..ako obvykle. :)

Smoola, spaníčko bude kedysi...asi na jar.Chápeš, nechcem sa príliš rozptyľovať.

Do psej, mala som vtedy slabé zvonenie.A stále mám to blbé,neviem aké si mám zohnať.Ty máš vlastne čo?

Inak domča je zase mrzoun :thumbdown: a nedávno som sa dozvedela že na konzerve o mne rozširuje bludy :rocket: Ako sa mám cítiť ked tam prídem?!

-T-R-A-P-A-S-

Vieš čo?Zajtrajší den si vymažem z pamäti podobne ako recitál.Neželám si tam držať fiaská ako toto blef

 

P.S.Pamatáš na blink?

P.P.S.OMETLO Gooooooo!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Čáááu

Aj ja to tam počujem a ako tam krásne spieva :wub2:..

Ale....chápeš, som mimo ... kvôli čomu to znamená že to tu číta? :blink:

Protože všeobecně tady na fóru platí, že když se řekne "chicken", znamená to s někým spát :biggrin2: ..

Jsem ráda, že to tam slyšíš i ty :cool:

Link to comment
Share on other sites

A vůbec, nějak to tu spí! Jak se všichni máte? Mě týden nejel počítač, tak sem sem vůbec nemohla jít :(

Ale moc novýho se tu koukám neudálo :shocked: I když teda je tu o jednu češku navíc... :)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte! Ja som sa dnes vratila z Liptovskeho Jana (Nizke Tatry), a cestou sme isli okolo strecnianskeho hradu, tak som si na vas tri spomenula (-:

Závidím :) (teda jakože jsi někam vyrazila.) A co tam?Lyžování nebo jen tak? :)

Link to comment
Share on other sites

Trochu lyzovania, trochu prechadzania sa, a hromada nicnerobenia.

 

Z toho lyzovania mam nohy sama modrina, mala by si vidiet moje kolena, velmi pestre, a farbu to meni kazdy den, dnesna farba je taka zlto-zelena. Ty nelyzujes?

Link to comment
Share on other sites

Trochu lyzovania, trochu prechadzania sa, a hromada nicnerobenia.

 

Z toho lyzovania mam nohy sama modrina, mala by si vidiet moje kolena, velmi pestre, a farbu to meni kazdy den, dnesna farba je taka zlto-zelena. Ty nelyzujes?

Radši ne. Zkoušela jsem to třikrát (dvakrát lyžák, jednou z donucení sestřenice) a zjistila jsem, že jsem na to moc velká lama a vůbec, tak jsem to radši nechala. :) Letos jsem kvůli tomu ani nejela na ten lyžák...

Link to comment
Share on other sites

Lama?

Vysvetlit prosim!

:roftl: sem úplně zapoměla, že to zrovna není nejpoužívanější výraz, no prostě když se řekne lama, myslí se tím něco jako nešika, nemehlo... zkrátka lama :) Akorát nevím proč se k tomu zvolilo tohleto zvíře, chudák :D

 

http://www.afrodita.name/hrajete-online-hru-213-lama-song.html :roftl: ať žije demence!

Link to comment
Share on other sites

V zivote som tu frazu o lame nepocula. Zacnem to pouzivat.

 

Mile zvieratko, ale ta pesnicka je fakt hrozna.

Super! :D Za chvíli to bude používat celá Blava... :mf_rosetinted:

To se tady nějak rozšířilo během posledního roku...

já vím :-) ještě aby se nikomu líbila :P

Link to comment
Share on other sites

Protože všeobecně tady na fóru platí, že když se řekne "chicken", znamená to s někým spát :biggrin2: ..

Jsem ráda, že to tam slyšíš i ty :cool:

To viem...ale ja že to platí na celom svete a nie iba tu :blink:

A prečo majú na odznakoch kurčatá, akože maskovanie?---

Link to comment
Share on other sites

Ahojte! Ja som sa dnes vratila z Liptovskeho Jana (Nizke Tatry), a cestou sme isli okolo strecnianskeho hradu, tak som si na vas tri spomenula (-:

:original: pekné od teba....a páči sa ti?

Keby som tak vtedy vedela že sme boli od seba tak neuveriteľne blízko...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy