Jump to content

Recommended Posts

Já taky pochopila, že mu prostě vadí plavání v moři ale nevím proč, no tvoje teorie o havěti bude asi správná :)

 

Zdá se, že celý naše fórum na sport není :biggrin2::thumb_yello:

 

Ale je to stejně zajímavý, jsem si všimla, že Mikovy fanoušci (aspoň ti, které jsem měla tu čest poznat:)), jsou si v lecčem podobní.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale je to stejně zajímavý, jsem si všimla, že Mikovy fanoušci (aspoň ti, které jsem měla tu čest poznat:)), jsou si v lecčem podobní.:thumb_yello:

To jo, taky jsem zpozorovala :-) Emaři mají tajemné patky, hiphopeři mají kalhoty až na zem, Mikáci maj odpor ke sportu :naughty::roftl:

 

Juchůů, poust nambr 1200 \o/

Link to comment
Share on other sites

To jo, taky jsem zpozorovala :-) Emaři mají tajemné patky, hiphopeři mají kalhoty až na zem, Mikáci maj odpor ke sportu :naughty::roftl:

 

Juchůů, poust nambr 1200 \o/

 

A ještě něco jsi zapomněla! Mikáči mají pozitivnější přístup k životu:) Alespoň jsem to zpozorovala já:)

 

Cože?:shocked: Jak jsi to stihla nabrat? Jseš tu kratší dobu než já! Tss, musím se víc snažit:naughty: (poust nambr 76 :-/ ) :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak jasně, společnýho toho maj Mikáci určitě ještě víc... :)

 

Stačí furt somrovat v různejch fórech, dělat že víš o čem je řeč, zapojit se a ono to pak jde nějak samo :roftl:

 

To ještě dáš :wink2: :-P

Link to comment
Share on other sites

Tak jasně, společnýho toho maj Mikáci určitě ještě víc... :)

 

Stačí furt somrovat v různejch fórech, dělat že víš o čem je řeč, zapojit se a ono to pak jde nějak samo :roftl:

 

To ještě dáš :wink2: :-P

 

Když já raděj přispívám do toho našeho:blush-anim-cl: Kde tomu rozumím.:naughty:

 

Zvládnu třeba ještě přivítat nějaký nový lidi na Mfc (Hey, welcome!), ale tam moje snaha končí:bleh:

I když vlastně - dnes jsem přispěla do fóra "What song are you listening to?" :))

Link to comment
Share on other sites

Všimla jsem si ;) Jakožes tam přispěla :)

Jen tak dál :cool:

Myslím že bys neměla větší problémy rozumět i jiným fórům a jestli jo tak vezmu slovník a jedu (-: Zkus to někdy! :wink2:

 

V tom není ten problém:) V pohodě rozumím třeba i článku, ale nedokážu sesmolit větu. Holt se musím víc snažit!:mf_rosetinted:

 

A nevíš náhodou, jak pokračuje případ "Veronca"?

Link to comment
Share on other sites

Zkoušet, zkoušet a zkoušet dokad ti nebudou rozumět... :);)

 

Vůbec nevím, naprosto nechápu kde vězí :shocked: Koneckonců když není na MFC tak jinak se s ní nezkontaktuju ... >.<

 

Napadlo mě se zeptat Rebeky. Nebo ses jí ptala? Ví o ní něco?:(

Link to comment
Share on other sites

:biggrin2: Je nám to momentálně ale docela na houby, když je offline :D

 

oujééééé....tak možná trochu problém...i když...to dokážem! O tom jsi nikdy neslyšela? Pořád na ni mysli, ona dostane škytavku, vzpomene si na mfc a máme vyhráno!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Aby neškytala tolik, že s tím zajde k doktorovi :lmao:

 

A to snad né, nejdřív ji snad napadne zajít na Mfc, kde jí se vším vždy a ochotně (dobře) poradí. Anebo by mohla skočit na zpovědnici:roftl: A k doktorovi si skočí kdyžtak až v pondělí!

Link to comment
Share on other sites

Nojo, my všichni chodíme na stejnou školu :D A v jeho třídě se mu říká Kapitán Eso teda :D On má těch přezdívek asi 32, ale tohle je základní :P ´Jejich spolužáci (jakože na spoluzaci.cz) mají podtitul Třída kapitána esa :roftl:

Ale hlásí, furt si nadávaj :P

Link to comment
Share on other sites

Nojo, my všichni chodíme na stejnou školu :D A v jeho třídě se mu říká Kapitán Eso teda :D On má těch přezdívek asi 32, ale tohle je základní :P ´Jejich spolužáci (jakože na spoluzaci.cz) mají podtitul Třída kapitána esa :roftl:

Ale hlásí, furt si nadávaj :P

 

To je gól:roftl: Tak kdyžtak pozdravuj. I když stejně asi nebude vědět, kdo jsem, jsme se spolu na zpovědce nikdy nechytli:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Budu budu :D On je na tom tak závislej že myslím, že vědět bude :)

Kurňa ale letos maturuje, příští rok už na škole nebude třída kpt. Esa :shocked: To bude... divný!!!!

 

Fakt? No pravdou je, že já bych dokázala vyjmenovat aspoň 200 přezdívek ze zpovědnice:punk:

A kde se ta vaše škola nachází? Jako v jaké části města?:)

Link to comment
Share on other sites

Já asi tak 5 :roftl:

Myslím že on tam poustuje jak divej.. ;) = závislooost :D

no, zastávku od "nádra" :P

 

To já bohužel taky:(

Hm, tak nic, jsem chtěla vědět název části města, ale to je fuk, stejně už půjdu:) Tak se měj, pááááááááááááááááááááááááááááá:bond:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy