Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak ja nevedela, ze to chces popsane detailne, jinak bych skoupa na slovo nebyla :cool: ... to jaksi neni muj styl (asi by ti to nekteri lidi se kteryma si pisu dosvedcili :biggrin2: ) Noo koncert trval 3 hodiny i s predskokankou Yelle (ktera je mimochodem takvy hodne dobra) - tak zacinala v devet, koncila ve trictvrte na deset a v deset zacal hral Mika a jel az do tech skoro dvanacti.. :) A myslim ze by zvladl jeste i dalsi hodinu uplne v poho :biggrin2: .. nakonci daval dva pridavky - ten druhy byl Relax, coz byla prvni pisnicka kterou hral... a predtim nez ju zahral poprve tak se ptal "Shall we start again?" ... clovece ten rev pri slove "YEEES" ... sem myslela ze ten brak zbortime x) Jinak po koncertě jsme za Mikou šly (ale nečekaly sme ani náhdou že by tam došel.. ale vyšlo to) .. dostaly jsme podpis, chvílu sme pokecaly ale jeho manažer to chtěl děsně urychlovat, takže bohužel to bylo jen chvilku no :( Ale sám Mika je úplně milej a skvělej, normálně s tebou pokecá lidsky jakoby ani nebyl hvězda,,... super ;) My pro něj teda nic neměly, njn, my mu přízeň vyjádřily skandováním v první řadě na koncertě a slovně při setkání ;) Máš se na co těšit.. Jinak z MFC jsem potkala na zastávce mellody (německá rep :P) a šla jsem se jí zeptat jestli neví kde se dá koupit lístek na bus (ale nevěděla jsem že to je ona, ale měla na sobě odznaky fanklubu, takže to bylo jasný) a pak když sme zjistily že jsme obě ve fanklubu tak sme trochu aspoň pokecaly :P o ostatních nevím, já ty lidi až tak moc zase neznám.. ._.

 

Dakujem Barunka, uplne si ma navnadila!! BTW dufam ze som ta tym "skupa na slovo" neurazila, proste som z teba chcela nieco vytiahnut (-:

 

Uzasne, ze ten koncert trval 3 hodiny (aj s predskokankou), raz sa na fore niekto stazoval, ze koncert, na ktorom bol, bol prilis kratky, trval asi hodinu.. A ze si sa s nim stretla, porozpravala, dal ti podpis.. To je uzasne!! Mala si stastie!! Kam si za nim isla? K zadnemu vychodu? Vela ludi za nim islo? Ja viem, ze som hrozne zvedava, ale pochop, ze sa chcem psychicky pripravit na ten koncert.

Link to comment
Share on other sites

Bodaj by jej ho ktosi zablokoval, že tým obťažuje vzduch!

Inak čo sa stalo s tým prvým Československým?

Děkuju :P:D

No bohužel myslím že jí ho nezablokujou... tak se jí aspoň můžem zasmát :)

A to první nějak zmizelo o.O Vůbec nevím kde je :-O

Link to comment
Share on other sites

Dakujem Barunka, uplne si ma navnadila!! BTW dufam ze som ta tym "skupa na slovo" neurazila, proste som z teba chcela nieco vytiahnut (-:

 

Uzasne, ze ten koncert trval 3 hodiny (aj s predskokankou), raz sa na fore niekto stazoval, ze koncert, na ktorom bol, bol prilis kratky, trval asi hodinu.. A ze si sa s nim stretla, porozpravala, dal ti podpis.. To je uzasne!! Mala si stastie!! Kam si za nim isla? K zadnemu vychodu? Vela ludi za nim islo? Ja viem, ze som hrozne zvedava, ale pochop, ze sa chcem psychicky pripravit na ten koncert.

Neni zac, o zazitky z koncertu se delim vic nez rada :biggrin2: ... neee neurazila xDDD ja to jen chtela uvest na pravou miru :cool::)

Hej no já si myslím, že krátký to určitě nebylo (no dobře, bylo, ale to jen pocitově, protože dobré věci utíkají rychle xD ) a byl to opravdu nejlepší koncert jakej sem viděla (a ne, nebyla jsem v životě jen na dvou... :D já takhle chodím často:-) )

Jinak my sme vyšly z haly a tam čekali lidi u výjezdu z VIP parkoviště.. před takovou bránou... no a čekalo jich tam tak 25... pak 20... nakonec tak 10-15 a pak Mika došel ^^ Takže chvilku sme museli čekat, ale stálo to za to! A v reále je ještě lepší než na fotkách :biggrin2: ..

Link to comment
Share on other sites

Děkuju :P:D

No bohužel myslím že jí ho nezablokujou... tak se jí aspoň můžem zasmát :)

A to první nějak zmizelo o.O Vůbec nevím kde je :-O

Nooo,mne sa zdá že ešte stále existuje....

Ty, ako to že máš toľko veľa pošt?Kedy to stíhaš?Ved si tu len od Októbra...teda poviem ti si dobre aktívna....

Link to comment
Share on other sites

Nooo,mne sa zdá že ešte stále existuje....

Ty, ako to že máš toľko veľa pošt?Kedy to stíhaš?Ved si tu len od Októbra...teda poviem ti si dobre aktívna....

Ehm... mas pravdu, jeste existuje.... jen já sem blb x) no co se dá dělat... berme jako aktivní tohle o.O *jde se se svým technickým antitalentem zahrabat*

Vis ze ani nevim? :-O To bude asi mym vecnym somrovanim do ruznych for.. x) :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Takze, cechoslovacky, odkial vlastne sme? Ja som z Bratislavy, Doduliena, Veronca a Kucerka su z Revucej, Barunka z Brna (aj ked povodne tiez z Bratislavy, vsakano?). Terou, ty si odkial? A poznate niekto tu Imeliu? Ta este zije? (-: Koho tu este mame? Vyzera to tak, ze len same baby (-:

Link to comment
Share on other sites

Takze, cechoslovacky, odkial vlastne sme? Ja som z Bratislavy, Doduliena, Veronca a Kucerka su z Revucej, Barunka z Brna (aj ked povodne tiez z Bratislavy, vsakano?). Terou, ty si odkial? A poznate niekto tu Imeliu? Ta este zije? (-: Koho tu este mame? Vyzera to tak, ze len same baby (-:

Hej!My nie sme z revucej!Sme zo Strečna!A ta imelia je tu uz fest dlho....ale viem o nej len od Malky neviem presne ako sa píše jej meno tak som jej ešte nenapísala ale chcela by som.....a Terou je z Postřemlova....tiež dedinčanka ako aj my :cheers:.....no tak povedzme si narovinu - ako často tu v MFC vidíš chalana?

Link to comment
Share on other sites

Ehm... mas pravdu, jeste existuje.... jen já sem blb x) no co se dá dělat... berme jako aktivní tohle o.O *jde se se svým technickým antitalentem zahrabat*

Vis ze ani nevim? :-O To bude asi mym vecnym somrovanim do ruznych for.. x) :biggrin2:

Prosímťa aký antitalent?Pozri kolko máš všelijakých vecí pod menom - icq, skype a tých panáčikov čo ani neviem čo sú...:blink:

Ja by som si tam dala skype ale my to nemávame zapnuté lebo to "spomaľuje počítač" takže si to zapneme iba ak sa s niekým dohodneme...........ách jaj stále mám z teba pocit pani dokonalá:eek: vadí ti to?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Veronca, aj tebe sa paci? Je to jeho veeeelmi stara fotka, ale je na nej zlaty, nie?

Hej, vyzerá tam veľmi mlado.....mám pocit že vtedy hral aj v nejakých muzikáloch........počúvaj, nedokážem pochopiť tejto fotke, ty hej???

legs.jpg

 

Neprichádza tu niekomu na um nejaké vysvetlenie?Že by to bola stávka......?

Link to comment
Share on other sites

Hej!My nie sme z revucej!Sme zo Strečna!A ta imelia je tu uz fest dlho....ale viem o nej len od Malky neviem presne ako sa píše jej meno tak som jej ešte nenapísala ale chcela by som.....a Terou je z Postřemlova....tiež dedinčanka ako aj my :cheers:.....no tak povedzme si narovinu - ako často tu v MFC vidíš chalana?

A náhodou jich tady je taky celkem dost :-) Ale mohlo by být víc no :-/ :P ... Prostě chlapi nedokážou ocenit talent nebo co :biggrin2:

P.S. pro Rebeku, jj původně z Bratislavy :)

Link to comment
Share on other sites

Prosímťa aký antitalent?Pozri kolko máš všelijakých vecí pod menom - icq, skype a tých panáčikov čo ani neviem čo sú...:blink:

Ja by som si tam dala skype ale my to nemávame zapnuté lebo to "spomaľuje počítač" takže si to zapneme iba ak sa s niekým dohodneme...........ách jaj stále mám z teba pocit pani dokonalá:eek: vadí ti to?

heh :D ten zelenej panak je MSN a ten zlutej jetej panak je AOL ;) ..

no vadit mi to urcite nebude:) ..

, jen bych te chtela presvedcit o tom ze to je blbost :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hej, vyzerá tam veľmi mlado.....mám pocit že vtedy hral aj v nejakých muzikáloch........počúvaj, nedokážem pochopiť tejto fotke, ty hej???

legs.jpg

 

Neprichádza tu niekomu na um nejaké vysvetlenie?Že by to bola stávka......?

A co na té fotce nechápeš, Veru? :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!My nie sme z revucej!Sme zo Strečna!A ta imelia je tu uz fest dlho....ale viem o nej len od Malky neviem presne ako sa píše jej meno tak som jej ešte nenapísala ale chcela by som.....a Terou je z Postřemlova....tiež dedinčanka ako aj my :cheers:.....no tak povedzme si narovinu - ako často tu v MFC vidíš chalana?

 

no Verčo! Já jsem z Postřelmova! :roftl: A né z Postřemlova:roftl:

Ale dlík za rozesmání, aspoň mě dnes něco pobavilo:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hej!My nie sme z revucej!Sme zo Strečna!A ta imelia je tu uz fest dlho....ale viem o nej len od Malky neviem presne ako sa píše jej meno tak som jej ešte nenapísala ale chcela by som.....a Terou je z Postřemlova....tiež dedinčanka ako aj my :cheers:.....no tak povedzme si narovinu - ako často tu v MFC vidíš chalana?

 

Co ja mam furt s tou Revucou? Ospravedlnujem sa! (-:

A kde je vlastne ten Postremlov? V zivote som nic take nepocula.

Link to comment
Share on other sites

Mě se tam taky moc líbí :P Kdes tu fotku našla? Vypadá tam fakt krutě :)

 

Fu, uz neviem, niekde nahodou na nete.

Barun, mozem ti polozit "dovernu" otazku? Preco nemas ziadny avatar? Mas na to nejaku zvlastnu pricinu? Alebo?

Link to comment
Share on other sites

Asi to, že Mika jednou říkal, že by se nepřiblížil k vodě, nebo něco takovýho..Verča mi o tom jednou psala a byla vážně naštvaná!:naughty:

Aháááá xD! Pravda, to sem vlastně taky jednou slyšela :-) To teda nevím o.O Zvláááštní... o.O Proč se vůbec bojí do tý vody lízt :-O

Link to comment
Share on other sites

Fu, uz neviem, niekde nahodou na nete.

Barun, mozem ti polozit "dovernu" otazku? Preco nemas ziadny avatar? Mas na to nejaku zvlastnu pricinu? Alebo?

Aha:)

Hej příčinu to žádnou nemá - já jen nevím, co si tam mám dát :D Ale už bych fakt asi měla :-) Když ale nápady pořád nepřicházej.. o.O

Link to comment
Share on other sites

A co na té fotce nechápeš, Veru? :)

No....pokúsila som sa zoskenovať ten rozhovor v ktorom to hovoril....Nejako som to pozliepala.....a tiež ma doráža tá náboženská výchova....čo to má znamenať?Ak má on náboženskú výchovu tak ja som anjel....:naughty:

 

http://s225.photobucket.com/albums/dd126/PsychoDMV/?action=view&current=Siiiiiiiiiiiiii.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy