Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A s tou Martinibaby ste niektora v kontakte?

Barus, myslim, ze s nou mate coto spolocne: Brno, 16 rokov..

http://www.mikafanclub.com/forums/member.php?u=7544

No jasně, to je jedna z mých nejlepších kámošek. (Se kterou jsem byla v Berlíně) :wink2: Ona má momentálně už dlouho rozbitý počítač, tak se sem vůbec nedostává. :thumbdown: Slíbila mi ale, že jak ho bude mít, tak sem konečně taky přijde :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No jasně, to je jedna z mých nejlepších kámošek. (Se kterou jsem byla v Berlíně) :wink2: Ona má momentálně už dlouho rozbitý počítač, tak se sem vůbec nedostává. :thumbdown: Slíbila mi ale, že jak ho bude mít, tak sem konečně taky přijde :thumb_yello:

 

Aha. Tak to by bolo super. Snad si da ten pocitac skoro do poriadku.

Link to comment
Share on other sites

Aha. Tak to by bolo super. Snad si da ten pocitac skoro do poriadku.

Taky doufám. :) Zatím tady stihla mít asi tak 2 "pousty" a poslat podpis do petice :biggrin2: Musím ji ještě naučit, jak se tady pracuje, protože ona se prý vůbec nevyzná :blink: ..

S tou peticí mi připomělo, jak všichni už asi víte, Mikův manažer Jerry se rozhodl nás udělat oficiálním fanklubem, podrobnější info co a jak se tím změní přijde někdy další týden... (snad se nebude muset platit :naughty: )

Konečně! :)

Link to comment
Share on other sites

Taky doufám. :) Zatím tady stihla mít asi tak 2 "pousty" a poslat podpis do petice :biggrin2: Musím ji ještě naučit, jak se tady pracuje, protože ona se prý vůbec nevyzná :blink: ..

S tou peticí mi připomělo, jak všichni už asi víte, Mikův manažer Jerry se rozhodl nás udělat oficiálním fanklubem, podrobnější info co a jak se tím změní přijde někdy další týden... (snad se nebude muset platit :naughty: )

Konečně! :)

 

Hurá, tak to jsem nevěděla! No konečně se to rozhoupalo:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hurá, tak to jsem nevěděla! No konečně se to rozhoupalo:thumb_yello:

Ne? Psal to tady webmaster, Deano :-) Jsou o tom dvě fóra:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=6130 (to už je zavřený) a http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=12642 :) Jojo, konečně ;-) Načekali jsme se sice dost (koneckonců už je to skoro tři měsíce) , ale určitě to bude stát za to :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem právě narazila na další členku z ČR, která se sem přihlásila včera :-)

A zjistila jsem, že tady jsou dva další z ČR, kteří tady ale byli naposledy kdysi velmi dávno minulý rok. Jeden z nich je dokonce kluk! O.o Ještě zapátrám po Slovácích :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem právě narazila na další členku z ČR, která se sem přihlásila včera :-)

A zjistila jsem, že tady jsou dva další z ČR, kteří tady ale byli naposledy kdysi velmi dávno minulý rok. Jeden z nich je dokonce kluk! O.o Ještě zapátrám po Slovácích :wink2:

 

Kluk? a nemá náhodou přezdívku Marek? Jednou jsem někomu takovýmu tady psala (ještě když jsem tu byla sama :crybaby:) a on mi neodepsal :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Kluk? a nemá náhodou přezdívku Marek? Jednou jsem někomu takovýmu tady psala (ještě když jsem tu byla sama :crybaby:) a on mi neodepsal :sneaky2:

Jo, přesně ten! Ale zdá se že tady mockrát online nebyl... kdoví jestli byl online vůbec víc než jednou :blink: (-:

Link to comment
Share on other sites

Jo, přesně ten! Ale zdá se že tady mockrát online nebyl... kdoví jestli byl online vůbec víc než jednou :blink: (-:

 

Tss, tak toho nepočítáme, to není pravej fanda:bleh: Jinak zdravím, jsem si tě ani nevšimla na icq:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Tss, tak toho nepočítáme, to není pravej fanda:bleh: Jinak zdravím, jsem si tě ani nevšimla na icq:blush-anim-cl:

:biggrin2: Tak nevím jestli si při našem nízkém počtu můžem dovolit někoho.. "nepočítat", ale asi máš pravdu :wink2:

 

jo, Ahoj :D

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :cheerful_h4h:

 

Barunko a Rebeko, diky za privitani. Nejak jsem tohle tema uplne prehlidla :blush-anim-cl:. Doted jsem zadnyho ceskyho/slovenskyho fanouska neznala, takze je uplne super, ze jsem vas tady nasla!!

Ahoj :-)

No tak myslím že tohle naše malý skromný fórum je celkem těžký objevit, tak jsme rády, že ses sem přišla podívat! :-)

A tak rovnou tě zavalím pár otázkama:) Jak jsi vůbec přišla na Miku a na MFC? :wink2: My už jsme si tady takovejhle "průzkum" dělaly, tak to chce ještě tvé odpovědi.. :)

Link to comment
Share on other sites

Na Miku jsem prisla docela nahodou.

Nekdy v lete jsem v radiu slysela Grace Kelly. Porad jsem si ji zpivala dokola a rikala jsem si, ze musim zjisit, kdo ji zpiva. Jenze jsem na to po nejaky dobe uplne zapomnela :(

 

Pak jsem jednou projizdela videa na youtube. Nastesti me napadlo najit tu pisnicku, co se mne tenkrat tak libila:) Sice jsem nemela poneti, kdo ji zpiva, nebo jak se jmenuje, ale zapamatovala jsem si aspon : "So I try a little Freddie", takze to podle toho nebylo moc tezky najit :biggrin2:

 

No a pak jsem rovnou zkoukla i ostatni videa.... a jak to dopadlo uz vis :naughty:

Na MFC jsem narazila casem taky v jednom videu.

Link to comment
Share on other sites

To som rada, ze zijes, bola by ta skoda (-:

Drzim ti palce.

 

Ahooooooooj!!!!!!!!!!!! Už jsem se o tebe vážně bála, s Barčou jsme to pořád řešily. Tak ale hlavně, že jsi v pořádku, to dlouhý neodepisování ti odpouštím

Jinak toho Hviezdoslava neznám

 

Juchůůů, konečně seš tady

Jak říká Terou, pořád jsme řešily kde seš, ale nakonec nám to osvětlila Malka

o Hviezdoslavovi taky nemám ponětí

 

Ďakujéém!Aj za odpustenie aj že mi držíš palce Rebeka...budem to potrebovať :tears:Na vás sa dá vážne spoľahnúť že hned všetko poriešite :thumb_yello:. Dosť som sa z toho vyhúkala ked som to potom čítala..No NENI zlé mať také kamošky. dobré...lepšie najlepšie

 

Je tu akosi veľa nových mien...mám v tom chaos -martinibaby , kimi , gabes a neviem ešte aké....no, ale je super ked sa tu pridajú noví ľudia :) teda....Baia vítam ťa tu!Už ťa chytila tá známa závislosť na MFC?Ja sa jej asi nikdy nezbavím...

 

Inak, Hviezdoslav je hovadská súťaž v recitovaní ktorú z duše nenávidím z čoho vyplýva že neznášam aj Hviezdoslava aj ked on za to chudák nemôže.No a čo.Nech si trhnú so svojimi básňami...ako keby som nemala nič iné na robote.Predpokladám že vy máte tiež recitačné súťaže ale sa to nevolá Hviezdoslavov kubín.No proste trapas...

 

P.S.Mimochodom, čo majú znamenať tie prudké vstupy Kittošky?

Link to comment
Share on other sites

....Baia vítam ťa tu!Už ťa chytila tá známa závislosť na MFC?Ja sa jej asi nikdy nezbavím...

 

dik za privitani :wink2:

Musim priznat, ze uz trpim stejnou zavislosti. :naughty:

Jen mam strach, aby se to jeste nezhorsilo, to uz bych tu pak byla porad :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hm, nemáš za čo ;)

Ja som mala také obdobie že som tu bola skoro stále ale v dôsledku nedostatku času sa mi to podarilo zregulovať

(neskôr až príliš zregulovať :wink2: )

Ale neviem čím to je....ešte nikdy som nebola na ničom tak závislá :confused:

Link to comment
Share on other sites

Na Miku jsem prisla docela nahodou.

Nekdy v lete jsem v radiu slysela Grace Kelly. Porad jsem si ji zpivala dokola a rikala jsem si, ze musim zjisit, kdo ji zpiva. Jenze jsem na to po nejaky dobe uplne zapomnela :(

 

Pak jsem jednou projizdela videa na youtube. Nastesti me napadlo najit tu pisnicku, co se mne tenkrat tak libila:) Sice jsem nemela poneti, kdo ji zpiva, nebo jak se jmenuje, ale zapamatovala jsem si aspon : "So I try a little Freddie", takze to podle toho nebylo moc tezky najit :biggrin2:

 

No a pak jsem rovnou zkoukla i ostatni videa.... a jak to dopadlo uz vis :naughty:

Na MFC jsem narazila casem taky v jednom videu.

Tak to jo :thumb_yello: Nojo, oni tady lidi z fanklubu taky do každýho videa strkaj na konec odkaz na fanklub :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ďakujéém!Aj za odpustenie aj že mi držíš palce Rebeka...budem to potrebovať :tears:Na vás sa dá vážne spoľahnúť že hned všetko poriešite :thumb_yello:. Dosť som sa z toho vyhúkala ked som to potom čítala..No NENI zlé mať také kamošky. dobré...lepšie najlepšie

 

Je tu akosi veľa nových mien...mám v tom chaos -martinibaby , kimi , gabes a neviem ešte aké....no, ale je super ked sa tu pridajú noví ľudia :) teda....Baia vítam ťa tu!Už ťa chytila tá známa závislosť na MFC?Ja sa jej asi nikdy nezbavím...

 

Inak, Hviezdoslav je hovadská súťaž v recitovaní ktorú z duše nenávidím z čoho vyplýva že neznášam aj Hviezdoslava aj ked on za to chudák nemôže.No a čo.Nech si trhnú so svojimi básňami...ako keby som nemala nič iné na robote.Predpokladám že vy máte tiež recitačné súťaže ale sa to nevolá Hviezdoslavov kubín.No proste trapas...

 

P.S.Mimochodom, čo majú znamenať tie prudké vstupy Kittošky?

Uch... recitační soutěž :blink: O to bych se v životě nepokoušela, já a vážný přednes, to moc nejde k sobě :roftl:

A ještě jednou držíme palce :thumb_yello:

 

P.S. Nevim, ale zabranit ji v tom nemuzu -.- Asi ji neco reknu.

Link to comment
Share on other sites

Hm, nemáš za čo ;)

Ja som mala také obdobie že som tu bola skoro stále ale v dôsledku nedostatku času sa mi to podarilo zregulovať

(neskôr až príliš zregulovať :wink2: )

Ale neviem čím to je....ešte nikdy som nebola na ničom tak závislá :confused:

 

No presne. Taky se mne to jeste nestalo. Ted kdyz jsem u pocitace, tak sem kazdou chvili lezu a zkoumam co je novyho :biggrin2:

Za chvili mne zacne skola, takze budu mit min casu a snad tu zavislost trosku omezim (i kdyz o tom docela pochybuju :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

Tak to jo :thumb_yello: Nojo, oni tady lidi z fanklubu taky do každýho videa strkaj na konec odkaz na fanklub :naughty:

 

No jeste, ze to tam davaj, aspon to sem prilaka vic lidi.

Mne by normalne vubec nenapadlo hledat fanklub Miky :blush-anim-cl: , ale ten odkaz ve videu me proste donutil se sem podivat :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No presne. Taky se mne to jeste nestalo. Ted kdyz jsem u pocitace, tak sem kazdou chvili lezu a zkoumam co je novyho :biggrin2:

Za chvili mne zacne skola, takze budu mit min casu a snad tu zavislost trosku omezim (i kdyz o tom docela pochybuju :naughty:)

Bohužel ti musím říct, že toho se jen tak nezbavíš... :-X :roftl:

Já jsem tady od konce října, měla bych se učit a vůbec dělat něco konstruktivního .. a podívej na můj počet příspěvků :naughty:

Člověk to musí brát jako koníček a vůbec, poznáš tu nový lidi, procvičíš jazyk, přečteš novinky o Mikovi... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy