Jump to content

Recommended Posts

A vůbec jen to, že takhle obrážím Evropu jen abych ho viděla a vůbec, je dost šílený :-P

 

:shocked: Jeee, ty uz jsi videla Miku??

Co ja bych za to dala!!. Pochybuju ale, ze se mne to nekdy splni (leda, ze by prijel do CR a o tom dost pochybuju :sad: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:shocked: Jeee, ty uz jsi videla Miku??

Co ja bych za to dala!!. Pochybuju ale, ze se mne to nekdy splni (leda, ze by prijel do CR a o tom dost pochybuju :sad: )

Musíme ho k tomu nějak dokopat... >.< :(

Já ho viděla právě v Berlíně :) Jsme jako úlet roku se vydaly na den do Berlína a večer jsme tam šly na koncert.. :biggrin2: Briliantní je slabý slovo.. :wub2::mf_rosetinted:

Já doufám, že když ne ČR, tak by mohl dojet do Vídně, to není tak daleko :-)

Link to comment
Share on other sites

:shocked: :shocked: To muselo bejt uplne uzasnyyyy!!!!! Mne staci videt jen videa z jeho koncertu a slintam :blush-anim-cl: ... ale videt ho nazivo, to musi byt minimalne milionkrat lepsi :mf_lustslow:

By se k nam mohl prijet treba jen prodivat.... a rovnou neco zazpivat, sice by nas tam moc nebylo, ale tim lip pro nas :naughty:

....hmmmmm, moc velkou sanci tomu nedavam:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Jeee, ty uz jsi videla Miku??

Co ja bych za to dala!!. Pochybuju ale, ze se mne to nekdy splni (leda, ze by prijel do CR a o tom dost pochybuju :sad: )

 

Ahoj:) Já jsem taky ještě neměla možnost vidět Miku, ale až zas někde bude, mohlo by se tam naše fórum vypravit:naughty:

 

Máš stejnej avatar jako já!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Jako ja bych urcite straaasne rada jela nekam za nim na koncert, ale nevim jestli by se mne to podarilo :(

 

:lol3: :lol3: taky sem koukala, ze mame stejnej avatar. Jsem chtela neco neutralniho a z tech prednastavenej se mne nejvic libilo tohle...a jeste jsem nebyla schopna si to zmenit :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Úžasný to úplně bylo :wub2: Opravdu jsem nikdy neviděla lepší koncert :blink: Teďka mám tendence se o tom zase rozpovídat... ale radši se zastavím než bude pozdě :-)

Já myslím, že by přijet mohl.. :-)Vyhrál u nás koneckonců cenu za nej mezinárodního zpěváka ,tak proč ne? :-D

Link to comment
Share on other sites

:lol3: Klidne se rozpovidej... mne to nevadi, naopak. Kdyz jsem jeste nemela to stesti, tak bych si o tom mohla aspon precist :wink2:

Noooo to je vlastne pravda :doh: ... kez by se to vyplnilo!!!! Ale chtelo by, aby mu nekdo nejak napovedel, ze by se mohl u nas taky stavit...jinak se asi nacekame.

Link to comment
Share on other sites

:lol3: Klidne se rozpovidej... mne to nevadi, naopak. Kdyz jsem jeste nemela to stesti, tak bych si o tom mohla aspon precist :wink2:

Noooo to je vlastne pravda :doh: ... kez by se to vyplnilo!!!! Ale chtelo by, aby mu nekdo nejak napovedel, ze by se mohl u nas taky stavit...jinak se asi nacekame.

Já jsem mu to řekla už jak osobně, tak jsem mu to napsala na myspace... :X

Ale fakt by jako mohl... -.- Budeme muset doufat!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Úžasný to úplně bylo :wub2: Opravdu jsem nikdy neviděla lepší koncert :blink: Teďka mám tendence se o tom zase rozpovídat... ale radši se zastavím než bude pozdě :-)

Já myslím, že by přijet mohl.. :-)Vyhrál u nás koneckonců cenu za nej mezinárodního zpěváka ,tak proč ne? :-D

 

U nás že vyhrál takovou cenu? Kdes to četla? To slyším poprvé?:shocked: :shocked: :shocked:

Link to comment
Share on other sites

U nás že vyhrál takovou cenu? Kdes to četla? To slyším poprvé?:shocked: :shocked: :shocked:

Na óčku :wink2: V Hudebních cenách óčka:) Já to četla až na netu, ale strašně mě to potěšilo, to znamená že tady těch fanoušků asi má víc! :)

Link to comment
Share on other sites

Já jsem mu to řekla už jak osobně, tak jsem mu to napsala na myspace... :X

Ale fakt by jako mohl... -.- Budeme muset doufat!!! :)

 

 

 

:yikes: Ses s nim setkala i osobne?????? (priznavam, ze jsem tady cely to vlakno jeste neprocitala :blush-anim-cl: )

Hmmmm...tak to o nas vi, to by mohlo casem vyjit :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Na óčku :wink2: V Hudebních cenách óčka:) Já to četla až na netu, ale strašně mě to potěšilo, to znamená že tady těch fanoušků asi má víc! :)

 

To je demence (hej tys mě nakazila:roftl: ), proč nejsou tady na MFC?:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

:yikes: Ses s nim setkala i osobne?????? (priznavam, ze jsem tady cely to vlakno jeste neprocitala :blush-anim-cl: )

Hmmmm...tak to o nas vi, to by mohlo casem vyjit :thumb_yello:

Jj setkala :-)

Akorát nevím jestli je to tady vůbec psaný :-P

Právě po tom koncertě v Berlíně jsem vyhecovala kámošku aby jsme tam počkaly, že třeba vyjde ven.. (i když jsem tomu nevěřila) a.. on vyšel a pokecal s náma a každýmu es podepsal :wub2: ..

Snad při dalším turné!!!

Link to comment
Share on other sites

Jj setkala :-)

Akorát nevím jestli je to tady vůbec psaný :-P

Právě po tom koncertě v Berlíně jsem vyhecovala kámošku aby jsme tam počkaly, že třeba vyjde ven.. (i když jsem tomu nevěřila) a.. on vyšel a pokecal s náma a každýmu es podepsal :wub2: ..

Snad při dalším turné!!!

 

Jeeeeee...to je uplne uzasny!!!!!!!!!! Moc ti to preju (a i trosku zavidim...dobre hodne zavidim :wink2::lol3: ) Jsi musela byt urcite v sedmym nebi :thumb_yello:

 

Je super, jak se Mika zajima o fanousky.. to se u ostatnich jen tak nevidi.:cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Jeeeeee...to je uplne uzasny!!!!!!!!!! Moc ti to preju (a i trosku zavidim...dobre hodne zavidim :wink2::lol3: ) Jsi musela byt urcite v sedmym nebi :thumb_yello:

 

Je super, jak se Mika zajima o fanousky.. to se u ostatnich jen tak nevidi.:cheerful_h4h:

Děkuju moc! :) Já právě hrozně sním o tom, že bude mít koncert u nás a celý naše fórum tam pujde a potkáme se s ním po koncertě ... to by bylo dokonalý! :mf_lustslow:

No žejo :-) Zatím se setkal úplně všude a když musel rušit koncerty, tak dokonce i se zničenýma hlasivkama volal přes manažera fanouškům že se moc omlouvá! :blink:

Aaach :-)

Link to comment
Share on other sites

To je taky muj sen! To by snad na dlouhou dobu byl muj nejstastnejsi den v zivote :)

 

Presne. I kdyz je treba unavenej, tak se vzdycky smeje a snazi se vsem udelat radost. A je fakt videt, ze ma zajem.

To video jak volal kvuli tomu zruseni koncertu jsem videla zrovna vcera... a jen me to utvrdilo v tom, ze je proste dokonalej!!!!! :wub2:

Link to comment
Share on other sites

To je taky muj sen! To by snad na dlouhou dobu byl muj nejstastnejsi den v zivote :)

 

Presne. I kdyz je treba unavenej, tak se vzdycky smeje a snazi se vsem udelat radost. A je fakt videt, ze ma zajem.

To video jak volal kvuli tomu zruseni koncertu jsem videla zrovna vcera... a jen me to utvrdilo v tom, ze je proste dokonalej!!!!! :wub2:

Pro mě to bylo právě v tom Berlíně a u nás by to bylo stopro úplně stejně skvělý!! :) Ještě s váma, no paráda... :thumb_yello:

A propos, odkud ty vůbec jsi jestli se smím zeptat? :-)

No žejo? Přesně tak to bylo když jsem s ním mluvila, tam házel úsměvy na všechny strany.. super!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy