Jump to content

Recommended Posts

Prave, presne to si taky rikam.... Mika u nas, my tam spolecne ....proste fakt by to byl splnenej sen. (sama nevim jestli bych tam sla, ale takhle by nebylo co resit :) )

 

Jsem z Hradce Kralove :) A klidne se ptej na cokoliv, odpovim skoro na vsechno :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prave, presne to si taky rikam.... Mika u nas, my tam spolecne ....proste fakt by to byl splnenej sen. (sama nevim jestli bych tam sla, ale takhle by nebylo co resit :) )

 

Jsem z Hradce Kralove :) A klidne se ptej na cokoliv, odpovim skoro na vsechno :naughty:

To jo...oo ale ver mi, ze tam by bylo uplne cely forum :naughty: Plus rakusaci a takovi... ^^ Akorat si asi jeste pockame -.- Myslim, ze dalsi turne bude az po dalsim albu :-( ...

Akorat jsem dobehla do hodiny IVT a prvni stranka na kterou jsem zavitala je velmi necekane MFC :biggrin2: Doufam, ze tady pobydu celou hodinu ;)

Dneska vecer tot totiz bude, krize, asi se sem nedostanu :-( :naughty:

Jinak já jsem z Brna ;-)

Link to comment
Share on other sites

No aspon mame na co se tesit, tentokrat to proste bude muset vyjit... a kdyz ne, tak aspon budeme mit novy album :)

 

:roftl: Koukam, ze zavislot je fakt spatna vec!! :roftl:

Ale uz sem na tom uplne stejne. Nastesti i kvuli skole budu skoro porad u pocitace, tak snad nebudu moc casto trpet, tak jako ty dneska vecer.

Budu drzet palce, abys to bez MFC prezila ve zdravi :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak :-)

Já jsem na to druhý album hrozně zvědavá!! Doufám že bude stejně tak dobrý nebo ještě lepší (i když nevím, jestli to je možný :shocked: )... věřím, že Mika má ještě plnou hlavu nápadů :)

Jé děkuju ;) Ještě jsem se sem dostala, ale v pět musím pryč :roftl:

Ty jsi na škole? Takže asi na vysoké co? :)

Link to comment
Share on other sites

Supererererer je to tam!Je po monitore!:original:

Ešte Metodický :tears: a bude fajront....-vlastne ešte raz dakujem za držanie palcov áách *v mene otca i syna...*

 

..a inak..

Jeee, ty uz jsi videla Miku??

Co ja bych za to dala!!. Pochybuju ale, ze se mne to nekdy splni (leda, ze by prijel do CR a o tom dost pochybuju )

 

Ja ho nechcem stretnúť :no: lebo by som sa strápnila ako teľa!

Link to comment
Share on other sites

pekné od teba....a páči sa ti?

Keby som tak vtedy vedela že sme boli od seba tak neuveriteľne blízko...

Impresivny hrad.

 

Necitila si moju bozsku pritomnost?

 

hm..bohvie kedy to bolo....možno som vtedy bola v Martine a makala :(

A vieš že sa hovorí "Kolo Strečna cesta nebezpečná" ?Platilo to kedysi ked sa tu premávali na pltiach a burali do Margity a Besnej (potom ich odbachli :naughty:)a teraz to platí na ceste.Mimochodom, je to najvyťaženejšia cesta na Slovensku a jedna z najnehodovejších:o...Bacha na Strečno! :original:

 

Aha!Práve vidím v správach o ďalšej nehode pod Strečnom...hmm...spomeň čerta a ----

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak :-)

Já jsem na to druhý album hrozně zvědavá!! Doufám že bude stejně tak dobrý nebo ještě lepší (i když nevím, jestli to je možný)... věřím, že Mika má ještě plnou hlavu nápadů

 

Na novy album uz se taky tesim jak maly dite :naughty: Urcite bude minimalne stejne dobry jako LICM :wink2:.

Jen doufam, ze nas Mika nenecha moc dlouho cekat.

 

Jé děkuju Ještě jsem se sem dostala, ale v pět musím pryč

Ty jsi na škole? Takže asi na vysoké co?

 

Hehe, tak to jsem fakt zvedava, jak to bez MFC zvladnes. Pak musis dat hned vedet. :biggrin2:

Jj jsem na skole, nastesti se zamerenim na informatiku, takze se sem dostanu i kdyz bych mela delat neco jinyho:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ja ho nechcem stretnúť :no: lebo by som sa strápnila ako teľa!

 

Popravde mam pocit, ze kdybych se s nim setkala, tak bych ze sebe taky udelala uplnyho blbce. Myslim, ze bych nebyla schopna vydat ani hlasku, cervena bych byla od hlavy az k pate :blush-anim-cl: ....ale i tak je to muj velkej sen :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Supererererer je to tam!Je po monitore!:original:

Ešte Metodický :tears: a bude fajront....-vlastne ešte raz dakujem za držanie palcov áách *v mene otca i syna...*

 

..a inak..

 

 

Ja ho nechcem stretnúť :no: lebo by som sa strápnila ako teľa!

 

Hurá! Snad teď na nás budeš mít víc času:naughty: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

AHOJTE:)

Prepáčte že som sa neozvala skôr no nebolo času, ale teraz si hádam nejaký nájdem a budem sa nabúravať čo najčastejšie.

Tak sa majte čo naj... ....KUCERKA :)

 

Ahoj! Snad ti to s tím časem bude vycházet:wink2:

Link to comment
Share on other sites

AHOJTE:)

Prepáčte že som sa neozvala skôr no nebolo času, ale teraz si hádam nejaký nájdem a budem sa nabúravať čo najčastejšie.

Tak sa majte čo naj... ....KUCERKA :)

Zasypala som ťa kopou mailov pozri si to :naughty:

Inak je tam aj BRUČOUN!!!

 

:old::old::old: <= :lol3:

Link to comment
Share on other sites

Hello! :D

So.. I hope I'm in the right thread ^^

Anyway.. Does anyone live in Prague here? :D Because I'm plaaning to go there in summer.. and would be nice to learn more about it :D

 

Hey! Yes, that's right thread:naughty:

I'm not living in Prague, but I was there. It's beatiful place:wub2:

Link to comment
Share on other sites

I want to get something with šveijk (?XD) :biggrin2:

Švejk? xD :biggrin2: You mean that hero from a very famous book? :wink2:

Unfortunately noone in this thread lives in Prague, but we're a small country, so we all know a lot about it, lol :-P

Link to comment
Share on other sites

yeah that guy :biggrin2:

oh.. so anyone happen to know about Sveijk? :naughty:

Sure :biggrin2: Movies and books about him are soo famous here... everyone knows them or at least has heard about them :-)

Where do you know this guy from? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Sure :biggrin2: Movies and books about him are soo famous here... everyone knows them or at least has heard about them :-)

Where do you know this guy from? :biggrin2:

 

well I've seen the book on my shelf all my life XD my mom loved it when she was little and she always talks how good book it is, I've read umm about 100 page of it :thumb_yello:

So I want to buy something with him for my mom =)

Link to comment
Share on other sites

well I've seen the book on my shelf all my life XD my mom loved it when she was little and she always talks how good book it is, I've read umm about 100 page of it :thumb_yello:

So I want to buy something with him for my mom =)

Really? :shocked: uhhh i didn't know it was translated into another languages! o.Ô

And do you like it?

I am sure you will find something with him :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy