Jump to content

Recommended Posts

:lmfao: Pravda... a zase začínáme naši "wtf-proč-si-píšem-na-mfc-když-můžem-na-icq" hodinku! :roftl:

 

Tak jako klidně můžeme přesídlit na icq:-D Ale na druhou stranu, když si budem psát tady, aspoň budu mít víc poust!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak jako klidně můžeme přesídlit na icq:-D Ale na druhou stranu, když si budem psát tady, aspoň budu mít víc poust!:naughty:

Pravda :cool: Budem tady dávat příklad ostatním :):D Kde jsou všichni.. prostě... zůstává to na nás :)

Link to comment
Share on other sites

Pravda :cool: Budem tady dávat příklad ostatním :):D Kde jsou všichni.. prostě... zůstává to na nás :)

 

Že? Kruciš!:blink: Já myslela, že aspoň Baia se uchytí:blink:

 

Normálně teď mám výčitky svědomí..Snědla jsem půlku Milky! A předtím ve škole dvě čokoládový tyčinky...Já na to doplatím:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Žejo... a i ta se už tady neobjevuje! :( *fňuk smrk* :D

 

Já dneska sežrala skoro celou Milku.. :-X Když ona je tak dobrá -.- (Jakou si měla? :naughty: ) .. Neboj, myslím že na tobě se to nějak výrazně neprojeví :thumb_yello: A když, tak budeš Mikovi dělat "big girl" :D což taky není k zahození :-D ..

Pak pudem spolu :mf_rosetinted:

Já bych teda taky žrat neměla... zvlášť když se snažím trochu zhubnout :D

Link to comment
Share on other sites

To bylo drsný:D Já takový "snědla" a ty rovnou "sežrala":naughty:

Měla jsem mléčnou s "whole hazelnut" :P Ale nejradši mám figaro, obyč. mléčnou:wub2: Co bych za to dala dělat Mikovi nákou jeho postavu! Ale radši bych dělala Lollipop girl, to bych se aspoň mohla cpát lízátkama!

Link to comment
Share on other sites

no jasně.. :D musíme říkat věci na rovinu :roftl:

Já měla takovou tu mléčnou s náplní co se děsně podobá kinder čokoládě :D Maňm!!

Jo já bych taky ráda dělala lollipop girl.. :) akorát bych musela mít blonďatou paruku a vypadala jako úplnej degen :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

no jasně.. :D musíme říkat věci na rovinu :roftl:

Já měla takovou tu mléčnou s náplní co se děsně podobá kinder čokoládě :D Maňm!!

Jo já bych taky ráda dělala lollipop girl.. :) akorát bych musela mít blonďatou paruku a vypadala jako úplnej degen :lmfao:

 

To by mě zas nevadilo, aspoň bych byla v JEHO blízkosti:mf_lustslow: Ale ty lollipopky se tam spíš prochází po pódiu. Biggirlky s ním zase tancujou. Chjochjo, to je blbý, nevím, co si vybrat:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak ty seš blondýna! :D Teda aspoň to na obrázku tak vypadá..

Já bych musela jen doufat, že by mě nikdo nevyfotil :-D

Ale pravda, za ten pocit bytí u Miky to stojí :wink2:

 

Já jsem stvořena pro big girl, bohužel :glasses2:

Nojo.. bych si aspoň trsla.

 

A ty ses jasná "lálipáp" :P

Link to comment
Share on other sites

Tak ty seš blondýna! :D Teda aspoň to na obrázku tak vypadá..

Já bych musela jen doufat, že by mě nikdo nevyfotil :-D

Ale pravda, za ten pocit bytí u Miky to stojí :wink2:

 

Já jsem stvořena pro big girl, bohužel :glasses2:

Nojo.. bych si aspoň trsla.

 

A ty ses jasná "lálipáp" :P

 

Ani bych neřekla:D Sice mám blond vlasy, ale hodně, hódně špinavej.:roftl: Ty lollipopky maj peroxid vlasy, ne?

Link to comment
Share on other sites

Ani bych neřekla:D Sice mám blond vlasy, ale hodně, hódně špinavej.:roftl: Ty lollipopky maj peroxid vlasy, ne?

Mají, ale to znamená, že by na tobě nevypadala peroxidově blond paruka tak blbě jak na mě :)

Link to comment
Share on other sites

Tys zkoušela si někdo dát peroxid paruku? Wow, tak to bych chtěla vidět:naughty: Nemáš fotku?:thumb_yello:

Nee nezkoušela :D Ale na tohle mám celkem představivost.. já a blond to jde dohromady jako Mika a heavy metal.

Link to comment
Share on other sites

Nee nezkoušela :D Ale na tohle mám celkem představivost.. já a blond to jde dohromady jako Mika a heavy metal.

 

Náhodou, viděla jsi to video s Mikou? Rock Exercise! (sice rock a metal je něco jinýho, ale jistá podobnost v tom je:D) Tím jsme chtěla říct, že Mikovi to tam děsně seklo:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy