Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:shocked: jezis, ja tady nebyla takovou dobu :thumbdown: vubec ted nejak nestiham :tears:

Ale dneska sem si uz kvuli brit awards ten cas proste musela udelat:naughty:

Spravne! Vitej zpet :-P

Tak Mika ma zatim cenu za best newcomera.. :-)

Ty ty brit awards i nejak sledujes nebo jen zjistujes na MFC jak se mu dari? :)

Link to comment
Share on other sites

Skoda, ze neziskal Best Male:( Toho co to vyhral jsem videla poprve :thumbdown:

Zacatek jsem jen poslouchala v radiu (takze jsem nevidela Miku na zacatku :( ), ale pak sem nasla online stream, kterej mne funguje :naughty:

Aaaa :blink: Tak to se máš, mě to nefungovalo :(

Vlastně on vyhrál jenom best newcomera.. škoda:-(

Určitě si zasloužil víc!

Jaksi mi nejde do hlavy že nejlepší singl mají Take That :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Taky me dost mrzelo, ze vyhral jen jedno ze ctyr, ale zase lepsi neco nez nic. :wink2:

Jen doufam, ze Mika nebude moc zklamanej :tears:

Jinak Take That taky moc nepobiram.

Ja si myslim, ze zrovna on si to nejak brat nebude.. :)

Jj ja taky ne, ani moc nepobiram proc je Mark Ronson lepsi nez Mika.. fajn ze je dobrej producent,ale Miku porazit nemuze :blink: A presto porazil... svet je nefer :-P

Link to comment
Share on other sites

No ja si jeste pred vyhlasenim myslela, ze nejlepsiho zpevaka ma Mika v kapse a ono ne:crybaby:

Zrovna posloucham od Ronsona "Stop me" ... fakt nechapu, jak mohl Miku porazit :crybaby:

 

No ale zase je pravda, ze jsou to jen "hloupy" ceny... dulezitejsi je, ze ma Mika tolik fanousku..a my vime, ze je nejlepsi :wub2:

Link to comment
Share on other sites

No ja si jeste pred vyhlasenim myslela, ze nejlepsiho zpevaka ma Mika v kapse a ono ne:crybaby:

Zrovna posloucham od Ronsona "Stop me" ... fakt nechapu, jak mohl Miku porazit :crybaby:

 

No ale zase je pravda, ze jsou to jen "hloupy" ceny... dulezitejsi je, ze ma Mika tolik fanousku..a my vime, ze je nejlepsi :wub2:

Jojo, taky to nechapu :thumbdown: Ronson je pro me genialni producent sice, ale takhle.. :blink:

To je pravda :-) A oddanych fanousku :wink2:

Kteri kvuli nemu jedou takovej kus sveta :blink:

Link to comment
Share on other sites

Presne - producent je skvelej, ale zpevak...to fakt ne :sneaky2:

Ronson sice vyhral, ale pochybuju, ze ma takovy fanousky jako Mika.:naughty:

 

 

:shocked: Koukam na tvuj podpis...

ty jedes 26. a 28 za Mikou do Londyna?!?! Jestli jo, tak ti preju moc moc stesti at se s nim setkas!!!!!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Presne tak :biggrin2:

 

Jee.. dekuju moc:) Myslim ze pri pripadnem setkani nevymyslim nic jineho nez to co posledne... ale neva:) taky me celkem stve, ze mu plno lidi vyrabi/donese nejaky darky a ja nic nemam :boxed:

Ale co uz :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Aleeee...treba se na tebe usmeje stesti a nebudes tolik nervozni :wink2: a i kdyby ne, tak to urcite i tak bude naprosto skvely!!! :thumb_yello:

 

No ja myslim, ze to nevadi, ze pro nej nemas zadnej darek... vzdyt uz to, ze kvuli nemu jedes takovou dalku je uzasny!! :)

Link to comment
Share on other sites

:) .. Ja teda nervozni kupodivu nebyvam (coz je u fanouska jev nezvykly :-D ) , ale nejak nevim co mam rikat o.O Minule jsem rekla ze to byl nejlepsi koncert jakej jsem kdy videla a ted.. hmm.. asi to stejny :naughty:

 

Tot pravda, dekuju:)

Link to comment
Share on other sites

No je pravda, ze kdyz se neznate osobne, ze je dost tezky se jen tak o necem bavit. Ale treba te neco napadne samo od sebe :wink2:

 

To ja bych nebyla schopna ze sebe vymacknout ani tu jednu vetu:naughty:

Ale to zas jo... urcite aspon neco malo :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Mozna bych jeste tak zvladla rict "hi", ale pak uz bych na nej jen pripitomele zirala :mf_lustslow:

 

Jeee, ja uz jsem tak zvedava na zpravy az se vratis :roftl:

Ale prosimte! :) Myslim, ze bys bez problemu toho dala mnohem vic :-)

 

No jasne, ja po navratu tohle forum zaplavim reakcema a zazitkama, az budete ze me na nervy :naughty: ..

Link to comment
Share on other sites

Hm, takže zase vidím, že jsem totálně pozadu, kdo to má jako být ten Ronson?:roftl:

 

Jinak zdravím Baiu! (návrat ztracené dcery):roftl:

Mark Ronson je britskej producent.. ale zpěvák vážně není :shocked:

Nicméně vydal dvě CD, na kterých hraje, ale zpívají mu tam slavní lidi .. jako Amy Winehouse, Lily Allen atd. ..

ale co je hlavní, sebral našemu Mikovi cenu za "best british male" na Brit awards a to ani nezpívá :sneaky2: Divný o.O Mika na to taky koukal, když to vyhlásili...I když musím se přiznat, že jeho obě CD mám ráda a producent je to geniální o.O

Link to comment
Share on other sites

Mark Ronson je britskej producent.. ale zpěvák vážně není :shocked:

Nicméně vydal dvě CD, na kterých hraje, ale zpívají mu tam slavní lidi .. jako Amy Winehouse, Lily Allen atd. ..

ale co je hlavní, sebral našemu Mikovi cenu za "best british male" na Brit awards a to ani nezpívá :sneaky2: Divný o.O Mika na to taky koukal, když to vyhlásili...I když musím se přiznat, že jeho obě CD mám ráda a producent je to geniální o.O

 

tss, co si to jako dovoluje! hm, ale stejně ho neznám. :roftl:

Normálně dneska jsme s kámošem vedli sálodlouhou diskuzi na téma Mika vs Madonna. On je přesvědčenej, že Madonna je vážně dobrá zpěvačka, což samozřejmě není pravda! Zpívá naprosto průměrně, jako každý druhý na této planetě. Pak utrousil pár nelichotivých poznámek směrem k Mikovi, takže mě jako naštval! Ale už jsme zas usmířeni :roftl:

(hehe, dnes jsem ukecaná):naughty:

Link to comment
Share on other sites

tss, co si to jako dovoluje! hm, ale stejně ho neznám. :roftl:

Normálně dneska jsme s kámošem vedli sálodlouhou diskuzi na téma Mika vs Madonna. On je přesvědčenej, že Madonna je vážně dobrá zpěvačka, což samozřejmě není pravda! Zpívá naprosto průměrně, jako každý druhý na této planetě. Pak utrousil pár nelichotivých poznámek směrem k Mikovi, takže mě jako naštval! Ale už jsme zas usmířeni :roftl:

(hehe, dnes jsem ukecaná):naughty:

Presne, co si to dovoluje :D No ale jako i presto mu to odpustim

Nelichotivé poznámky o Mikovi? :shocked: Pche :-P Já nevím, Madonnu poslouchám, ale pravda je, že zpívá úplně průměrně. Mě se líbí chytlavost jejích písniček a vždycky ví, co bude "IN" :naughty: .. Ale samozřejmě, Mika je proti ní Pan zpěvák o.O

Link to comment
Share on other sites

Ale prosimte! :) Myslim, ze bys bez problemu toho dala mnohem vic :-)

 

No jasne, ja po navratu tohle forum zaplavim reakcema a zazitkama, az budete ze me na nervy :naughty: ..

 

Na nervy? Kdepak!!! Cim vic informaci z tebe dostaneme tim lip :wink2:

 

 

 

edit:

Jezis, ted koukam, ze uz je 25.2 (v posledni dobe nemam vubec prehled o tom, jaky je den :) )...... tak to uz ted asi mas Mika-horecku ;-) Takze mooooc stesti at ti to vsechno vyjde a mas se uzasne!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Na nervy? Kdepak!!! Cim vic informaci z tebe dostaneme tim lip :wink2:

 

 

 

edit:

Jezis, ted koukam, ze uz je 25.2 (v posledni dobe nemam vubec prehled o tom, jaky je den :) )...... tak to uz ted asi mas Mika-horecku ;-) Takze mooooc stesti at ti to vsechno vyjde a mas se uzasne!!!!!!!!!

:) Věřte, že o tom tady budu mlít ještě hodně dlouho :naughty:

 

Děkuju moc!!! Teď mám šííílenou cestovní horečku (a tu Mika horečku taky :naughty: ) , ale mám pocit že něco určitě nemám :( .. snad to je jen blbý pocit :-)

 

už zítra.. aaa :shocked:

Jestli se dostanu na net, podám info! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy