Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, fakt ze jsem asi na nic nezapomela, jen sem si mohla vzit vic penez :)

 

Zdaaaaar lidi! :cool: Mam jeste 6 minut, tak snad jeste stiham neco napsat. Mame uz po jednom koncerte, kterej byl skvelej a vyprodanej :punk: asi 4500 lidi :boxed: Zahadnym zpusobem se mi vsak podarilo dostat do druhe radz uprostred,takze paraaada! Na Mikovi bylo poznat, ze je nemocnej, ale i tak jak to zazpival on nemocen, by to nezazpivalo 99,8% lidi! Po koncerte daval nejaky podpisy, ale jen par lidem, bylo jich tam opravdu moc, takze "ma prvni rada zni" (jiste jste poznali levnou imitaci Haliny P. :naughty: ) , nechodte na koncerty do tech nejvetsich mest ci tak... ale i tak jsem nadsena a nemuzu se dockat toho druhyho \o/ No dobre, chapu, to vas vubec nezajima, ale nevadi :) lidi, jak me je smutno po cestine! o.O

Tak se tu zatim mejte, ahoooooooooooooj

 

P.S. Malko, promin za delsi neodepsiovani, v patek napisu

P.S.2 prej tu bzlo v anglii zemetreseni.. ani sem si nevsimla :-D

Link to comment
Share on other sites

No, fakt ze jsem asi na nic nezapomela, jen sem si mohla vzit vic penez :)

 

Zdaaaaar lidi! :cool: Mam jeste 6 minut, tak snad jeste stiham neco napsat. Mame uz po jednom koncerte, kterej byl skvelej a vyprodanej :punk: asi 4500 lidi :boxed: Zahadnym zpusobem se mi vsak podarilo dostat do druhe radz uprostred,takze paraaada! Na Mikovi bylo poznat, ze je nemocnej, ale i tak jak to zazpival on nemocen, by to nezazpivalo 99,8% lidi! Po koncerte daval nejaky podpisy, ale jen par lidem, bylo jich tam opravdu moc, takze "ma prvni rada zni" (jiste jste poznali levnou imitaci Haliny P. :naughty: ) , nechodte na koncerty do tech nejvetsich mest ci tak... ale i tak jsem nadsena a nemuzu se dockat toho druhyho \o/ No dobre, chapu, to vas vubec nezajima, ale nevadi :) lidi, jak me je smutno po cestine! o.O

Tak se tu zatim mejte, ahoooooooooooooj

 

P.S. Malko, promin za delsi neodepsiovani, v patek napisu

P.S.2 prej tu bzlo v anglii zemetreseni.. ani sem si nevsimla :-D

 

Ale to víš, že nás to zajímá!

Tyjo, tak to je super, že ses dostala tak blízko! Už se těším, až přijedeš a všechno vypovíš:-)

Nezapomeň pozdravovat Kittie a pořádně si to tam užij!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Konečne som tu....:original:...

TAKŽE

Barča, dúfam že to tam je úplné antiFiasko a super!Jasné že pohltíme každú informáciu ktorú vyšleš ako špongia!Strašne sa teším na tvoje monológy! ;):)

p.s.chcem ti poslať ešte jednu správu :wink2: ale nevyšlo....

Link to comment
Share on other sites

Pardon, ja mela jako vzdycky plnou schranku a vzdycky to chytre zapominam mazat... problem opraven... prosim jeste jednou :)

Jinak jsem jeste v londyne ale dneska vecer konecne kdyz se vsechno vydari budu KONECNE doma :) takze napisu podrobny info, tedka jsem jen kratce na netu. takze nemam moc casu :( ale pak se rozepisu :wink2:

zatim ahoj :)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte ceskoslovenske devy!

Tak aj ja uz som spat z mesta ktore nikdy nespi, to jest z Londyna, za sebou 3 Mikove koncerty, jednu afterparty, a konecne stretnutie resp. stretnutia s Barunkou :wub2: Ako som sa dopredu bala, ze nebudeme mat o com, tak som bola prijemne prekvapena, ze veru mame o com, a miestami som sa citila, ze ja som ten salejuci teenager a ty Barus si ta rozvazna dospela, co na mna dava pozor :naughty:

 

Koncerty boli NEOPISATELNE, na prvom som bola uplne v prvej rade, zlatuch mi pozrel do oci, skoro som omdlela :naughty: Na druhom som bola asi v 5. rade, v strede, tiez skvely vyhlad.. A na poslednej som sedela hore na balkone, sice to bolo trosku dalej od podia, ale zase som mala skvely vyhlad na podium ako na celok, a videla som veci ktore ludia dole nevideli :naughty: No a potom mi Allegra dala ruzovy naramok, to jest backstage pass resp. aby som sa dostala po koncerte na afterparty s Mikom.. Bola tam samozrejme aj Barunka a hromada ludi z MFC a zialbohu aj akesi jaciace kreatury, ktore skoro uboheho Miku umackali, resp. znasilnili, no hroza.. Ale toho som sa ja odmietla zucastnit, tak som len srkala moje druhe sampanske na Mikov ucet, opreta o bar, a zrazu zdvihnem zrak a: Mika je rovno predo mnou, hadze diabolske pohlady.. Tak som od neho rychlo vypitala podpis na listok, a potom sa na neho zase vrhly tie fanaticky a homosexualni fanatici.. Este som mu stihla brnknut o tamagotchi privesok a uz bol zase zavaleny ludskou masou.. Bola tam aj jeho mama, otec, sestra Yasmin, cela kapela, Saranayde, proste vsetci.. Co viac dodat, afterparty som si predstavovala inac, za sa s nim budeme moct normalne porozpravat, a nie ze bude pod lavinou nadrzanych fanyniek, ale co uz, snad nabuduce.. Viac detailov vam da Barunka :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Toz nazdar vsichni! :cool:

Me se povedl fikany kousek, diky nestastnym shodam nahod mi uletelo letadlo a ja najednou byla na tom blbym letisti a nevedela kam jit.. nastesti jsem nasla misto v hotelu, celkem levne a tak jsem nakonec odletela az v sobotu vecer. Aspon ze ziju :-)

:roftl: Ze ja ta rozvazna dospela :naughty: No nicmene s tebou musim souhlasit, ze temat bylo dost a ja bych kecala jeste dal a dal, kdyby jsme mely vic casu. Chtelo by to nekdy dokecat :-D

Ja jsem byla na obou koncertech v druhe rade uprostred :punk: I kdyz na tom druhym sem se casem propracovala do prvni :-D Mika casto koukal mym smerem, fantastickej vyhled, takze super xD

Teda to jak se ti povedlo dostat do prvni, Rebeko? :-O

Mikuv manazer rozdaval nekolik hodin pred koncertem tyhlety zminovany ruzovy naramky, ale na me se nedostalo, tak jsem byla nastvana. O nekolik hodin pozdeji prisla do fronty Rebeka a tak jsem ji to rekla a ona na me ze "A ty mas?" a ja "Nene, smula >__<" a asi pul hodiny na to mi jedna holcina ten naramek zaridila.. Na backstage party jsem potom Rebeku videla a to bylo jen takovy to "Co ty tady?" "A co ty?" :biggrin2:

Presne jak uz Rebeka zminila, kreatur na te party bylo bohuzel hodne, Mika kdyz tam prisel, tak se samozrejme okolo nej vsichni sbehli a on si vzal slovo, vsem nam podekoval za podporu, a zjistoval kdo je z jake zeme :-) Rebeka kdyz kricela ze je ze Slovakia, Mika se tvaril jakoze "A takova zeme existuje? o.O" .. myslim ze nema paru ani o cr :-P Pak kdyz svoji rec skoncil, tak rekl at se nejak tak rozprchnem po mistnosti, ze za kazdym nejak tak prijde... jenze myslite ze ho lidi poslechli? 70% stejne furt bylo okolo nej, coz se mu samozrejme nelibilo, kdyz se nemohl ani poradne hybat...

Pobyl tam asi 20 minut a odesel...ja se mu nedivim, ja bych odesla jeste driv o.O Nekdo se tam na nej treba zezadu vrhl a hrabnul mu do vlasu... jak kdyby to byl kun za ohradou, kteryho vsichni drbou za usima..

Myslim, ze co se tyce te afterparty, Rebeka to vystihla naprosto presne. Rekla bych ze i on sam si predstavoval, ze proste to bude v pohode pokec a ne ze se na nej sbehnou... predevsim francouzsti fanousci, nechci byt zla, ale byli opravdu asocialni O.o Ja se k Mikovi ani nesnazila dostat, rikala sem si, ze ho chudaka necham byt... koneckoncu uz sem si s nim popovidala, podpis mam taky... tak jsem radsi sla otravovat jeho sestru :-D Byla ale moc mila, predstavila se mi jakobych vubec nemela vedet kdo je, a pokecaly jsme:-) Pak se tam s ni chtel kdosi vyfotit tak jsem uz radsi se nejak tak odporoucela :-) Pak jsem se dostala do cesty jeho mamince, ktera si to cely natacela a najednou mi rika ze "rekni neco :-)" tak jsem tam cosi zazbleptala a pak jsem prohodila par slov s nekolika cleny kapely :-)

Co dodat! Koncerty byly fakt uzasny, komunikace mezi Mikou a lidma byla super. Na posledni pisnicku, Lollipop, kterou cela kapela odehraje vzdycky ve zvirecich kostymech, si vytahl na podium nekolik lidi z prvnich rad. Ja jsem se tam mela sanci dostat, ale dala jsem prednost ostatnim, protoze jsem radsi chtela koukat na Miku, kterej se beztak dival do publika a nechtela sem se zabit :-D

Odzpival to opravdu fantasticky, tolik energie a takovej hlas dohromady cely ty cca dve hodiny... (krome tech 3 minut kdy zpiva Saranayde v tom odvaznem oblecku :-P Sranda je ze jsem ji to slysela zpivat trikrat a jedine, co jsem z toho pochytila, bylo cosi jako "My butty is tutti frutti" .. ted jsem si od te pisnicky cetla text a moc jsem se netrefila xD )

Eeeh ja se omlouvam, dneska jsem uz strasne unavena, valim spat... pozdeji napisu podrobnosti :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hej holky to je neuvěřitelný, co jste všechno zažily!!!!! Při čtení vašich zpráv jsem měla úplně vykulený oči a pořád říkala: "tyjo!!!" Tomu se ani člověku nechce věřit!!! Ale moc vám to přeju, musel to být nezapomenutelnej zážitek!

A Barčo vidíš, že to nakonec bylo dobrý:)

Wooooooooow!

:thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ty brdo, to sa mi este nestalo, ze by mi zdrhlo lietadlo - to je smola! Maximalne ma raz uz hlasili v rozhlase, ale nakoniec som to este stihla. To som letela tusim z Izraela. A ako si si tak narychlo vybavila novu letenku? Ci si mohla nejako pouzit tu staru?

 

Na tom prvom koncerte som sice bola v prvej rade, ale dost na boku, na lavej strane. A ako som sa tam dostala? Ked zacali ludi pustat dnu, tak v tej trme vrme sme chytili toho fleka. Stred uz bol obsadeny tymi, co tam boli od rana. To by mna nikto nepresvedcil cakat tam cely den, neznasam cakanie v rade..

 

To prirovnanie s konom bolo dobre.

 

To je super, ze si si zakomunikovala s Yasmin a Mikovou mamou, to ja som ich len okukovala, resp. vyskierala sa Mikovej mame do kamery.. Dufam, ze budem na buducom DVDecku (-:

 

Inak, na tom prvom konerte som sa nahodne stretla aj s tou Ceskou Kimi, bola tam aj s dcerou. Velmi sympaticke obidve. A na tom druhom koncerte vedla mna stal taky mlady par, ona Ceska a on Slovak, ale zjavne nie z MFC, len pracuju v Anglicku ako au-pair, tak si zasli za trochou kultury.

 

Na prvom koncerte Mika vytiahol z publika na podium chlapika obleceneho ako Holy Johny, a bol tam celu tuto pesnicku.

 

Barus, ty si bola na tom koncerte, kde Mika zoskocil dole z podia? Bola si niekde pri nom?

 

A co hovoris, resp. hovorite, ak ste to videli na webe vy ostatne, na ten skeleton, resp. tu smrtku, ku ktorej sa Mika tak nezne tulil a sa s nou bozkaval? Mne sa ta scena paci, aj ked som si nie ista, ako to myslel, a je to teda dost morbidne..

 

Na jednom koncerte ta smrtka v zenskych satach tresla po zadku Martina, to bolo celkom komicke (-:

Link to comment
Share on other sites

:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

OCH!

 

Kompletne do kolien!!!!!!Padá mi sánka :eek:

 

Najviac ma dorazilo že ste sa obidve dostali na tu party a ako môže mať Mika stále rád svojich fanušíkov ked sa k nemu správajú ako supi......plus ma dorazilo, zarazilo a prerazilo že nevie o Slovensku...:boxed:

Ako môže potom vedieť o Česku?....možno si myslí že sme československo....čo ja viem. .nevááá.Aj tak nechápem ako môže tie koncerty zvládať.Mňa by mohli odviezť priamo do Byčice :wink2:

A čo je to s tou smrtkou?kde to je?

Link to comment
Share on other sites

Ty brdo, to sa mi este nestalo, ze by mi zdrhlo lietadlo - to je smola! Maximalne ma raz uz hlasili v rozhlase, ale nakoniec som to este stihla. To som letela tusim z Izraela. A ako si si tak narychlo vybavila novu letenku? Ci si mohla nejako pouzit tu staru?

 

Na tom prvom koncerte som sice bola v prvej rade, ale dost na boku, na lavej strane. A ako som sa tam dostala? Ked zacali ludi pustat dnu, tak v tej trme vrme sme chytili toho fleka. Stred uz bol obsadeny tymi, co tam boli od rana. To by mna nikto nepresvedcil cakat tam cely den, neznasam cakanie v rade..

 

To prirovnanie s konom bolo dobre.

 

To je super, ze si si zakomunikovala s Yasmin a Mikovou mamou, to ja som ich len okukovala, resp. vyskierala sa Mikovej mame do kamery.. Dufam, ze budem na buducom DVDecku (-:

 

Inak, na tom prvom konerte som sa nahodne stretla aj s tou Ceskou Kimi, bola tam aj s dcerou. Velmi sympaticke obidve. A na tom druhom koncerte vedla mna stal taky mlady par, ona Ceska a on Slovak, ale zjavne nie z MFC, len pracuju v Anglicku ako au-pair, tak si zasli za trochou kultury.

 

Na prvom koncerte Mika vytiahol z publika na podium chlapika obleceneho ako Holy Johny, a bol tam celu tuto pesnicku.

 

Barus, ty si bola na tom koncerte, kde Mika zoskocil dole z podia? Bola si niekde pri nom?

 

A co hovoris, resp. hovorite, ak ste to videli na webe vy ostatne, na ten skeleton, resp. tu smrtku, ku ktorej sa Mika tak nezne tulil a sa s nou bozkaval? Mne sa ta scena paci, aj ked som si nie ista, ako to myslel, a je to teda dost morbidne..

 

Na jednom koncerte ta smrtka v zenskych satach tresla po zadku Martina, to bolo celkom komicke (-:

No, ja jsem na letiste dorazila pul hodiny pred odletem a uz me pustit nechteli, takze fajn... Poptala jsem se po vsech moznych letenkach a zaridila sem si nakonec tu na dalsi den.. tak sem sla zpatky do hotelu a nastesti meli posledni misto :-)

Taky nesnasim cekani v rade, pro me bylo i tech par hodin utrpeni... v utery jsem do fronty dosla nekdy tesne pred ctvrtou a diky Liz jsme meli dobry misto. I tak ty tri hodiny byly na umreni :boxed: ... No a ve ctvrtek jsem tam s Liz prisla asi o pul jedny, nechala jsem si dat cislo a odesla :naughty: Jsem pak prolezla obchody pobliz a tak.. nac tam cekat. Dosla jsem tam asi pul hodiny pred tebou ;-)

Dekuji. :-)

Jo to DVD by nebylo spatny, to by sme tam obe byli :-D Ale myslim ze to bude slouzit jen jako vtipne homevideo pro nudne vecery u Pennimannu doma :naughty:

Mika seskocil z podia na tom druhym, ja jsem byla kousek od toho, oni se najednou na nej vsichni sbehli a ja sem nechtela, stejne sem byla v druhe rade tak co z toho.. sahnout si na nej? Neni treba.. ;-)

Myslim ze s tou Grey Skelly :naughty: to Mika myslel jenom uplne ze srandy ;-)

Link to comment
Share on other sites

:jawdrop::jawdrop::jawdrop:

 

OCH!

 

Kompletne do kolien!!!!!!Padá mi sánka :eek:

 

Najviac ma dorazilo že ste sa obidve dostali na tu party a ako môže mať Mika stále rád svojich fanušíkov ked sa k nemu správajú ako supi......plus ma dorazilo, zarazilo a prerazilo že nevie o Slovensku...:boxed:

Ako môže potom vedieť o Česku?....možno si myslí že sme československo....čo ja viem. .nevááá.Aj tak nechápem ako môže tie koncerty zvládať.Mňa by mohli odviezť priamo do Byčice :wink2:

A čo je to s tou smrtkou?kde to je?

OCH!

 

No myslím si, ze mozna jeste porad vidi tech par normalnich a... taky si myslim ze takovouhle akci, jakoze party s fanouskama z asi delat nebude...a jestli jo, tak to jeste netsi respekt, i kdyz muj respekt k nemu uz je tak velkej ze vic snad ani nejde :-P

Kdovi, treba Slovensko zna, ale opravdu se tvaril ve stylu "Aaah Slovakia! (Where the F is this country? o.O ) ... Ja jen doufam ze zna aspon nasi oblast, aby mohl prijet..!!

Jinak taky je uzasny ze ty koncerty zvladal... 3 koncerty behem ctyrech dni v jednom meste, wow.

Smrtka.. no :wink2: V jedne casti koncertu se zacne na podium sypat "snih" (tedy nejaky papirky :-) ) a Mika si vezme destnik aby to na nej nepadalo a pak k nemu prijde smrtka, on se skrci jakoze se boji ale ona ho obejme a on ji pak da pusu a ona odejde :-DA pak zacne zpivat Love Today ;-)

Link to comment
Share on other sites

:eek: :eek: Diky za zpravy!!!! Podle toho co sem cetla, to muselo bejt fakt uzasny (ale to jsou vsechny Mikovy koncerty :wink2: )

 

 

Super, ze se vam to tak vyvedlo!! :groupwave:

Dekujeme! ^.^

Uzasny to bylo.. dokonaly, skvely, naprosto... ach :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jo to DVD by nebylo spatny, to by sme tam obe byli :-D Ale myslim ze to bude slouzit jen jako vtipne homevideo pro nudne vecery u Pennimannu doma :naughty:

 

To si viem predstavit.. tie vtipne poznamky..

Link to comment
Share on other sites

To si viem predstavit.. tie vtipne poznamky..

jojo, asi neco jako "vidite tamtu zrudu vlevo? Jezismarja :blink:"

"ta v treti rade je jeste horsi" "a co teprv tamten patej zprava!" :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Je mi zle

 

:thumbdown:

Ja uz se s timhletim smirila, ja jsem bytostne presvedcena o tom, ze mapy v Americe a zapadni Evrope na vyhode konci Nemeckem, pak je tam velkej bilej flek s napisem "neznama, neprozkoumana oblast" a pak je tam az Rusko :) A jestli to tam maj, tak se jim docela divim, ja bych se citila hodne blbe, nevedet co lezi na mym kontinentu :-)

Link to comment
Share on other sites

Presne tak!

Sice ja mam taky fľak čo sa týka neidentifikovateľných divne nazvaných štátov ázie - nabiflila som sa to na dajaku písomku a okamžite zabudla ale byťže bývam v ázii tak sa to naučím...hm myslím že so štyrmi zavrenými očami by som ho pochopila s tým že mal na haku školu a radšej hral..:original: Ale ked už chodí po všelijakých krajinách na koncerty ...no neviem.Ale ked si mu povedala že si z CR tak vedel kde to je nie? (alebo sa len tváril...:blink: )

Link to comment
Share on other sites

Ja neviem, ci mu Barunka hovorila, ze je z CR. Myslim, ze len ja som mu hovorila, ze som zo SR. No a ten jeho vyjaveny kukuc mohol znamenat vselico: mozno ze nepozna taku krajinu alebo si nie je isty kde presne lezi, mozno uz o Slovensku pocul, len ho udivilo, ze tam je niekto z tej krajiny, mozno si myslel, ze tu nema ziadnych obdivovatelov, aspon nie takych, co by za nim leteli do Londyna, mozno ho v minulosti nasral nejaky Slovak (v Anglicku je hromada Slovakov) a sa vydesil, ked som povedala, ze som zo Slovenska.. V kazdom pripade, ked som povedala, ze som zo Slovenska, tak sa na mna divne pozrel, a potom povedal: "Alright, who is from Korea?" :naughty: Takze treba dufat, ze si mlady nemysli, ze Slovensko lezi niekde pri Korei :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Presne tak!

Sice ja mam taky fľak čo sa týka neidentifikovateľných divne nazvaných štátov ázie - nabiflila som sa to na dajaku písomku a okamžite zabudla ale byťže bývam v ázii tak sa to naučím...hm myslím že so štyrmi zavrenými očami by som ho pochopila s tým že mal na haku školu a radšej hral..:original: Ale ked už chodí po všelijakých krajinách na koncerty ...no neviem.Ale ked si mu povedala že si z CR tak vedel kde to je nie? (alebo sa len tváril...:blink: )

Ja mu to nerekla, to jedna holka, Anglicanka zahlasila ze "Czech Republic!" a on na ni "Are you from Czech Republic?" a ona ze "No, she is!" a ukazala na me :biggrin2: takze vedel ze tam nekdo je :punk:

Link to comment
Share on other sites

Ja neviem, ci mu Barunka hovorila, ze je z CR. Myslim, ze len ja som mu hovorila, ze som zo SR. No a ten jeho vyjaveny kukuc mohol znamenat vselico: mozno ze nepozna taku krajinu alebo si nie je isty kde presne lezi, mozno uz o Slovensku pocul, len ho udivilo, ze tam je niekto z tej krajiny, mozno si myslel, ze tu nema ziadnych obdivovatelov, aspon nie takych, co by za nim leteli do Londyna, mozno ho v minulosti nasral nejaky Slovak (v Anglicku je hromada Slovakov) a sa vydesil, ked som povedala, ze som zo Slovenska.. V kazdom pripade, ked som povedala, ze som zo Slovenska, tak sa na mna divne pozrel, a potom povedal: "Alright, who is from Korea?" :naughty: Takze treba dufat, ze si mlady nemysli, ze Slovensko lezi niekde pri Korei :naughty:

:roftl: ze "v minulosti ho nasral nejaky slovak" ... to je dost mozny :biggrin2: Vysvetleni muze byt plno... :wink2:

A Slovensko neni u Korei? :shocked: Ja myslela ze sousedni staty Slovenska jsou Jizni Korea, Burkina Faso, Pobrezi Slonoviny a Spanelsko o.O

Vy me prekvapujete! ... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy