Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Každej hold poslouchá něco jinýho... :-) Musí se vyhovět všem ;-)

 

 

Tak nech sa aspon netvária že sú in s tými svojimi od veci mamľasmi....

 

Ja úprimne ľutujem ľudí, ktorí nevedia čo je to hudba a musia počúvať to, čo je (pravda, ak ešte neobjavili niečo poriadne;)), lebo sa mrzuto žije bez nej .....

 

 

čo letí tam u vás?

Link to comment
Share on other sites

Vánoční píseň? o.O Tak to tam je asi někdo mimo... co to má co dělat s vánocema? :D sííííla ... zřejmě v tom bude zakódovaný nějaký hlubší smysl, který nevidí ani Mika, jen samotný moderátor ;) ... Ale že si dali načas:) Já vůbec nemám ponětí, jestli u nás v rádiích Miku hrajou, už jsem žádné neslyšela ani nepamatuju :-O

 

Tak ako si sa dostala k Mikovi ak nie cez radio?

Link to comment
Share on other sites

Hi!!!!!!!!!!! *waves*

I don't know much about my dad's side but apparently I am CK..

My Nana's maiden name was Gasparovic..

So i thought I'd drop by and say hi :biggrin2:

Hi!Did u know the Slovak president's name is Gašparovič?

Where r you from?

Link to comment
Share on other sites

Tak ako si sa dostala k Mikovi ak nie cez radio?

Ja cez youtube......a na konci jedného videa bolo mikafanclub.com a tak som skusila a - bolo......

Inak, viete moja anglina ja úbohosť a nerozumiem všetkým ľudom a bohužiaľ Mika patrí medzi tých, čo im moc nerozumiem, hlavne ked sa pri rozprávaní usmieva.....totiž - zdá sa mi to alebo povedal "i wanted to die" v čase asi 1:47?

A rozumiete tam ešte ktosi niečo zaujímave, čo stojí za zmienenie?

http://www.youtube.com/watch?v=-Naa3wOi17g

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Hi!!!!!!!!!!! *waves*

I don't know much about my dad's side but apparently I am CK..

My Nana's maiden name was Gasparovic..

So i thought I'd drop by and say hi :biggrin2:

 

Ahoj! (=Hello!)

Gasparovic is actually Slovak and not Czech name I think. Our present president is called Gasparovic too (though I don`t like him):

http://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Ga%C5%A1parovi%C4%8D

Link to comment
Share on other sites

Hi!!!!!!!!!!! *waves*

I don't know much about my dad's side but apparently I am CK..

My Nana's maiden name was Gasparovic..

So i thought I'd drop by and say hi :biggrin2:

Heya!!! :-) *waving back*

Welcome to our thread :cool:

I actually think that Gasparovic is a slovak name too :-) Well but who knows ... ;) Maybe you are somehow related to that president :blink::D

And you're from Australia, right? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja cez youtube......a na konci jedného videa bolo mikafanclub.com a tak som skusila a - bolo......

Inak, viete moja anglina ja úbohosť a nerozumiem všetkým ľudom a bohužiaľ Mika patrí medzi tých, čo im moc nerozumiem, hlavne ked sa pri rozprávaní usmieva.....totiž - zdá sa mi to alebo povedal "i wanted to die" v čase asi 1:47?

A rozumiete tam ešte ktosi niečo zaujímave, čo stojí za zmienenie?

http://www.youtube.com/watch?v=-Naa3wOi17g

 

Ďakujem

Jj, říká I wanted to die.... mluví o náladě, kterou měl, když psal Grace Kelly ;) A jinak zajímavého.... no myslím, že tam neříká nic moc nového, co by naše fórum už dávno nevědělo :P Ten moderátor je divnej o.O

Link to comment
Share on other sites

Tak ako si sa dostala k Mikovi ak nie cez radio?

pres MTV.... tam nekdy v unoru hrali Grace Kelly kazdou minutu :-) Což mě přivádí k otázkám (pro ty, co na ně ještě neodpověděli ;) ) :

Co jste si mysleli, když jste prvně viděli/slyšeli Miku? Líbil se vám hnedka?

a Kde jste ho prvně slyšeli?

Link to comment
Share on other sites

Ja cez youtube......a na konci jedného videa bolo mikafanclub.com a tak som skusila a - bolo......

Inak, viete moja anglina ja úbohosť a nerozumiem všetkým ľudom a bohužiaľ Mika patrí medzi tých, čo im moc nerozumiem, hlavne ked sa pri rozprávaní usmieva.....totiž - zdá sa mi to alebo povedal "i wanted to die" v čase asi 1:47?

A rozumiete tam ešte ktosi niečo zaujímave, čo stojí za zmienenie?

http://www.youtube.com/watch?v=-Naa3wOi17g

 

Ďakujem

 

Ano povedal, ze chcel zomriet, ked pisal Grace Kelly. Ale asi prehanal, on je taka drama-queen ak poznas ten pojem.

Link to comment
Share on other sites

pres MTV.... tam nekdy v unoru hrali Grace Kelly kazdou minutu :-) Což mě přivádí k otázkám (pro ty, co na ně ještě neodpověděli ;) ) :

Co jste si mysleli, když jste prvně viděli/slyšeli Miku? Líbil se vám hnedka?

a Kde jste ho prvně slyšeli?

 

No tak prvy krat som ho pocula v telefone (-:

Totiz mi niekto pustil do telefonu Relax, a pravdupovediac, hlavne kedze som takmer nic nepocula, ma to nejak zvlast nezaujalo, len som si zapamatala meno Mika a nazov pesnicky Relax. To bolo niekedy v maji, juni.. Tak nejak. Kedy ste sa k Mikovi prvy krat dostali vy?

Link to comment
Share on other sites

Radicovej. A ty?

No... já taky :)... ale já to bohužel nemohu posoudit objektivně ... ale jako i přes jisté důvody, které mi z ní dělají jasnou favoritku si myslím, že fakt něco jako ministryně sociálních věcí kdysi něco fakt dokázala... a mohla by být dobrá :) (doufám, že si to teďka nepletu... já se nevyznám ani ve vládě české :blink: )

Link to comment
Share on other sites

No tak prvy krat som ho pocula v telefone (-:

Totiz mi niekto pustil do telefonu Relax, a pravdupovediac, hlavne kedze som takmer nic nepocula, ma to nejak zvlast nezaujalo, len som si zapamatala meno Mika a nazov pesnicky Relax. To bolo niekedy v maji, juni.. Tak nejak. Kedy ste sa k Mikovi prvy krat dostali vy?

Ahaa =) Že po telefonu, dobrá metoda :thumb_yello: .... To by mi taky někdo mohl takhle zahrát někdy po telefonu... takový hovor bych brala :D ...jinak hnedka na začátku roku, v lednu :)

Link to comment
Share on other sites

Hi!Did u know the Slovak president's name is Gašparovič?

Where r you from?

 

Heya, I didn't know that!!

I'm from Australia, my dad's side moved here about 1953.. he was born in Landshut.. did i spell that right?

 

Ahoj! (=Hello!)

Gasparovic is actually Slovak and not Czech name I think. Our present president is called Gasparovic too (though I don`t like him):

http://en.wikipedia.org/wiki/Ivan_Ga%C5%A1parovi%C4%8D

 

Hello!!!!

 

Heya!!! :-) *waving back*

Welcome to our thread

I actually think that Gasparovic is a slovak name too :-) Well but who knows ... Maybe you are somehow related to that president :D

And you're from Australia, right?

 

Hi!! Thankyou!!! Yes I'm an Aussie.. I hope I'm not related to him then!! no one seems to like him!! If you say Slovak, I'll agree. I've heard it mentioned.. I don't know much about my dad's side.. there's alot of secrecy about it.. I have been told my surname isn't what it should've been..

Anyway, I thought I'd wave!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ano povedal, ze chcel zomriet, ked pisal Grace Kelly. Ale asi prehanal, on je taka drama-queen ak poznas ten pojem.

Dik.....no jasne poznam ale mysliš že fakt prehánal?

No počula si o tej jeho polročnej depke ked bol malý a dával sa dokopy?Čo ho tak dorazilo?Akože jasne že si nemyslím že by sa zabil ale náznaky "chcenia zomrieť" by tam podľa mna mohli byť....možno mal všetkého pokrk.:giveup:

 

Teraz stačí zájsť na chvíľu na MFC, prečítať si zopár pochvalných fór a má po depke (ak nejaká je, čo pochybujem, jedine tak opica:original:).

Link to comment
Share on other sites

No tak prvy krat som ho pocula v telefone (-:

Totiz mi niekto pustil do telefonu Relax, a pravdupovediac, hlavne kedze som takmer nic nepocula, ma to nejak zvlast nezaujalo, len som si zapamatala meno Mika a nazov pesnicky Relax. To bolo niekedy v maji, juni.. Tak nejak. Kedy ste sa k Mikovi prvy krat dostali vy?

Tak ja v lete, lebo hrali na exprese relax a ja sestre že to je prerobený hlas a ona že Nie, chceš sa staviť?A potom dala na utube mika (doteraz neviem odkiaľ mala meno, musim sa hej spytať) a dooka nam padlo Love Today a ja že :Ty kokos, tie vlasy sú čosi!A potom pustila relax na živo a že vidíš?naozaj má taký hlas!A potom sme sa zamilovali do Love Today všetky 3!(Jasne že Malča bola pri tom) a potom to už išlo samo......plagáty nad posteľou, obrázky, pesničky v mobile, LICM , MFC atd atd.....ĎAKUJEM že som naň prišla!MUA!:woot_jump:

Link to comment
Share on other sites

Ahaa =) Že po telefonu, dobrá metoda :thumb_yello: .... To by mi taky někdo mohl takhle zahrát někdy po telefonu... takový hovor bych brala :D ...jinak hnedka na začátku roku, v lednu :)

 

V januari? Tak to dost skoro. Resp. ja dost neskoro (-:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy