Jump to content

Recommended Posts

Ja myslim, ze az tak pozde jsi ho neobjevila :-) Vem si, kolik lidí o něm prvně slyšelo třeba teprv před měsícem ... :-) ...

 

To hej. A niektori o nom este nepoculi. Ako napriklad vacsina mojich kolegov tu okolo mna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To hej. A niektori o nom este nepoculi. Ako napriklad vacsina mojich kolegov tu okolo mna.

Presne tak o.O u me je to taky tak... nebo spis kamosi ho tedka uz diky me a kamosce znaji, ale jen z vypraveni...

Link to comment
Share on other sites

The name Gasparovic comes from the word "gaspar" which means something like clown, some people make fun of him because of that.

 

Hey, that's really funny!! My first thought was how my Poppy used to say he worked at the circus :naughty:

Link to comment
Share on other sites

ahoj

Tak jsem zde zavítala zas po nějaké době (po 2 dnech), a nestačím se divit, jak ses to tu rozjelo:shocked: Jsem teď úplně mimo, o čem je řeč?:shocked:

No o.O Resili jsme slovenskyho prezidenta, pak odkad zname Miku, jak dlouho ho poslouchame a tak :D .. Takze hnedka muzes odpovidat ]x) A napada me dalsi otazka, jak jste objevili MFC? :)

Link to comment
Share on other sites

No o.O Resili jsme slovenskyho prezidenta, pak odkad zname Miku, jak dlouho ho poslouchame a tak :D .. Takze hnedka muzes odpovidat ]x) A napada me dalsi otazka, jak jste objevili MFC? :)

 

Takže...o politiku se moc nezajímám (radši), stejně jí ani nerozumím..:roftl:

Miku znám z rádia, poslouchám asi někdy od června....no a MFC jsem objevila, když jsem hledala nějaký fanklub Miky, kam bych se mohla přihlásit:naughty: :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Takže...o politiku se moc nezajímám (radši), stejně jí ani nerozumím..:roftl:

Miku znám z rádia, poslouchám asi někdy od června....no a MFC jsem objevila, když jsem hledala nějaký fanklub Miky, kam bych se mohla přihlásit:naughty: :thumb_yello:

Neboj, o tu se tady asi nezajímá nikdo :biggrin2:

Tak většina lidí tady evidentně zná Miku z rádia :-) ...

Vidíš... já ten fanklub našla, když sem hledala link na stáhnutí overrated :D .. :-X A nakonec jsem se přihlásila :D a i ten link jsem našla :blink: ^^

Link to comment
Share on other sites

Neboj, o tu se tady asi nezajímá nikdo :biggrin2:

Tak většina lidí tady evidentně zná Miku z rádia :-) ...

Vidíš... já ten fanklub našla, když sem hledala link na stáhnutí overrated :D .. :-X A nakonec jsem se přihlásila :D a i ten link jsem našla :blink: ^^

 

Vidíš? To je důvod, proč si pořídit program na stahování:naughty: Nemusíš pak všechny písničky pracně hledat po netu!

.. ale zas kdybys ho měla, nenašla bys MFC . . no . . takže je možná dobře, že ho ani nemáš:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Vidíš? To je důvod, proč si pořídit program na stahování:naughty: Nemusíš pak všechny písničky pracně hledat po netu!

.. ale zas kdybys ho měla, nenašla bys MFC . . no . . takže je možná dobře, že ho ani nemáš:roftl:

:D Ja stahovacich programu mam pllllno O:-) Akorat to bylo v dobe, kdy jsem je musela vsechny odinstalovat :-/ Takze sem byla odkazana na to hledani :D a myslim ze to dobre je O:-) nasla jsem tak svoji dalsi zavislost :)

Link to comment
Share on other sites

V zivote som to nepocula, to asi nieco schomolila.

Že schomolila!No tak to som teda ešte nepočula.....:roll1:

 

Vieščo ma napadlo?Vraj ľudia na Slovensku nevedia čo je podlesník alebo sypuše....ty hej?Podľa mna je divné že taká malá krajina a niektoré slová nerozumejú všetci...

 

Alebo že by to boli iba také dedinské hovadiny?

Link to comment
Share on other sites

:D Maybe it has something to do with the name or so....! ;):D

 

:lmao: Maybe!! lol!!

I wish I could understand what you are writing!! I need to learn German one day..

I remember a few things from when I was a kid..

dad would always say

'smack on the doupa' (sp? means bum apparently)

'Sweet dreams, laku noc'

At least I can come in here and say those to you all!! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: Maybe!! lol!!

I wish I could understand what you are writing!! I need to learn German one day..

I remember a few things from when I was a kid..

dad would always say

'smack on the doupa' (sp? means bum apparently)

'Sweet dreams, laku noc'

At least I can come in here and say those to you all!! :naughty:

Well anytime you want to, we can translate it for you ;-) But I don't think that we all understand german :-) I do... but the other girls... well I dunno o.O And can you speak any other language than english?

Those sentences.. :-) "noc" means "night" yeah... ^^ and those others... i actually don't know... o.O maybe i'm too tired :D ... (it's 0:24AM here XD )

Link to comment
Share on other sites

:D Ja stahovacich programu mam pllllno O:-) Akorat to bylo v dobe, kdy jsem je musela vsechny odinstalovat :-/ Takze sem byla odkazana na to hledani :D a myslim ze to dobre je O:-) nasla jsem tak svoji dalsi zavislost :)

 

to si piš, že to je dobře:naughty: Aspoň tu už nejsem jediná z ČR! Ale..byl to předtím dobrej pocit:biggrin2:

hmm...a mimochodem, co tu je za anglický kecání? Já myslela, že to je CZaSR fórum:boxed: a ani tomu nerozumím, jako vždy...:roftl:

Link to comment
Share on other sites

to si piš, že to je dobře:naughty: Aspoň tu už nejsem jediná z ČR! Ale..byl to předtím dobrej pocit:biggrin2:

hmm...a mimochodem, co tu je za anglický kecání? Já myslela, že to je CZaSR fórum:boxed: a ani tomu nerozumím, jako vždy...:roftl:

Jo to verim, ze to musel bejt dobrej pocit :D

jo, je to cz a sk forum, ale tak kdyz sem nekdo napise v jinym jazyce tak ho nebudem ignorovat.. nebo jo? :P

Link to comment
Share on other sites

Jo to verim, ze to musel bejt dobrej pocit :D

jo, je to cz a sk forum, ale tak kdyz sem nekdo napise v jinym jazyce tak ho nebudem ignorovat.. nebo jo? :P

 

jo, tak to má být:punk: :bleh:

a tak nééé, ale štve mě, že tomu nerozumím:boxed: Ale možná kdybych se víc snažila to přeložit...ale mně se prostě nechce listovat ve slovníku:throw:

Link to comment
Share on other sites

:lmao: Maybe!! lol!!

I wish I could understand what you are writing!! I need to learn German one day..

I remember a few things from when I was a kid..

dad would always say

'smack on the doupa' (sp? means bum apparently)

'Sweet dreams, laku noc'

At least I can come in here and say those to you all!! :naughty:

Wasnt it "sladku noc"? It would mean "sweet night":original:

Link to comment
Share on other sites

heya!!

Laku noc is croatian for goodnight.. ok so i admit i have no idea what country's what over there!! and I only know a little about my family so I've been looking things up..

And.. doupa means bum :naughty: but I probably spelt it wrong.. I'm trying to find the correct spelling now..

Link to comment
Share on other sites

That's a good idea! I was thinking so long what it could be.. and yeah! that's it! :D sladku noc :-)

So, we're talkin in english now?I dont mind, maybe Ill improve it coz u can tell me what did u say in czech,too.....and correct my mistakes :original:

 

No dobre tak nič....len tak sa nudim tak píšem chovadiny...

 

.....See you in PM...........:wink2:

Link to comment
Share on other sites

jo, tak to má být:punk: :bleh:

a tak nééé, ale štve mě, že tomu nerozumím:boxed: Ale možná kdybych se víc snažila to přeložit...ale mně se prostě nechce listovat ve slovníku:throw:

Já se ti nedivím, na slovník nemám nervy ani já :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy