Jump to content

Recommended Posts

Lidi to je nespravedlivý, já tomu nerozumím!:sneaky2:

když něco napíšete v angličtině, aspoň to pak přeložte do češtiny:bleh:

 

A mimochodem, jak jste hlasovali v nové anketě? Já tu druhou možnost:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lidi to je nespravedlivý, já tomu nerozumím!:sneaky2:

když něco napíšete v angličtině, aspoň to pak přeložte do češtiny:bleh:

 

A mimochodem, jak jste hlasovali v nové anketě? Já tu druhou možnost:thumb_yello:

tak dobře, budem psát anglickočesky;) :)

Jinak já taky hlasovala pro druhou možnost, si obleču co chcu.. :P (Až se někdy za deset let na jeho koncert zase dostanu x) )

Link to comment
Share on other sites

It is ok Barunka :biggrin2:

 

My uncle lives in Czech Republic in Orava (?) sorry i dont know exacly :blush-anim-cl:

 

You like Ski Jumping :mf_lustslow:

Do you know Pavel Nedved :mf_lustslow:

Oooh you mean Ostrava maybe! :) It's in the north of the country, quite near to Poland ;D

Well and bout ski jumping... i don't usually watch it, only at olympic games :D In 2002 a czech guy won a gold medal for us :mf_rosetinted:

... Of course I know Pavel Nedved =) Seems like the only well-known people from CZ are footbalists =)

Link to comment
Share on other sites

Oooh you mean Ostrava maybe! It's in the north of the country, quite near to Poland ;D

Well and bout ski jumping... i don't usually watch it, only at olympic games In 2002 a czech guy won a gold medal for us :mf_rosetinted:

... Of course I know Pavel Nedved =) Seems like the only well-known people from CZ are footbalists =)

 

Yeeeaahhh you mean Jakub Janda :biggrin2::thumb_yello: I very like him :biggrin2:

 

Thank you sweet-heart yes it is Ostrava now i remember :thumb_yello:

hah knedliczki it is correct ?:blush-anim-cl:

 

Do you know Adam Małysz ?

i also know from Czech Karel Poborski , Tomas Rosycki (?) , Berger (?) and tall one :)

 

haha i know Nedved because when i was 15 years old i fall in love in Simone Inzaghi younger brother of Filippo from ss Lazio xD

Link to comment
Share on other sites

No o.O Resili jsme slovenskyho prezidenta, pak odkad zname Miku, jak dlouho ho poslouchame a tak :D .. Takze hnedka muzes odpovidat ]x) A napada me dalsi otazka, jak jste objevili MFC? :)

 

Tak ja sa chytim tej tvojej otazky "Ako ste objavili MFC".

Taaaaaaakze, ked som si kupila cedecko, vsimla som si na nom linku na "www.mikasounds.com", Mikovu oficialnu stranku. Aj tam je forum, aj ked nie az take aktivne ako MFC, tam som si otvorila profil a forovala som. A tam som sa tiez dozvedela, ze existuje este jedno forum, neoficialne, a sice MFC. Tusim ze to bolo v tom obdobi, ked bol na MFC vypadok, tak vsetci MFC zavislaci zrazu zacali zufalo postovat na mikasounds fore. Tak som si nakoniec otvorila profil aj na MFC. Ale chodim stale aj na to druhe forum. Vy nie?

Link to comment
Share on other sites

Že schomolila!No tak to som teda ešte nepočula.....:roll1:

 

Vieščo ma napadlo?Vraj ľudia na Slovensku nevedia čo je podlesník alebo sypuše....ty hej?Podľa mna je divné že taká malá krajina a niektoré slová nerozumejú všetci...

 

Alebo že by to boli iba také dedinské hovadiny?

 

Panna svata, co je to podlesnik, co je to sypuse?? :shocked:

V zivote som tieto slova nepocula.

Link to comment
Share on other sites

Oooh you mean Ostrava maybe! :) It's in the north of the country, quite near to Poland ;D

Well and bout ski jumping... i don't usually watch it, only at olympic games :D In 2002 a czech guy won a gold medal for us :mf_rosetinted:

... Of course I know Pavel Nedved =) Seems like the only well-known people from CZ are footbalists =)

 

Orava is a region in Slovakia (not Czech Republic). Unless you really meant Ostrava which is a town in Czech Republic.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja sa chytim tej tvojej otazky "Ako ste objavili MFC".

Taaaaaaakze, ked som si kupila cedecko, vsimla som si na nom linku na "www.mikasounds.com", Mikovu oficialnu stranku. Aj tam je forum, aj ked nie az take aktivne ako MFC, tam som si otvorila profil a forovala som. A tam som sa tiez dozvedela, ze existuje este jedno forum, neoficialne, a sice MFC. Tusim ze to bolo v tom obdobi, ked bol na MFC vypadok, tak vsetci MFC zavislaci zrazu zacali zufalo postovat na mikasounds fore. Tak som si nakoniec otvorila profil aj na MFC. Ale chodim stale aj na to druhe forum. Vy nie?

:no:...ja nie..sa mi zda ze je dobre na to ked sa chces dozvediet co je zač ale inak ma nebaví....kto sa hrabe na MFC?

 

Vieščo?Ja som dodnes nepochopila čo ma znamenať ked niekto použije"bla bla bla a síce bla bla"....akože čo to ma byť?Aku to tam má funkciu :confused:

 

Onak, čo hovoríte na lollipop video?

Celki sranda:original:.....neni zlé....:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Panna svata, co je to podlesnik, co je to sypuse?? :shocked:

V zivote som tieto slova nepocula.

No - ako vidím je to pravda.

 

Podlesník - mám taký pocit že sa to dá preložiť ako placka (zemiaková?)..proste také čosi.A neviem ako vznikol ten názov.Je divný, ja viem.

Sypuše - no to su take jablká čo su v určitom čase roka - už neviem akom....sú malé a divné a sypké, ja ich nemám rada a nechápem ako niektorým ľudom chutia....

Také všeliaké sk(ch)omoleniny slov mám rada.....čerevo:roll1: sňah...

......som kupela čukoládu....:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Yeeeaahhh you mean Jakub Janda :biggrin2::thumb_yello: I very like him :biggrin2:

 

Thank you sweet-heart yes it is Ostrava now i remember :thumb_yello:

hah knedliczki it is correct ?:blush-anim-cl:

 

Do you know Adam Małysz ?

i also know from Czech Karel Poborski , Tomas Rosycki (?) , Berger (?) and tall one :)

 

haha i know Nedved because when i was 15 years old i fall in love in Simone Inzaghi younger brother of Filippo from ss Lazio xD

Noo I acutally mean Ales Valenta O:-) He won the medal :-) But Jakub Janda is another great one... :-)

yupp... i thought it would be Ostrava :-) aand knedliczki? :D sounds like the czech word "knedlíčky".. which means..ehm... well those round things you eat... in a soup...made from liver :-D

Adam Małysz? Yeaah I do know him, a polish ski jumper ^^

Wow, you know a lot of people from czech republic o.O more than i know from Poland I guess... *ashamed* ...

Link to comment
Share on other sites

Lidi to je nespravedlivý, já tomu nerozumím!:sneaky2:

když něco napíšete v angličtině, aspoň to pak přeložte do češtiny:bleh:

 

A mimochodem, jak jste hlasovali v nové anketě? Já tu druhou možnost:thumb_yello:

Ja by som zase chcela aby sme mali na tričkách svoje MFC mená.Aspon by sme vedeli kto čo je.To by bolo v pohode.Ale asi nereálne.No nevadí, tak nech si každý obleče čo chce a bude pokoj...

Link to comment
Share on other sites

Tak ja sa chytim tej tvojej otazky "Ako ste objavili MFC".

Taaaaaaakze, ked som si kupila cedecko, vsimla som si na nom linku na "www.mikasounds.com", Mikovu oficialnu stranku. Aj tam je forum, aj ked nie az take aktivne ako MFC, tam som si otvorila profil a forovala som. A tam som sa tiez dozvedela, ze existuje este jedno forum, neoficialne, a sice MFC. Tusim ze to bolo v tom obdobi, ked bol na MFC vypadok, tak vsetci MFC zavislaci zrazu zacali zufalo postovat na mikasounds fore. Tak som si nakoniec otvorila profil aj na MFC. Ale chodim stale aj na to druhe forum. Vy nie?

Aaaha :-) No, já na té stránce myslím snad v životě nebyla, to jsem ale fanoušek co O:-) x) Ale slyšela jsem, že tam se beztak nic neděje.. takže radši pobývám tady :) A ještě něco... jak bylo v Londýně? o.O Ty jsi zrovna chytla ten zrušený koncert co :(

Link to comment
Share on other sites

Noo I acutally mean Ales Valenta O:-) He won the medal :-) But Jakub Janda is another great one... :-)

yupp... i thought it would be Ostrava :-) aand knedliczki? :D sounds like the czech word "knedlíčky".. which means..ehm... well those round things you eat... in a soup...made from liver :-D

Adam Małysz? Yeaah I do know him, a polish ski jumper ^^

Wow, you know a lot of people from czech republic o.O more than i know from Poland I guess... *ashamed* ...

čauto, ty si tu?Napíšem ti asi až v utorok (najskor) lebo dneska nemám šancu ešte mám kopec roboty....a zajtra som v MT a potom robím pojekt a v utorok, neviem možno bude koncert, ešte neviem čo hrám a zrejme sa budem musieť za den naučiť solo......proste....

 

Nevadí?

 

A gratulujem k tomu víťazstvu v Aj, ako si mohla pochybovať?Jasná vec:original:

Link to comment
Share on other sites

:no:...ja nie..sa mi zda ze je dobre na to ked sa chces dozvediet co je zač ale inak ma nebaví....kto sa hrabe na MFC?

 

Vieščo?Ja som dodnes nepochopila čo ma znamenať ked niekto použije"bla bla bla a síce bla bla"....akože čo to ma byť?Aku to tam má funkciu :confused:

 

Onak, čo hovoríte na lollipop video?

Celki sranda:original:.....neni zlé....:thumb_yello:

Jináč já taky nevěděla co ty slova znamenaly, ani moje sestřenice ze Slovenska ne :blink:

A video na Lollipop je dobrý :) Škoda, že v něm není Mika, ale co už...tohle celkem k té písničce sedí :)

A s těma tričkama s jménama... jj právěže to je děsně nerealistický... škoda no :-)

Link to comment
Share on other sites

čauto, ty si tu?Napíšem ti asi až v utorok (najskor) lebo dneska nemám šancu ešte mám kopec roboty....a zajtra som v MT a potom robím pojekt a v utorok, neviem možno bude koncert, ešte neviem čo hrám a zrejme sa budem musieť za den naučiť solo......proste....

 

Nevadí?

 

A gratulujem k tomu víťazstvu v Aj, ako si mohla pochybovať?Jasná vec:original:

Jasan v pohodě :) Tak se v úuterý budu těšit :cool:Všechno to zvládni! o.O

Já bych se asi sesypala :D

A děkuju moc :-X No tak pochybovat snad můžu když proti mě byly i dva vyšší ročníky ne :D .. haluz, fakt o.O

Link to comment
Share on other sites

Aaaha :-) No, já na té stránce myslím snad v životě nebyla, to jsem ale fanoušek co O:-) x) Ale slyšela jsem, že tam se beztak nic neděje.. takže radši pobývám tady :) A ještě něco... jak bylo v Londýně? o.O Ty jsi zrovna chytla ten zrušený koncert co :(

 

Londyn je super, ale moj koncert bol zruseny, ako hovoris. V kazdom pripade chcem ist do Londyna zase koncom februara, navtedy presunuli tie koncerty. Snad to tentokrat vide. V kazdom pripade som sa stretla s hromadou ludi z celej Europy a v podstate z celeho sveta, 3.12. ked sme sa dozvedeli, ze je koncert zruseny, tak sme isli do najblizsej krcmy, a strasne sme sa vsetci ozrali, pili sme "od zialu" a na Mikove zdravie. Prikladam video, ja som ta v tom pasikovom svetriku a zelenom tricku pod nim:

 

http://uk.youtube.com/watch?v=aT9MLg_MWoY

 

A podobne sme to rozkrutili aj 4.12., a potom sme este isli na koncert skupiny Palladium (mali robit predskokanov Mikovi). Neboli zli, ale tiez som z nich neomdlievala. Prilis slaba nahrada za Miku.

Link to comment
Share on other sites

Londyn je super, ale moj koncert bol zruseny, ako hovoris. V kazdom pripade chcem ist do Londyna zase koncom februara, navtedy presunuli tie koncerty. Snad to tentokrat vide. V kazdom pripade som sa stretla s hromadou ludi z celej Europy a v podstate z celeho sveta, 3.12. ked sme sa dozvedeli, ze je koncert zruseny, tak sme isli do najblizsej krcmy, a strasne sme sa vsetci ozrali, pili sme "od zialu" a na Mikove zdravie. Prikladam video, ja som ta v tom pasikovom svetriku a zelenom tricku pod nim:

 

http://uk.youtube.com/watch?v=aT9MLg_MWoY

 

A podobne sme to rozkrutili aj 4.12., a potom sme este isli na koncert skupiny Palladium (mali robit predskokanov Mikovi). Neboli zli, ale tiez som z nich neomdlievala. Prilis slaba nahrada za Miku.

Uauto!To bolo mejdlo...tam tak byť.....

Bola aj Sivi?

Link to comment
Share on other sites

Jasan v pohodě :) Tak se v úuterý budu těšit :cool:Všechno to zvládni! o.O

Já bych se asi sesypala :D

A děkuju moc :-X No tak pochybovat snad můžu když proti mě byly i dva vyšší ročníky ne :D .. haluz, fakt o.O

No dik....hadam to pojde....

 

A tým lepšie že si to vyhrala s takou konkurenciou ale aj tak som pochybovala že by si to mohla nevyhrať.Proste sa to z teba tak šíri.Nemožem sa zbaviť pocitu že nikdy nezlyháš.

 

To je fest v poho že možme kecať mimo PM ked nemám čas....zatiaľ tu som kým su neni doma naši ale každú chvílu prídu a tak potom budeš vedieť kde som sa podela ked sa logoutujem....

Do pekiel...musím ešte cvičiť ale nemožem sa proste vzchopiť a zavreť to tu....sebazaprenie - nulové...

 

 

Nevideli ste tu ktosi Malku (KUCERKU)?Nemožem hu prinútiť aby sa sem konečne nabúrala a včera mi sľúbila (mimochodom na krúžku Šikovné paznechty ktorý je mimo) že sa tu narube....a zase nič.Myslím že zase mala vystúpenie s folk.súborom.....nechcela by som---

Link to comment
Share on other sites

Londyn je super, ale moj koncert bol zruseny, ako hovoris. V kazdom pripade chcem ist do Londyna zase koncom februara, navtedy presunuli tie koncerty. Snad to tentokrat vide. V kazdom pripade som sa stretla s hromadou ludi z celej Europy a v podstate z celeho sveta, 3.12. ked sme sa dozvedeli, ze je koncert zruseny, tak sme isli do najblizsej krcmy, a strasne sme sa vsetci ozrali, pili sme "od zialu" a na Mikove zdravie. Prikladam video, ja som ta v tom pasikovom svetriku a zelenom tricku pod nim:

 

http://uk.youtube.com/watch?v=aT9MLg_MWoY

 

A podobne sme to rozkrutili aj 4.12., a potom sme este isli na koncert skupiny Palladium (mali robit predskokanov Mikovi). Neboli zli, ale tiez som z nich neomdlievala. Prilis slaba nahrada za Miku.

Tak aspoň že ty koncerty přesunul na toho 25 února nebo tak.. člověče já bych byla naštvanáá.. chápu, vy jste si to vybili tím opitím :D Já bych jako abstinent měla problém :) Aspoň že jste narazili na obsluhu, která vám Miku pouštěla :) Ale tam s tím asi ani problém mít nemohli, co já si pamatuju z Anglie, tak letos tam hráli Miku úplně všude.. to byla kráása :-)..

To video je pěkný ^.^ Já ho teda viděla už i předtím, ale vůbec jsem tě tam abych pravdu řekla nepoznala :blink: ..

Link to comment
Share on other sites

No dik....hadam to pojde....

 

A tým lepšie že si to vyhrala s takou konkurenciou ale aj tak som pochybovala že by si to mohla nevyhrať.Proste sa to z teba tak šíri.Nemožem sa zbaviť pocitu že nikdy nezlyháš.

 

To je fest v poho že možme kecať mimo PM ked nemám čas....zatiaľ tu som kým su neni doma naši ale každú chvílu prídu a tak potom budeš vedieť kde som sa podela ked sa logoutujem....

Do pekiel...musím ešte cvičiť ale nemožem sa proste vzchopiť a zavreť to tu....sebazaprenie - nulové...

 

 

Nevideli ste tu ktosi Malku (KUCERKU)?Nemožem hu prinútiť aby sa sem konečne nabúrala a včera mi sľúbila (mimochodom na krúžku Šikovné paznechty ktorý je mimo) že sa tu narube....a zase nič.Myslím že zase mala vystúpenie s folk.súborom.....nechcela by som---

Není zač, půjde to určitě.. a když ne, tak co, svět se nezboří ;-)

No jasně, že je to o to lepší... ale že "nikdy neselžu" ... blbost :) Kdybys viděla moje známky ve škole :naughty:

Já proto sekla s děsně moc kroužkama... protože jsem měla čím dál tím míň náladu na cvičení :-X ..

A Malku jsem tady teda nevidela za posledni dobu jakoze vubec... o.O

Link to comment
Share on other sites

Noo I acutally mean Ales Valenta O:-) He won the medal :-) But Jakub Janda is another great one... :-)

yupp... i thought it would be Ostrava :-) aand knedliczki? :D sounds like the czech word .. which means..ehm... well those round things you eat... in a soup...made from liver :-D

Adam Małysz? Yeaah I do know him, a polish ski jumper ^^

Wow, you know a lot of people from czech republic o.O more than i know from Poland I guess... *ashamed* ...

 

Yes it is Ostrava :thumb_yello:

"knedlíčky" :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy