Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ona je mimo.....je teraz celá z konzervy a len cvičí ako povedala Terou a ....neviem...povedala že aj ja tu prestanem chodiť ked pojdem na konzervu ale jasne že héééj!:original:

 

Dokonca ani na PM mi neodpovedala. Tak to musi byt fakt drsne v tej konzerve! V kazdom pripade ju pozdravujem.

Link to comment
Share on other sites

Dokonca ani na PM mi neodpovedala. Tak to musi byt fakt drsne v tej konzerve! V kazdom pripade ju pozdravujem.

Dik..no, ona tu raz skočila a si to prečítala ale musela táhnuť....vkuse si stahuje nejaké orchestre a klavírne koncerty do mobilu a dopuje sa....dúfam že ja taká nebudem ked tam začnem chodiť...ona sa proste z toho moc vyhúkala.Ja viem že to tam je super a haluz ale netreba zanechávať kamošov....:thumbdown:

Dufam že ja tu o rok stále budem...

Link to comment
Share on other sites

Dik..no, ona tu raz skočila a si to prečítala ale musela táhnuť....vkuse si stahuje nejaké orchestre a klavírne koncerty do mobilu a dopuje sa....dúfam že ja taká nebudem ked tam začnem chodiť...ona sa proste z toho moc vyhúkala.Ja viem že to tam je super a haluz ale netreba zanechávať kamošov....:thumbdown:

Dufam že ja tu o rok stále budem...

 

To dufam aj ja! To dufame vsetci! Nie je nas tu tak vela, aby si niekto mohol len tak odist :naughty:

Link to comment
Share on other sites

To dufam aj ja! To dufame vsetci! Nie je nas tu tak vela, aby si niekto mohol len tak odist :naughty:

Přesně tak :-) Ty máš prostě zakázáno odejít Veru! (A všichni ostatní taky, ale vy o tom zatím snad neuvažujete :thumb_yello:) :biggrin2: . Co bysme tady dělali? :P

Ooo.... blížíme se k příspěvku číslo #200 ^.^

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak :-) Ty máš prostě zakázáno odejít Veru! (A všichni ostatní taky, ale vy o tom zatím snad neuvažujete :thumb_yello:) :biggrin2: . Co bysme tady dělali? :P

Ooo.... blížíme se k příspěvku číslo #200 ^.^

A kto ti povedal že o tom uvažujem??????Ja len že dúfam že tam sa z toho nescvoknem.Keby to bolo iba na mne tak NENI O ČOM!

 

Ale aj tak si myslím že ty si hlavná niť

Link to comment
Share on other sites

To dufam aj ja! To dufame vsetci! Nie je nas tu tak vela, aby si niekto mohol len tak odist :naughty:

A ta Slovenka mi ešte neodpovedala:no:

 

Zdá sa že sem nechodí tak často...zistím kedy tu bola naposledy.Ale to budem musieť zájsť ku Malči lebo ona si s nou písala a ona to asi nezistí lebo je Einstein(:))....a , je zase chorááá:sad:

 

YESto!V Piatok v Shengene!Jupííí, je to tam! :cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

A kto ti povedal že o tom uvažujem??????Ja len že dúfam že tam sa z toho nescvoknem.Keby to bolo iba na mne tak NENI O ČOM!

 

Ale aj tak si myslím že ty si hlavná niť

Já neřekla, že o tom uvažuješ... to je jen výstraha do budoucna :D Ale věřím, že ty nám věrná zůstaneš... :)

Link to comment
Share on other sites

A ta Slovenka mi ešte neodpovedala:no:

 

Zdá sa že sem nechodí tak často...zistím kedy tu bola naposledy.Ale to budem musieť zájsť ku Malči lebo ona si s nou písala a ona to asi nezistí lebo je Einstein(:))....a , je zase chorááá:sad:

 

YESto!V Piatok v Shengene!Jupííí, je to tam! :cheerful_h4h:

Jooo konečně se zbavíme kontrol.... ;) No dobře, asi ne všech, ale aspoň něco :) ... *dělá jakože tomu rozumí*

Link to comment
Share on other sites

A ta Slovenka mi ešte neodpovedala:no:

 

Zdá sa že sem nechodí tak často...zistím kedy tu bola naposledy.Ale to budem musieť zájsť ku Malči lebo ona si s nou písala a ona to asi nezistí lebo je Einstein(:))....a , je zase chorááá:sad:

 

YESto!V Piatok v Shengene!Jupííí, je to tam! :cheerful_h4h:

 

Aky nick ma ta nova Slovenka? Chcem si najst jej profil.

Link to comment
Share on other sites

Já neřekla, že o tom uvažuješ... to je jen výstraha do budoucna :D Ale věřím, že ty nám věrná zůstaneš... :)

Jasáááááááááááááááááááááááááán :original:

 

Oh, to je malér - musela som ako naschvál ochorieť :badmood:.Neviem kedy ti napíšem.....hlava ma bolí ako koňa takže to tu idem asi dneska zabaliť.:giveup:

 

:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Jooo konečně se zbavíme kontrol.... ;) No dobře, asi ne všech, ale aspoň něco :) ... *dělá jakože tomu rozumí*

* PODOBNE * nechapem moc - ako vždy - ale viem len že nebudú hranice a ostatné ma nezaujíma....no...možno by ma aj zaujímalo ale ked polovici viet čo v politike povedia nerozumiem tak čo sa mam....:annoyed_h4h:

Link to comment
Share on other sites

imelia - je tu myslím od apríla alebo tak

ako sa dá zistiť jej profil? :mimosť: : prostoduchosť: :slabomyseľnosť:

 

No takze nie je nova. Profil si najdes jednoducho na homepagi to natukas do okienka a stlacis Search.

Link to comment
Share on other sites

Čauvec děcka:biggrin2:

Tak jak jste hlasovali v anketě? Mně to nedá, abych nevyzvídala.

Ja hlasovala, ze se mi libi o.O Nevim, prijde mi, ze jeho verze je dobra a Massive Attack by se za ni stydet nemuseli... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy