Jump to content

Recommended Posts

Neslyšela jsem....

 

 

Huráááááááááááá! Dvěstě!!!!!!!! Jupííííí!! Jaká je cena?:naughty:

Tak to jo :)

 

Naše uznání :biggrin2: ... ráda bych ti dala cenu jako např. lístky na Miku, ale to jaksi bohužel nejde :(:D .. Já zase měla #100 a ono taky nic :(:D kdopak asi získá #300? ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

REBEKA, čo to máš v podpise?

 

Terou + Barči - soráááč nedokážem napísať.:old:.....nezmohnem sa ešte že idú prázky lebo.....:sad:..ked ma prestane bolieť hlava, dobre?

 

Čáááááááááááute!

P.S. imelia neodpovedá....:confused:

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, čo to máš v podpise?

 

Terou + Barči - soráááč nedokážem napísať.:old:.....nezmohnem sa ešte že idú prázky lebo.....:sad:..ked ma prestane bolieť hlava, dobre?

 

Čáááááááááááute!

P.S. imelia neodpovedá....:confused:

 

achjo, a ja se vždycky tak těším na odpověď! :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

a co to znamená? Já neumím francouzsky:bleh:

 

:naughty: For je v tom, ze ani ja. Ale mam cesky preklad:

"Az se svet zmensi na jeden cerny les pro nase ctyri zasnouci oci, - na pobrezi pro dve verne deti, - v hudebni dum pro nasi jasnou naklonnost - pak vas najdu."

Link to comment
Share on other sites

REBEKA, čo to máš v podpise?

 

Terou + Barči - soráááč nedokážem napísať.:old:.....nezmohnem sa ešte že idú prázky lebo.....:sad:..ked ma prestane bolieť hlava, dobre?

 

Čáááááááááááute!

P.S. imelia neodpovedá....:confused:

Ojoj, tak se nám uzdrav brzo! :-) Už se s Terou obě moc těšíme :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Preklad prosime.

No, nechci zprznit myšlenku tohoto slavného "prokletého" básníka, ale jen pro naprosto vzdálenou představu to bude něco jako "Na tomto světě není jediného starce, který je pokojný a nádherný, obklopen "neslýchaným luxusem", a já jsem vám u kolenou." ... moc mi to smysl nedává... francouzsky neumím ani žblept .. :-) ale budiž o.O Jen sem navazovala na debatu o Rimbaudovi :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

No, nechci zprznit myšlenku tohoto slavného "prokletého" básníka, ale jen pro naprosto vzdálenou představu to bude něco jako "Na tomto světě není jediného starce, který je pokojný a nádherný, obklopen "neslýchaným luxusem", a já jsem vám u kolenou." ... moc mi to smysl nedává... francouzsky neumím ani žblept .. :-) ale budiž o.O Jen sem navazovala na debatu o Rimbaudovi :biggrin2:

 

Aha jasne :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Předem chci popřát všem krásné Vánoce! I když asi si to někteří z vás přečtou až po Vánocích... co budete mít pod stromečkem? :P

 

Pekne vianoce aj tebe Barunka! Pekne vianoce vsetkym! Dobru chut a nazdravie!!

Link to comment
Share on other sites

fileCA7O4VKO.jpg

 

Už som zdraváááááá

 

a .....práve sme dorozbaľovali darčeky a pozeráme Popelku a proste...všetko je také krásne a neuveriteľné:wub2:

 

....Majte sa super...

 

P.S. Prečo sa čoraz menej tešíte na Vianoce?

žeby som bola také decko?:blink:

Link to comment
Share on other sites

fileCA7O4VKO.jpg

 

Už som zdraváááááá

 

a .....práve sme dorozbaľovali darčeky a pozeráme Popelku a proste...všetko je také krásne a neuveriteľné:wub2:

 

....Majte sa super...

 

P.S. Prečo sa čoraz menej tešíte na Vianoce?

žeby som bola také decko?:blink:

Koonečně ;) To jsme rádi, že seš zdravá :-)

A tobě taky šťastné a veselé, i když už jsou skoro pryč...

Popelka je klasika :biggrin2: ...

Já nevím... je to čím dál tím slabší... ale jako jo, Vánoce jsou hezký, ale už mi nepřijdou prostě tak vyjímečný jako kdysi ;-) (a navíc pořád nemám dárek :biggrin2: .. ale tak o tom Vánoce zase nejsou, že:-) )

Link to comment
Share on other sites

Koonečně ;) To jsme rádi, že seš zdravá :-)

A tobě taky šťastné a veselé, i když už jsou skoro pryč...

Popelka je klasika :biggrin2: ...

Já nevím... je to čím dál tím slabší... ale jako jo, Vánoce jsou hezký, ale už mi nepřijdou prostě tak vyjímečný jako kdysi ;-) (a navíc pořád nemám dárek :biggrin2: .. ale tak o tom Vánoce zase nejsou, že:-) )

čauko

 

Je mi mrzuto že ti neodpisujem......hanbím sa:blush-anim-cl:

 

:sorry:

 

Hádam tá atmoféra Vianoc zostane ešte pár dní...je to super.Ale škoda že si musím domýšľať sneh....

Ách, sestra si strhla všetkých 30 či koľko Mikov zo steny a dala si tam obrazy Vincenta van Gogha....:thumbdown: to je nanič.A navyše neviem čo je s imeliou.

Vy ste jej niekto náhodou nepísali?

Link to comment
Share on other sites

čauko

 

Je mi mrzuto že ti neodpisujem......hanbím sa:blush-anim-cl:

 

:sorry:

 

Hádam tá atmoféra Vianoc zostane ešte pár dní...je to super.Ale škoda že si musím domýšľať sneh....

Ách, sestra si strhla všetkých 30 či koľko Mikov zo steny a dala si tam obrazy Vincenta van Gogha....:thumbdown: to je nanič.A navyše neviem čo je s imeliou.

Vy ste jej niekto náhodou nepísali?

Čus, to je v pohode ;)

U vás vůbec není sníh? :blink: Tady jen trošku, ale pro obraz bílé krajiny to stačí... :-)

pfff... kam se hrabe Gogh na Miku? :thumbdown: ... jestli ty plakaty Miky nechce, já za ně klidně ráda vezmu zodpovědnost... :biggrin2:

A imelii jsem ja osobne nepsala.... nevim co ostatni.. :-O

Link to comment
Share on other sites

Čus, to je v pohode ;)

U vás vůbec není sníh? :blink: Tady jen trošku, ale pro obraz bílé krajiny to stačí... :-)

pfff... kam se hrabe Gogh na Miku? :thumbdown: ... jestli ty plakaty Miky nechce, já za ně klidně ráda vezmu zodpovědnost... :biggrin2:

A imelii jsem ja osobne nepsala.... nevim co ostatni.. :-O

Dik

 

No, u nás je kde-tu taký trápny poprašok...na nič.

Ja si neviem predstaviť Kto??? by sa na tomto svete (aj na druhom)mohol hrabať na Miku?Všetci vravia že Freddie je génius či čo ale ja ho akože moc nepoznám...ibá pár pesničiek ale ani z obrovského ďaleka ma to tak neoslovuje ako MIKÁÁÁÁ

 

Už ich dala do zberu a ja som sa na nu naštvala že mi ich mohla dať ale už ich skrčela...:annoyed_h4h: Srdce mi trhalo ked som HO tam videla pokrčeného v zbere...:tears:

 

Tak takýto úpadok je u nás...Ja s Malčou ale neoblomne držíme jasne že :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dik

 

No, u nás je kde-tu taký trápny poprašok...na nič.

Ja si neviem predstaviť Kto??? by sa na tomto svete (aj na druhom)mohol hrabať na Miku?Všetci vravia že Freddie je génius či čo ale ja ho akože moc nepoznám...ibá pár pesničiek ale ani z obrovského ďaleka ma to tak neoslovuje ako MIKÁÁÁÁ

 

Už ich dala do zberu a ja som sa na nu naštvala že mi ich mohla dať ale už ich skrčela...:annoyed_h4h: Srdce mi trhalo ked som HO tam videla pokrčeného v zbere...:tears:

 

Tak takýto úpadok je u nás...Ja s Malčou ale neoblomne držíme jasne že :wink2:

No, na Miku se nehrabe asi nikdo, to máš pravdu :-) Je ale plno dalších lidí, který lze obdivovat.. ;)

No, tak Freddie pro mě osobně je jedna z osobností, kterou obdivuju, nebo spíš teda všeobecně hudbu Queen, ale Mika mě teda baví víc no :-)

A proč je takhle sundala? To už ji jako Mika vůbec nebaví? :blink:

Máš pravdu, úpadek toto! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

čauko

 

Je mi mrzuto že ti neodpisujem......hanbím sa:blush-anim-cl:

 

:sorry:

 

Hádam tá atmoféra Vianoc zostane ešte pár dní...je to super.Ale škoda že si musím domýšľať sneh....

Ách, sestra si strhla všetkých 30 či koľko Mikov zo steny a dala si tam obrazy Vincenta van Gogha....:thumbdown: to je nanič.A navyše neviem čo je s imeliou.

Vy ste jej niekto náhodou nepísali?

 

Ahojte dievcata!

Ja som pred par dnami poslala Imelii PM, ale neodpisuje mi, hm. Inac, Veronca, ten obrazok sa mi naozaj paci! Barunka, ako to ze nemas darcek? Je svet naozaj taky zly?

Link to comment
Share on other sites

Dik

 

No, u nás je kde-tu taký trápny poprašok...na nič.

Ja si neviem predstaviť Kto??? by sa na tomto svete (aj na druhom)mohol hrabať na Miku?Všetci vravia že Freddie je génius či čo ale ja ho akože moc nepoznám...ibá pár pesničiek ale ani z obrovského ďaleka ma to tak neoslovuje ako MIKÁÁÁÁ

 

Už ich dala do zberu a ja som sa na nu naštvala že mi ich mohla dať ale už ich skrčela...:annoyed_h4h: Srdce mi trhalo ked som HO tam videla pokrčeného v zbere...:tears:

 

Tak takýto úpadok je u nás...Ja s Malčou ale neoblomne držíme jasne že :wink2:

 

Tak ja ako predsedkyna fanklubu :naughty: vyslovujem pokarhanie slecne Doduliene za snesvetenie nasho idolu. A tiez udelujem pochvalu hrdinskym clenkam Veronce a Kucerke :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy