Jump to content

distinctive mark


Evii

Recommended Posts

Ou gaash, juus visu paarprataat... :thumbdown:

1. nemaz neveelos buut galvenaa visur,man jau taa liekas gruuti buut vien draugos galvenajai...kad visi tik klusee un es tur vieniigaa veidoju diskusijas.

2. Visur es nedomaaju shejieni. no vaarda VISUR MFC ir atseviski. Visur bija domaats mikafanpage,mikafansiite, draugi, satikshanaas[tusi vai vienalgaa deevee kaa gribi], fbi,un paareejaas vairaakaas mikaa fanu lapaas utt. BET NE JAU TE! un vispaar kapee juus neesat aktiivas tajos paareejos desmitos maajas lapu? :( vnk nezinaaju ka juus vispaar "pastaavat kaa fanes" jo reti kad redzu kad juus tur paraadaaties... mfc es neskaitu,jo esmu sheit labi ja kopsh pavasara saakusi rakstiit postus. zinu,pieregjistreejos septembrii,bet tikai lai apskatiitu visu to ko redz tikai regjistreetie. visu laiku es vnk sameilojos un LASIIJU diskusijas,bij slinkums atbildeet...

3. latvieshu sheit ir paari 20 ... ieraksti memberu mekleetaajaa un paarliecinies ;)

vnk daudziem ir slinkums atbildeet...

4. es nelecos,nelielos un neteeloju kaut kaadu paargudro un iedomiigo. labi- paarteicos, ok viss miers. taada siikuma deelj nav veerts kaskeeties. Gribat varu juus iecelt bez maz vai par latvijas karalieneem[protams ja es vareetu :naughty: ], man nav zheel, man bus tikai labaak,jo nebuushu tik ljoti atbildiiga. MIERS? :wink2:

 

pirmkārt šis būs mans pēdējais posts šeit latviski jo man nepatīk ka citiem cilvēkiem jājūtas stulbi, ka nevar kko izlasīt.

 

tātad es negribeju tevi aizvainot bet tad ka tu vari teikt ka MFC ir atskirts no pareja ja tas ir PATS LIELAKAIS fanu forums, un galvenais.

labi es pat pienjemu to ka tu parteicies.

es personigig nesmu aktiva nekur citur jo parejas vietas vnk ir garlaicigi, un man pilnigi pietiek at MFC. te es vnk uzzinu visu atrak ka tajas lapas, joto visu rtapat njem no shejienes. man nav problemu ar anglju valodu tapec dodu priekshroku lasit sheit pa taisno.

tu nezinaji ka mees pastavam ka fanes ? nu sor es biju tava tusa. ka tu vari nezinat ?

un varbuit tev nemaz nav jazin, jo tas ka tu nezini nenozime ka MES nesam fanes. es esmu pati par sevi, iepazistinajusi ar Latviju dsaudzus cilvekus un man te ir tada ka sava dzive, un es sevi uzskatu par fani, varbut pat biski internacionalak ka tevi. tas ka es nesmu tajas lapas nenozime ka es nepastavu jo es savu laiku veltu lielakajam forumam, jo no ta ir lielaka jega ar sevi iepazistinat, jo latviashu lapas viss iet pa rinki, tur neparadas jaunas aprises. sheit nepartraukti ir kaut kas jauns.

es nebut negribu tebi aivainot un domaju ka tu esi jauka, un šis ir tāds starpgadījums un tas nenozime ka es esmu dusmiga vai ka. un bij prieks tevi satikt tai tusa, un labi pavadīt laiku.

MIERS.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pirmkārt šis būs mans pēdējais posts šeit latviski jo man nepatīk ka citiem cilvēkiem jājūtas stulbi, ka nevar kko izlasīt.

 

tātad es negribeju tevi aizvainot bet tad ka tu vari teikt ka MFC ir atskirts no pareja ja tas ir PATS LIELAKAIS fanu forums, un galvenais.

labi es pat pienjemu to ka tu parteicies.

es personigig nesmu aktiva nekur citur jo parejas vietas vnk ir garlaicigi, un man pilnigi pietiek at MFC. te es vnk uzzinu visu atrak ka tajas lapas, joto visu rtapat njem no shejienes. man nav problemu ar anglju valodu tapec dodu priekshroku lasit sheit pa taisno.

tu nezinaji ka mees pastavam ka fanes ? nu sor es biju tava tusa. ka tu vari nezinat ?

un varbuit tev nemaz nav jazin, jo tas ka tu nezini nenozime ka MES nesam fanes. es esmu pati par sevi, iepazistinajusi ar Latviju dsaudzus cilvekus un man te ir tada ka sava dzive, un es sevi uzskatu par fani, varbut pat biski internacionalak ka tevi. tas ka es nesmu tajas lapas nenozime ka es nepastavu jo es savu laiku veltu lielakajam forumam, jo no ta ir lielaka jega ar sevi iepazistinat, jo latviashu lapas viss iet pa rinki, tur neparadas jaunas aprises. sheit nepartraukti ir kaut kas jauns.

es nebut negribu tebi aivainot un domaju ka tu esi jauka, un šis ir tāds starpgadījums un tas nenozime ka es esmu dusmiga vai ka. un bij prieks tevi satikt tai tusa, un labi pavadīt laiku.

MIERS.:wink2:

 

un veel kas :D taga es gribu piesieties taviem vaardiem :mf_rosetinted: es teicu ka neskaitu MFC pie "VISUR" jo mees runaajam MFCaa. ai nu tev vnk nesaprast... tas bij domaats kaa "visur citur" vnk vaardinjsh citur kkur izpalika[es tiko paarlasiiju otreiz]. taisniiba ,tur nav tik interesanti,jo neviens nav tur aktiivsneviens neraksta. ja visi kko ierosinaatu un dariitos buutu intresantaak! un es runaaju par tiem laikiem pirms tusa. :roftl: tu visu paarprati :roftl: un pie dazha laba es tev piekriitu. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

un veel kas :D taga es gribu piesieties taviem vaardiem :mf_rosetinted: es teicu ka neskaitu MFC pie "VISUR" jo mees runaajam MFCaa. ai nu tev vnk nesaprast... tas bij domaats kaa "visur citur" vnk vaardinjsh citur kkur izpalika[es tiko paarlasiiju otreiz]. taisniiba ,tur nav tik interesanti,jo neviens nav tur aktiivsneviens neraksta. ja visi kko ierosinaatu un dariitos buutu intresantaak! un es runaaju par tiem laikiem pirms tusa. :roftl: tu visu paarprati :roftl: un pie dazha laba es tev piekriitu. :thumb_yello:

 

Tātad tu gribi teikt, ka es arī visu esmu pārpratusi, ja?:boxed:

Tad varbūt nākamreiz raksti saprotamāk.. Nav īpaši forša sajūta, ka tu te ierodies bez maz kā jauniņā (kamēr mēs ar lieni jau te klačojamies kādu laiku) un pasludini, ka esi lielākā Mika fane.. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Tātad tu gribi teikt, ka es arī visu esmu pārpratusi, ja?:boxed:

Tad varbūt nākamreiz raksti saprotamāk.. Nav īpaši forša sajūta, ka tu te ierodies bez maz kā jauniņā (kamēr mēs ar lieni jau te klačojamies kādu laiku) un pasludini, ka esi lielākā Mika fane.. :mf_rosetinted:

 

 

ja man nez kapēc sķiet ka tev tā speciāli sajuka, un tu to arī tā domājusi, bet negribu sākt strīdēties.

lol

mes ar Lieni klačojam kādu laiku

 

ups es apsoliju vairs Latviski nerunāt.

Link to comment
Share on other sites

ja man nez kapēc sķiet ka tev tā speciāli sajuka, un tu to arī tā domājusi, bet negribu sākt strīdēties.

lol

mes ar Lieni klačojam kādu laiku

 

ups es apsoliju vairs Latviski nerunāt.

Arī piekrītu.. !

Un tagad, Baiba un Liene, aizveraties!----> English please! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

My camera vitiated those colours- real ribbons are more green and real bag is lighter... O.O

Yes, and sorry for low quality...

So... This is my mobile :harp:

 

P7290157.JPG

 

There´s my wallet:

 

P7290159.JPG

 

And here my bag:

 

P7290158.JPG

 

I hope it doesn´t much matter, the colour tone is bit else :thumbdown:

 

 

NO, it really isn´t blue...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy