Jump to content

Latvian thread


babuccia

Recommended Posts

  • Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha :floor:

oh no... ja es palieku mājās man ir tik daudz jāstrādā!!:thumbdown: Bet stulbais lietus visu sabojā :mad3:

eh, mošk pēcpusdienā vai rīt patusēsim :floor:

 

pēcpusdienā nebūšu mājās :bleh: braucu pēc naudu .... bet varbūt rīt būs labs laiks .. hā hā tev būs jāstrādā .. es tikai tagad slauku traukus :thumbdown: ē bet tu redzēji man draugos jauno bildi??? :D

Link to comment
Share on other sites

pēcpusdienā nebūšu mājās :bleh: braucu pēc naudu .... bet varbūt rīt būs labs laiks .. hā hā tev būs jāstrādā .. es tikai tagad slauku traukus :thumbdown: ē bet tu redzēji man draugos jauno bildi??? :D

 

em, vai tad tev tā visu laiku nebija?:boxed:

es ceru, ka rīt būs labs laiks!!!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

ā, ok, tlt paskatīšos :das::wink2:

Pie mums nupat ritīgi nolija!!

njam es taisu kartupeļu pankūkas :bleh:

 

mums arī nolija lietus :tears: varbūt es ar mammas vēlāk iesim ogot:floor:

bet nu pa šitādu laiku neko negribas darīt.. ja kas rīt arī laikam sola lietu :tears:

Link to comment
Share on other sites

mums arī nolija lietus :tears: varbūt es ar mammas vēlāk iesim ogot:floor:

bet nu pa šitādu laiku neko negribas darīt.. ja kas rīt arī laikam sola lietu :tears:

 

Baigi stulbi! :mad3: man vajag naudu!!

Kā Sašam iet? :das:

Link to comment
Share on other sites

Baigi stulbi! :mad3: man vajag naudu!!

Kā Sašam iet? :das:

 

man arī vajag naudu, jo es pati pirkšu skolas mantas :wink2: Saša kādas 2 dienas nav bijis draugos :tears: bet viņš visu laik man raksta ka gribot atpakaļ un lai es viņam dzīvojot arī tagad pāris mājas tālak.. nu karoče kaimiņos :)

Link to comment
Share on other sites

man arī vajag naudu, jo es pati pirkšu skolas mantas :wink2: Saša kādas 2 dienas nav bijis draugos :tears: bet viņš visu laik man raksta ka gribot atpakaļ un lai es viņam dzīvojot arī tagad pāris mājas tālak.. nu karoče kaimiņos :)

 

njā.. bēdīgi.. :no::naughty:

nu lai viņš pārceļas :roftl:

Link to comment
Share on other sites

laimīgā tev gan ātri liek viskauko darīt :shocked: nu tad gaidīšu tevi rīt ciemos :naughty:

 

laimīgā???:shocked:

haha.. ļoti! bāc, man jau apnīk rīvēt tos dārzeņus pankūkām!!:thumbdown: pēc tam jācep un jāiet uz dārzu lasīt gurķus un ābolus.. cerams, ka sāks līt:naughty: just kidding..:naughty:

Link to comment
Share on other sites

laimīgā???:shocked:

haha.. ļoti! bāc, man jau apnīk rīvēt tos dārzeņus pankūkām!!:thumbdown: pēc tam jācep un jāiet uz dārzu lasīt gurķus un ābolus.. cerams, ka sāks līt:naughty: just kidding..:naughty:

 

kamēr tev kauko liek darīt tikmēr jau drīkst līt lietus :floor:

mna par laimi vē nekas daudz nav likts darīt :floor: bet nu trauki vismaz ir nomazgāti :floor:

Link to comment
Share on other sites

kamēr tev kauko liek darīt tikmēr jau drīkst līt lietus :floor:

mna par laimi vē nekas daudz nav likts darīt :floor: bet nu trauki vismaz ir nomazgāti :floor:

 

jā, tad drīkst līst:naughty:

Eu, tu esi redzējusi kādu no High School musical vai vismaz dzirdējusi?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

esmu tikai pagaidām dzirdējusi :) bet esmu dzirdējusi ka baigi labā filma esot :wink2:

 

Man ir pirmā mājas! Vakar skatījos! superīgaaaaa:mf_lustslow: Ir arī otrā un trešā daļa tikko pabeigta! nevaru sagaidīt tās!:wub2:

Zini to Zaku/zeku.. ?! baigais smukuliic!:das:

Link to comment
Share on other sites

Man ir pirmā mājas! Vakar skatījos! superīgaaaaa:mf_lustslow: Ir arī otrā un trešā daļa tikko pabeigta! nevaru sagaidīt tās!:wub2:

Zini to Zaku/zeku.. ?! baigais smukuliic!:das:

 

o jā zinu to smukulīti :wub2: baigi patīk bet viņš ir kopā ar to aktrisi vanesu vai kā viņu tur sauca :floor:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy