Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hehe, té jsem si vůbec nevšimla, tu sem museli přidat akorát teď... no na té první fotce tak trochu, ale spíš myslím, že to je jen proto, že se tam tak šklebí :-) Na druhé je to podle mě už super :wink2:

 

právěže ta druhá je úplně divná:o když si ji prohlížíš delší dobu, máš z ní divnej pocit..:-D asi je to ale jen můj dojem. Snad se na mě Mika nebude zlobit:-D

Link to comment
Share on other sites

Prý jsou obě strašně vytížený a stíhaj se vídat málo ale... no prostě vysvětli mi, co by mohly ty dvě pořád dělat :wink2:

 

a co dělá Kučerka za školu? už má taky patnáct, ne? ale je to vážně divný...takhle být vytíženej v 15ti..no nevim nevim:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak aspoň něco... :)

I když třeba mě ty dva jazyky vyhovujou, jsou to věci, co mě baví nejvíc.... tak tak, na gymnázium... :wink2: Ještě dva roky...

 

heh no ja som zasa na jazyky antitalent..ledva viem akotak po anglicky a to sa to ucim 9 rokov...:D

Link to comment
Share on other sites

právěže ta druhá je úplně divná:o když si ji prohlížíš delší dobu, máš z ní divnej pocit..:-D asi je to ale jen můj dojem. Snad se na mě Mika nebude zlobit:-D

:roftl: Já myslím, že to překoná... :wink2:

Mě právě přijde OK... já nevím :) ... Je to asi pocitová věc :wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak to by bylo jako úplně nejvíc hustý! :roftl::naughty:

No to teda! A ještě by se s náma mohla sejít sunshine. I Drnda :naughty:

Já schválně zjistím naše pořadí :bleh:

 

(Jinak, sunshine, až to tu budeš číst... dej si quotes z toho starýho threadu... a můžem pokračovat dál v našem rozhovoru, který jsme tam měly rozeběhlý... :wink2: )

Link to comment
Share on other sites

právěže ta druhá je úplně divná:o když si ji prohlížíš delší dobu, máš z ní divnej pocit..:-D asi je to ale jen můj dojem. Snad se na mě Mika nebude zlobit:-D

 

no jak tak kukam mojim skusenym maskerskovizazistickym okom plastika to neni...mozno trochu viacej make-upu....:D ale ja neviem mne zasa vadi ked neni poriadne oholeny...:D ale na to ma kazdy svoj vkus..:D

Link to comment
Share on other sites

a co dělá Kučerka za školu? už má taky patnáct, ne? ale je to vážně divný...takhle být vytíženej v 15ti..no nevim nevim:roftl:

Přesně tak... :shocked: No ale hlavně Kučerce je tak 13. Ne-li 12 :blink:

Link to comment
Share on other sites

heh no ja som zasa na jazyky antitalent..ledva viem akotak po anglicky a to sa to ucim 9 rokov...:D

Ale tak zato ti uričtě jdou jiné věci :wink2:

A taky, ze školního vyučování se nikdo nemůže nic naučit :)

Link to comment
Share on other sites

Ale tak zato ti uričtě jdou jiné věci :wink2:

A taky, ze školního vyučování se nikdo nemůže nic naučit :)

 

no to nam tvrdila aj slovencinarka ze v skole sa jazyk naucit neda...:D ale aj tak ked sa to ucim 9 rokov a neviem dat dokopy suvisli rozhovor asi v tom nejaka super nejsom...:D ale na strednej su na to s anglinou niektori aj horsie ako ja...:D

Link to comment
Share on other sites

no jak tak kukam mojim skusenym maskerskovizazistickym okom plastika to neni...mozno trochu viacej make-upu....:D ale ja neviem mne zasa vadi ked neni poriadne oholeny...:D ale na to ma kazdy svoj vkus..:D

 

Mně se tak líbí:wub2: Mně se vlastně líbí pokaždé:wub2: je to krasavec:wub2: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak... :shocked: No ale hlavně Kučerce je tak 13. Ne-li 12 :blink:

 

aha:-D tak to nic:-D chjo chjo, já jsem tak zvědavá, jak se daří Verči na nové škole:-D Víš, co mi včera rekla učitelka klavíru? že Leoš Janáček byl její strejda:O jako asi pra-strýc.. když umřel v roce 1928. Drsný, že?:-D tak asi proto mluvila o Jamu, když je to jeho škola...nebo já nevím, jsem z toho jelen. A taky mi včera navrhla tykání, a tak si tykáme:-D ale je to zvláštní, snad si zvyknu.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

no to nam tvrdila aj slovencinarka ze v skole sa jazyk naucit neda...:D ale aj tak ked sa to ucim 9 rokov a neviem dat dokopy suvisli rozhovor asi v tom nejaka super nejsom...:D ale na strednej su na to s anglinou niektori aj horsie ako ja...:D

No vidíš... :wink2: Ne jako vážně, ono se to opravdu nedá. Člověk se to musí učit sám...praxe, praxe, praxe :)

Link to comment
Share on other sites

aha:-D tak to nic:-D chjo chjo, já jsem tak zvědavá, jak se daří Verči na nové škole:-D Víš, co mi včera rekla učitelka klavíru? že Leoš Janáček byl její strejda:O jako asi pra-strýc.. když umřel v roce 1928. Drsný, že?:-D tak asi proto mluvila o Jamu, když je to jeho škola...nebo já nevím, jsem z toho jelen. A taky mi včera navrhla tykání, a tak si tykáme:-D ale je to zvláštní, snad si zvyknu.:naughty:

To já taky... ! o.O

Fakt? :shocked: No dobrý... :wink2: Přijeď někdy do Brna... můžeš si zahrát na mistrově klavíře... :wink2:

A hlavně - PŘIHLAŠ SE NA JAMU! .... Ono je to klidně možný, že byl její prastrejda, proč ne (-:

To si zvykneš v pohodě :) Tak po dvou hodinách ;-)

Link to comment
Share on other sites

No vidíš... :wink2: Ne jako vážně, ono se to opravdu nedá. Člověk se to musí učit sám...praxe, praxe, praxe :)

 

jj len na maturite ich nezaujima ci mas prax a na vyske vobec..:D a ozaj ty ked chodis na gympel na jaku vysku potom chces ist??

Link to comment
Share on other sites

no to nam tvrdila aj slovencinarka ze v skole sa jazyk naucit neda...:D ale aj tak ked sa to ucim 9 rokov a neviem dat dokopy suvisli rozhovor asi v tom nejaka super nejsom...:D ale na strednej su na to s anglinou niektori aj horsie ako ja...:D

 

Jó já jsem na tom s anglinou taky bledě. A to mě tento rok čeká maturita:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy