Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Ty jdeš do volební komise :shocked::roftl: ...

Tak to držíme palce! :-) Co tam budeš dělat? :shocked:

 

Tak dobrou noc a vůbec :-) Aaahoj brzo! :wink2:

 

jojo, do volební komise...jsou v ní samý vysokoškoláci...a nikoho tam neznám. :-D a já sama nevím, co tam budu dělat. Máme tam přijít o půl hodiny dřív a dostanem školení. Ale já jsem asi jediná, co tam je první rok.:D o ou, to bude hrůza:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak ten neznám. To máte taky možnost odebírat ve škole? A to je tak drahej?:)

Nene, nemáme, to je normální anglickej časopis a je úplně úžasnej.... je sice dražší, ale opravdu nadupanej informacema a je tam prostě to, co čtenáře hudebního časopisu zajímá. Vždycky, když jsem v Anglii, tak si ho kupuju... takový zvyk :) ..

Link to comment
Share on other sites

jojo, do volební komise...jsou v ní samý vysokoškoláci...a nikoho tam neznám. :-D a já sama nevím, co tam budu dělat. Máme tam přijít o půl hodiny dřív a dostanem školení. Ale já jsem asi jediná, co tam je první rok.:D o ou, to bude hrůza:D

 

Tak tedy dobrou a držte mi palce:)

 

Proč to musíš dělat... :shocked: No, tak tam hlavně neusni nudou :-))) Zítra jsou vlastně volby že? A ty už bys vlastně taky mohla volit! No to jsou mi věci :-) ... Držím palce a dobrou!

Link to comment
Share on other sites

Proč to musíš dělat... :shocked: No, tak tam hlavně neusni nudou :-))) Zítra jsou vlastně volby že? A ty už bys vlastně taky mohla volit! No to jsou mi věci :-) ... Držím palce a dobrou!

 

:roftl::roftl:

 

jdu to dělat, protože za to dostanu penízky, víš:D tak proto. A volit taky můžu, to máš pravdu:) ale nejspíš nebudu, člověk si moc nevybere z našich stran.:) papa

Link to comment
Share on other sites

boze :shocked:...Barunka, ja som dojata...tak straaaaaasne...:blush-anim-cl:...az nemam slov...a to sa mi zasa tak casto nestava...idem sa na to vrhnut...:wink2:

 

a tebe patri jedno velke DAKUJEM:thumb_yello::huglove:

 

taki a toto je uplne moja naj...:wub2:

 

95732245sk7rv4.jpg

Edited by sunshine18
Link to comment
Share on other sites

Well, well, we've finally made it.... :punk:

After more than 5000 posts in part one, we're finally opening part 2! :original:

 

The new chapter begins :)!

 

I just want everyone to know, that even though this is a czech and slovak thread, you can always chat here, even if you're not czech or slovak, you are more than welcome! :wink2: (We're even giving honorary czech/slovak titles! :-D Right, Liz? :biggrin2: )

 

 

 

Sweet memories... part 1: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=10413

 

s tou mapou to je uplne skvela idea...teraz i viaceri maju obraz, kde sa nachadzame...no a v konecnom dosledku nas uz moze najst i MIKA:wink2:

 

 

sweet memories are coming...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Řekla jsem si, že by se tak trochu hodilo udělat statistiku postů, když zase začínáme od nuly.... :)

 

o 20.-22. místo se s počtem 1 postu dělí -Jennie-, GhostsInTheRadio a flopii*.

o 17.-19. místo se s počtem 2 postů dělí frog.tereez, MegPL a FREDDIESDOUBLE

15. a 16. místo s počtem 4 příspěvků obsadily Wendi a KUCERKA.

13. a 14. místo patří allegře a Kelzy s počtem 5 postů!

12. místo obsadila Madeleine se 7 posty..

Na 11. místě skončila tantastic s posty osmnácti.

A pozor, napětí se začíná stupňovat, je tu první desítka!

 

10. místo ulovila Drnda1401, která sem napsala 20 postů.

O něco lépe si vedla Baia, která skončila na místě 9. a napsala celkově 33 postů. Jů... magický číslo :naughty:

Náhodné, jedinečné české věty zajistily 8. místo kittie88, která těch postů zvládla 48!

Jen o kousek ji předběhla Martinibaby, za 52 postů jí plným právem patří 7. místo :-)

Za neuvěřitelně krátkou dobu si 6. místo vysloužila Karolinao se 73 posty.

Slečna Veronca tu kdysi ještě napsala 109 postů a tím si zajistila 5. místo.

Kdysi tu byla i REBEKA, která tu napsala slušných 427 postů. Bramborová medaile! :wink2:

Aaand the third place goes to... Postřelmov! :naughty: Téměř ďábelské číslo 662 je počet příspěvků Terou. Bronz! (-:

Stříbro, které má sama v oblibě, získala sunshine! 1828 postů. Takže téměř všechny její posty patřily pouze a pouze nám.... (-:

 

A první místo s 2187 posty.... nemá cenu zmiňovat.... Tu neznám :mf_rosetinted:

 

To znamená, že celkově do našeho threadu kromě Čechů a Slováků přispěla I Anglie, USA, Argentina, Polsko, Itálie, Austrálie a Estónsko. Vskutku pestré. :-)

 

Taky by mě zajímalo, kam všichni zmizeli.... alespoň o REBECE to víme.....

Ale co je s Veroncou, Drndou, Baiou.... to bych ráda věděla.

 

milujem statistiky...jupiiii...celkom to tu zije...kto by to bol povedal, ze i v takom medzinarodnom zastupeni...:punk:

 

p.s.: ja tu kocku, co mi vyfukla prve miesto poznam :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nepřipadá vám Mika na té fotce, která je na titulní straně MFC, jako kdyby měl po plastické operaci?:shocked: hlavně na té druhé, kde jde vidět obličej zblízka.. Anebo to nějak přehnal s make-upem. :roftl:

 

 

Terou, ja som uplne nadsena tymi fotkami...neviem, posobi tam muznejsie ako kedykolvek predtym...jednoducho sa len potvrdilo, ze muzi starnu do krasy...len v jeho pripade si naozaj neviem predstavit, kde sa chce az dostat...vzdy si totiz myslim, ze lepsie to uz nemoze byt...a bum, pridu nove fotky a ja som ako roztopena nutela:wink2:

 

musim si pripomenut tu dokonalost:wub2::blush-anim-cl:...prepacte mi to:wink2:

 

2008SpiritLifeAwardDinnerHonorin-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ou! Držím palce :wink2: V pátek vstávat v 6 je nelidské... :blink:

Budu na tebe myslet! Dobrou noc :-)

 

a co je potom vstavat o 4.00:naughty:...

 

inak prajem dobre ranko...posty precitane, davka pozitivna nacerpana...pokoj v dusi a v srdci mier...

 

krasa sa to mu hovori...

 

Barunka a tu 6000-covku si zdolala este pred 25-tym oktobrom...super:thumb_yello:...blahozelam:punk:

Link to comment
Share on other sites

No to teda! A ještě by se s náma mohla sejít sunshine. I Drnda :naughty:

Já schválně zjistím naše pořadí :bleh:

 

(Jinak, sunshine, až to tu budeš číst... dej si quotes z toho starýho threadu... a můžem pokračovat dál v našem rozhovoru, který jsme tam měly rozeběhlý... :wink2: )

 

tak takyto skvely vecer mi pretiekol pomedzi prsty...teda teda...ale aspon som vam tu nekazila vekovy priemer:naughty:

 

idem sa na to mrknut...mame tam co to rozdebatene...you know:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Není zač... to mě potěšilo.... že se ti moje recenze líbí, byla jsem přesvědčená, že můj styl psaní za moc nestojí....

Pecka to byla.... rozhodně dokázala, za co má těch 9 Grammy...

Já si taky myslím

 

Byla jsem s tátou, ale na koncertě sama, on šel na nějakou akci a pak mě byl vyzvednout.... v Praze jsme přespávali a ráno v 6 do Brna.... a na 9 do školy ....

 

Ooooo

 

napisala si to naozaj super:thumb_yello:...radost citat...

 

Oooo vidim, ze si mala narocny den...cestovatelsky duch sa v tebe naozaj nezaprie:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Oblek už asi zajištěný mám.... jen musím popracovat na tom cylindru... Barvy na obličej dokoupím a červený kontaktní čočky jsem si už taky sehnala.... Už se strašně těším, až se tak uvidím!!!

 

Já doufám.... ale bylo by docela rekord, kdyby tenhle samotný fanklub vydržel dalších 11 let...

Nad tím jsem nedávno přemýšlela, když jsem viděla některé děti a rodiče co jsou tady.... mě by asi vadilo, kdyby tady naši byli.... nevím ani proč, nepíšu sem nic extra tajnýho, co by nevěděli.. ale i tak ...

 

To je pravda.... zajímalo by mě, kdo bude první člověk, který těch 100000 dosáhne....

 

S určitou rozhodností aspoň můžeme eliminovat a říct si, kdo šanci už nemá

 

tak potom nezabudni urobit nejake foto, aby sme sa i mohli pokochat tvojim halloweenskym kostymom...:-))))

 

vydrzat nebude problem, len asi s inym personalnym obsadenim...

je to divne si tu pisat s rodicmi, to mas pravdu...tak by sme si dohodli aspon ine thready:roftl:

Link to comment
Share on other sites

CHICKEN!

 

Přece jenom o tom ví.....

 

Jinak konečně i u nás si už všimli ...

 

http://musicserver.cz/clanek/23640/Mika-vyda-dalsi-koncertni-DVD/

 

 

:chkn:...to sa neda prehliadnut:naughty:...ale je mily...ked sa nam takto priznal:wink2:

 

len mi este povedz, kde si ho mozem objednat...myslim to dvd...nie, neboj nemyslim :chkn::roftl:

Link to comment
Share on other sites

boze ...Barunka, ja som dojata...tak straaaaaasne...:blush-anim-cl:...az nemam slov...a to sa mi zasa tak casto nestava...idem sa na to vrhnut...

 

a tebe patri jedno velke DAKUJEM

 

taki a toto je uplne moja naj...:wub2:

 

95732245sk7rv4.jpg

 

Tak jsem byla nějak tak dojatá.... aneb, jak řekl FD, "I like the way you go... as if you were losing an old friend" :naughty: ....

 

Za co.... není zač :shocked: .... :huglove:

 

Myslím, že se nám to tu krásně rozjelo.... a doufám, že nám to tu nezapadne prachem ..... budu se o to snažit ještě usilovněji než předtím :wink2:

 

Ta je super! (-:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

jdu to dělat, protože za to dostanu penízky, víš:D tak proto. A volit taky můžu, to máš pravdu:) ale nejspíš nebudu, člověk si moc nevybere z našich stran.:) papa

To máš pravdu, to si teda nevybere... :)

Mě to hned bylo jasný... :wink2:

One step closer to the piano :naughty:

Link to comment
Share on other sites

s tou mapou to je uplne skvela idea...teraz i viaceri maju obraz, kde sa nachadzame...no a v konecnom dosledku nas uz moze najst i MIKA:wink2:

 

 

sweet memories are coming...:blush-anim-cl:

Tak tak... :wink2:

Říkala jsem si, že by se to hodilo... :) ....

 

Teď už se může klidně zastavit na všech zemích, které tam jsou. Kdyby byl v ČR, na Slovensku a v Rakousku, jela bych asi na všechny tři... :fisch:

 

Tak tak.... říkala jsem si, že o víkendu to přečtu celý! :-)

Link to comment
Share on other sites

milujem statistiky...jupiiii...celkom to tu zije...kto by to bol povedal, ze i v takom medzinarodnom zastupeni...:punk:

 

p.s.: ja tu kocku, co mi vyfukla prve miesto poznam :wink2:

Hodilo se to tak trochu shrnout... :wink2:

Ze začátku nám sem cizinců psalo poměrně dost :)

V morku kostí cítím, že onedlouho tu zase budeme mít nějaký novočeský post od kittie88.... :naughty::mf_rosetinted:

 

Vážně? Kdo to je? :shocked:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

:shocked: skutocne??? to mi je, ale novinka...ja som myslela, ze si uz vypisujes prihlasku na mat-fyz...:naughty:

:shocked: ... Kde to žiješ, děvče.... matfyz je pasé, teď jdu na dvě vejšky, biochemii a jadernou fyziku zároveň, aspoň se budu moct naplno věnovat tomu, co miluji na celém světě nejvíc! :das:

Jojo... štěpení jádra, při tom se mi úplně zapalujou lýtka... :mf_rosetinted: ... A to ani nemluvím o tom, co se děje, když přijde na řadu kladný mezomerní efekt :das: ....

 

Dneska jsem si spočítala, že do konce roku mě čeká ještě tak 70 úmorných hodin fyziky.

Na poslední hodinu v červnu (protože od příšítho roku už fyziku nemáme) jsem vymyslela párty - budeme mít frkačky, rychlý špunty, party kloboučky, občerstvení a Kool and The Gang :mf_rosetinted:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy