Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Tak jsem byla nějak tak dojatá.... aneb, jak řekl FD, "I like the way you go... as if you were losing an old friend" :naughty: ....

 

Za co.... není zač :shocked: .... :huglove:

 

Myslím, že se nám to tu krásně rozjelo.... a doufám, že nám to tu nezapadne prachem ..... budu se o to snažit ještě usilovněji než předtím :wink2:

 

Ta je super! (-:

 

tak presne som to citila...riadna davka melancholie mnou prebehla...ani sa mi to vsetko nechce verit...

 

takze ta budem kontrolovat, ci sa nam tu o to vsetko pekne staras...:naughty::wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Barunka, musis sa nabuduce skor rozhodnut:punk:...to som mudra, vsak...ja sledujem ten thread od jeho vzniku...aj som koketovala s tou myslienkou, ale nakoniec som od toho upustila...takze teraz to aspon prezivam s nimi...:blush-anim-cl:

 

a co hovoris na trailer k novemu dvd:blush-anim-cl:...uz sa neviem dockat, len mi porad, kde ho kupim, resp. objednam...tie linky, co su tam uvedene asi nepozanju slovensko...neviem, ci by mi to dorucili...:mf_rosetinted:

Já si vůbec nevšimla, že se něco takovýho děje.... to je tak, když se člověk vůbec nedívá na MFC...

 

Proč? Mohlas jet! :wink2:

 

Jasně :) Na amazonu nebo ebay úplně v pohodě!

Link to comment
Share on other sites

Tak tak... :wink2:

Říkala jsem si, že by se to hodilo... :) ....

 

Teď už se může klidně zastavit na všech zemích, které tam jsou. Kdyby byl v ČR, na Slovensku a v Rakousku, jela bych asi na všechny tři... :fisch:

 

Tak tak.... říkala jsem si, že o víkendu to přečtu celý! :-)

 

to by bola pecka...neviem, ci by som tolko MIKAdavky prezila...robim si srandu...jeho i kazdy den:wub2::blush-anim-cl:

 

predsavzatie splnene?

Link to comment
Share on other sites

tak presne som to citila...riadna davka melancholie mnou prebehla...ani sa mi to vsetko nechce verit...

 

takze ta budem kontrolovat, ci sa nam tu o to vsetko pekne staras...:naughty::wink2:

Že? Mě taky.... :wub2:

 

:naughty: Jó jasně, tak mě třeba kontroluj! :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

to by bola pecka...neviem, ci by som tolko MIKAdavky prezila...robim si srandu...jeho i kazdy den:wub2::blush-anim-cl:

 

predsavzatie splnene?

Tak tak.... i když ty fronty by člověka postupně omrzely :boxed: Dvakrát za tři dny mi to v Londýně stačilo :) ....

 

Tak napůl :wink2: Zítra zbytek :)

Link to comment
Share on other sites

:shocked: ... Kde to žiješ, děvče.... matfyz je pasé, teď jdu na dvě vejšky, biochemii a jadernou fyziku zároveň, aspoň se budu moct naplno věnovat tomu, co miluji na celém světě nejvíc! :das:

Jojo... štěpení jádra, při tom se mi úplně zapalujou lýtka... :mf_rosetinted: ... A to ani nemluvím o tom, co se děje, když přijde na řadu kladný mezomerní efekt :das: ....

 

Dneska jsem si spočítala, že do konce roku mě čeká ještě tak 70 úmorných hodin fyziky.

Na poslední hodinu v červnu (protože od příšítho roku už fyziku nemáme) jsem vymyslela párty - budeme mít frkačky, rychlý špunty, party kloboučky, občerstvení a Kool and The Gang :mf_rosetinted:.

 

barunka, ani nevies aku radost si mi urobila...:naughty:...vedela som, ze sa na teba nieco nalepi...:thumb_yello:...fakt som na teba pysna...hadam by si sa nechela venovat niecomu tak jednoduchemu ako su humanitne vedy...hahaha...

Link to comment
Share on other sites

barunka, ani nevies aku radost si mi urobila...:naughty:...vedela som, ze sa na teba nieco nalepi...:thumb_yello:...fakt som na teba pysna...hadam by si sa nechela venovat niecomu tak jednoduchemu ako su humanitne vedy...hahaha...

... :argh: :glasses2: ......

 

.... :laser: ....:hunter:

 

:naughty: Jasně. Už přemýšlím, o čem bude moje diplomová práce. alfa, beta či gama záření?

Link to comment
Share on other sites

Já si vůbec nevšimla, že se něco takovýho děje.... to je tak, když se člověk vůbec nedívá na MFC...

 

Proč? Mohlas jet! :wink2:

 

Jasně :) Na amazonu nebo ebay úplně v pohodě!

 

mohla, ale vies, ty ludia sa dost poznaju, vacsinou sa uz stretli a ja sa s mojou english na to necitim...takze preto som sa radsej rozhodla tak ako som sa rozhodla...:mf_rosetinted:

 

budem to musiet pozriet...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Tak tak.... i když ty fronty by člověka postupně omrzely :boxed: Dvakrát za tři dny mi to v Londýně stačilo :) ....

 

Tak napůl :wink2: Zítra zbytek :)

 

to by som musela dat asi vypoved z prace alebo zobrat aspon neplatene volno:roftl:...celkom dobry dovod - koncertna snura MIKU:wub2:

Link to comment
Share on other sites

mohla, ale vies, ty ludia sa dost poznaju, vacsinou sa uz stretli a ja sa s mojou english na to necitim...takze preto som sa radsej rozhodla tak ako som sa rozhodla...:mf_rosetinted:

 

budem to musiet pozriet...:punk:

Já myslím, že by to bylo v pohodě i tak.... :wink2: Oni se dost rychle seznamujou i s ostatníma... to bys dala :)

 

Ebay i amazon 100% posílaj :wink2:

Link to comment
Share on other sites

to by som musela dat asi vypoved z prace alebo zobrat aspon neplatene volno:roftl:...celkom dobry dovod - koncertna snura MIKU:wub2:

Znám jednu holku, která přerušila školu, aby mohla jet na turné "s" Tokio Hotel. :blink::boxed:

 

Je úplně pošahaná :)

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

Barunka, na dnes sa budem musiet rozlucit...:wink2:...riadne to tu cekuj, aby ti zasa nieco podstatne neutieklo:naughty:

 

prajem pekny zbytok vecera...pa...:huglove:

:naughty: ... Ahoj... dobrou noc... i'll keep an eye on it :wink2: ..... papa :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Já taky v poho zatim .. :D

Ale zítra přijde škola a to už tak v pohodě nebude co... :blink:

Já už jsem momentálně ve stavu (ano, za tu poslední půl hodiny), že bych všechno rozmlátila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy