Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Szerintetek kis mennyiségben lehet energiaitalt / üdítőt és szendvicset bevinni?

 

Én vittem már be Szigetre, Campusra, Donauinselfestre is fél literes üdítőt. Az osztrákoknál lazán besétáltam vele, a magyaroknál meg kis táskám volt, amit annyira nem néztek meg, úgyhogy simán be tudtam vinni. Viszont az övtáskámon minden cipzárt kihúzgáltattak a Szigeten.... (azt azért nem mondanám, hogy alaposan megnézték, inkább formalitás jellege volt). Szóval kisebb üdítő, energiaital kivitelezhető, szendviccsel én eddig nem próbálkoztam be, szóval azt nem tudom. Sztem én bekajálok útközben, annyi elég is lesz, meg viszek csokit. Úgyis izgulni fogok, ilyenkor nem tudok enni.:aah:

Inkább az üdítő részét látom problémásnak, mert ha 40 fok lesz, akkor nem lesz elég egy palack...

 

 

 

Korábban már volt példa arra, hogy valakik mindenféle mondvacsinált ürüggyel találkozót szerveztettek le maguknak, pedig Mika hullafáradt volt. Ráadásul a legtöbben kinn

is rekedtek az eseményről – köztük pl a helyiek…:cool:

 

 

Ez de gáz....:blink::blink:

 

Szóval, szerintem ha jó hangulat lesz (pl. már a fellépés előtt bedobjunk magunkat – esetleg tényleg énekelgetjük pl. az Only Lonely One-t -, a koncerten is jól érezzük magunkat, énekelünk, bubit fújunk, stb.), akkor meg fog állni kifelé – már amennyiben ez lehetséges. Ha meg nem, mert fáradt vagy nincs rá lehetőség, akkor mindegy. :dunno: A VIP bejárót jelzi a térkép, amit feltettem a BS threadre – valószínűleg ott közlekedik majd.

A transparens amúgy jó ötlet, de én azt javasolnám, hogy új dalt kérjünk tőle. (can you sing a new song please).

 

Apropó bubi fújás: két DM-ben is voltam, de nem találtam olyan trombitát vagy mit. Tudna ajánlani nekem valaki egy helyet, ahol van?

 

A transzparenst én is támogatom, az éneklés, bulizás is jó ötlet. Az a lényeg, hogy érezze, hogy szeretik, és sztem akkor (ha esetleg nem is annyira kipihent) jobban kötélnek áll utána. Bár nem ismerem, milyen, de mi azért beleadhatunk apait-anyait. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Szerintetek kis mennyiségben lehet energiaitalt / üdítőt és szendvicset bevinni? Ha igen talán a kártyára se lesz szükség mindenkinek, csak azoknak, akik már délelőtt ott lesznek és sokat isznak :dunno:

 

 

 

 

Szerintem ha az első sorban vagyunk, azt eleve látja Mika…:teehee: A Szigeten is a színpadnak azon a részén volt, amelyik előtt aktívabb volt a közönség – az első sor kőrakás ellenére :naughty:Szerintem nem szerencsés dolog az évkönyvet felhasználni arra, hogy ’kicsalogassuk’ Mikát. Tudom, hogy ezt tiibet sem szeretné. Korábban már volt példa arra, hogy valakik mindenféle mondvacsinált ürüggyel találkozót szerveztettek le maguknak, pedig Mika hullafáradt volt. Ráadásul a legtöbben kinn is rekedtek az eseményről – köztük pl a helyiek…:cool:

Szóval, szerintem ha jó hangulat lesz (pl. már a fellépés előtt bedobjunk magunkat – esetleg tényleg énekelgetjük pl. az Only Lonely One-t -, a koncerten is jól érezzük magunkat, énekelünk, bubit fújunk, stb.), akkor meg fog állni kifelé – már amennyiben ez lehetséges. Ha meg nem, mert fáradt vagy nincs rá lehetőség, akkor mindegy. :dunno: A VIP bejárót jelzi a térkép, amit feltettem a BS threadre – valószínűleg ott közlekedik majd.

A transparens amúgy jó ötlet, de én azt javasolnám, hogy új dalt kérjünk tőle. (can you sing a new song please). A Compiégne-i koncerten francia dalt vagy dalokat (max 2) fog bemutatni, és én nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy a többi fellépésen már játszik egy új angol dalt. Ez valószínűleg már a bukaresti koncerten kiderül, vagy az azt követő kijevin. Persze ha nem, attól mi még mindig követehetjük tőle :teehee:

 

 

Jajj, nem úgy értem én hogy kicsalogassuk és rányomuljunk. Persze szívesen találkoznék vele...:teehee: Ezt csak azért írtam hogy hátha leugrana a színpadról és elvenné, vagy kiküldene valakit Tibetért, hogy átadhassa neki. De lehet hogy egy kissé valóságtól elrugaszkodott ötlet :biggrin2:

A dalkérés viszont szupi, benne vagyok! Jah és viszem majd az Uv festéket is, csak mondjuk nemtom mennyire lesz UV fény...mert anélkül igazán nem sokat ér :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ezt csak azért írtam hogy hátha leugrana a színpadról és elvenné, vagy kiküldene valakit Tibetért, hogy átadhassa neki. De lehet hogy egy kissé valóságtól elrugaszkodott ötlet :biggrin2:

:doh: ja, értem. A Szigetnél tapasztaltak alapján (mikor a biztonsági őrök egy Mika által a színpadra kért zászlóról is azt hitték hogy csak egy felesleges vagy veszélyes elem, amit el kell távolítani) szerintem erre nem sok az esély. Főleg, mert ez agy fesztivál és nem saját koncert, így a közönség egészét kell megnyernie, nem pedig azzal foglalkoznia amit a közönség 99%-a nem ért...stb. Legalábbis szerintem. Azt pedig tudom, hogy az átadó nem szeretné, ha egyedül adná át. Így hát marad az hogy 'elkapjuk' kifelé. :glasses3:

 

A dalkérés viszont szupi, benne vagyok! Jah és viszem majd az Uv festéket is, csak mondjuk nemtom mennyire lesz UV fény...mert anélkül igazán nem sokat ér :roftl:

ja igen. Épp gondoltam rá, hogy 9.30-ig tart a koncert - nem lesz igazán sötét. Az UV fényekhez nem értek.:dunno:

 

 

 

Szóval kisebb üdítő, energiaital kivitelezhető, szendviccsel én eddig nem próbálkoztam be, szóval azt nem tudom. Sztem én bekajálok útközben, annyi elég is lesz, meg viszek csokit. Úgyis izgulni fogok, ilyenkor nem tudok enni.:aah:

Inkább az üdítő részét látom problémásnak, mert ha 40 fok lesz, akkor nem lesz elég egy palack...

Igen. A honlapon 1.5 literes palackról írnak (talán azért, mert azt nem lehet feldobni a színpadra), de azt szerintem is ott kell inkébb venni. Mondjuk akinek speciális étkezési igénye van (pl. lisztérzékeny), azoknak kell, hogy engedélyezzenek egy-egy szendvicset, de mindegy, majd meglátjuk.

 

Apropó bubi fújás: két DM-ben is voltam, de nem találtam olyan trombitát vagy mit. Tudna ajánlani nekem valaki egy helyet, ahol van?

A Tescoban szerintem tuti lehet kapni, de majd megnézem.

 

A transzparenst én is támogatom, az éneklés, bulizás is jó ötlet. Az a lényeg, hogy érezze, hogy szeretik, és sztem akkor (ha esetleg nem is annyira kipihent) jobban kötélnek áll utána. Bár nem ismerem, milyen, de mi azért beleadhatunk apait-anyait. :naughty:

igen:punk: írjatok még ötleteket.

 

 

A transzparensre van konkrétabb elképzelés? Milyen nagyságú legyen, hogy emeljük fel láthatóságig (ha nem lehet magasba emelni, akkor csak az első sorban kivitelezhető), mi legyen rajta, ki(k) készíti(k)? stb?

Link to comment
Share on other sites

 

 

igen:punk: írjatok még ötleteket.

 

 

A transzparensre van konkrétabb elképzelés? Milyen nagyságú legyen, hogy emeljük fel láthatóságig (ha nem lehet magasba emelni, akkor csak az első sorban kivitelezhető), mi legyen rajta, ki(k) készíti(k)? stb?

 

Szerintem mindenképpen valami vászon vagy ilyesmi anyag kéne,mivel a karton nem valami strapabíró ill a szállítást is meg kell oldani.Szerbiában volt az,amit Keti festett,az pl nekem tetszett.Sztem vmi olyasmi kéne meggyőző felirattal!:biggrin2:

Nekünk amúgy van itthon egy marha nagy darab vászon anyagunk,de igazság szerint nem tudom,hogy az felhasználható e erre a célra,de majd megkérdezem.

 

Zsina!Ebben te vagy a szakértő: szerinted milyen festékkel lehetne arra festeni,hogy ne kopjon le,látszódjon,stb.?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem mindenképpen valami vászon vagy ilyesmi anyag kéne,mivel a karton nem valami strapabíró ill a szállítást is meg kell oldani.Szerbiában volt az,amit Keti festett,az pl nekem tetszett.Sztem vmi olyasmi kéne meggyőző felirattal!:biggrin2:

Nekünk amúgy van itthon egy marha nagy darab vászon anyagunk,de igazság szerint nem tudom,hogy az felhasználható e erre a célra,de majd megkérdezem.

 

Zsina!Ebben te vagy a szakértő: szerinted milyen festékkel lehetne arra festeni,hogy ne kopjon le,látszódjon,stb.?:blink:

 

 

Textilfesték a legjobb, de annak meg kell száradnia. Lehet kapni textilfilcet is,az gyorsan szárad viszont elég drágák. :/ Alkoholos filc is jó még textilre.

 

De én egy papírt javasolnék, mert arra mindenféle filc jobban fog, nem szívja úgy magába a festéket mint a textil, és könnyebb is vele dolgozni mert nem gyűrődik..

Festettem már pólókat, és a satírozás eléggé idegtépő tud lenni, illetve egyenes vonalak rajzolása is, amiatt hogy nagyon mozog az anyag.

 

Szóval sztem:

-A3as karton

-sima vagy alkoholos filc, mivél vastagabb + szövegkiemelők színezéshez

 

Hm? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

De én egy papírt javasolnék, mert arra mindenféle filc jobban fog, nem szívja úgy magába a festéket mint a textil, és könnyebb is vele dolgozni mert nem gyűrődik..:

 

Ezzel én is egyetértek, egyszer csináltam feliratot textilre filccel, és tökre beszívta az anyag. Szerencsére azt nem arra használtam, hogy távolról el lehessen olvasni, de itt ez a cél, akkor sztem is karton. Csak hát ja, macerásabb a szállítása.

 

Filceim vannak mindenféle színben. Azt hiszem, csak simák, nem alkoholosak, de ha otthon leszek, megnézem.

Link to comment
Share on other sites

 

A Tescoban szerintem tuti lehet kapni, de majd megnézem.?

 

Köszi! :boing:

 

 

A transzparensre van konkrétabb elképzelés? Milyen nagyságú legyen, hogy emeljük fel láthatóságig (ha nem lehet magasba emelni, akkor csak az első sorban kivitelezhető), mi legyen rajta, ki(k) készíti(k)? stb?

 

Huh, sztem az emelgetést ahogy lehet, kerüljük el... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Huh, sztem az emelgetést ahogy lehet, kerüljük el... :mf_rosetinted:

 

ok. Végülis én még nem emeltem transzparenst egész életem során sehol sem :roftl:

Az emelős dolog talán csak zászlóknál működik.:dunno:

Mondjuk, ha jobban belegondolok, tavaly az Exiten egy ilyen banner közepére kerültem az első sorban, és míg a két szélső csaj próbálta magasba emelni, én lefelé tuszkoltam, mert egyrészt béna volt a szöveg rajta, másrészt meg eltakarta a kilátást. :naughty: Az első sorban eleve látszanak az ilyen dolgok, kár erőlködni. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

egyrészt béna volt a szöveg rajta, másrészt meg eltakarta a kilátást. :naughty: Az első sorban eleve látszanak az ilyen dolgok, kár erőlködni. :teehee:

 

:roftl::roftl::roftl:

Mi volt az a béna szöveg?

 

Ezért is írtam, hogy ne emelgessünk, mert kilátás szempontjából necces. Az első sorból meg így is-úgy is látszódni fog.

Nemrég januárban az első sorban álltam egy koncerten, és egy csaj mellettem felemelt egy zászlót, de akkora zászló volt, hogy kitakarta a kilátást, holott az első sorban álltam. Hát mit mondjak, káromkodtam rendesen, szerencse, hogy külföldi volt és nem értette. Plusz szerencse, hogy az énekes hamar elvette a zászlót.:biggrin2: Szóval egy zászló vagy egy transzparens baromira zavar a kilátásban, ha fel van emelve.

Link to comment
Share on other sites

Mi volt az a béna szöveg?

 

Hagyjuk, majd inkább személyesen. :teehee:

 

Textilfesték a legjobb, de annak meg kell száradnia. Lehet kapni textilfilcet is,az gyorsan szárad viszont elég drágák. :/ Alkoholos filc is jó még textilre.

 

De én egy papírt javasolnék, mert arra mindenféle filc jobban fog, nem szívja úgy magába a festéket mint a textil, és könnyebb is vele dolgozni mert nem gyűrődik..

Festettem már pólókat, és a satírozás eléggé idegtépő tud lenni, illetve egyenes vonalak rajzolása is, amiatt hogy nagyon mozog az anyag.

 

Szóval sztem:

-A3as karton

-sima vagy alkoholos filc, mivél vastagabb + szövegkiemelők színezéshez

 

Hm? :teehee:

 

Szerintem jó, de én nem értek hozzá, inkább rátok bízom. :teehee:

 

:doh: Tényleg, olyat lehet kérni, hogy egyet hagyjatok 'szabadon' (azaz szöveg nélkül) előző napig, hátha szerdán Ukrajnában például énekel új számot és akkor az arra való utalás már szerepelhetne rajta?

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Hagyjuk, majd inkább személyesen. :teehee:

 

 

 

Szerintem jó, de én nem értek hozzá, inkább rátok bízom. :teehee:

 

:doh: Tényleg, olyat lehet kérni, hogy egyet hagyjatok 'szabadon' (azaz szöveg nélkül) előző napig, hátha szerdán Ukrajnában például énekel új számot és akkor az arra való utalás már szerepelhetne rajta?

 

Óh szerintem üresen visszük be :biggrin2: Lesz ott idő bőven a barkácsolgatásra :thumb_yello::roftl:

 

Viszont akinek van filce, ami elfér a táskában, meg ilyeesmi, akkor az hozza el mindenképp :thumb_yello:

Jah és akár lehetne csinálni egy ilyen telefonszám-cserét is, vagy hasonló, hogy megtaláljuk egymást :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Viszont akinek van filce, ami elfér a táskában, meg ilyeesmi, akkor az hozza el mindenképp :thumb_yello:

Jah és akár lehetne csinálni egy ilyen telefonszám-cserét is, vagy hasonló, hogy megtaláljuk egymást :wink2:

 

Akkor én hozok filcet. Telefonszámcsere ofkorsz.:wink2:

 

Jaj, figyuzzatok, mekkora ez a buborékfújó izé? Azt be lehet vinni, ugye?

Link to comment
Share on other sites

Akkor én hozok filcet. Telefonszámcsere ofkorsz.:wink2:

 

Jaj, figyuzzatok, mekkora ez a buborékfújó izé? Azt be lehet vinni, ugye?

 

 

Én már vettem buborékfújót, szóval egy kis szerkentyű már tutira garantált :) Elég kicsi, szóval tuti beengedik :) Ha egy 2 literes vizet bevihet az ember, akkor egy műanyag bubifújóval se lehet gondjuk :D

 

Telefonszámcsere felőlem is oké. Eddig 3 olyan embernek van meg a száma, aki tuti ott lesz, ebből 2 nem aktívkodik MFC-n :D

Link to comment
Share on other sites

A kézi bubifújó kicsi, kb. 10cm.

 

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQSicKS7pdUanC1FOfRbfgempbTSPkGcctR5IaVZn9tsp6ebUk

 

Most már tényleg elmegyek a hétvégén a Tescoba, hogy megnézzem, lehet-e kapni vagy csak szilveszteri akció volt.

 

De ilyen kicsit veszünk?:blink: Ezzel nem fogunk tudni sok bubit fújni. Én olyan nagy izére gondoltam, láttam valahol a neten, ami olyan, mint egy pisztoly, és egy ilyen kézi sokszorosát tudja fújni. De az elég nagy. Na jó, közepes.

Link to comment
Share on other sites

Én olyan nagy izére gondoltam, láttam valahol a neten, ami olyan, mint egy pisztoly, és egy ilyen kézi sokszorosát tudja fújni. De az elég nagy. Na jó, közepes.

Igen, én tuti nagyot veszek. Az se olyan nagy. Majd a külfildieknek is megírom a tervet PM-ben, amint normál géprl tudok írni, mert most csak mobilozom. :teehee:. A BS threadre egyelre még nem írom le.

Link to comment
Share on other sites

De ilyen kicsit veszünk?:blink: Ezzel nem fogunk tudni sok bubit fújni. Én olyan nagy izére gondoltam, láttam valahol a neten, ami olyan, mint egy pisztoly, és egy ilyen kézi sokszorosát tudja fújni. De az elég nagy. Na jó, közepes.

 

Az enyém elég kicsi, de rengeteg bubit tud fújni :)) Mert sok ilyen karika van rajta amin átmegy a szappanos víz :) Nagyon szép lesz.

Link to comment
Share on other sites

huh, én is megveszem lassan:) pont ma volt egy családi összejövetel, és hallottam, hogy egyik ismerősöm akart venni egy ilyen buborékfújó delfint, ami lényegében egy pisztoly volt, és már-már ipari mennyiségű buborékot lehet vele fújni...:roftl: azt hiszem, az Aldiban látta, nem vagyok biztos benne.

Lehet, hogy majd megnézem...

Link to comment
Share on other sites

huh, én is megveszem lassan:) pont ma volt egy családi összejövetel, és hallottam, hogy egyik ismerősöm akart venni egy ilyen buborékfújó delfint, ami lényegében egy pisztoly volt, és már-már ipari mennyiségű buborékot lehet vele fújni...:roftl: azt hiszem, az Aldiban látta, nem vagyok biztos benne.

Lehet, hogy majd megnézem...

 

Jobban belegondolva, nem is tudom, hogy mekkora lehet a "bubigyártó", szóval előfordulhat, hogy be sem engednék. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:boing:

Ma egy kirakodóvásáron vettem szuper bubifújó pisztolyt: 3 elemmel működik, úgyhogy szuper hatékony, három külünböző színű kis lámpa világít rajta, és ez utóbbiak a bubikat is megvilágítják...:roftl:

1500Ft volt - szuper vásár :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Haligali! Na hogy tetszik nektek az új szám? Apu az előbb jól megfogalmazta a helyzetemet: "Reggel óta ezt hallgatod". Nekem nagyon tetszik, habár egy szót sem beszélek franciául (az angol fordítást olvastam és így a szöveg nagyon tetszik). A dallama nem túl bonyolult, szerintem ennél összetettebb dalra is számíthatunk Mikától, de egy extra dalnak ez tökéletes!

Link to comment
Share on other sites

:boing:

Ma egy kirakodóvásáron vettem szuper bubifújó pisztolyt: 3 elemmel működik, úgyhogy szuper hatékony, három külünböző színű kis lámpa világít rajta, és ez utóbbiak a bubikat is megvilágítják...:roftl:

1500Ft volt - szuper vásár :teehee:

 

HAHAHA :roftl: az elég komoly kis készülék lehet :biggrin2: :biggrin2:

 

 

Én is imádom az új dalt. :thumb_yello::teehee: (de még tanulom a szöveget a koncertre :biggrin2:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy