Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

:boing:

Ma egy kirakodóvásáron vettem szuper bubifújó pisztolyt: 3 elemmel működik, úgyhogy szuper hatékony, három külünböző színű kis lámpa világít rajta, és ez utóbbiak a bubikat is megvilágítják...:roftl:

1500Ft volt - szuper vásár :teehee:

 

Suzie, nem tudsz még egy olyan szupergépet szerezni, amit te vettél a kirakodóvásáron? A Dunaplaza-ban, ahová ma eljutottam, 2.000-ért lehet venni valamit, amiről nem is tudni, hogy mit tud - kipróbálni, ugye, nem lehet:-)

 

MÉG 5 NAP ÉS OTT LESZÜNK KICSI LÁNYOK! NAPRAFORGÓKAT BESZEREZNI!

Link to comment
Share on other sites

Hello :)

Bocsi, de az a kirakodóvásár csak egyszeri alkalom volt és Tatán...

 

Ma egyébként láttam egyet az Intersparban 3500-ért, úgyhogy a 2000Ft-os a Duna Plazában jó árnak tűnik...

Hihetetlen, hogy nem árulnak ilyet több helyen.

Link to comment
Share on other sites

Lányok! Ti mit csináltok a napraforgókkal? Szerintem én a ruhámra varrom. Eredetileg a hajamba tettem volna, de lehetetlen küldetés :D

Ja és láttátok illetve hallottátok, hogy Bukarestben Mika énekelte az Elle me dit-t?? :) Szerintetek akkor nálunk is fogja? Vagy csak ott kísérletezett, hogy a közönség mennyire fogékony az új dalra?

Link to comment
Share on other sites

Köszi a tippeket, megnézem a Duna Plazaban is, meg az Intersparban is. Láttam, a Kikában is lehet kapni Micimackósat:biggrin2:, de elég gyengusz lehet, mert valami 1000 forint. No mindegy, valamilyet csak kapok péntekig.

Link to comment
Share on other sites

:boing:

Ma egy kirakodóvásáron vettem szuper bubifújó pisztolyt: 3 elemmel működik, úgyhogy szuper hatékony, három külünböző színű kis lámpa világít rajta, és ez utóbbiak a bubikat is megvilágítják...:roftl:

1500Ft volt - szuper vásár :teehee:

 

Lányok! Ti mit csináltok a napraforgókkal? Szerintem én a ruhámra varrom. Eredetileg a hajamba tettem volna, de lehetetlen küldetés :D

Ja és láttátok illetve hallottátok, hogy Bukarestben Mika énekelte az Elle me dit-t?? :) Szerintetek akkor nálunk is fogja? Vagy csak ott kísérletezett, hogy a közönség mennyire fogékony az új dalra?

 

Hello TimiBlanco!

 

Nekem van egy szalmakalapom (nem a fekete, amin eredetileg a napraforgó volt, amit fel is tettem korábban ide), és ha jól látom, elég meleg napunk lesz július 8-án: szóval én a szalmakalapra tűztem rá a napraforgót, ami elég jól látható lesz így. De, lehet pólón is, meg táskán - a LÉNYEG szerintem az lenne, hogy MINDEN MAGYAR FANCLUB TAG "JELÖLJE MEG MAGÁT" egy ilyen NAPRAFORGÓVAL - ebből tutira ráimerünk majd egymásra, akármikor is érkezik valaki.

Link to comment
Share on other sites

Lányok! Ti mit csináltok a napraforgókkal? Szerintem én a ruhámra varrom. Eredetileg a hajamba tettem volna, de lehetetlen küldetés :D

Ja és láttátok illetve hallottátok, hogy Bukarestben Mika énekelte az Elle me dit-t?? :) Szerintetek akkor nálunk is fogja? Vagy csak ott kísérletezett, hogy a közönség mennyire fogékony az új dalra?

 

Akkor most mindenki napraforgózik? Mert akkor azt is be kell szereznem.

 

Jaja, láttam a bukaresti felvételeket. Hát remélem, 1 hét alatt némileg változtat a koncepción.:teehee:

 

Az új dal egyébként tetszik. Nagyon fülbemászó, tipikus buli dal, meg ahogy látom, inkább koncerteken fog működni. A szövege az, ami nagyon megfog, főleg azért, mert eléggé tudok azonosulni vele.

Link to comment
Share on other sites

Mennem kellene már aludni, miután másfél hét szabadség után, holnap (vagy ma?) 6-kor kell kelnem, de amennyire tudtam, átfutottam a levelezést június 21. óta.

 

Szerintem, az ONLY LONELY ONE-t mindenki nagyon tanulja, ha eddig nem tette:-) Azt KELL, hogy együtt énekeljük majd!

 

A transzparanest ki / kik fogják elkészíteni?

Én tavaly vittem a Szigetre arany színű kartonból -nem kis munkával kivágva- hatalmas WE ARE GOLDEN betűket, de nem igazán jött be, mert nem volt előzetes koncepció arra nézve, hogy mit kezdünk a betűkkel, ki melyiket fogja...

 

Van egy javaslatom: ha CSÜTÖRTÖKÖN ráértek, csináljuk EGYÜTT a mostani transzparenst, bármilyen legyen is az: szabin leszek már, autóm van - ha bármi kell, a közelben van OBI, Bauhaus, stb... N

 

Ha már van más ötlet, amit esetleg nem vettem észre vagy más helyet javasolnátok az öszejövetelre, szóljatok!

 

 

 

Mit szóltok, kicsi Lányok?

 

 

Én nem vagyok Pesti, lesz ott elég időnk szerintem a várakozás alatt összedobni transzparenst. Viszek papírt meg filceket, de azért mindenki aki nem felejti el hozzon még mert ekkora méretben gyorsan kifogynak.

 

Úgy tűnik nekem nem lesz napraforgóm, mármint nemtom honnan szerezzek be most hirtelen egyet, falun nem nagyon osztogatják a műnapraforgókat minden sarkon. :D Azt hiszem viszont Suzie száma is megvan, de Dórié biztosan, és én rátok ismerek majd :teehee: Nem megyek egyedül, jönnek még Mikás barátaim is! :original:

Egyébként szerintem sokan meg fogtok ismerni mert már kétszer találkoztunk :naughty:

Annyi, hogy vörös lett a hajam :) Ha minden igaz egy szürke ruhában leszek majd....szal szürke ruhát és vörös hajat kell keresni! Egyenlőre fogalmam sincs mikorra érünk oda...lehet csak 3-4 felé mert mindannyian messziről jövünk, de azért remélem még lesz helyünk elől!

 

Nemtom ki hogy van vele de én pályázok egy LG státuszra. :biggrin2:

Edited by Zsina
Link to comment
Share on other sites

Szerintem, az ONLY LONELY ONE-t mindenki nagyon tanulja, ha eddig nem tette:-) Azt KELL, hogy együtt énekeljük majd!

:doh: Én mindig mindent a végére hagyok. Január óta nem is hallgattam ezt a dalt.

 

Van egy javaslatom: ha CSÜTÖRTÖKÖN ráértek, csináljuk EGYÜTT a mostani transzparenst

Nekem sajnos nem jó az időpont, mert a vendégemmel várost nézni megyünk szerintem. (Amúgy a címedet szerintem inkább töröld le - magán jellegű infókat nem szabad felrakni az MFC-re (cím, telefonszám..stb), illetve nem is nagyon biztonságos.

Láttam, a Kikában is lehet kapni Micimackósat:biggrin2:, de elég gyengusz lehet, mert valami 1000 forint.

Szerintem ha kézzel tudod fújni vele a bubikat és nem kell fújni, már megérte. :wink2:

Én azért döntöttem a pisztoly mellett, mert a HE-et szeretem énekelni :wub2: és a kettő együtt nem megy.

Az új dal egyébként tetszik. Nagyon fülbemászó, tipikus buli dal, meg ahogy látom, inkább koncerteken fog működni. A szövege az, ami nagyon megfog, főleg azért, mert eléggé tudok azonosulni vele.

Tudsz franciául? De jó! Végre egy ojektív vélemény a francia szövegről.:teehee:

 

Én nem vagyok Pesti, lesz ott elég időnk szerintem a várakozás alatt összedobni transzparenst. Viszek papírt meg filceket, de azért mindenki aki nem felejti el hozzon még mert ekkora méretben gyorsan kifogynak.

 

OK. Arra van ötletünk, hogy mit írunk rá?

 

 

Azt hiszem viszont Suzie száma is megvan, de Dórié biztosan, és én rátok ismerek majd :teehee:

Nekem megvan a számod, csakúgy mint Timié, Dórié és Pucseszé. Másak is elküldtöm, aki kéri.

 

Nem megyek egyedül, jönnek még Mikás barátaim is! :original:

:punk: ugye ők is hoznak bubifújót?:teehee:

 

Egyenlőre fogalmam sincs mikorra érünk oda...lehet csak 3-4 felé mert mindannyian messziről jövünk

Akkor nem mentek a Kolin koncertre?

Link to comment
Share on other sites

én arra gondoltam,az nem jó ha én összetákolok magamnak egy napraforgót papírból?nem nagyon láttam még sehol ilyen művackot.

ééés nekem MÉG csak ilyen hagyományos buborékfújóm van,de próbálkozom az ipari mennyiségre szakosodottat is beszerezni hamarosan!

Link to comment
Share on other sites

Lányok! Nekem még van 3 db műnapraforgóm, illetve remélem hogy az. Sárga szirmok, közepén nagy feketés-barnás cucc xDD Szóval napraforgónak néz ki. Elviszem mindet. Aki igényt tart rá, annak nagyon szívesen adok. Csak valami biztostű is kéne h odarögzítsük. Lehet, hogy azt is viszek.

 

A fesztiválva filcet is megpróbálok, hogy tudjak segíteni, ha kell. Amúgy én remélhetőleg dél felé érkezem :)) És előreláthatólag ott találkozom egy Mika rajongó lánnyal és a rajongó bátyjával :D Egy másik rajongóval, aki a barátnőjével és az apukájával jön (még csak 13 éves). Szóval remélhetőleg ők is csatlakoznak, erősítve a rajongói csapatot :)

Link to comment
Share on other sites

 

Tudsz franciául? De jó! Végre egy ojektív vélemény a francia szövegről.:teehee:

 

Sajnos nem, de apukám igen.

 

 

OK. Arra van ötletünk, hogy mit írunk rá?

 

Sztem az mindenképpen rá kellene írni, hogy itt az MFC, hogy tudja.:teehee: Azt írjuk rá, hogy kérünk új dalt? Ha Bukarestben nekifutott az Elle me dit-nek, csak nálunk is énekli majd, nem?:teehee:

 

 

Jaj, látom, hogy sokan pályáznak LG státuszra. Hát, kicsit öregnek érzem magam ehhez, de imádom a jelmezt.:lmao: Meg nem tudom, akkor honnan kellene nézni a showt.

Most úgy vagyok vele, lesz ahogy lesz, a lényeg, hogy jól érezzem magam. :groovy: Ha elől állok, az nekem már jó. Ha kiválasztanának, lehet, hogy mennék... nem tudom. A pillanat fogja eldönteni. Nem tudom, hány LG-re van szükségük.

Link to comment
Share on other sites

Lányok! Nekem még van 3 db műnapraforgóm, illetve remélem hogy az. Sárga szirmok, közepén nagy feketés-barnás cucc xDD Szóval napraforgónak néz ki. Elviszem mindet. Aki igényt tart rá, annak nagyon szívesen adok. Csak valami biztostű is kéne h odarögzítsük. Lehet, hogy azt is viszek.

 

A fesztiválva filcet is megpróbálok, hogy tudjak segíteni, ha kell. Amúgy én remélhetőleg dél felé érkezem :)) És előreláthatólag ott találkozom egy Mika rajongó lánnyal és a rajongó bátyjával :D Egy másik rajongóval, aki a barátnőjével és az apukájával jön (még csak 13 éves). Szóval remélhetőleg ők is csatlakoznak, erősítve a rajongói csapatot :)

 

Úristen, tök sokan jönnek.:thumb_yello: De jó Nektek! Csak én jövök egyedül?:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Úristen, tök sokan jönnek.:thumb_yello: De jó Nektek! Csak én jövök egyedül?:emot-sad:

 

Tulajdonképpen én is egyedül megyek, csak majd ott találkozok azokkal akiket írtam és persze Veletek :)

 

Amúgy hogyan lehet valaki LG? Csak úgy kihúzzák a tömegből vagy mi? Sokaknál láttam, hogy voltak már LG-k, és csak leesett az állam, de nem tudtam hogy csinálták.

Link to comment
Share on other sites

 

Amúgy hogyan lehet valaki LG? Csak úgy kihúzzák a tömegből vagy mi? Sokaknál láttam, hogy voltak már LG-k, és csak leesett az állam, de nem tudtam hogy csinálták.

 

Yasmine választja ki, nem tudom, mi alapján. :blink: Gondolom rámenősnek (is) kell lenni....:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Yasmine választja ki, nem tudom, mi alapján. :blink: Gondolom rámenősnek (is) kell lenni....:naughty:

 

Oh értem. Köszönöm a gyors választ. Én nem tudom tudnék-e rámenős lenni :D

Meg abban sem vagyok biztos, hogy kihagynám a koncertet azért hogy LG legyek :)

Link to comment
Share on other sites

Sztem az mindenképpen rá kellene írni, hogy itt az MFC, hogy tudja.:teehee: Azt írjuk rá, hogy kérünk új dalt? Ha Bukarestben nekifutott az Elle me dit-nek, csak nálunk is énekli majd, nem?:teehee: .

És mi lenne, ha azt írnánk rá: ’Azt mondta, énekelj magyarul’ (Elle me dit chantent en hongrois :naughty: )

 

Most töltöttem le a bukaresti koncertet és meglepetésemre nagyon hosszú show-t adott. Persze ott ő volt a legnagyobb fellépő, itt a Portishead lesz az 

Szerintem logikus lenne, hogy itt is elénekli a dalt, mert nem sok ideje lesz próbálni Franciaország előtt, és Bukarestben nemigen ment még neki… :naughty:

 

Jaj, látom, hogy sokan pályáznak LG státuszra. Hát, kicsit öregnek érzem magam ehhez, de imádom a jelmezt.:lmao: Meg nem tudom, akkor honnan kellene nézni a showt. .

Igen, mindig a véletlenen múlik, hogy honnan tudják végignézni ezek a rajongók a koncertet – teljes harci felszerelésben. Én még sohasem öltöztem be és nem is fogok. :teehee:

 

 

Amúgy hogyan lehet valaki LG? Csak úgy kihúzzák a tömegből vagy mi? Sokaknál láttam, hogy voltak már LG-k, és csak leesett az állam, de nem tudtam hogy csinálták.
A fesztiválok esetén általában Mika anyukája és / vagy egyik nővére jön ki, és keres jelentkezőket. Ez általában az első sornál történik, de a a helyzettől függően akár a szervezőket vagy az oldalt álló tömeget is megkérdezheti. A BS-en mondjuk szerintem csak elöl talál majd Mika rajongókat vagy egyáltalán olyanokat, akik értik, mit akar… Ráadásul nincs is mindig ilyen felvonulás. Ha rövidre kell fognia, akkor nem lesz. Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

És mi lenne, ha azt írnánk rá: ’Azt mondta, énekelj magyarul’ (Elle me dit ? :naughty:

 

Most töltöttem le a bukaresti koncertet és meglepetésemre nagyon hosszú show-t adott. Persze ott ő volt a legnagyobb fellépő, itt a Portishead lesz az 

Szerintem logikus lenne, hogy itt is elénekli a dalt, mert nem sok ideje lesz próbálni Franciaország előtt, és Bukarestben nemigen ment még neki… :naughty:

 

 

Igen, mindig a véletlenen múlik, hogy honnan tudják végignézni ezek a rajongók a koncertet – teljes harci felszerelésben. Én még sohasem öltöztem be és nem is fogok. :teehee:

 

 

A fesztiválok esetén általában Mika anyukája és / vagy egyik nővére jön ki, és keres jelentkezőket. Ez általában az első sornál történik, de a a helyzettől függően akár a szervezőket vagy az oldalt álló tömeget is megkérdezheti. A BS-en mondjuk szerintem csak elöl talál majd Mika rajongókat vagy egyáltalán olyanokat, akik értik, mit akar… Ráadásul nincs is mindig ilyen felvonulás. Ha rövidre kell fognia, akkor nem lesz.

 

Talán már nem is szeretnék annyira LG lenni :D Viszont jó lenne csak látni Yasmine-t :) Amíg odajön és annyi :)

 

A plakát felirat, amit írtál, szerintem tök jó lenne, nekem nagyon tetszik :DD

Jah és ajánlom, hogy énekelje az Elle me dit-t ;)

Amúgy hallottátok mi történt szegény ukránokkal? :(

Link to comment
Share on other sites

Yasmine választja ki, nem tudom, mi alapján. :blink: Gondolom rámenősnek (is) kell lenni....:naughty:

 

Vannak bizonyos életkori (16 vagy 18 év?) és egyéb szabályok. Nagyon erősen rövidlátókat például nem visznek, illetve a a LG-nek vékonynak kell lenniük, a BG-nek pedig inkább dundibbnak. Ránézésre, a ruhákhoz választkák a lányokat, de erre kitaláltak egy olyan megoldást is, hogy csak valami egyéb maszkot / állatfejet viselnek a többiek. Ezt főleg a jelentkező fiúknak szokták adni. Van úgy, hogy a többi fellépő vagy az előzenekar öltözik be :teehee: Fesztiválokon szerintem nincs olyan sok jelentkező, hogy nagy lenne a verseny a helyekért, tehát mindenkinek elég nagy esélye van.

Link to comment
Share on other sites

Vannak bizonyos életkori (16 vagy 18 év?) és egyéb szabályok. Nagyon erősen rövidlátókat például nem visznek, illetve a a LG-nek vékonynak kell lenniük, a BG-nek pedig inkább dundibbnak. Ránézésre, a ruhákhoz választkák a lányokat, de erre kitaláltak egy olyan megoldást is, hogy csak valami egyéb maszkot / állatfejet viselnek a többiek. Ezt főleg a jelentkező fiúknak szokták adni. Van úgy, hogy a többi fellépő vagy az előzenekar öltözik be :teehee: Fesztiválokon szerintem nincs olyan sok jelentkező, hogy nagy lenne a verseny a helyekért, tehát mindenkinek elég nagy esélye van.

 

Életkori szabályok????:roftl::roftl::roftl::roftl: Akkor tényleg öreg vagyok.:roftl::roftl::roftl: De úgyis 17-nek néznek mindig. :teehee:

 

Állatfej az nálam kizárva. Borzalmas, amiket a képeken is látok.:aah:

 

De amúgy mivel nem főfellépő lesz, én is kételkedem benne, hogy lesz nagy parádé a végén.

Link to comment
Share on other sites

Talán már nem is szeretnék annyira LG lenni :D Viszont jó lenne csak látni Yasmine-t :) Amíg odajön és annyi :)

Ja, annyira szeritem tuti, hogy látod. Ha szerencsénk van, a koncert után is.

 

 

 

A plakát felirat, amit írtál, szerintem tök jó lenne, nekem nagyon tetszik :DD

Pedig be se fejeztem, most látom ... "Elle me dit chantent en hongrois" :roftl:

Amúgy hallottátok mi történt szegény ukránokkal? :(

Őszintén szólva nem értem, milyen bolond ukrán gondolta, hogy kifizetődő neki meghívnia Mikát egy nightclubba. Nálunk se lehetne eladni egy ilyen show-t 12 ezer Ft-os jegyárral, náluk meg iszonyat szegénység van. Lady Gagára vagy jobban ismert popsztárokra lettek volna olyanok, akik jegyet vesznek, de ukrán rajongó még az MFC-n is csak egyetlen egy van...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy