Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Amúgy hallottátok mi történt szegény ukránokkal? :(

 

Jaja, szegények. Ez mindig a hülye szervezők hibája. Nem mérik fel rendesen, kit lehet elhívni úgy, hogy teltház legyen borsos jegyárakkal is. Főleg a szegényebb országokban.

Link to comment
Share on other sites

Ja, annyira szeritem tuti, hogy látod. Ha szerencsénk van, a koncert után is.

 

 

 

 

Pedig be se fejeztem, most látom ... "Elle me dit chantent en hongrois" :roftl:

 

Őszintén szólva nem értem, milyen bolond ukrán gondolta, hogy kifizetődő neki meghívnia Mikát egy nightclubba. Nálunk se lehetne eladni egy ilyen show-t 12 ezer Ft-os jegyárral, náluk meg iszonyat szegénység van. Lady Gagára vagy jobban ismert popsztárokra lettek volna olyanok, akik jegyet vesznek, de ukrán rajongó még az MFC-n is csak egyetlen egy van...

 

Nagyon örülnék neki ha a koncert után is látnám :) Amúgy tudom hogy kb. lehetetlen, de azért még reménykedem, hogy Mikát is láthatjuk utána :)

 

Attól függetlenül, hogy nem fejezted be, értettem mit akarsz írni :D Még mindig tetszik :)

 

Komolyan egyetlen egy ukrán rajongó van itt? Wow :o Hát tényleg fura ötlet volt ez így az ukránoktól, hogy egy nightclubba hívták Mikát. Mondjuk azzal hogy lemondták szerencsésen megijesztették barátnőmet, hogy a magyar fellépést is lemondja. De elmondtam neki, hogy ott milyen okokból fújták le. Szerencsére nálunk nincs ilyen veszély.

Link to comment
Share on other sites

Most töltöttem le a bukaresti koncertet és meglepetésemre nagyon hosszú show-t adott. Persze ott ő volt a legnagyobb fellépő, itt a Portishead lesz az 

Szerintem logikus lenne, hogy itt is elénekli a dalt, mert nem sok ideje lesz próbálni Franciaország előtt, és Bukarestben nemigen ment még neki… :naughty:

 

Suzie! Megkérdezhetem honnan töltötted le a koncertet? Youtube-on nem sok szép minőségű videót találtam sajnos.

Link to comment
Share on other sites

Nem szeretnék belekotnyeleskedni a dolgokba, de látom, hogy azt írtátok "elle me dit: chantent en hongrois". Az -ent T/3. személyre utal. Ha tényleg azt szeretnétek mondani, hogy énekelj magyarul, akkor az helyesen "elle me dit: chantes en hongrois".

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Suzie! Megkérdezhetem honnan töltötted le a koncertet? Youtube-on nem sok szép minőségű videót találtam sajnos.

 

http://www.youtube.com/user/gayatoms#p/u/0/ZwPkt0alBqI

Ennél a usernél az összes dal jó - 16 dal a koncertről.

 

Ha tényleg azt szeretnétek mondani, hogy énekelj magyarul, akkor az helyesen "elle me dit: chantes en hongrois".

:wink2:

 

Köszi! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Helló!

Most nem nagyon tartozik a témához,de nézem a B'festes videókat és ki az a pasi,aki szintetizátoron játszik??Azt tudtam,hogy Jimmy-t lecserélte,de Davidet is?:shocked:

 

David sincs, állítólag a Take That-tel turnézik... mintha valaki ezt írta volna.

Link to comment
Share on other sites

:doh: Én mindig mindent a végére hagyok. Január óta nem is hallgattam ezt a dalt.

 

 

Nekem sajnos nem jó az időpont, mert a vendégemmel várost nézni megyünk szerintem. (Amúgy a címedet szerintem inkább töröld le - magán jellegű infókat nem szabad felrakni az MFC-re (cím, telefonszám..stb), illetve nem is nagyon biztonságos.

 

Szerintem ha kézzel tudod fújni vele a bubikat és nem kell fújni, már megérte. :wink2:

Én azért döntöttem a pisztoly mellett, mert a HE-et szeretem énekelni :wub2: és a kettő együtt nem megy.

 

Tudsz franciául? De jó! Végre egy ojektív vélemény a francia szövegről.:teehee:

 

 

 

OK. Arra van ötletünk, hogy mit írunk rá?

 

 

 

Nekem megvan a számod, csakúgy mint Timié, Dórié és Pucseszé. Másak is elküldtöm, aki kéri.

 

 

:punk: ugye ők is hoznak bubifújót?:teehee:

 

 

Akkor nem mentek a Kolin koncertre?

 

 

Nos, változott a helyzet, valószínű hogy már előző nap lent lesz a család Balatonfüreden, egy ismerős házában, és én majd onnan jövök, a Tihanyi révvel, szóval korábban is ott tudok már lenni :)

Szeretnék menni a Kolinra nagyon, de félek hogy nem érek vissza időben a LG válogatásra vagy az első sorba nem tudom visszaverekedni magam. Asszem fél 5től vannak, úgyhogy lehet hogy átmegyek oda, és legalább egy félórát megnézek belőlük, aztán visszamegyek remélhetőleg még ugyanúgy az első sorba! De ha nagyon reménytelennek találom a visszajutást már 4 körül, akkor át sem megyek. Hát majd meglátjuk!

 

A papírra mindenképp írjuk ki akkor ezt amit mondtál Suzie, bár sztem Mika nem tud semmit énekelni magyarul, legalább jót mosolyog! Meg akkor valami MFC is here, vagy hasonló felirat is jó lenne. :)

 

Ti egész pontosan mikortól lesztek kint? :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

A papírra mindenképp írjuk ki akkor ezt amit mondtál Suzie, bár sztem Mika nem tud semmit énekelni magyarul, legalább jót mosolyog!

 

Igen, viccnek gondoltam.:teehee:

 

Ti egész pontosan mikortól lesztek kint? :thumb_yello:

Már délelőtt. A legújabb verzió szerint lenn alhatunk a tesóm egyik ismerősénél Fűzfőn. De még nem biztos, mert nem beszéltem az illetővel.

 

David sincs, állítólag a Take That-tel turnézik... mintha valaki ezt írta volna.

Azt hiszem, ezt csak én említettem meg. Régen velük turnézott, és azt tudom, hogy ők most ismét turnéznak. További részleteket azonban nem tudok. Sőt, annyira nem is érdekel :teehee:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Azt hiszem, ezt csak én említettem meg. Régen velük turnézott, és azt tudom, hogy ők most ismét turnéznak. További részleteket azonban nem tudok. Sőt, annyira nem is érdekel :teehee:

 

Ja, oké, bennem csak az maradt meg, hogy írta valaki ezt a Take That-es dolgot.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

David sincs, állítólag a Take That-tel turnézik... mintha valaki ezt írta volna.

 

Nem emlékszem,hogy láttam volna a fiúkkal...és azt nem lehet tudni,hogy a fesztiválok után megint jönnek e?

Link to comment
Share on other sites

Lassan alakulnak a dolgok: én 12 felé tudok elindulni Pestről, és forgalomtól függ, hogy mikor érek le: magyarul fogalmama sincs. Azért legkésőbb 4-ig biztos, hogy befutok.

Végül nem vettem bubifújó szuperpisztolyt, amit a hétvégén néztem, mert egyrészt hülyén néz ki, másrészt még el is kobozhatják a bejáratnál, hiszen fegyverenek látszó tárgyról van szó:-) Nagyon jól működik a kézi bubifújó, kipróbáltam, darabja 200 forint, abból vettem 5 darabot.

Az Onlye lonely one szövegét sokszorosítva, úgy megcsinálva, hogy könnyen forgatható legyen, mint egy kis könyv, viszem - ha el akarnánk énekelni, miközben várakozunk rá.

Öltözet: napraforgós, nagy karimájú szalmakalap, az biztos, a többit még nem tudom, de többekkel találkoztunk már, remélem, hogy megismerjük egymást.

PM-et itt nem enged olvasni a munkahelyemen ez a bolond rendszer, azt este tudom megnézni.

XXX/OOO

Link to comment
Share on other sites

Most nézegettem az új képeket a bukaresti koncertről és lehet látni, hogy az első sorban a kordonra ki van terítve egy lepedő szerűség, amire az van írva MFC is here (vagy vmi hasonló, nem lehet látni az összes betűt) :)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!:)

Ma megvettem a napraforgómat.Nagyon király,sárga is meg középen fekete is,úgyhogy totál napraforgó:teehee:

A One Euro Marketben vettem,290Ft volt és ugyanitt vettem 2nagyobb kézi buborékfújót is ugyanennyiért.

Váá,holnap találkozunk:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!:)

Ma megvettem a napraforgómat.Nagyon király,sárga is meg középen fekete is,úgyhogy totál napraforgó:teehee:

A One Euro Marketben vettem,290Ft volt és ugyanitt vettem 2nagyobb kézi buborékfújót is ugyanennyiért.

Váá,holnap találkozunk:mf_lustslow:

 

Szuper, ügyes vagy! Napraforgót, nem kitűzőset, hanem szárasat, még tudok szerezni, ha kell valakinek - ma van a fiam születésnapja, ezért tegnap óta a közeli party-boltban már vagy 4x voltam - ott láttam nagyon szépeket (lehet, hogy ingyen nekem adná a srác:-)

Holnap együtt fújjuk a buborékot!:trumpet:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én sajnos nem tudtam ott lenni a koncerten. Láttam a képeket biztos remek volt! Meséljetek milyen volt?

 

Hihetetlen,tényleg.Szerintem verte a bécsi koncertet.Nagyon nagyon jó volt.(Nem azért mondom,hogy kínozzalak,de tényleg:aah:)

Link to comment
Share on other sites

Lányok én azóta is meg vagyok halva. Az, hogy találkoztam Mikával (a koncert után), életem legszebb élménye volt. A képeket majd felteszem. Még apukám és anyukám is megszerette őt. Apu büszke volt hogy csinált rólunk közös fotókat, mikor a backstage-nél autogrammot osztott Mika. Öcsém, soha nem fogom elfelejteni ezt az élményt!

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Hogy tetszenek az új dalok? :teehee:

 

Annak a Blame it on the weathernek tuti az a címe?Abból a 82es nevűből nem sokat hallottam,de amennyit hallottam az tetszett:biggrin2:

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy