Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

  • 3 months later...

Hello Everybody!

 

Azért a Szigetet én sem hagyom ki, remélem lesz napijegy még szombatra. Nagyon örülök, ha újra látlak Benneteket: Suzie, Dorii........ majd nézegetem ismét mostanában a thread-et, hogy felelevenítsem Mika emlékeimet.

Beszéljünk majd meg valami találkozóhelyet és hogy készülünk e most is valamivel, mint az utolsó Sziget fellépésén!

XXX and OOO

Link to comment
Share on other sites

Halihó!

Van még valaki aki rajtam kívül olyan dél fele már betelepedne a nagyszínpad elé? (mint pl a balaton sound-on)

Természetesen a várkozást egybeközjük egy kis lelkes tapsolással a Mika-t megelőző 3 fellépőnek, mert a Mika rajongók ugyebár kedvesek és ha már befoglalták az első sort, annyit megtesznek, hogy vigyori képpel tapsolnak. És azért sem lenne rossz, mert 4-től lesz az Enter Shikari ami egy zúzós metál banda és többen jobban tudjuk védeni egymást a pogósok ellen. Utána az Editors meg jó zenének ígérkezik :)) A harmadikat nem tudom mi lesz, még nincs kiírva :D (de remélem nem metál, a saját testi épségünk érdekében)

Egy közös megmozdulásban pedig szívesen benne lennék. Ha igény van rá tudok csináltatni nagyobbacska festett lepedőt amin jelezhetnénk hogy ott a magyar delegáció :DD (párom anyukája rajztanár és ő tudna segíteni)

 

Amúgy én hajnalban indulok Gyuláról, és egy gyors és korai ebéd után megyek is be, a nagyszínpad előtt megtaláltok ha társaság kell :)

Éééés láttátok gondolom azt is h Mika headliner lesz, ami azért jó hír, mert nem lövik majd le a koncertet másfél óra után, hogy jöhessen a következő fellépő (és megint lemaradunk az Elle me dit-ről).

Hű asszem ez picit hosszú lett, bocsi, be vagyok zsongva :D

Link to comment
Share on other sites

Hello:)

Egy darabig úgy volt, hogy nem tudok menni, de most úgy tűnik, mégis itthon leszek, úgyhogy megyek..

Szerintem nem lesz nagy zsúfoltság - nem hiszem, hogy Mikára olyan sokan tolonganának az első sorba. Én attól az újkori metál bandától tartok - nem akarom, hogy valami crowdsurf őrült rám essen -, úgyhogy azt a fellépőt kapásból kihagynám, de az Editors jó. Nem tudom közvetlen Mika előtt ki lesz.

Őszintén szólva nekem nincs kedvem transzparensekkel fáradni (mondjuk sosem volt), szerintem a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Én olyasmire gondoltam mint ami a szerbeknek volt. Csak kifüggesztjük a kordonra és semmi gond nincs vele :) De azért még meglátom macerázok-e az elkészítésével :D

Amúgy én is félek kicsit az Enter Shikari-tól, mesélték barátaim hogy durva szokott lenni, de valahogy csak túlélem, volt már rosszabb is (pl Muse koncerten).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Helló mindenki! :pinkbow:

 

Először is ezer bocsánat, hogy mindig csak a koncertek előtt bukkanok fel itt, kissé már szégyellem magam... :blush-anim-cl:

Természetesen megyek én is a Szigetre és szuper lesz megint találkozni veletek! Facebookon a kis létszámú Mika Hungary csoportunkban, már rajtam kívül 8-an jelezték, hogy jönnek. Közülük, akiket ismertek is: Dorina (DuMika), Timi (TimyBlanco), Betti (PuskasBetti), Zsina. Látom közülük páran itt is jelentkeztek.

 

A végleges program szombatra egyébként a következő:

16:00 ENTER SHIKARI (UK) (a Sziget metál stílusba sorolta be őket)

17:45 THE FRATELLIS (UK) (a Sziget alternatív stílusba sorolta be őket)

19:30 EDITORS (UK)(a Sziget alternatív stílusba sorolta be őket is)

21:30 Mika :wub2:

 

Úgy láttam idén nagyon elégedetlenek az emberek a programmal, különösen ennek a napnak a programjaival, szóval ezek alapján én abban reménykedek, hogy nem lesznek túl sokan és nem kell sokkal előbb beállnunk. Az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy elég sok anyázást olvastam azzal kapcsolatban, hogy Mikát a nagyszínpadra rakták egy ilyen fontos időpontra. (Mondjuk sose fogom megérteni, h lehetnek egyesek ilyen parasztok, hogy csak azért szidnak vmit mert az ő zenei ízlésükbe nem illik bele. Nyilván ha vmi tehetségtelen és tök ismeretlen előadót tettek volna be, akkor jogos lenne, de csak amiatt köcsögösködni, mert az ő stílusukba nem illik bele... Nagyon kiakasztó. Szerintem kár, hogy nem a Soundra hívták meg M-át, ott sokkal jobb volt a közönsége és stílusilag is jobban illett oda.)

 

Én az első sor foglalósdi előtt még szét akarok azért nézni, meg a Sziget Eye-ra is felülnék. Most néztem a programot, Mika 21:30-kor kezd elvileg. Aki engem még érdekelne az Dub FX, de ő pont 19:30-tól 21:30-ig van és egy másik színpadon, szóval arra nem biztos, hogy tudok menni, ha Mikára jó helyet akarok. (és nyilván azt akarok :D) De majd még meglátom mekkora lesz a tömeg.

Link to comment
Share on other sites

Az utóbbi két hónapban vagy tonnányi élő fellépést néztem meg arra gondolva, hogy nekem ezt az embert látnom kell élőben, erre tessék! :biggrin2:

Jó lenne majd minél több emberrel találkozni ott, mert bár szerencsére pesti vagyok, nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz kivel mennem :doh:

 

akiron111, jó látni, hogy vannak itt újak! :) Megkérdezhetem a keresztneved? Merthogy a felhasználónevedet tuti nem fogom megjegyezni... :naughty:

Egyébként én is Pesti vagyok, meg Dorina (DuMika) is. Én olyan 2-3 körül tervezek kimenni, mehetünk együtt, ha gondolod! Dorina elvileg csak 6-7 körül érkezik.

Link to comment
Share on other sites

Hello:)

Egy darabig úgy volt, hogy nem tudok menni, de most úgy tűnik, mégis itthon leszek, úgyhogy megyek..

Szerintem nem lesz nagy zsúfoltság - nem hiszem, hogy Mikára olyan sokan tolonganának az első sorba. Én attól az újkori metál bandától tartok - nem akarom, hogy valami crowdsurf őrült rám essen -, úgyhogy azt a fellépőt kapásból kihagynám, de az Editors jó. Nem tudom közvetlen Mika előtt ki lesz.

Őszintén szólva nekem nincs kedvem transzparensekkel fáradni (mondjuk sosem volt), szerintem a lényeg, hogy jól érezzük magunkat. :teehee:

 

Suzie, dejóó!! :) Akkor most már tuti, hogy jössz?

(csak mert, ha lesz rá alkalmunk most már tényleg fel kell tennünk Mikának a nagy kérdést, amit még bécsben fogalmaztunk meg: Do you like fluffy bunnies? :das:

Link to comment
Share on other sites

Én olyasmire gondoltam mint ami a szerbeknek volt. Csak kifüggesztjük a kordonra és semmi gond nincs vele :) De azért még meglátom macerázok-e az elkészítésével :D

Amúgy én is félek kicsit az Enter Shikari-tól, mesélték barátaim hogy durva szokott lenni, de valahogy csak túlélem, volt már rosszabb is (pl Muse koncerten).

 

Fú hát ha valaki bevállalja, hogy elkészíti, akkor szuper! Szerintem nagyon jó ötlet, de én a legutóbbi után nem vállalom... :S Lehangolt nagyon a Sziget közönségének színvonala...

 

Nekem egy dolog jutott eszembe, ami olcsó egyszerű, látványos és csak mi kellünk hozzá. Buborékfújók :wink2: Tudom, kissé elcsépelt, de mégis jópofa lenne, mondjuk megint a Happy Ending alatt, mint a Soundon. Vagy az Underwater alatt :wub2: Ahhoz szerintem különösen illene, hiszen a víz alatt is vannak buborékok :D (mai nagy logikai levezetésem ezzel letudva)

Mit szóltok? Vinnénk kb 10-en buborék fújót és annyi. Ez még nem túl nagy macera szerintem. Írjon aki benne van és ha tetszik nektek az ötlet, akkor a facebookos csoportba is megírom.

Link to comment
Share on other sites

Hello Everybody!

 

Azért a Szigetet én sem hagyom ki, remélem lesz napijegy még szombatra. Nagyon örülök, ha újra látlak Benneteket: Suzie, Dorii........ majd nézegetem ismét mostanában a thread-et, hogy felelevenítsem Mika emlékeimet.

Beszéljünk majd meg valami találkozóhelyet és hogy készülünk e most is valamivel, mint az utolsó Sziget fellépésén!

XXX and OOO

 

Pucsesz én ott leszek! 2-3 körül tervezek kimenni. :) szerintem találkozó hely nem feltétlenül kell, tudjuk hívni egymást szükség esetén. Habár a számod csak a régi telefonomba volt meg, szóval ha elküldenéd üzenetben, azt megköszönném! Dorinának, Suzienak, Bettinek és Zsinának elvileg megvan a száma, ha azóta bárkinek változott, akkor írjátok meg!

Link to comment
Share on other sites

akiron111, jó látni, hogy vannak itt újak! :) Megkérdezhetem a keresztneved? Merthogy a felhasználónevedet tuti nem fogom megjegyezni... :naughty:

Egyébként én is Pesti vagyok, meg Dorina (DuMika) is. Én olyan 2-3 körül tervezek kimenni, mehetünk együtt, ha gondolod! Dorina elvileg csak 6-7 körül érkezik.

 

Még épp időben érkeztem :biggrin2: Egyébként az akiron a Nórika (ezt viszont utálom) visszafele :wink2: szóval Nóri vagyok :biggrin2:

Én is 3 körül tervezek kimenni, szóval ha esetleg ott tudnánk találkozni, annak nagyon örülnék, ugyanis egyedül megyek. :3

 

 

Az első sorba betelepedést egyébként én semmiképp sem vállalnám, ilyen előző fellépők mellett főként nem. Voltam egy napot az idei Volton, déltől fél tizenkettőig kellett volna várni és túlélni egy Hősök, Brains, Tankcsapda és Kings of the Stone Age koncertet, de a Tankcsapda felénél feladtam, kegyetlen, amit műveltek, mármint a közönség. Végül az én koncertem, a 30 Seconds To Mars felénél is kijöttem a tömegből, mert a színpad széléről végül jobban láttam és még levegőt is kaptam. Szóval Mikán is valami hasonlót tervezek. Megnézek egy The Grenmát, aztán az Editors-re átmegyek, ez a tervem :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Suzie, dejóó!! :) Akkor most már tuti, hogy jössz?

jegyet mondjuk még nem vettem, de tervezem..:teehee:

(csak mert, ha lesz rá alkalmunk most már tényleg fel kell tennünk Mikának a nagy kérdést, amit még bécsben fogalmaztunk meg: Do you like fluffy bunnies? :das:

:roftl:

 

A végleges program szombatra egyébként a következő:

16:00 ENTER SHIKARI (UK) (a Sziget metál stílusba sorolta be őket)

17:45 THE FRATELLIS (UK) (a Sziget alternatív stílusba sorolta be őket)

19:30 EDITORS (UK)(a Sziget alternatív stílusba sorolta be őket is)

21:30 Mika :wub2:

Én a Fratellist kocsmazenekarnak hívnám. Van pár dallamos számuk, pl, a Chelsea Dagger, és Mikával egy időben indultak. Emlékszem, egyszer Mika panaszkodott is, hogy bunkók voltak vele egy fotózáson.

Az Editors zenéje szerintem szuper jó, örülö,. hogy ők vannak Mika előtt.

 

Úgy láttam idén nagyon elégedetlenek az emberek a programmal, különösen ennek a napnak a programjaival, szóval ezek alapján én abban reménykedek, hogy nem lesznek túl sokan és nem kell sokkal előbb beállnunk. Az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy elég sok anyázást olvastam azzal kapcsolatban, hogy Mikát a nagyszínpadra rakták egy ilyen fontos időpontra. (Mondjuk sose fogom megérteni, h lehetnek egyesek ilyen parasztok, hogy csak azért szidnak vmit mert az ő zenei ízlésükbe nem illik bele. .

Szerintem szuper, hogy nem lesz sok nyomulós a színpad körül. Én nem tervezem. hogy túl sokkal korábban kimennék.

Örülök, hogy megvan a telefonszámom. Megkérhetlek, hogy küldj egy sms-t, mert én egy telefoncsere után elvesztettem a legtöbbet, legalábbis azokat, amelyeket az utóbbi 1.5 évben vettem fel a korábbi telefonom. :(

Link to comment
Share on other sites

(Ne hozzuk vissza a fluffy Bunny témát légysziiiii.)

Hahó:)

Eléggé kihalt a kis fórumunk, amit megértek, de legalább koncertek előtt összegyűlünk :)

Az eddig a végleges terv, hogy Dórival 3-4 körül érkezünk. Én újabban punkrocker lettem(najó,annyira nem:D) Úgyhogy én meg szeretném nézni az Enter shikarit is:D Color party is tuti jó buli lesz, szóval azt sem szeretném kihagyni. Bár én tuti elmászkálok majd mindenfelé koncertek közben.

Várom már nagyon:) és ez egy kerek szám lesz, az 5. Igazi,eredeti Mika koncertem:mikalove:

Nemsokára találkozunk :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hello :)

 

Szerintem egy jó kis viharra nagyobb esély van mint a M&G-re...:teehee:

Csak feltételezte valaki, hogy lesz. nem tudom, 2-3 éve a Szigeten nem volt. a Balaton Soundon is csak azért, mert voltak 'jelmezesek' , és szóltak, hogy valaki évkönyvet hozott neki...

 

Én is kb 3-4 körül érkezem, sms-t küldhettek, hogy merre jártok (névvel, mert a szám nincs meg..) Azt hiszem, Pucsesz mégsem jön :( ..

Link to comment
Share on other sites

Hello :)

 

Szerintem egy jó kis viharra nagyobb esély van mint a M&G-re...:teehee:

Csak feltételezte valaki, hogy lesz. nem tudom, 2-3 éve a Szigeten nem volt. a Balaton Soundon is csak azért, mert voltak 'jelmezesek' , és szóltak, hogy valaki évkönyvet hozott neki...

 

Én is kb 3-4 körül érkezem, sms-t küldhettek, hogy merre jártok (névvel, mert a szám nincs meg..) Azt hiszem, Pucsesz mégsem jön :( ..

 

Ó, értem. Köszi a gyors választ! Igen, a Szigeten sajnos komplikált a M&G. :( A vihartól én is tartok... főleg azért, mert simán lemondhatják ilyenkor a koncertet. De a szimpla esőtől is, utálok esőben koncertezni. Szóval... mormolok varázsigét, és felhőűző táncot járok, hátha... :D

Sztem én picit később érek oda, az Editors-ra kb. A Color party-t kihagyom. :aah:

Link to comment
Share on other sites

Sajnos M&G-re én se látok sok esélyt :S Legutóbb se volt, amikor a Szigeten járt és eleve még senkitől sem hallottam olyan sztrorit, hogy Szigetes koncert után bármelyik előadóval is találkoztak volna... De hát azért a remény hal meg utoljára :D

 

Húú nagyon várom már, akkor ott találkozunk mindenkivel! Szereztem egy fasza kis lollipopos nyaklácot (nagyjából pont olyan, mint amilyen Lollipop girl kezében is virít :lg: ) szóval erről felismernek majd az újak is :DD (már amennyiben hiper látásuk van és pont kiszúrják)

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Eléggé el voltam kenődve, hogy mégsem tudtam kimenni a szigetre, de itthonról néztem az élő közvetítés és hát FANTASZTIKUS volt!!! :clap:

Persze gondolom élőben ezerszer jobb volt látni őt, de a "MIKA hangulat" így is átjött teljesen! :) Olyan aranyos volt, ahogy mondta, hogy ez az egyik utolsó koncertje, mielőtt betölti a harmincat :wub2: meg amikor kilukadtak a lufijai :)

Szóval remélem ti is remekül szórakoztatok, és örülök h nem áztatok el!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Eléggé el voltam kenődve, hogy mégsem tudtam kimenni a szigetre, de itthonról néztem az élő közvetítés és hát FANTASZTIKUS volt!!! :clap:

Persze gondolom élőben ezerszer jobb volt látni őt, de a "MIKA hangulat" így is átjött teljesen! :) Olyan aranyos volt, ahogy mondta, hogy ez az egyik utolsó koncertje, mielőtt betölti a harmincat :wub2: meg amikor kilukadtak a lufijai :)

Szóval remélem ti is remekül szórakoztatok, és örülök h nem áztatok el!

 

Kriszti, legközelebb minenképp gyere!! :)) Természetesen fantasztikus volt, 2. sorból élveztem Dorinával! Ott volt az egyik legjobb barátnőm is, aki nem Mika fan és végig bulizta az egészet, nagyon tetszett neki! Még mondta is, hogy sajnálja, hogy nem tudja a dalszövegeket, mert olyan jól énekelünk. Szerintem a közönség nagyon jó volt (azt leszámítva, hogy páran nagyon csúnyán tolakodtak meg nyomtak minket az elején) és brutálisan sokan ott voltak. Én őszintén szólva nem gondoltam, hogy ilyen sokan lesznek. Ja és akárhol nézem csak pozitív kritikákat olvastam a showról, szóval nagyon örültem :)

 

Ja és ugyan egyáltalán nem számítottam rá, de Mika kijött hozzánk :wub2: Igaz csak kb 3 percre, de nagyon kedves volt tőle ez is, mert minden kordon meg egyéb óvintézkedés nélkül jött oda, mivel hallotta, hogy kiabálunk neki. Pár embernek aláírt, meg picit beszélt velünk, aztán 3 csaj nagyon csúnyán odatolakodott mellé, hogy tudjanak vele közös képet készíteni... Beálltak szegény mellé két oldalról és nyomták meg minden, szóval ezek után el is menekült (amit mondjuk abszolút megértek). Nekem annyi volt a tervem, hogy oda megyek a közelébe, beszélek vele pár szót (szerettem volna előre is boldog szülinapot kívánni neki) és barátnőm lefotóz, ahogy ott állok a közelébe, de így ez sem jött össze. Aláírásom meg már van tőle, szóval az amúgy se volt fontos.

 

Na mindenesetre szerintem nagyon jó show volt, élveztem és idén a Sziget is sokkal jobban elnyerte a tetszésem, összefutottunk Mika után még pár nagyon jó arccal. :naughty:

 

Ja keresgéltem képeket, tessék mindenki hadd örüljön:

 

Sziget hivatalos fotói (Mika a végefelé van): http://www.sziget.hu/dws.php?ParentId=131229&pageid=5560&mgalleryAction=Gallery&mgallery_gid=131512&baseAction=Item#ad-image-0

 

Egy cikk és jópár fotó: http://www.quart.hu/quart/fesztival/20130811-mika-sziget-koncertbeszamolo.html

 

Egy nagyon pozitív hangvételű cikk + képek: http://www.gamestar.hu/sziget-2013-4-nap.html

 

Még néhány fotó: http://galeria.index.hu/kult/2013/08/11/mika_a_szigeten/

 

Ééés végezetül egy setlist: http://www.setlist.fm/setlist/mika/2013/obudai-sziget-budapest-hungary-4bc6cbd6.html

Link to comment
Share on other sites

Kriszti, legközelebb minenképp gyere!! :)) Természetesen fantasztikus volt, 2. sorból élveztem Dorinával! Ott volt az egyik legjobb barátnőm is, aki nem Mika fan és végig bulizta az egészet, nagyon tetszett neki! Még mondta is, hogy sajnálja, hogy nem tudja a dalszövegeket, mert olyan jól énekelünk. Szerintem a közönség nagyon jó volt (azt leszámítva, hogy páran nagyon csúnyán tolakodtak meg nyomtak minket az elején) és brutálisan sokan ott voltak. Én őszintén szólva nem gondoltam, hogy ilyen sokan lesznek. Ja és akárhol nézem csak pozitív kritikákat olvastam a showról, szóval nagyon örültem :)

 

Ja és ugyan egyáltalán nem számítottam rá, de Mika kijött hozzánk :wub2: Igaz csak kb 3 percre, de nagyon kedves volt tőle ez is, mert minden kordon meg egyéb óvintézkedés nélkül jött oda, mivel hallotta, hogy kiabálunk neki. Pár embernek aláírt, meg picit beszélt velünk, aztán 3 csaj nagyon csúnyán odatolakodott mellé, hogy tudjanak vele közös képet készíteni... Beálltak szegény mellé két oldalról és nyomták meg minden, szóval ezek után el is menekült (amit mondjuk abszolút megértek). Nekem annyi volt a tervem, hogy oda megyek a közelébe, beszélek vele pár szót (szerettem volna előre is boldog szülinapot kívánni neki) és barátnőm lefotóz, ahogy ott állok a közelébe, de így ez sem jött össze. Aláírásom meg már van tőle, szóval az amúgy se volt fontos.

 

Na mindenesetre szerintem nagyon jó show volt, élveztem és idén a Sziget is sokkal jobban elnyerte a tetszésem, összefutottunk Mika után még pár nagyon jó arccal. :naughty:

 

Ja keresgéltem képeket, tessék mindenki hadd örüljön:

 

Sziget hivatalos fotói (Mika a végefelé van): http://www.sziget.hu/dws.php?ParentId=131229&pageid=5560&mgalleryAction=Gallery&mgallery_gid=131512&baseAction=Item#ad-image-0

 

Egy cikk és jópár fotó: http://www.quart.hu/quart/fesztival/20130811-mika-sziget-koncertbeszamolo.html

 

Egy nagyon pozitív hangvételű cikk + képek: http://www.gamestar.hu/sziget-2013-4-nap.html

 

Még néhány fotó: http://galeria.index.hu/kult/2013/08/11/mika_a_szigeten/

 

Ééés végezetül egy setlist: http://www.setlist.fm/setlist/mika/2013/obudai-sziget-budapest-hungary-4bc6cbd6.html

 

Jujj nagyon köszi ezt a sok mindent. Igen azt én is néztem, h mennyire borzasztóan sokan voltak! De sztem is tényleg szupi volt h most ki is jött hozzátok, és hát tényleg egy elképesztően fantasztikus koncert volt!!! Még anyukám is fél füllel hallgatta :) legközelebb én is ott leszek veletek az első sorokban, már alig várom!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja és ugyan egyáltalán nem számítottam rá, de Mika kijött hozzánk :wub2: Igaz csak kb 3 percre, de nagyon kedves volt tőle ez is, mert minden kordon meg egyéb óvintézkedés nélkül jött oda, mivel hallotta, hogy kiabálunk neki. Pár embernek aláírt, meg picit beszélt velünk, aztán 3 csaj nagyon csúnyán odatolakodott mellé, hogy tudjanak vele közös képet készíteni... Beálltak szegény mellé két oldalról és nyomták meg minden, szóval ezek után el is menekült (amit mondjuk abszolút megértek). Nekem annyi volt a tervem, hogy oda megyek a közelébe, beszélek vele pár szót (szerettem volna előre is boldog szülinapot kívánni neki) és barátnőm lefotóz, ahogy ott állok a közelébe, de így ez sem jött össze. Aláírásom meg már van tőle, szóval az amúgy se volt fontos.

 

Tök rendes volt, hogy kijött, és mosolygott végig. Édi volt nagyon. :blush-anim-cl: Nekem elég volt az aláírás is, az meg sztem tök béna, ahogy ott megpróbáltak fotózkodni Vele. :teehee: Vagy legyen rendes közös kép, vagy nincs értelme. De ez csak az én véleményem.

A végén ahogy integetett az autóból... ááh, majdnem megzabáltam. :wub2:

 

A koncertre még így napok után is alig találok szavakat, iszonyat erős buli volt. Tényleg beleadta a szívét-lelkét, a sok "szájgeten" nagyot nevettem, mi is így hívjuk poénból a Szigetet:aah:, az meg külön öröm, hogy a fesztiválközönség minden rétegét meg tudta érinteni.

Link to comment
Share on other sites

A koncertre még így napok után is alig találok szavakat, iszonyat erős buli volt. Tényleg beleadta a szívét-lelkét, a sok "szájgeten" nagyot nevettem, mi is így hívjuk poénból a Szigetet:aah:, az meg külön öröm, hogy a fesztiválközönség minden rétegét meg tudta érinteni.

 

A végén már szeget-nek hallottam.... :biggrin2:

Az egyik rajongó, aki ott volt a koncerten, beszélt vele előző nap egy másik koncerten, és akkor még másképp ejtette: 'Ziget'-nek. Az egy fokkal jobb:teehee:. Gondolom, izgult, és akkor az ember mindig összekavarja még azt is, amit amúgy tud.

Link to comment
Share on other sites

Végre eljutottam oda, hogy itt is írjak valamit, szóval először is annyira örülök, hogy néhányotokkal innen tudtam találkozni! :group_hug:

A koncertre meg nem találok szavakat, ez még csak életem 3. igazi nagy koncertje volt, de míg az előző kettőnél voltak zavaró tényezők, a szombatról egy icipici negatívumot sem tudok mondani.

Imádtam, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy ha Mika újra jön hozzánk vagy a közelbe, én ott leszek :wub2:

 

Azt meg félve kérdezem meg, hogy éjfél után még mennyit kellett rá várni, mert sejtésem szerint éppen elmulasztottam, amikor kijött...

Link to comment
Share on other sites

A végén már szeget-nek hallottam.... :biggrin2:

Az egyik rajongó, aki ott volt a koncerten, beszélt vele előző nap egy másik koncerten, és akkor még másképp ejtette: 'Ziget'-nek. Az egy fokkal jobb:teehee:. Gondolom, izgult, és akkor az ember mindig összekavarja még azt is, amit amúgy tud.

 

Tuti izgult. Szeget.:aah: Meghallgattam mp3-ban a koncertet, és tényleg sokféleképpen mondta: szájget, zájget, zeget, szeget...:teehee::teehee::teehee:

Viszont a Buda és Pestet olyan szépen szétválasztotta és szépen is ejtette ki.

Link to comment
Share on other sites

Azt meg félve kérdezem meg, hogy éjfél után még mennyit kellett rá várni, mert sejtésem szerint éppen elmulasztottam, amikor kijött...

 

Én arra emlékszem, hogy kb. fél 1kor a Sziget bejáratánál jártam, tehát valamikor fél 1 és éjfél között jött ki. De hátha valaki meg tudja mondani pontosan, mert engem bevarázsolt már eleve a koncert, és elvesztettem az időérzékem teljesen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy