Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

serbian-flag.jpg

 

welcome to the new serbian-speaking thread!

Everybody who speaks Serbian is welcome here! :biggrin2: Also, all the guests who don't speak Serbian but English are welcome for the Mika and general chit-chat !

With this thread we want to show that Mika has got a stable fan-base in Serbia, and that we belong in the International Section along with other National threads. With the opening of this thread we're making it a whole lot easier to newbies and other guests to find their own thread where their native language is being spoken, to come on over and introduce themselves!

Mika is performing at this year's EXIT festival in Novi Sad in July; he's coming to our country for the very first time, and he chose exactly Serbia for his 1st East-European Tour gig!

 

DOBRODOŠLI! :flowers2:

Ovo je tred za sve one koji govore srpski! Naravno, dobrodošli su i svi ostali, tako da će se na ovom tredu govoriti i engleski!

Ovim tredom želimo da pokažemo da Mika ima fan-bazu u Srbiji, i da nam je mesto u Internacionalnoj sekciji, među svim ostalim Nacionalnim tredovima na ovom Fan Klubu. Otvaranjem ovog treda omogućavamo tek novim članovima da brže i lakše pronađu tred gde se govori njihov maternji jezik, dođu i predstave se!

Mika u julu ove godine nastupa na EXIT Festivalu u Novom Sadu, prvi put dolazi u našu zemlju, i izabrao je da upravo u Srbiji drži prvi koncert u sklopu svoje istočno-evropske turneje!

Ako se već niste prijavili, dođite na OVAJ tred http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22209 i prijavite da dolazite! Treba što više članova da skupimo! :punk:

 

 

 

dome2.jpg

 

Jedva čekam da nas se što više prijavi i da vas sve upoznam! :biggrin2::thumb_yello:

Edited by keti
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pošto niko neće da priča na ovom tredu ni na srpskom ni na engleskom, odoh ja.

 

Ljudi se teško navikavaju na nešto novo, ali šta ćeš....Inercija...:blink:

 

Samo polako. Bitno je da smo mi u MFC International section, lepo i ozbiljno sa svim ostalim narodima.:biggrin2:

 

Kontam ja tako, i neko pametan će me već čuti, pa će ovaj tred procvetati sa ili bez Gasmics slika.:roftl:

 

Btw, I was complaining about the bad human habits.:sneaky2:

Writing to myself is the best thing. Am I losing my mind - says Mika in LICM documentary. Maybe something similar happpens to me LOL.

Noooooo, just a little.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

E, ljudi DuMika /Dorina) iz Mađarske dolazi kod nas a ne u Prag!!!!

Znači imaćemo još pojačanja na Exitu!!!! :boing:

 

:thumb_yello:super:thumb_yello:...grupica nam raste!!!

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:super:thumb_yello:...grupica nam raste!!!

 

Daaaaaaa! Ko zna, možda će se još neko u međuvremenu prijaviti, a doći će još mnogo fanova koji nisu na MFC-u i zasada možda ne znaju za njega, ali će nas videti sigurno!!!!:teehee:

 

ej tu sam i jaaaaaa :bye:

 

Zdravo, baš imaš lepo ime i dobro nam došla i na ovaj MFC International:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:bye:

 

:huglove:

 

Daaani, sad kad krenete ti i Keti u dopisivanje na ovom tredu ko nekad ima svi odmah da se sjate!:roftl:

Ona mnogo uči i sada je na času matematike, ali će se sigurno javiti.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja neću da kopiram Gasmics jer su oni ponekad suviše raskalašni u svemu, ali mogu da kombinujem neke stvari koje Miku predstavljaju na različite načine, zavisno šta se kome sviđa:

 

17fsb8.jpg

2lig57o.jpg

o5zzmw.jpg

u0t5f.jpg

wmi5p0.jpg

i5b0gj.jpg

34remit.jpg

2h3wpog.jpg

2j729l.jpg

nwdgnq.jpg

qoi05i.jpg

 

Jeste primetili nešto na 5. fotki?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja neću da kopiram Gasmics jer su oni ponekad suviše raskalašni u svemu, ali mogu da kombinujem neke stvari koje Miku predstavljaju na različite načine, zavisno šta se kome sviđa:

 

 

qoi05i.jpg

 

Jeste primetili nešto na 5. fotki?:naughty:

 

Kako posle ove poslednje slike neko da se vraća na petu?!?:shocked::shocked::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Kako posle ove poslednje slike neko da se vraća na petu?!?:shocked::shocked::shocked:

 

Pa nju sam namerno stavila poslednju:naughty:

A ona ruka na 5. je muška ruka što ga je ščepala, to je bilo na Fiji festivalu u Japanu 2007.:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

A jesi videla čija je to ruka LOL:lmfao: I kako se tu našla?

 

iskoristio covek priliku:sneaky2:...eh, kada bi mi imali tu priliku na Exitu bilo bi:das:

Kako posle ove poslednje slike neko da se vraća na petu?!?:shocked::shocked::shocked:

 

:naughty:(peta je bolesnija:naughty:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy