Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Pa nju sam namerno stavila poslednju:naughty:

A ona ruka na 5. je muška ruka što ga je ščepala, to je bilo na Fiji festivalu u Japanu 2007.:roftl::roftl:

 

Najbolji deo mi je kada deo publike naglo krene napred-ono kada je Mika sisao sa bine:roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iskoristio covek priliku:sneaky2:...eh, kada bi mi imali tu priliku na Exitu bilo bi:das:

 

 

:naughty:(peta je bolesnija:naughty:)

 

Pa jedino ako bi on skočio sa pozornice među nas, a mi ga prihvatli da ga ljuljuškamo:naughty: Mada čisto sumnjam da bi ga oni Englezi koji čine pored nas većinu publike baš ljljuškali:aah:

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih solidnih slika, umereno provokativnih:

6yic94.jpg

 

287glk9.jpg

 

Enjoy:wub2:

jeste, treba umereno u svemu...sto me podsetilo na ovo...:roftl:

 

ziveli :cheers:

i50qqo.jpg

 

i kad god vidim slike te njegove tacke sa stolicom setim se kako mu je tada u Becu ispala ona kutijica, ne znam kako se to zove, deo je sistema ozvucenja i nosi je zakacenu za pantalone :naughty:

 

a druga slika me podsetila na ovu, jos uvek jedna od mojih omiljenih slika...ne znam zasto, mozda sto je tako lepo mrsav:blush-anim-cl::naughty:

 

Minka1.jpg

 

Zdravo, baš imaš lepo ime i dobro nam došla i na ovaj MFC International:thumb_yello:

e i ja sam sve htela da kazem, pa zaboravim, zaista ti je lepo ime Natalija:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da meni poslednja najbolje drzi paznju...:biggrin2:

 

sada sam i ja na poslednjoj:shocked::shocked:

:aah:

Pa jedino ako bi on skočio sa pozornice među nas, a mi ga prihvatli da ga ljuljuškamo:naughty: Mada čisto sumnjam da bi ga oni Englezi koji čine pored nas većinu publike baš ljljuškali:aah:

 

:roftl: aha, i ja mislim:naughty:

Link to comment
Share on other sites

jeste, treba umereno u svemu...sto me podsetilo na ovo...:roftl:

 

ziveli :cheers:

i50qqo.jpg

 

i kad god vidim slike te njegove tacke sa stolicom setim se kako mu je tada u Becu ispala ona kutijica, ne znam kako se to zove, deo je sistema ozvucenja i nosi je zakacenu za pantalone :naughty:

 

a druga slika me podsetila na ovu, jos uvek jedna od mojih omiljenih slika...ne znam zasto, mozda sto je tako lepo mrsav:blush-anim-cl::naughty:

 

Minka1.jpg

 

 

e i ja sam sve htela da kazem, pa zaboravim, zaista ti je lepo ime Natalija:wink2:

 

Meni je ona na stolici iz Beča yummy, a to šta njemu ispada iz džepova ne bih znala da kažem:roftl:

Inače, te slike iz Out magazina su i meni omiljene, pa dobro ti gay forografi imaju ukusa, šta da radimo, nije da nisu estete:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja neću da kopiram Gasmics jer su oni ponekad suviše raskalašni u svemu, ali mogu da kombinujem neke stvari koje Miku predstavljaju na različite načine, zavisno šta se kome sviđa:

 

 

o5zzmw.jpg

 

jako su mi lepe te haljine u koje oblace Immu i Idu...hmm sa ovakvim imenima stvarno u ekipi samo ti falis Ina :naughty:

iskoristio covek priliku:sneaky2:...eh, kada bi mi imali tu priliku na Exitu bilo bi:das:

 

 

:naughty:(peta je bolesnija:naughty:)

 

:lmfao: čitala sam postove unazad i u mojoj glavi je to nekako ispalo da ga je neko ščepao za petu! :lmfao: provela sam solidnih minut pručavajući na kojoj slici se uopšte vidi njegova peta :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

jako su mi lepe te haljine u koje oblace Immu i Idu...hmm sa ovakvim imenima stvarno u ekipi samo ti falis Ina :naughty:

 

Ma to je samo pitanje dana, kada će me pozvati...

Btw, ja sam mu 2u1...i selebriti za scenu, i licni nakit-dizajner. A mogu i kucu da mu isprojektujem...i enterijer odradim...i...uselim se na kraju, ako treba...i razne stvari jos!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

jako su mi lepe te haljine u koje oblace Immu i Idu...hmm sa ovakvim imenima stvarno u ekipi samo ti falis Ina :naughty:

 

 

:lmfao: čitala sam postove unazad i u mojoj glavi je to nekako ispalo da ga je neko ščepao za petu! :lmfao: provela sam solidnih minut pručavajući na kojoj slici se uopšte vidi njegova peta :lmfao:

 

Haljine su im prelepe, a šta on to radi sa Idom? Kao strgne joj suknju, t.j. suknjetinu i ona ostane u suknjici LOL:naughty:

Ima taj video GGG, a to mu je sada neka žešća tačka izgleda posebno pripremljena za ovu turneju. Nadam se samo da neće da je izvodi na Exitu.:sneaky2::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ma to je samo pitanje dana, kada će me pozvati...

Btw, ja sam mu 2u1...i selebriti za scenu, i licni nakit-dizajner. A mogu i kucu da mu isprojektujem...i enterijer odradim...i...uselim se na kraju, ako treba...i razne stvari jos!:blush-anim-cl:

 

Ma to niko i ne dovodi u pitanje. Nego ona ruka me muči:aah:

Link to comment
Share on other sites

jako su mi lepe te haljine u koje oblace Immu i Idu...hmm sa ovakvim imenima stvarno u ekipi samo ti falis Ina :naughty:

 

ae da pisemo peticiju da ubace i Inu!

edit* haljine su prelepe!

Link to comment
Share on other sites

Zdraaavo!!!!:wub2:

Keti vas sve pozdravlja, do malopre je učila latinski i ode da se kupa.:teehee:

Strava jedna koliko je opterećena. Pa, šta da ti kažem o Filološkom, ako misliš na germanistiku, znam dobro našeg dekana dr Slobodana Grubačića koji je germanista of course. Ne znam šta te tačno zanima...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Zdraaavo!!!!:wub2:

Keti vas sve pozdravlja, do malopre je učila latinski i ode da se kupa.:teehee:

Strava jedna koliko je opterećena. Pa, šta da ti kažem o Filološkom, ako misliš na germanistiku, znam dobro našeg dekana dr Slobodana Grubačića koji je germanista of course. Ne znam šta te tačno zanima...:blink:

 

a pozz i za dushu malu :D:wub2:

pa npr. imaju li stipendije kao u CG .. ovdje sa 2 god,cini mi se,mozes (u zavisnosti od toga kako ti ide ofc) da odes u njemacq na 2,6 mjeseci i 2 god ......

Link to comment
Share on other sites

xe1o3t.jpg

 

Evo, Ivona, da li biste vi znali da kreirate ovakve pantalone?

I plus da mu obezbedite jedne 30 Japančica uz njega, pošto je to bilo u sklopu turneje?:roftl::shocked:

 

Nisam specijalista za textil...al bih mogla neko dugmence da mu prišijem. A mogu i turneju da organizujem (koliko to može, realno, biti teže od organizacije studentskog konkursa?!?), obavljam poslove PR-a...dajem intervjue za novine:naughty:

 

Odoh da dopunim CV dok me drži inspiracija!:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

a pozz i za dushu malu :D:wub2:

pa npr. imaju li stipendije kao u CG .. ovdje sa 2 god,cini mi se,mozes (u zavisnosti od toga kako ti ide ofc) da odes u njemacq na 2,6 mjeseci i 2 god ......

 

Te varijante sigurno postoje, slično je i u NS, samo ja nemam uvid u to, moram da se eventualno raspitam. Ali postoji ta razmena svuda, a pogotovo na masteru. Evo, ja sada idem na jednu DAAD konferenciju u maju gde će se o tome razgovarati.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma to je samo pitanje dana, kada će me pozvati...

Btw, ja sam mu 2u1...i selebriti za scenu, i licni nakit-dizajner. A mogu i kucu da mu isprojektujem...i enterijer odradim...i...uselim se na kraju, ako treba...i razne stvari jos!:blush-anim-cl:

eno odjednom postade skromna, sta 2, ti si ocito all in 1 :roftl:

Haljine su im prelepe, a šta on to radi sa Idom? Kao strgne joj suknju, t.j. suknjetinu i ona ostane u suknjici LOL:naughty:

Ima taj video GGG, a to mu je sada neka žešća tačka izgleda posebno pripremljena za ovu turneju. Nadam se samo da neće da je izvodi na Exitu.

videćemo sta je smislio za festivale! :boing:

Ma to niko i ne dovodi u pitanje. Nego ona ruka me muči

znnnammm :no: to nas sve muči :teehee: to je ono ali što devojci sreću kvari:naughty:

xe1o3t.jpg

 

Evo, Ivona, da li biste vi znali da kreirate ovakve pantalone?

I plus da mu obezbedite jedne 30 Japančica uz njega, pošto je to bilo u sklopu turneje?:roftl::shocked:

 

ja imam nekoliko trenerki koje izgledaju slično, uvek se pokapam ili dotaknem negde kad cistim kupatilo, a ona sva sredstva sadrže izbeljivace:naughty:

 

Dani, šta te konkretno zanima? Mada, ja u suštini o tom faksu znam samo gde se nalazi:naughty:

edit: videla sta te zanima, ne znam nista o tome.

Edited by Vedrana
Link to comment
Share on other sites

Te varijante sigurno postoje, slično je i u NS, samo ja nemam uvid u to, moram da se eventualno raspitam. Ali postoji ta razmena svuda, a pogotovo na masteru. Evo, ja sada idem na jednu DAAD konferenciju u maju gde će se o tome razgovarati.:wink2:

aha,dobro............bas nzm gdje cu ,sta cu :aah:

voljela bih ako bi mi javili kad nesto saznate vise o tome... :original:

Link to comment
Share on other sites

Nisam specijalista za textil...al bih mogla neko dugmence da mu prišijem. A mogu i turneju da organizujem (koliko to može, realno, biti teže od organizacije studentskog konkursa?!?), obavljam poslove PR-a...dajem intervjue za novine:naughty:

 

Odoh da dopunim CV dok me drži inspiracija!:roftl::roftl::roftl:

 

Pa posle intervjua u 24 sata vi ste globalno poznata zvezda a on bi trebalo da se pomuči da vas pronađe i ne samo zbog dugmenceta:lmfao:

Samo strogo na englesko/francuskom vaš CV i sve će biti u redu.:thumb_yello: Mada mislim da je Mikson dosada savladao osnove srpskog, a ako nije - ko će mu davati časove nego ja.:aah:

Mislim svi ćemo naći neki posao do Exita, sigurna sam.:roftl:

Link to comment
Share on other sites

eno odjednom postade skromna, sta 2, ti si ocito all in 1 :roftl:

 

Ma ja sam sve što mu treba... Samo, bojim se da su mi ruke nešto ženstvenije nego što on voli...:boxed:

 

znnnammm :no: to nas sve muči :teehee: to je ono ali što devojci sreću kvari:naughty:

 

:roftl:

Baš!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa posle intervjua u 24 sata vi ste globalno poznata zvezda a on bi trebalo da se pomuči da vas pronađe i ne samo zbog dugmenceta:lmfao:

Samo strogo na englesko/francuskom vaš CV i sve će biti u redu.:thumb_yello: Mada mislim da je Mikson dosada savladao osnove srpskog, a ako nije - ko će mu davati časove nego ja.:aah:

Mislim svi ćemo naći neki posao do Exita, sigurna sam.:roftl:

 

Ex-yu family i porodični posao...:naughty:

 

A što se Exita tiče, imam plan!!! Dodjemo Šaki i ja ispred obezbedjenja, odmahnemo im rukom, pokažemo prema Miki, i kažemo "U redu je, pustite dečka da prodje...":wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ex-yu family i porodični posao...:naughty:

 

A što se Exita tiče, imam plan!!! Dodjemo Šaki i ja ispred obezbedjenja, odmahnemo im rukom, pokažemo prema Miki, i kažemo "U redu je, pustite dečka da prodje...":wink2:

 

Da, da, oni garant ne znaju ko je on i kako izgleda.:naughty:

A ko će posle da peva, pa da pada u publiku, vas dve ili on?

Mislim ako bi ostao sa nama dole, a vi na sceni....šoo da ne?:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Nisam specijalista za textil...al bih mogla neko dugmence da mu prišijem. A mogu i turneju da organizujem (koliko to može, realno, biti teže od organizacije studentskog konkursa?!?), obavljam poslove PR-a...dajem intervjue za novine:naughty:

 

Odoh da dopunim CV dok me drži inspiracija!:roftl::roftl::roftl:

spiking ov dugmence, kako ide moje sa jagodom? :biggrin2: Ne požurujem te, samo pitam!:wink2: Može kao što je medaljon, samo dugme:original:

A da li razmišljaš o NS?

Moj savet ti je Dani i ako nisi da razmisliš, manja je sredina, pitomija, mirnija...nekako je opuštenjija atmosfera nego u BG, valjda sto je manja gužva...ne znam. I to kažem uprkos tome što ja mnooogo više volim BG:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Da, da, oni garant ne znaju ko je on i kako izgleda.:naughty:

A ko će posle da peva, pa da pada u publiku, vas dve ili on?

Mislim ako bi ostao sa nama dole, a vi na sceni....šoo da ne?:roftl::roftl:

 

Taj moj drug što radi u obezbedjenju nije pustio Manu Chao-a na binu. Mislio neki narkoman...:naughty::naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy