Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

spiking ov dugmence, kako ide moje sa jagodom? :biggrin2: Ne požurujem te, samo pitam!:wink2: Može kao što je medaljon, samo dugme:original:

 

Moj savet ti je Dani i ako nisi da razmisliš, manja je sredina, pitomija, mirnija...nekako je opuštenjija atmosfera nego u BG, valjda sto je manja gužva...ne znam. I to kažem uprkos tome što ja mnooogo više volim BG:biggrin2:

 

Nije loša ideja, samo da znate, NS je skuplji od BG ako nisi na budžetu:sneaky2:

 

Taj moj drug što radi u obezbedjenju nije pustio Manu Chao-a na binu. Mislio neki narkoman...:naughty::naughty::naughty:

 

E pa onda je sve jasno:lmfao:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2qvdp29.jpg

 

Laku noć devojke uz ovu strava sliku.:wub2:

Ovako obučenog ne znam da li bi ga poznali.:blush-anim-cl:

I ja se sutra relativno rano dižem, pa se vidimo.

Razrađujemo dalji plan o otmici i zameni dotičnog.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

spiking ov dugmence, kako ide moje sa jagodom? :biggrin2: Ne požurujem te, samo pitam!:wink2: Može kao što je medaljon, samo dugme:original:

 

Moram prvo da napravim drugarici od Dani...i onda si ti na redu! Šaki, s tvojim narudžbinama ne moram da žurim, jel tako?!

Link to comment
Share on other sites

2qvdp29.jpg

 

Laku noć devojke uz ovu strava sliku.:wub2:

Ovako obučenog ne znam da li bi ga poznali.:blush-anim-cl:

I ja se sutra relativno rano dižem, pa se vidimo.

Razrađujemo dalji plan o otmici i zameni dotičnog.:naughty:

veri najs indiiid!

Moram prvo da napravim drugarici od Dani...i onda si ti na redu! Šaki, s tvojim narudžbinama ne moram da žurim, jel tako?!

ok, no frks et ol!

 

laku noc i od mene, cujemo se:bye:

 

evo par slicica iz Nice,1. maj, by Nezza i Sarina

 

P1080474.jpg

P1080477.jpgsuprecute

DSCF4420.jpg

bas je Meri Popins!:naughty:

DSCF4466.jpg

nisam fan ovog sarenog odevnog predmeta...ali jesam onog sto je ispod :biggrin2:

 

laku noc! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Moram prvo da napravim drugarici od Dani...i onda si ti na redu! Šaki, s tvojim narudžbinama ne moram da žurim, jel tako?!

 

Jok, nema zurbe...do Exita!

P1080477.jpg

 

meni nije dobro...mislim da osecam ljubav:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Jok, nema zurbe...do Exita!

 

 

meni nije dobro...mislim da osecam ljubav:biggrin2:

 

Love is in the AIR!!!:groovy::groovy::groovy:

 

Ja mislim da treba da uzmes papir i olovku!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:boing: valjda sam dobro uradila latinski danas... :sweatdrop:

 

kako su svi? :original:

 

Extra...taman da pijem i u to ime u nedelju:naughty:(samo trazim izgovor:naughty:)...

Ja opet na fax za koji minut:sneaky2:(nema ne mogu da zivim bez fakulteta:wink2:)

Link to comment
Share on other sites

Curke ewo i mene ..... Falile ste mi!!!! Sorry što me nije bilo neko vrijeme!!! Ljubim vasssssss :blush-anim-cl:

 

 

Yeeeee, evo nam i Tanjice:wub2:boing:

 

:boing: valjda sam dobro uradila latinski danas... :sweatdrop:

Pa što se ne javi?:boxed:

 

kako su svi? :original:

 

Extra...taman da pijem i u to ime u nedelju:naughty:(samo trazim izgovor:naughty:)...

Ja opet na fax za koji minut:sneaky2:(nema ne mogu da zivim bez fakulteta:wink2:)

 

A,pa svi moramo...opet bolje na fakultet nego u školu LOL:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Curke ewo i mene ..... Falile ste mi!!!! Sorry što me nije bilo neko vrijeme!!! Ljubim vasssssss :blush-anim-cl:

eeeeeej, najs tu siii juu! :biggrin2:

:boing: valjda sam dobro uradila latinski danas... :sweatdrop:

kako su svi? :original:

:mf_popeanim:

 

nije lose :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hi girlz:bye: Evo nekih slika sa sinoćnjeg koncerta

Sad nešto ne skida ovu crveno-belo majicu. Hoće to i na Exitu da nosi?:naughty:

:bye:

 

sto s mene tice najbolje neka izvuce od pre dve godine onu crvenu frak majicu!:mf_lustslow: mah, ne mora ni da se cima da se oblaci uopste:mf_rosetinted:

 

ggg00001.jpg

ggg00002.jpg

ggg00003.jpg

ggg00004.jpg

 

pogodio je cvece, ali je pogresio osobu :doh: Miko djurdjevak je moooooje omiljeno cvece! :sneaky2::boxing:

Link to comment
Share on other sites

sto s mene tice najbolje neka izvuce od pre dve godine onu crvenu frak majicu!:mf_lustslow: mah, ne mora ni da se cima da se oblaci uopste:mf_rosetinted:

 

 

 

pogodio je cvece, ali je pogresio osobu :doh: Miko djurdjevak je moooooje omiljeno cvece! :sneaky2::boxing:

 

Ta majica je divnaaaaaa!!!

 

Ma on je cveće poneo tebi, ali kad je skontao da te nema, bilo mu žao da propadne. Ima fore da se iskupi na Exitu...:wink2:

 

Usput, Miko...ja samo karanfile ne volim. Sve ostalo dolazi u obzir. Djurdjevak, jorgovan, kala, orhideja, margarete...ma šta god! Može čak i saksijsko...a ja cu ga prebaciti u vazu...mozda tako duze pozivi...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ivona, vidi upravo si presla 6000 :biggrin2:

 

 

Then comes the singing for Zuleika!!

And he says: “OK! I’ve got a favour to ask you tonight. And I have to speak English for 3 sec. to make sure my sound engineer understands. *asks him to make sure to record this* as you know I’m working with my sister and today she’s not here. She helped my doing this (showing the stage), the costumes and everything you can see. Today it’s her birthday!!! So Strasbourg what do you think if I ask for your indulgence for 3 seconds and we all sing her Happy Birthday? We’ll leave that on her phone, are you ready?? She’ll cry and be so ashamed! Her name is ZU-LEI-KA, I know it’s strange but that’s her name. OK, let’s record it??? *People screaming yes* Thank you so much, it’s really nice! She’ll die! She is in Singapore right now. 1,2,3 *Everybody sings!!*

 

The video stops here but after that he said something like “Thank you very much! It’s great ‘cause I don’t need to buy her any present now that we’ve made this”:aah:

hauuu kjut iz det!?

 

skoro kao ovo:blush-anim-cl:

6h477p.jpg

 

btw, na M&G sinoc u Strazburu su ga pitali hoce li uzimati LG i BG i na festivalima, i rekao je da hoce :biggrin2: ja cu da se prijavim! :biggrin2: pa ako me izaberu jedina jos zelja koja mi preostaje je da ne padnem na sceni :aah: narocito jer se to snima i bude na r t s-u:aah:

Link to comment
Share on other sites

Ivona, vidi upravo si presla 6000 :biggrin2:

 

 

 

hauuu kjut iz det!?

 

skoro kao ovo:blush-anim-cl:

6h477p.jpg

 

btw, na M&G sinoc u Strazburu su ga pitali hoce li uzimati LG i BG i na festivalima, i rekao je da hoce :biggrin2: ja cu da se prijavim! :biggrin2: pa ako me izaberu jedina jos zelja koja mi preostaje je da ne padnem na sceni :aah: narocito jer se to snima i bude na r t s-u:aah:

 

Jaoooo divno...svi mi koji imamo mladje sestre isto razmišljamo. Mojoj je rodjendan 10.maja btw...da znate da pripremite glasove! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

pogodio je cvece, ali je pogresio osobu :doh: Miko djurdjevak je moooooje omiljeno cvece! :sneaky2::boxing:

 

:roftl::roftl::thumb_yello:

 

hauuu kjut iz det!?

 

skoro kao ovo:blush-anim-cl:

6h477p.jpg

veri kjut...ali slicica je njammmmm...

Jaoooo divno...svi mi koji imamo mladje sestre isto razmišljamo. Mojoj je rodjendan 10.maja btw...da znate da pripremite glasove! :naughty:

 

do re mi fa...evo pripreme su u toku :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

skoro kao ovo:blush-anim-cl:

6h477p.jpg

duks koji nosi je dobio od MFCerki dve veceri ranije:biggrin2: zapravo dobila ga je cela Mika ekipa, i to personalizovane! :naughty: mislim da bas lepo o njemu govori taj odnos koji je razvio sa fanovima koje redovno vidja :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

duks koji nosi je dobio od MFCerki dve veceri ranije:biggrin2: zapravo dobila ga je cela Mika ekipa, i to personalizovane! :naughty: mislim da bas lepo o njemu govori taj odnos koji je razvio sa fanovima koje redovno vidja :blush-anim-cl:

 

Doooobro...i šta mu to na duksu piše?!?:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy