Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo redom :P

 

 

 

:shocked: kako ti se to smelo dogoditi?!

paaa... :blush-anim-cl: moja prva ljubav je ipak (irski) pank, a par dana pred Exit je u Zagrebu bio festival na kome je svirao bend Flogging Molly, i tako... nije se bilo para i za jedno i za drugo... ne kazem sad da sam se pokajala, jer stvarno je bio sjajn koncert, ali ipak mi je krivo sto se nisam iscimala i otisla I na Exit... :(

 

ma jok, mislim da je (na celom MFCu) približno ujednačen broj članova ispod 20 i preko 30 god.:naughty:

 

ja sam pretprošle godine imala 26 godina (:bleh::wink2:)

:thumb_yello: sto bi rekli u mom selu, 'ispisnice' :biggrin2: u prevodu: 'generacija'

 

prvo su nas sprečavale vize i novci, a sada samo novci:aah:

ali, sve u svemu, dobro je ipak :original:

i to je nesto, bice uskoro i tih novaca, valjda ;)

 

Još jednom, dobro nam došla :flowers2:

 

btw, kako se zoveš?

uverila sam se na onoj drugoj temi u tvoje shpijunske sposobnosti, tako da verujem da to vec znas :P

...a posto mi je upravo stigao tvoj friend invite, vise nema sumnje u to! :P

Link to comment
Share on other sites

Ma' date=' šaliiim se, Vedranče! :huglove: Odnosi se na ''only a ginger can call another ginger ''ginger'' '' :biggrin2:[/quote']

 

A moja nijansa? Jel i to spada u ginger? Ili je ginger više nandžarasto?

 

Nego, zaboravih najbitniju stvar apropo mog puta u Niš da vam kažem, Tara i Vedrana! Uspela sam da se zaglavim u wc-u na autobuskoj stanici!!! Pri tom mi je vozač rekao da nemamo vremena za pauzu, al je bilo pitanje života ili smrti i ubedila sam ga da mi treba samo 2 min. I nisam mogla da se otključam... Malo sam urlala...pa došla baba sera da me izbavi...pa i ona malo urlala na mene što se zaključavam! Pa ja rekla "Zato što u bravi postoji ključ!" A ona će "Postoji, ali ne radi!!!"

Al bila sam baš hrabra!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

A moja nijansa? Jel i to spada u ginger? Ili je ginger više nandžarasto?

 

Nego, zaboravih najbitniju stvar apropo mog puta u Niš da vam kažem, Tara i Vedrana! Uspela sam da se zaglavim u wc-u na autobuskoj stanici!!! Pri tom mi je vozač rekao da nemamo vremena za pauzu, al je bilo pitanje života ili smrti i ubedila sam ga da mi treba samo 2 min. I nisam mogla da se otključam... Malo sam urlala...pa došla baba sera da me izbavi...pa i ona malo urlala na mene što se zaključavam! Pa ja rekla "Zato što u bravi postoji ključ!" A ona će "Postoji, ali ne radi!!!"

Al bila sam baš hrabra!:biggrin2:

 

Mislim da ti ipak ne možeš gingere da zoveš gingerima....:aah:

 

Jooooj, Ivona! :huglove: Baš te 'oće...

Link to comment
Share on other sites

Pa...ustvari...da! Mada su i Vedrana i Jana bile dž, ali više nisu... Znači niko ne sme da te zove džindžer. Znači, moramo te zvati Lujka... :naughty:

 

but..but... but...:crybaby: I like dzindzer... :sad:

al dobro, volim i Lujka.. pronasla sam savrsenog smajlija koji me najbolje opisuje -->:insane:

Link to comment
Share on other sites

but..but... but...:crybaby: I like dzindzer... :sad:

al dobro, volim i Lujka.. pronasla sam savrsenog smajlija koji me najbolje opisuje -->:insane:

 

Nemam ja ništa s tim, to su Tamarina pravila...(ima malo s tim što me ne primate u džindžere):shun:

 

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nemam ja ništa s tim, to su Tamarina pravila...(ima malo s tim što me ne primate u džindžere):shun:

 

:wink2:

 

Ikskjuz mi, ja sam samo okačila pesmicu.... :fisch:

 

Ako Ginger kaže da možemo da je zovemo Ginger, u tom slučaju ćemo je zvati Ginger.:biggrin2: Veri simpl!

Link to comment
Share on other sites

Ikskjuz mi' date=' ja sam samo okačila pesmicu.... :fisch:

 

Ako Ginger kaže da možemo da je zovemo Ginger, u tom slučaju ćemo je zvati Ginger.:biggrin2: Veri simpl![/quote']

 

hachi.gif you made ginger happy :P

 

stvar navike, uglavnom me tako zovu, ono lujka sam ne znam ni sama zasto dodala x)

 

a i ako mene pitate, dzindzer je svako ko se oseca dzindzer!! :P

Link to comment
Share on other sites

hachi.gif you made ginger happy :P

 

stvar navike, uglavnom me tako zovu, ono lujka sam ne znam ni sama zasto dodala x)

 

a i ako mene pitate, dzindzer je svako ko se oseca dzindzer!! :P

 

Cool je biti ginger...ja bejah nekad...samo obavezaaaa :aah:

 

A Vedrana nekad bejase ginger, a onda je pocela da naginje ka plavom...:naughty::bleh:

 

btw super ti je sign :wink2:

Link to comment
Share on other sites

I knowz :teehee: hvala ;)

nekako mi je to tipicno za nas dzindzerke, uvek nekako zavrsimo kao blondies... :blink:

 

:naughty: ja to nisam znala...a onda sam se jedno jutro pogledala u ogledalo i saznala :naughty: naravno, odmah rešila da preduzmem odgovarajuće korake i završila kao greeneta, ali radovi na povratku u narandžanstvenu su u toku:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: ja to nisam znala...a onda sam se jedno jutro pogledala u ogledalo i saznala :naughty: naravno, odmah rešila da preduzmem odgovarajuće korake i završila kao greeneta, ali radovi na povratku u narandžanstvenu su u toku:biggrin2:

 

Greeneta!:roftl:

Možda dobiješ popust u Greenetu? Imaju odličnuuuu saher tortu...bolju nego u Beču!

Link to comment
Share on other sites

Greeneta!:roftl:

Možda dobiješ popust u Greenetu? Imaju odličnuuuu saher tortu...bolju nego u Beču!

ja nisam bila impresionirana, meni je bila baš bolja bečka...a greenet sam volela zbog kafa, pa su mi par puta prodali neke splačine, papreno, skoro godinu dana sam ih zaobilazila zato i pre dva tri meseca ponovo odem i onakav frape ne bih nekome ni uz pare dala...bruka i sramota, zauvek su me izgubili, a bila sam redovna mušterija:naughty:

 

da, jednom sam se čak i žalila na kafu....kad sam se ja žalila možeš misliti kakva je bila:aah:

Link to comment
Share on other sites

ja nisam bila impresionirana, meni je bila baš bolja bečka...a greenet sam volela zbog kafa, pa su mi par puta prodali neke splačine, papreno, skoro godinu dana sam ih zaobilazila zato i pre dva tri meseca ponovo odem i onakav frape ne bih nekome ni uz pare dala...bruka i sramota, zauvek su me izgubili, a bila sam redovna mušterija:naughty:

 

da, jednom sam se čak i žalila na kafu....kad sam se ja žalila možeš misliti kakva je bila:aah:

 

Ju ju, to je onda ozbiljno loše... Šta si im rekla, šta, šta, šta????:biggrin2:

 

Ja nisam odavno bila u greenetu...A saher sam jela dva puta kod njih i oba puta sam bila oduševljena.

 

U Costi ja volim muffine, ali kafe mi nisu nešto...:dunno: I preskupe su, brate...baš baš!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy