Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Ju ju, to je onda ozbiljno loše... Šta si im rekla, šta, šta, šta????:biggrin2:

 

Ja nisam odavno bila u greenetu...A saher sam jela dva puta kod njih i oba puta sam bila oduševljena.

 

U Costi ja volim muffine, ali kafe mi nisu nešto...:dunno: I preskupe su, brate...baš baš!

 

"kafa je bila jako losa" mislim da se jos nisu oporavili od takve kritike:mf_rosetinted: verovatno je vec postala i urbana legenda medju konobarima:mf_rosetinted:

 

 

ja u costi volim i kafe i slatkise, ali cene zaista jesu visoke, tako da retko se odlucim za njih, plus one kafe nisu kafe nego deserti pa uz njih ide i osecaj krivice:aah:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmmm...ja sam iz dzindzer pobegla u smedje...:mf_rosetinted:Ali sam pre dzindzer bila plava :biggrin2:

 

Wooow, kako to kosa izdrža?:boxed:

Ja imam neki prirodni crveni pigment, tako da mi je teško da prelazim u druge boje (inače sam bila lešnik plavo-smeđa), a sada mi mešaju neke 3 nijanse da dobijem šta želim i još ponekad Ehoton na srebrnasto.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Wooow, kako to kosa izdrža?:boxed:

Ja imam neki prirodni crveni pigment, tako da mi je teško da prelazim u druge boje (inače sam bila lešnik plavo-smeđa), a sada mi mešaju neke 3 nijanse da dobijem šta želim i još ponekad Ehoton na srebrnasto.:aah:

 

Sve kosa izderzala!Najgore mi je bilo kad sam na cokoldnu izvlacila pramenove plave...kad tad ne ocelavih...ne ponovilo se!:mf_rosetinted:

 

Pa lepo izvucete plavu...meni je sasvim ok!:thumb_yello:

 

 

Iksi ja sam opet poslala svim frendsima poziv u grupu, da znas...:wink2:Srce cu da ti urucim sledeci put kad se budemo videle...

Link to comment
Share on other sites

 

Iksi ja sam opet poslala svim frendsima poziv u grupu, da znas...:wink2:Srce cu da ti urucim sledeci put kad se budemo videle...

 

:huglove:

 

A cmokni i Necija, za srce!!!

 

Izlažemo opet na sajmu 28.11. pa navratite! ;)

Link to comment
Share on other sites

evo da ja još tu postam, ako neko nije vidio, za svaki slučaj! :)

molim vas lajk! (najprije stranicu pa sliku)

 

 

:huglove: hvalaa, treba mi još puuno lajkova, a imam samo 2 dana :( ima neko ideju? :D

 

ne znam, mozda Kat ili Ivona imaju neku ideju posto su se bavile slicnim aktivnostima...ja sam lajkovala i sherovala, nemam pojma sta drugo :dunno: a i pravo da ti kazem skroz sam skepticna prema takvim stvarima, ja mislim da su to sve namestaljke/prevare:aah:

Link to comment
Share on other sites

ne znam, mozda Kat ili Ivona imaju neku ideju posto su se bavile slicnim aktivnostima...ja sam lajkovala i sherovala, nemam pojma sta drugo :dunno: a i pravo da ti kazem skroz sam skepticna prema takvim stvarima, ja mislim da su to sve namestaljke/prevare:aah:

 

da i ja mislim... ali ajde treba sudjelovati... :biggrin2:

ja samo šaljem inboxe i žicam :aah: mrzim žicati :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ne znam, mozda Kat ili Ivona imaju neku ideju posto su se bavile slicnim aktivnostima...ja sam lajkovala i sherovala, nemam pojma sta drugo :dunno: a i pravo da ti kazem skroz sam skepticna prema takvim stvarima, ja mislim da su to sve namestaljke/prevare:aah:

 

Otvaraš fake profile, i lajkuješ svoju sliku...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ajme zakon si ahhahahah! to ću probat jedino za dva dana, ak ništa drugo ne pomogne hahahahhah :aah: ali nemojte me samo prijavit onda hahahhaha :mf_rosetinted:

 

Za dva dana će biti kasno... Kreni odmah!:thumb_yello:

Ili šalji nasumično odabranim nepoznatim ljudima poruku u inbox... To je radila ona riba što je dobila najviše glasova za Miku... Al joj to ništa nije pomoglo. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Za dva dana će biti kasno... Kreni odmah!:thumb_yello:

Ili šalji nasumično odabranim nepoznatim ljudima poruku u inbox... To je radila ona riba što je dobila najviše glasova za Miku... Al joj to ništa nije pomoglo. :mf_rosetinted:

 

hah! ti si rekla da treba misliti pozitivno pa ću se PROBATI toga i držati :mf_rosetinted::mf_rosetinted:

hvala na savjetu :naughty: dobra ideja, svakako ću je razmotriti :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

hah! ti si rekla da treba misliti pozitivno pa ću se PROBATI toga i držati :mf_rosetinted::mf_rosetinted:

hvala na savjetu :naughty: dobra ideja, svakako ću je razmotriti :mf_rosetinted:

 

Ma stojim ja iza tog stava o pozitivnom mišljenju...ali nije dovoljno samo to raditi. ;)

Držim fige!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

hej, ja sam probala da kliknem like, iako se ne poznajemo al kao, nista me ne kosta, medjutim izgleda da mogu da kliknu like samo tvoji prijatelji, pa mozda pomogne ako za taj album 'olabavis' malo privacy settings :)

 

hmmh, ne bi trebalo to ikakve veze da ima sa njenim albumom...

prvo lajk ove strane http://www.facebook.com/stazagreb

pa njene slike ovde

Link to comment
Share on other sites

hej, ja sam probala da kliknem like, iako se ne poznajemo al kao, nista me ne kosta, medjutim izgleda da mogu da kliknu like samo tvoji prijatelji, pa mozda pomogne ako za taj album 'olabavis' malo privacy settings :)

 

samo sušaj Vedranu, prvo like na stranicu a zatim na samu sliku! :wink2:

hvala!

inače pol ljudi kaj je lajkalo nisu moji prijatelji :)

to vrlo često ljude buni pa mi ne lajkaju, moram ih podsjetit :)

 

pa da se upoznamo! :) Ja sam Natalija drago mi je :biggrin2:

Edited by NatalijaS
Link to comment
Share on other sites

pa da, retard, lepo pise da se najpre lajkuje stranica :teehee:

evo, obavih to, nadam se da ce tvoja slika pobediti :D

 

Dzindzer, drago nas je :biggrin2:

 

hvala ti! ali gubim nadu :no:

čovječe ne kužim kak su neki uspjeli tek prije par sati stavit sliku i već imaju 250 lajkova! :boxed:

kakogod! :boxed:

hvala na pomoći, još sutra ima da lajka ko nije, pa da vidim kak to sve bude ispalo :)

 

drago mi je da smo se upoznale Džindžer!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

samo sušaj Vedranu, prvo like na stranicu a zatim na samu sliku! :wink2:

hvala!

inače pol ljudi kaj je lajkalo nisu moji prijatelji :)

to vrlo često ljude buni pa mi ne lajkaju, moram ih podsjetit :)

 

pa da se upoznamo! :) Ja sam Natalija drago mi je :biggrin2:

 

lajkovala sam i ja :boing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy