Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Quite shocked when I got that there was any thread about Amy Winehouse in the section Other Artists :shocked:

And she'll perform in Belgrade Arena on the June 18th.:biggrin2:

It will be her only gig in this part of world.

 

Shakira also comes here in June, but I'm less interested in her.:dunno:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zdravo, ja sam Shine (Bojana) i najstarija na tredu.:teehee:

Dobro došla u ovaj svet:punk:

 

Hvala Bojana! :clap:

Ja sam jos nova, polako se snalazim tek... :blink: Ovih dana sam zauzeta spremanjem ispita, ali prosto nisam mogla da odolim kad sam saznala za ovo mesto! :biggrin2: Miku slusam jos od 2006,7. Kad sam prvi put cula Grejs Keli na tv. Tek sam skoro pronasla drugaricu koja obozava Miku kao i ja i ona mi rece za MFC... Da li verujes da nisam imala s kim da podelim ovo odusevljenje koje Mika izaziva u meni... :emot-sad: Niko me nije razumeo :crybaby: Zato ce od sada sve biti drugacije... I hit the jack-pot :kachinga:

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

btw, zovem se Ivana =D

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bojana! :clap:

Ja sam jos nova, polako se snalazim tek... :blink: Ovih dana sam zauzeta spremanjem ispita, ali prosto nisam mogla da odolim kad sam saznala za ovo mesto! :biggrin2: Miku slusam jos od 2006,7. Kad sam prvi put cula Grejs Keli na tv. Tek sam skoro pronasla drugaricu koja obozava Miku kao i ja i ona mi rece za MFC... Da li verujes da nisam imala s kim da podelim ovo odusevljenje koje Mika izaziva u meni... :emot-sad: Niko me nije razumeo :crybaby: Zato ce od sada sve biti drugacije... I hit the jack-pot :kachinga:

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

btw, zovem se Ivana =D

 

oo, dobro nam dosla Ivana! na pravom si mestu!:biggrin2: mislim, za tu podelu odusevljenja :biggrin2: a, po tvojoj lokaciji, rekla bih da je drugarica Ginger!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ne, nego je Vedrana stalker :naughty:

e vala si se dobro setila da se oglasis :biggrin2:

 

ccc! ja se jos trudim da pratim svacija interesovanja i onda me proglase stalkerom...eee, i to mi hvala :shun:

 

:wink2:

 

pozz zene, lepo spavajte :bye:

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bojana! :clap:

Ja sam jos nova, polako se snalazim tek... :blink: Ovih dana sam zauzeta spremanjem ispita, ali prosto nisam mogla da odolim kad sam saznala za ovo mesto! :biggrin2: Miku slusam jos od 2006,7. Kad sam prvi put cula Grejs Keli na tv. Tek sam skoro pronasla drugaricu koja obozava Miku kao i ja i ona mi rece za MFC... Da li verujes da nisam imala s kim da podelim ovo odusevljenje koje Mika izaziva u meni... :emot-sad: Niko me nije razumeo :crybaby: Zato ce od sada sve biti drugacije... I hit the jack-pot :kachinga:

:biggrin2: :biggrin2: :biggrin2:

btw, zovem se Ivana =D

 

E super! Videćemo se onda i na Ex-Yu tredu koji je samo za poverljivo ćaskanje:naughty: Ja nisam baš mnogo na MFC-u kao pre, ali svakako ćemo se sretati :huglove: Tu je i moja ćerka Keti, ali ona u poslednje vreme ne dolazi...

No, videćeš i nju :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
evo me .... bila sam ponovo na moru.... :biggrin2: ... Jel sam ti nedostajala? :das:

 

naravno! ko ce drugi da zasipa tviter raznim mikama? super ti je onaj demo. bas je zanimljiv. to jos nisam cula.

 

i mogu da ti kazem samo - BLAGO TEBI sto si bila ponovo na moru. i to u najlepse vreme.

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

naravno! ko ce drugi da zasipa tviter raznim mikama? super ti je onaj demo. bas je zanimljiv. to jos nisam cula.

 

i mogu da ti kazem samo - BLAGO TEBI sto si bila ponovo na moru. i to u najlepse vreme.

 

:huglove:

eehh pa sve te fotke su sa foruma!!!! ali su bash lipe!!! a taj demo sam nashla na forumu isto... kada bi samo krenula da da pregledavash sve threadove.... ne bi verovala shta bi nashla... evo naprimer je nadjeno na jednom starom thredu

taj snimalk, i neko ga je iskopao, i bilo je gomilu ljudi koji to nikada nisu chuli

Link to comment
Share on other sites

eehh pa sve te fotke su sa foruma!!!! ali su bash lipe!!! a taj demo sam nashla na forumu isto... kada bi samo krenula da da pregledavash sve threadove.... ne bi verovala shta bi nashla... evo naprimer je nadjeno na jednom starom thredu

taj snimalk, i neko ga je iskopao, i bilo je gomilu ljudi koji to nikada nisu chuli

 

Da to sam cula. Bas je lepo. Ja sam kopala po youtubu do besvesti zimus, pa sam stosta nasla. Nisam imala bas zivaca za francuske postove i neke koji su sinhronizovani na kojekakve, raznorazne jezike. A taj demo me bas iznenadio.

Link to comment
Share on other sites

Da to sam cula. Bas je lepo. Ja sam kopala po youtubu do besvesti zimus, pa sam stosta nasla. Nisam imala bas zivaca za francuske postove i neke koji su sinhronizovani na kojekakve, raznorazne jezike. A taj demo me bas iznenadio.

ima jedna akustichna verzija Love Today na koju sam ja otkinula kada sam chula ali je nisam sachuvala... i sada mi je jako zao :sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy